Chips, Fries & Potatoes
McCain's Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.26/kg25% off£3.26£4.35McCain's Hash Browns 625g
625g · £3.58/kg35% off£2.24£3.45McCain's Jacket Potatoes 800g 4pk
800g · £3.99/kg25% off£3.19£4.25Birds Eye Crispy Chips 600g
600g · £4.00/kg25% off£2.40£3.20
Ready Meals
Morrisons Vegetable Lasagne 375g
375g · £6.13/kg£2.30
Meat & Poultry
Morrisons Breaded Buttermilk Chicken 300g
300g · £17.00/kg£5.10
Seafood
Morrisons Ready Cooked King Prawns 200g
200g · £23.75/kg£4.75