Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Vegetables

  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 1L Fresher for Longer

    £2.00
    £1.90 Clubcard
  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Clarence Court Brown Medium Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £3.80 Clubcard (£0.63 each)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • ProActiv Spread - Buttery Taste 250g

    250g · £14.40/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£12.40/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Califia Farms Oat Barista Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Alpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml

    £2.00
    £1.75 Clubcard

Cheese

  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Tesco Finest Mozzarella Pearls & Sicilian Semi-dried Tomatoes 180g

    180g · £27.78/kg
    £5.00
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g

    195g · £30.77/kg
    £6.00
    £5.75 Clubcard (£29.49/kg)
  • Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
    £2.10 Clubcard (£10.50/kg)
  • Tesco Finest Aged Blue Stilton 215G

    215g · £22.09/kg
    £4.75
    £4.25 Clubcard (£19.77/kg)

Yoghurt

  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Onion And Garlic Dip 211G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Reduced Fat Houmous 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Red Pepper Houmous 182g

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Finest Burrata with Semi Dried Tomatoes Summer Edition 300g

    300g · £21.50/kg
    £6.45
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g (C)

    182g · £8.52/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g (C)

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Simply Smashed Avocado 100G

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Finest Sicilian Nocellara Olives 140g

    140g · £33.93/kg
    £4.75
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Finest Mediterranean Olive Trio 150g

    150g · £31.67/kg
    £4.75
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Finest Garlic & Chilli Greek Halkidiki & Kalamata Olives 145g

    145g · £34.14/kg
    £4.95
    3 for £10 Clubcard
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Italian Inspired Smoked Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Finest Salami Milano & Cheese Rollitos 105g

    105g · £50.00/kg
    £5.25
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Finest Chorizo with a Sherry & Honey Glaze 180g

    180g · £31.67/kg
    £5.70
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Spanish Inspired Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco BBQ Roast Chicken Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£22.65/kg)
  • Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g

    216g · £11.34/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
    £1.75 Clubcard (£7.95/kg)
  • Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Tesco Guacamole 163g (C)

    163g · £9.51/kg
    £1.55
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Finest Spanish Roasted Red Pepper & Vegetable Tortilla 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco 10 Chicken Satay Bites 120G

    120g · £20.42/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Feta & Spinach Parcels 128g

    128g · £41.41/kg
    £5.30
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)

Bakery

  • Hovis Farmhouse Batch 400g

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£3.25/kg)
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£11.09/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.63 each)
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£0.54 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
    £2.20 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.17 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Bonne Maman La Madeleine 7 Pack

    175g · £23.14/kg
    £4.05
    £3.15 Clubcard (£18.00/kg)
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Millionaire Bites 22 Pack

    22pk · £0.19 each
    £4.10
    £3.35 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g

    260g · £7.50/kg
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£6.54/kg)
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £2.35 Clubcard (£0.59 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Bens Original Street Food Singapore Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G

    215g · £18.60/kg
    £4.00
    2 for £6.50 Clubcard
  • Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Dolmio Classics Rigatoni Bolognese Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Crispy Slices 350G (C)

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.33/kg
    £1.50
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G

    95g · £31.58/kg
    £3.00
    £1.25 Clubcard (£13.16/kg)
  • Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g

    235g · £12.77/kg
    £3.00
    £1.65 Clubcard (£7.02/kg)
  • Tesco 8 Garlic Slices 235g

    235g · £12.98/kg
    £3.05
    £2.00 Clubcard (£8.51/kg)
  • Rustlers Bbq Pork Rib Sandwich 157G

    157g · £18.79/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£15.61/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Finest Spanish Style Potatoes with Aioli 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    3 for £10 Clubcard
  • Tesco Finest Spanish Roasted Red Pepper & Vegetable Tortilla 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    3 for £10 Clubcard

Desserts

  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)

Ice Cream

  • Ben & Jerry's Minter Wonderland Mint Ice Cream 465Ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Churrifically Churros-y Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Half Baked Chocolate & Vanilla Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Kelly's Cornish Clotted Cream Ice Cream 950Ml

    £5.25
    £3.00 Clubcard
  • Ben & Jerry's Phish Food Chocolate & Marshmallow Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465ml

    £6.90
    £5.10 Clubcard
  • Nuii Salted Caramel Macadamia Ice Cream Sticks 3X90ml

