- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardAnchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardActivia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g
180g · £14.72/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardBisca Danish Butter Cookies 454g
454g · £13.00/kg£5.90£5.10 Clubcard (£11.23/kg)Graze Chorizo and Honey Nut Crunch 120g
120g · £30.83/kg£3.70£2.95 Clubcard (£24.58/kg)Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g
90g · £42.22/kg£3.80£3.00 Clubcard (£33.33/kg)Ashoka Mixed Pickle 500G
500g · £4.90/kg£2.45£1.95 Clubcard (£3.90/kg)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardBirds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml
£4.652 for £6.40 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Finest White Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Yeo Valley Strawberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Tesco Cauliflower Cheese 350G
350g · £6.71/kg£2.35Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Tesco Baby Potatoes 750G
750g · £1.13/kg£0.85Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Tesco Finest Finely Sliced Wiltshire Cured Ham 120g
120g · £37.50/kg£4.50Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Yop Strawberry Yoghurt Drink 500g
500g · £3.50/kg£1.75Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Chicken Jalfrezi and Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £6.44/kg£2.90Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardAnchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardEastman's Sliced Cooked Chicken Tikka 240G
240g · £9.17/kg£2.20Tesco British Blue Stilton Cheese 220 G
220g · £16.14/kg£3.55Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Nishaan Chakki Roti 350G
350g · £4.57/kg£1.60Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco Smoky Bacon Sarnie - Tangy Ketchup
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Egg Protein Pot 90G
90g · £15.56/kg£1.40Tesco Smoked Streaky Bacon Rashers 14 Pack 300g
300g · £9.00/kg£2.70Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Tesco 10 Waffle Cones
10pk · £0.19 each£1.90Tesco Pink Lady Apple & Grape Pot 100G
100g · £19.00/kg£1.90Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Clay Oven Bakery Hand Stretched Mini Naans Garlic & Coriander 4 PACK 240g
240g · £11.25/kg£2.70Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Beyond Meat Beyond Burger Plant Based Burger
2pk · £47.35/kg£5.35Satono Yuki Tofu 300G
300g · £8.17/kg£2.45Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard