Cat Food
IAMS Cat Adult Chicken 800g
800g · £8.38/kg£6.70PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g
800g · £8.63/kg25% off£6.90£9.20PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 3kg
3kg · £7.88/kg£23.65GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 2kg
2kg · £3.95/kg£7.90Whiskas 1+ Chicken Adult Dry Cat Food 1.9Kg
1.9kg · £4.26/kg£8.10GO-CAT Herring & Vegetables Dry Cat Food 750g 750g
750g · £4.11/kg25% off£3.08£4.10Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Cat Food 750g 750g
750g · £12.80/kg£9.60GO-CAT Senior Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g
750g · £4.11/kg25% off£3.08£4.10Scrumbles Chicken Kittens & Queens Dry Cat Food 750g 750g
750g · £12.80/kg£9.60Scrumbles Salmon Adult & Senior Dry Cat Food 750g 750g
750g · £12.80/kg£9.60PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.20/kg25% off£6.90£9.20PURINA ONE Kitten Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.20/kg25% off£6.90£9.20IAMS Cat Adult Tuna 800g
800g · £8.38/kg£6.70Lily's Kitchen Cat Chicken Casserole Adult Dry Food 800g
800g · £15.75/kg£12.60IAMS for Vitality with Chicken for Kittens 800g
800g · £8.38/kg£6.70PURINA ONE Coat and Hairball Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.20/kg25% off£6.90£9.20FELIX Doubly Delicious Salmon & Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £7.53/kg£5.65IAMS Senior Cat Ocean Fish 800g
800g · £8.38/kg£6.70Waitrose Cat Complete Balance Chic and Veg 950g
950g · £3.05/kg£2.90PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g
800g · £8.63/kg25% off£6.90£9.20Whiskas 7+ Chicken Adult Dry Cat Food 800g
800g · £8.25/kg£6.60Waitrose Cat Complete Balanced Sal and Veg 950g
950g · £3.05/kg£2.90Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90HiLife Cat Freeze Dried Salmon Treats 30g
30g · £200.00/kg£6.00Webbox Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
20pk · £0.32 each£6.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Felix Goody Bag Seaside Salmon, Pollock & Trout Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70FELIX Goody Bag Original Chicken, Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Bonkers Cat Treats Catnip Chick N' Cheddar 180g
180g · £23.61/kg£4.25Boost Natural Salmon Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Boost Natural Chicken Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90Dreamies Creamy Chicken Cat Treats 4x10g
40g · £47.50/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Waitrose Festive Cat Treat Cracker 150g
150g · £20.00/kg£3.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £30.75/kg30% off£1.23£1.75Waitrose Packed Pockets, Chicken and Cheese 65g
65g · £18.46/kg£1.20Waitrose Packed Pockets with Salmon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Christmas Gift Variety Stocking Adult Cat Treats 150g
150g · £31.33/kg£4.70Felix Winter Mix Goody Bag Cat Treats 60g
60g · £28.33/kg£1.70HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00Scrumbles Dental Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40View all (156)
Cat Litter
Waitrose Ultra Clumping Cat Litter 8litre
8L · £1.22/L£9.80Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20
Dog Food
Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 2.5kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Dry Dog Food 2.5Kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Chicken & Duck Small Breed Dry Dog Food 2500g
2.5kg · £11.28/kg£28.20James & Ella Kibble + Freeze Dried Chicken Raw Dog Food 1.5Kg
1.5kg · £18.40/kg£27.60Forthglade Natural Dry Cold Pressed Chicken 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Forthglade Natural Dry Cold Pressed Duck 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.57/kg£12.35Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Salmon Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Turkey Adult & Senior Dry Dog Food 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Lamb Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Waitrose Complete & Balanced Adult Chicken 2.5KG
