- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Mockingbird Raw Shield, Carrot, Orange, Ginger Juice with Vitamins 750ml
£5.35£4.50 ClubcardProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardPilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.33/kg£1.503 for 2 ClubcardOatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardQuorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Twinings Green Tea Discovery Collection 20 Tea Bags 35g
35g · £148.57/kg£5.20£4.05 Clubcard (£115.71/kg)Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g
165g · £16.67/kg£2.75£1.75 Clubcard (£10.61/kg)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tropicana Tropical Juice 850Ml
£3.60£3.15 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Tesco Mashed Potato 450G
450g · £3.00/kg£1.35Wall's Large Pork Sausage Roll 100g
100g · £13.00/kg£1.30Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Cauliflower Cheese 350G
350g · £6.71/kg£2.35Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £20.74/kg£2.80Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Lemon and Herb Chicken With Baby Roast Potatoes 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Tesco Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Smoked Streaky Bacon Rashers 14 Pack 300g
300g · £9.00/kg£2.70Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Tesco Honey Roast Ham Slices 400g
400g · £6.63/kg£2.65Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.46/kg£1.15Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.33/kg£1.503 for 2 ClubcardPilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.91/kg£2.85Tesco Southern Fried Chicken Tenders 305g (C)
305g · £17.21/kg£5.25Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)MULLERICE PROTEIN Vanilla 180g
180g · £8.61/kg£1.55Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco 2 Roast Cooked Chicken Breast Fillets 245 G
245g · £19.80/kg£4.85Tesco 12 Beef Meatballs 336G
336g · £14.58/kg£4.90Tesco Finest Coleslaw 300g (C)
300g · £8.17/kg£2.45Tesco Finest Chicken Tikka Masala Saffron Pilau Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Tesco Fusilli 300G
300g · £6.83/kg£2.05Tesco British Roast Beef Slices 90g
90g · £27.22/kg£2.45Tesco British Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Tesco Apple & Strawberries 90g (FOS)
90g · £21.11/kg£1.90Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Oven Chips 450g
450g · £9.22/kg£4.15
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 Clubcard