    £5.80
    £3.00 Clubcard
  • Magnum Signature Pistachio Ice Cream Sticks 3 x 90ml

    £5.20
    £3.95 Clubcard
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Chocolate Chip Chunks 170G

    170g · £30.59/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£26.18/kg)
  • Cornetto MAX Pistachio Ice Cream Cones 4 x 90ml

    £5.45
    £3.95 Clubcard
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Sandwich 4x68ml

    £6.15
    £4.30 Clubcard
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Rowntree's Watermelon Lollies 4 x 73ml

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Feast Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks 4 x 90ml

    £3.70
    £2.45 Clubcard
  • Twister Mini Pineapple Ice Cream Lollies 6x50ml

    £3.85
    £1.50 Clubcard

Frozen

  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£3.97/kg)
  • McCain Home Chips Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
    £2.75 Clubcard (£3.06/kg)
  • McCain Potato Smiles 454G

    454g · £7.82/kg
    £3.55
    £1.25 Clubcard (£2.75/kg)
  • itsu 6 chicken soup dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
    £2.00 Clubcard (£11.90/kg)
  • itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Crosta & Mollica Margherita Pizzetta 2 x 218g

    2pk · £33.26/kg
    £7.25
    £5.95 Clubcard (£27.29/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.91/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.51/kg)
  • Crosta & Mollica Stromboli Pizzetta 2 x 217g

    2pk · £33.41/kg
    £7.25
    £5.95 Clubcard (£27.42/kg)
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.90 Clubcard (£13.57/kg)
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.90 Clubcard (£13.57/kg)
  • Birds Eye Classic 4 Beef Burgers with Onion 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.10 Clubcard (£18.06/kg)
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£11.18/kg)
  • Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g

    403g · £14.39/kg
    £5.80
    £3.75 Clubcard (£9.31/kg)
  • Birds Eye 2 Breaded Fish Fillets 200G

    £3.60
    £2.20 Clubcard
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
    £3.20 Clubcard (£11.43/kg)
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
    £3.20 Clubcard (£7.49/kg)
  • Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£10.56/kg)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • McVitie's Original Digestive 315g

    315g · £7.14/kg
    £2.25
    £1.35 Clubcard (£4.29/kg)
  • Fox's Chocolate Viennese Biscuits 120G

    120g · £26.67/kg
    £3.20
    £2.20 Clubcard (£18.33/kg)
  • Fox's Chocolatey Biscuits Milk Chocolate Rounds 117g

    117g · £28.63/kg
    £3.35
    £2.40 Clubcard (£20.51/kg)
  • Fox's Classic Biscuit Selection 500g

    500g · £12.70/kg
    £6.35
    £5.35 Clubcard (£10.70/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Maryland Chocolate Chip Cookies 200G

    200g · £11.25/kg
    £2.25
    £1.50 Clubcard (£7.50/kg)
  • Bahlsen Choco Leibniz Mint 111g

    111g · £20.27/kg
    £2.25
    £1.75 Clubcard (£15.77/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Maryland Minis Cookies - Choc Chip 6 Mini Bags 118.8g

    118g · £17.80/kg
    £2.10
    £1.35 Clubcard (£11.44/kg)
  • McVitie's Mint Club Digestives 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.60 Clubcard (£9.77/kg)
  • Lotus Biscoff Caramelised Biscuits 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
    £1.50 Clubcard (£6.00/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • McVitie's Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack 220g

    20pk · £0.16 each
    £3.25
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • McVitie's Digestives Milk Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVitie's Digestives Dark Chocolate Biscuits 266g

    266g · £11.28/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.46/kg)
  • McVities Rich Tea The Light One Biscuits 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£7.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Snack Organisation Sweet Chilli Cracker 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Snack Organisation Crackers Lightly Salted 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.05 Clubcard (£10.50/kg)
  • Tuc Original Snack Cracker 100G

    100g · £21.00/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • Ryvita Thins Snack It Sour Cream & Chive Flavour Flatbread Snacks 125g

    125g · £23.20/kg
    £2.90
    £1.95 Clubcard (£15.60/kg)
  • Ryvita Thins Snack It Sea Salt & Cider Vinegar Flavour Flatbread Snacks 125g

    125g · £23.20/kg
    £2.90
    £1.95 Clubcard (£15.60/kg)
  • Marmite Cashews 110g

