Citrus Fruit
SPAR Easy Peeler Loose (Single)
1pk · £0.59 each£0.59Lemons Loose (Single)
1pk · £0.55 each£0.55Limes Loose (Single)
1pk · £0.55 each£0.55SPAR Soft Citrus (500g)
500g · £5.38/kg£2.69
Apples & Pears
GRANNY SMITH APPLES
1pk · £0.49 each£0.49Red Apples (10 Pack)
1pk · £1.49 each£1.49SPAR Royal Gala Apples (4 pack)
1pk · £1.79 each£1.79SPAR Apple Pink Lady (4 Pack)
1pk · £3.09 each£3.09Ballards Toffee Apple 110g
1pk · £1.19 each£1.19Seasonal Pears (4 Pack)
1pk · £2.15 each£2.15
Grapes
COTTON CANDY GRAPES
400g · £8.23/kg£3.29SPAR Grapes Red Seedless (500g)
500g · £6.58/kg£3.29
Prepared Fruit
SPAR Apple And Grape Bag (75g)
75g · £15.87/kg£1.19SPAR Melon Finger Bag (80g)
80g · £15.63/kg£1.25