Pizza
Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g
440g · £14.77/kg£6.50Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g
360g · £12.50/kg£4.50Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g
344g · £13.08/kg£4.50Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza 140g
140g · £20.71/kg£2.90£1.90 Clubcard (£13.57/kg)
Ready Meals
Tesco Spaghetti Carbonara 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Macaroni Cheese 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Beef Lasagne 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Cottage Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40
Meat Alternatives
Quorn Mince 300G
300g · £11.33/kg£3.40Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G
£3.20£2.70 Clubcard
Desserts & Sweet Pastries
Tesco New York Cheesecake 450G
£3.55