    110g · £40.91/kg
    £4.50
    £2.50 Clubcard (£22.73/kg)
  • Graze Cocoa and Sea Salt Honey Nut Crunch 110g

    110g · £33.64/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£26.82/kg)
  • Graze Chorizo and Honey Nut Crunch 120g

    120g · £30.83/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£24.58/kg)
  • View all (80)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Toblerone Fruit Nut 360G

    360g · £19.44/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g

    5pk · £91.07/kg
    £2.55
    £1.50 Clubcard (£53.57/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Galaxy Vegan Dairy Free Salted Caramel Chocolate 100g

    100g · £42.00/kg
    £4.20
    £2.70 Clubcard (£27.00/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate Bar - 70% Cocoa 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Bournville Classic Dark Chocolate 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g

    340g · £20.59/kg
    £7.00
    £4.95 Clubcard (£14.56/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate 100G

    4pk · £24.00/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g

    340g · £23.68/kg
    £8.05
    £6.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • View all (124)

Fruit Juice & Smoothies

  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Mockingbird Raw Shield, Carrot, Orange, Ginger Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Innocent Blueberry Focus Super Smoothie 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Red Bull Energy Drink 4 X 473Ml

    4pk · £2.88 each
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£2.13 each)
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Pro Mlk Protein Shake Chocolate 1L

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Schweppes Slimline Tonic Water 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Starbucks Multiserve Caramel Macchiato Iced Coffee 750ml

    £4.70
    £3.45 Clubcard
  • Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre

    £3.00
    £2.70 Clubcard
  • Ribena Blackcurrant Squash 850ml

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Orange No Added Sugar Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard
  • Robinsons Double Strength Apple & Blackcurrant Squash 1.75L

    £4.80
    £3.75 Clubcard

Cooking Sauces & Ingredients

  • Belazu Rose Harissa Paste 130G

    130g · £43.85/kg
    £5.70
    £5.05 Clubcard (£38.85/kg)
  • Knorr Rich Beef Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Vegetable Stock Pot 4x28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Knorr Chicken Stock Pot 4 x 28g

    112g · £25.45/kg
    £2.85
    £1.90 Clubcard (£16.96/kg)
  • Aspall Organic Raw Apple Cyder Vinegar 500ml

    £5.00
    £4.25 Clubcard
  • Flora Pure Sunflower Oil 1L

    £4.95
    £3.95 Clubcard

Tins & Cans

  • Napolina Double Concentrate Tomato Puree 142G

    142g · £13.38/kg
    £1.90
    £1.55 Clubcard (£10.92/kg)
  • Mutti Double Concentrate Tomato Puree 130g

    130g · £17.31/kg
    £2.25
    £1.80 Clubcard (£13.85/kg)
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 4x400g

    4pk · £2.13 each
    £8.50
    £5.30 Clubcard (£1.33 each)
  • Mutti Tomato Passata 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Green Giant Original Sweet Corn 198G

    198g · £6.57/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£5.30/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Sunflower Oil 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Del Monte Pear Halves In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard
  • Del Monte Fruit Cocktail In Juice 415G

    415g · £3.98/kg
    £1.65
    2 for £2.70 Clubcard

Sugar, Flour, Baking

  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Mugshot Tomato & Herb Pasta 64G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • Nissin Cup Noodles Instant Ramen Pot Japanese Seafood 75g

    75g · £31.33/kg
    £2.35
    £1.45 Clubcard (£19.33/kg)
  • Blue Dragon Wok Ready Medium Noodles 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles - Chili 111g

    111g · £14.86/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.16/kg)
  • Nissin Wok Style Soba Noodles Classic 109G

    109g · £15.14/kg
    £1.65
    £1.35 Clubcard (£12.39/kg)
  • Naked Thai Style Green Curry Egg Noodles 78g

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Huel Black Edition Katsu Curry Flavour High Protein Noodles - 100g

    100g · £49.50/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£44.50/kg)
  • Mugshot Chicken & Sweetcorn Noodles 54G

    54g · £25.00/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£15.74/kg)
  • itsu chickn ramen instant noodles & broth pot 64g

    64g · £41.41/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£33.59/kg)
  • itsu satay style instant noodles & broth pot 66g

    66g · £40.15/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£32.58/kg)
  • Batchelors Super Noodles Bbq Beef 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Batchelors Super Noodles Chicken 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
    £1.05 Clubcard (£11.67/kg)
  • Blue Dragon Medium Egg Noodles 250g

