Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Bonkers Purrpops Chicken 22.4g
22.4g · £75.89/kg£1.70Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50HiLife Cat Freeze Dried Salmon Treats 30g
30g · £200.00/kg£6.00Webbox Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
20pk · £0.32 each£6.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.65/kg25% off£4.13£5.50Felix Goody Bag Seaside Salmon, Pollock & Trout Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70FELIX Goody Bag Original Chicken, Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £23.50/kg£4.70Bonkers Cat Treats Catnip Chick N' Cheddar 180g
180g · £23.61/kg£4.25Boost Natural Chicken Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Boost Natural Salmon Treats For Cats 30g
30g · £126.67/kg£3.80Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Creamy Chicken Cat Treats 4x10g
40g · £47.50/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Felix Joyables Salmon Liquid Cat Treat 4x10g
40g · £30.75/kg30% off£1.23£1.75Waitrose Festive Cat Treat Cracker 150g
150g · £20.00/kg£3.00Waitrose Packed Pockets, Chicken and Cheese 65g
65g · £18.46/kg£1.20Waitrose Packed Pockets with Salmon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Felix Winter Mix Goody Bag Cat Treats 60g
60g · £28.33/kg£1.70Waitrose Christmas Deli Sticks for Cats 50g
50g · £35.00/kg£1.75Dreamies Christmas Gift Variety Stocking Adult Cat Treats 150g
150g · £31.33/kg£4.70Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Turkey & Salmon 60g
60g · £31.67/kg£1.90HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00Scrumbles Dental Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3x200ml
600ml · £9.17/L£5.50Scrumbles Calming Krunchies Cat Treats 60g
60g · £40.00/kg£2.40Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g
140g · £25.71/kg40% off£3.60£6.00Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Encore Fish Selection in Jelly 5x50g
250g · £25.20/kg£6.30Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g
2.4kg · £1.74/kg30% off£4.17£5.95GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10Whiskas Fish Favourites Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Poultry Selection Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Mixed in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.17/kg25% off£14.18£18.90Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £18.09/kg£12.30Lily's Kitchen Organic Paté Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £20.15/kg£13.70Lily's Kitchen Shredded Fillets Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x70g
560g · £25.18/kg£14.10Blink! Fish Selection in Jelly 8x85g
680g · £16.32/kg£11.10Blink! Chicken Selection in Jelly 8x85g
680g · £16.32/kg£11.10View all (181)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Waitrose Ultra Clumping Cat Litter 8litre
8L · £1.22/L£9.80Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60
Dog Food
Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 2.5kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Dry Dog Food 2.5Kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20Lily's Kitchen Chicken & Duck Small Breed Dry Dog Food 2500g
2.5kg · £11.28/kg£28.20James & Ella Kibble + Freeze Dried Chicken Raw Dog Food 1.5Kg
1.5kg · £18.40/kg£27.60Forthglade Natural Dry Cold Pressed Chicken 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50Forthglade Natural Dry Cold Pressed Duck 2Kg
2kg · £7.69/kg25% off£15.38£20.50BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.57/kg£12.35Scrumbles Chicken Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Salmon Adult & Senior Dry Dog Food 2kg 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Scrumbles Turkey Adult & Senior Dry Dog Food 2Kg
2kg · £5.85/kg25% off£11.70£15.60Lily's Kitchen Duck, Salmon & Venison Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25Lily's Kitchen Lamb Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25IAMS for Vitality with Chicken for Adults 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Waitrose Chicken & Sweet Potato Dry Dog Food 2KG
2kg · £4.60/kg£9.20Harringtons Adult Dog Food Superfoods Salmon 1.7Kg
1.7kg · £4.94/kg£8.40BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.75/kg20% off£4.12£5.15Bakers Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1Kg
1kg · £5.50/kg£5.50Harringtons Adult Turkey Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20Cesar Dog Complete Dry with Beef, Poultry and Vegatables 1.4Kg
1.4kg · £4.46/kg20% off£6.24£7.80Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Butcher's Meaty Recipes in Jelly 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Lily's Kitchen Classic Dinners Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Lily's Kitchen Grain-Free Recipes Wet Dog Food 6x400g
2.4kg · £9.79/kg£23.50Marleybones Wet Dog Food Variety Pack 4x390g
1.56kg · £10.38/kg£16.20Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6x412g
2.47kg · £5.72/kg£14.15Butcher's Simply Gentle Dog Food Tins 6x390g
2.34kg · £3.55/kg£8.30Waitrose Variety Selection in Jelly & Gravy 12x400g
4.8kg · £2.49/kg£11.95Lily's Kitchen Grain Free Dinners Trays Multipack 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Lily's Kitchen Weekend Favourites Multipack 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Norsh Comfort Classics 4x390Each
1.56kg · £7.50/kg£11.70Norsh Grain Free Dinners 4x390Each
1.56kg · £7.50/kg£11.70Naturo Variety Pack in Gravy 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Naturo Variety Pack in Herb Jelly 6x390g
2.34kg · £4.27/kg£10.00Cesar Fresh Bowls Chicken & Duck Selection in Gravy 6x85g
510g · £13.98/kg25% off£7.13£9.50Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Butcher's Succulent Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Gravy 6x400g
2.4kg · £3.90/kg£9.35Scrumbles Meaty Wet Dog Food 6x150g
900g · £10.06/kg£9.05Cesar Country Stew Wet Dog Food Trays Special Selection 8x150g
1.2kg · £5.38/kg25% off£6.45£8.60Butcher's Tripe Loaf Recipes 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Butcher's Recipes Dog Food in Gravy Variety Pack 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g
1.02kg · £6.23/kg£6.35Forthglage Chicken Complete Meal 395g
395g · £6.08/kg£2.40WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g 1200g
1.2kg · £5.17/kg£6.20Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Jelly 12x100g
1.2kg · £5.25/kg£6.30WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £5.17/kg£6.20Winalot Grain Free Meaty Chunks in Jelly Selection 12x100g
1.2kg · £5.17/kg£6.20essential Waitrose & Partners Variety Pack of Chunks in Gravy 6x400g
2.4kg · £2.48/kg£5.95View all (222)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40Good Boy Degradable Poo Bags 100s
100pk · £0.02 each£1.50Beco Poop Bags with Handles Mint Scented 120Each
120pk · £0.06 each£7.20Zoon Ultrabounce Zoon Ball 6cm 1s
1pk · £3.60 each£3.60Beco Rough & Tough Recycled Dog Toy Seagull 1Each
1pk · £14.40 each£14.40Good Boy Ball on Rope Toy 1Each
1pk · £7.20 each£7.20
Other Pet Needs
Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £14.40/L20% off£7.20£9.00Bugalugs Luxury Papaya and Coconut Cologne 200ml
200ml · £31.20/L20% off£6.24£7.80YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each
1pk · £21.60 each20% off£21.60£27.00Marleybones Gut Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00Marleybones Joint Supplement Chew 90g
90g · £133.33/kg£12.00YuMOVE Joint Care Tablets for Adult Dogs 80Each
1pk · £19.20 each20% off£19.20£24.00YuMOVE Joint Care Tablets for Senior Dogs 80Each
1pk · £28.80 each20% off£28.80£36.00Peckish Complete Seed & Nut Mix 1.7Kg
1.7kg · £3.12/kg£5.30YuMove Joint Care Daily Bites Adult Dogs 0.15Kg
150g · £115.20/kg20% off£17.28£21.60Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50