Natural Yoghurts
No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Yeo Valley Organic Natural Single Greek Style Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £5.50/kg£2.75Arla Organic Free Range Kefir Natural Cultured Milk Drink 1litre
1L · £3.55/L£3.55Essential Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.38/kg15% off£1.19£1.40Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Onken Biopot Set Natural Yogurt 450g
450g · £5.56/kg£2.50Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Woodlands Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1Kg
1kg · £4.50/kg£4.50
Flavoured Yoghurts
Yeo Valley Fruity Favourites Organic Yogurts 4x110g
440g · £5.64/kg25% off£2.48£3.30Waitrose Mango & Passion Fruit West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20The Collective Gourmet Raspberry Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Yeo Valley Strawberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Yeo Valley Organic Greek Style Yogurts with Honey 4x100g
400g · £8.50/kg£3.40Yeo Valley Raspberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Waitrose West Country Black Cherry Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt Single 175g
175g · £8.57/kg£1.50Activia Cherry, Strawberry, Raspberry & Pineapple 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Benecol Peach Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05The Collective Gourmet Passionfruit Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Bonne Maman Blueberry Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Bonne Maman Rhubarb Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Waitrose Apricot Fruit Fool 114g
114g · £10.53/kg£1.20Tims Dairy Raspberry Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Tims Mango Greek Family Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Activia Strawberry Gut Health Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Activia Rhubarb Gut Health Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Muller Corner Red Cherry Yogurt Single 136g
136g · £8.46/kg4 for £2.40£1.15Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Yeo Valley Greek Style Passion Fruit and Mandarin Yogurt 0.45Kg
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Strawberries & Cream West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Tims Dairy Raspberry Single Greek Style Yogurt 175g
175g · £8.57/kg£1.50Waitrose Rhubarb & Custard West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Bonne Maman Apricot Yogurts 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70The Collective Gourmet Mango Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Muller Corner Red Fruits 6x136g
816g · £6.25/kg£5.10Activia Fusion Prune Gut Health Yogurts 4x120g
480g · £8.13/kg£3.90No.1 Yogurt with Cherry Compote 125g
125g · £10.40/kg£1.30Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt Single 175g
175g · £8.57/kg£1.50No.1 Yogurt with Strawberry Compote 125g
125g · £10.40/kg£1.30Waitrose Black Cherry Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Activia Rhubarb, Prune, Blueberry, Berries 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £8.48/kg£3.90Waitrose Kefir Yogurt & Mango Compote with Seeded Granola 190g
190g · £16.32/kg£3.10Bio&Me Gluten Free Overnight Oats Apple & Blueberry 350g
350g · £6.31/kg33% off£2.21£3.30High Protein Vanilla Yogurt with Granola 185g
185g · £16.76/kg£3.10Apple & Cinnamon Bircher 190g
190g · £15.79/kg£3.00Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 800g
800g · £5.63/kg£4.50GetPro Chocolate Hazelnut High Protein Pudding Yogurt Single 180g
180g · £13.06/kg£2.35Lindahls Plain Protein Quark 500g
500g · £6.00/kg£3.00Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Isey Skyr Baked Apple Icelandic Yogurt Big Pot 450g
450g · £6.67/kg£3.00Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80GetPro Vanilla High Protein Yogurt Single 160g
160g · £9.38/kg£1.50Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15View all (72)
Kids Yoghurts
The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25
Yoghurt Drinks
Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Yeo Valley Organic Kefir Blueberry 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Benecol Kefir Mango-Passionfruit Yogurt Drink 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Cocos Organic Coconut Kefir Drink 500ml
500ml · £7.60/L20% off£3.80£4.75Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Waitrose Gut Health Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Waitrose Gut Health Mango Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Organic Kefir Drink 1litre
1L · £4.80/L£4.80Actimel Immune Support Natural 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Yeo Valley Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Biomel Natural Coconut 510ml
510ml · £7.06/L£3.60Actimel Immunity Strawberry & Blueberry Live Yogurt Drinks 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00