    £2.10
    £1.85 Clubcard
  • Nissin Cup Noodles Soba Wok Style Yakitori Chicken 89g

    £2.75
    £2.25 Clubcard
  • Nissin Soba Chilli Instant Noodles 92G

    92g · £29.89/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£24.46/kg)
  • Nissin Soba Classic Instant Noodles 90G

    90g · £30.56/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£25.00/kg)
  • Merchant Gourmet Puy Lentils Ready To Eat 250G

    250g · £11.00/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£9.20/kg)
  • Bens Original Favourites Risotto Chicken and Mushroom Microwave Rice Instant Meal 250g

    250g · £13.60/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£11.60/kg)
  • Bens Original Plant Powered Bean Chilli Non Carne Vegan Ready Meal 285g

    285g · £10.88/kg
    £3.10
    £2.45 Clubcard (£8.60/kg)
  • Naked Rice Japanese Chicken Katsu Curry 78G

    78g · £20.51/kg
    £1.60
    £1.10 Clubcard (£14.10/kg)
  • Bens Original Lunch Bowl Mexican Style Microwave Grains and Rice Instant Meal 220g

    220g · £17.05/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£14.77/kg)
  • Veetee Heat Eat Sticky Rice Pots 2X130g

    2pk · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Veetee Heat & Eat Basmati Rice Pot 2 X 125G

    2pk · £12.40/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£10.40/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Sauce 290g

    290g · £10.00/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£8.79/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Hellmann's Light Mayonnaise Squeezy 750ml

    £5.10
    £4.60 Clubcard
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Blue Dragon Reduced Sugar Thai Sweet Chilli Dipping Sauce 295g

    295g · £11.02/kg
    £3.25
    £3.00 Clubcard (£10.17/kg)
  • Blue Dragon Original Thai Sweet Chilli Dipping Sauce 315g

    315g · £10.32/kg
    £3.25
    £3.00 Clubcard (£9.52/kg)
  • Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Hot Sauce 148ml

    £3.05
    £2.05 Clubcard
  • French's American Classic Yellow Squeezy Mustard 226G

    226g · £14.82/kg
    £3.35
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £10.00/kg
    £4.50
    £3.75 Clubcard (£8.33/kg)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee 190g

    190g · £56.58/kg
    £10.75
    £6.90 Clubcard (£36.32/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaff Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 90g

    90g · £113.89/kg
    £10.25
    £4.50 Clubcard (£50.00/kg)
  • L'or. Intense Instant Coffee 150G

    150g · £72.00/kg
    £10.80
    £9.15 Clubcard (£61.00/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Perfect Ted Ceremonial Grade Matcha 30g

    30g · £425.00/kg
    £12.75
    £10.80 Clubcard (£360.00/kg)
  • Twinings Superblends Wellbeing Collection 20 Tea Bags 37g

    20pk · £140.54/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£110.81/kg)
  • PG Tips Decaf Black Tea 70 Tea Bags 203g

    203g · £24.14/kg
    £4.90
    £3.65 Clubcard (£17.98/kg)
  • PG Tips Original Black Tea 210 Tea Bags 609g

    609g · £12.15/kg
    £7.40
    £6.15 Clubcard (£10.10/kg)
  • PG Tips Original Black Tea 80 Tea Bags 232g

    232g · £18.75/kg
    £4.35
    £2.55 Clubcard (£10.99/kg)
  • Yorkshire Decaffeinated 80 Teabags 250G

    250g · £23.00/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£19.00/kg)
  • Yorkshire 80 Teabags 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
    £4.15 Clubcard (£16.60/kg)
  • TWININGS FRUIT & HERBAL COLLECTION 20 TEABAGS 35G

    35g · £148.57/kg
    £5.20
    £4.05 Clubcard (£115.71/kg)
  • Twinings Superblends Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea 20 Tea Bags 40g

    40g · £130.00/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£102.50/kg)
  • Twinings Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla 20 Tea Bags 30g

    30g · £173.33/kg
    £5.20
    £4.10 Clubcard (£136.67/kg)
  • Options Belgian Choc Jar 220g

    220g · £33.41/kg
    £7.35
    £4.60 Clubcard (£20.91/kg)
  • Twinings English Breakfast Tea Bags 80 Pack 200g