2.5kg · £2.12/kg£5.30BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.75/kg20% off£4.12£5.15IAMS for Vitality with Chicken for Adults 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Waitrose Chicken & Sweet Potato Dry Dog Food 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20Harringtons Adult Dog Food Superfoods Salmon 1.7Kg
1.7kg · £4.94/kg£8.40Bakers Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1Kg
1kg · £5.50/kg£5.50Waitrose Complete & Balanced Senior Dog Food 2.5Kg
2.5kg · £2.12/kg£5.30Cesar Dog Complete Dry with Beef, Poultry and Vegatables 1.4Kg
1.4kg · £4.46/kg20% off£6.24£7.80Good Boy Chicken Strips 100g
100g · £42.00/kg£4.20Good Boy Mega Chewy Twist With Chicken 70g
70g · £51.43/kg£3.60Good Boy Chewy Twists with Chicken 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Chewy Chicken Strips 350g
350g · £32.00/kg£11.20Good Boy Duck Fllets Dog Treats 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Pawsley Duck Twists 320g
320g · £35.00/kg£11.20Good Boy Pigs In Blankets 320g
320g · £35.00/kg£11.20Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g
196g · £40.00/kg25% off£7.84£10.45Waitrose Christmas Sausages for dogs with Turkey, Goose and Duck 60g
60g · £30.00/kg£1.80BOOST Beef Bites for Dogs 1Kg
1kg · £10.20/kg£10.20Waitrose Dental Sticks 180g
180g · £6.67/kg£1.20Pedigree Dentastix Daily Adult Small Dog Treats 5x110g
550g · £16.82/kg£9.25Bella & Duke Goat Strips 80g
80g · £104.38/kg2 for £12£8.35Bella & Duke Venison Bites 100g
100g · £83.50/kg2 for £12£8.35Boost Natural Treating Beef Liver for Dogs 150g
150g · £50.33/kg£7.55Boost Natural Tripe Strips 150g
150g · £50.33/kg£7.55Jude's Ice Cream For Dogs 4x90ml
360ml · £17.50/L£6.30Edgard & Cooper Dog Adult Chicken Biscuits 400g
400g · £12.05/kg33% off£4.82£7.20Hollings Natural Dog Treats Sprats 100g
100g · £59.50/kg£5.95Lily's Kitchen Chomp Away Chicken Bites Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibble 140g
140g · £17.86/kg3 for £4.80£2.50Hollings Natural Dog Treats Pig Ears 2s
2pk · £2.40 each£4.80Lily's Kitchen Scrumptious Duck & Venison Sausages Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Lily's Kitchen Halloween Chicken & Turkey Mini Burgers 70g
70g · £67.14/kg£4.70Lily's Kitchen Chicken and Beef Training Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Lily's Kitchen Dog Turkey & Whitefish Senior Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Lily's Kitchen Chew Sticks with Chicken Dog Treats 120g
120g · £37.08/kg£4.45Lily's Kitchen Bedtime Biscuits Dog Treats 80g
80g · £53.75/kg£4.30Scrumbles Gnashers Dog Dental Sticks 7s
1pk · £4.45 each£4.45Lily's Kitchen Chew Sticks with Lamb Dog Treats 120g
120g · £37.08/kg£4.45View all (174)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags with Handles Mint Scented 120Each
120pk · £0.06 each£7.20Zoon Ultrabounce Zoon Ball 6cm 1s
1pk · £3.60 each£3.60Beco Rough & Tough Recycled Dog Toy Seagull 1Each
1pk · £14.40 each£14.40Good Boy Ball on Rope Toy 1Each
1pk · £7.20 each£7.20
Other Pet Needs
Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Luxury Papaya and Coconut Cologne 200ml
200ml · £31.20/L20% off£6.24£7.80Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each
1pk · £21.60 each20% off£21.60£27.00Marleybones Gut Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00Marleybones Joint Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00YuMOVE Joint Care Tablets for Adult Dogs 80Each
1pk · £19.20 each20% off£19.20£24.00YuMOVE Joint Care Tablets for Senior Dogs 80Each
1pk · £28.80 each20% off£28.80£36.00Peckish Complete Seed & Nut Mix 1.7Kg
1.7kg · £3.24/kg£5.50