Pizza
Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G
645g · £10.31/kg£6.65£4.65 Clubcard (£7.21/kg)Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g
440g · £14.77/kg£6.50
Ready Meals
Tesco Macaroni Cheese 400G
400g · £11.00/kg£4.40
Seafood
Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G
225g · £28.22/kg£6.35