    200g · £35.50/kg
    £7.10
    £5.60 Clubcard (£28.00/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Huel Peanut Caramel Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Huel Chocolate Fudge Brownie Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Huel Chocolate Caramel Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Cadbury Brunch Chocolate Chip Wholegrain Cereal Bars 4 x 28g

    112g · £15.63/kg
    £1.75
    £1.15 Clubcard (£10.27/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nestlé Shreddies Frosted Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £7.67/kg
    £4.60
    £3.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Nestlé Shredded Wheat Bitesize Blueberry Breakfast Cereal 450g

    450g · £9.78/kg
    £4.40
    £3.40 Clubcard (£7.56/kg)
  • Jordans Crunchy Granola Raisin Almond 750G

    750g · £7.00/kg
    £5.25
    £3.90 Clubcard (£5.20/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g

    594g · £11.28/kg
    £6.70
    £4.25 Clubcard (£7.15/kg)
  • Bio&Me Gluten Free Granola Super Nutty 350g

    350g · £14.71/kg
    £5.15
    £3.15 Clubcard (£9.00/kg)
  • Nestlé Cheerios Multigrain Hoop Breakfast Cereal 500g

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Dorset Gloriously Nutty No Added Sugar Muesli 500g

    500g · £11.20/kg
    £5.60
    £3.30 Clubcard (£6.60/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Quaker Rolled Porridge Oats 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
    £2.95 Clubcard (£2.95/kg)
  • Nestlé Nesquik Chocolate Breakfast Cereal 375g

    375g · £11.33/kg
    £4.25
    £3.25 Clubcard (£8.67/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Weetabix Crispy Minis Cereal - Chocolate Chip 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
    £3.75 Clubcard (£7.50/kg)
  • Bio&Me Cocoa Gluten Free Porridge Pot 58g

    58g · £32.76/kg
    £1.90
    £0.85 Clubcard (£14.66/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Hilltop Squeezy Blossom Honey 340G

    340g · £10.00/kg
    £3.40
    £2.35 Clubcard (£6.91/kg)
  • Hartley's Best Seedless Raspberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Hartley's Best Seedless Strawberry Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Lotus Biscoff Smooth Spread 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)

Baby

  • Heinz Prune Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    3 for £3 Clubcard
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Heinz Sweet Potato, Chicken & Veggies Pouch Baby Food 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Heinz Sweet Potato & Beef Casserole Baby Food Pouch 130g

    130g · £15.38/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack

    60pk · £0.06 each
    £3.85
    £2.60 Clubcard (£0.04 each)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Marigold Medium Extra Life Kitchen Gloves

    1pk · £3.85 each
    £3.85
    £2.30 Clubcard (£2.30 each)
  • Flash Cleaning Spray with Bleach - Eucalyptus Scent 800ml

    £3.45
    £2.85 Clubcard
  • Method Antibacterial All Purpose Cleaner Spray Wild Rhubarb 828Ml

    £5.45
    £3.50 Clubcard
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover Pre-wash Spray 450ml

    £9.50
    £6.00 Clubcard
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 29 washes 899ml

    £3.75
    £2.25 Clubcard
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Fresh Sky 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Fairy Fabric Conditioner 29 washes 899ml

    £3.30
    £2.25 Clubcard
  • Energizer Max Plus AAA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Energizer Max Plus AA Batteries 4 Pack

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • INTEGRAL MINI TORCH BATTERY POWERED

    1pk · £3.45 each
    £3.45
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)

Pet

  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g

    8pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken & Tuna in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)

Beauty & Toiletries

  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Lynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml

    £5.40
    £3.30 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • NIVEA Soft Moisturiser 75ml

    £3.35
    £2.20 Clubcard
  • Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml

    £11.00
    £4.50 Clubcard
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Bonjela Adult Ulcer Gel (Sugar Free) 15g

    15g · £526.67/kg
    £7.90
    £7.00 Clubcard (£466.67/kg)
  • Durex Thin Feel Ultra Thin Condoms Regular Fit 12 Pack

    12pk · £1.48 each
    £17.75
    £11.00 Clubcard (£0.92 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 6s

    6pk · £2.12 each
    £12.70
    £8.50 Clubcard (£1.42 each)
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Berocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets

    15pk · £0.51 each
    £7.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard

Gifts, Parties, Toys

  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo