Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Fresh Custard 500G
500g · £5.90/kg£2.95Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Tesco Strawberry Trifle 600G
600g · £7.58/kg£4.55Hartley's Strawberry Jelly 125g
125g · £8.00/kg£1.00Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)
Sponge Puddings
Tesco Sticky Toffee Pudding 400G
400g · £13.88/kg£5.55Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £32.86/kg£3.45Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95
Cheesecakes
Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)
Chilled Desserts
Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75
Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Crumbles, Pies & Tarts
Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05