- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (154)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Asda Southern Fried Chicken on a Wheat Wrap
1pk · £3.75 each£3.75Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75ASDA Carrot Sticks with a Houmous Dip 100g
100g · £16.50/kg£1.65Asda Chicken & Bacon on Malted Bread
1pk · £3.45 each£3.45Express Cuisine Chicken Tikka with Salad & Mayo
210g · £19.05/kg£4.00Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g · £2.19/kg£1.75Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g
155g · £14.84/kg£2.30Asda Scotch Egg 113g
113g · £14.60/kg£1.65Patak's the Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £10.45/kg£2.30Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £16.25/kg£3.25Asda Sliced Mild British Cheddar 10 Slices 250g
250g · £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Mini Pork Pies 100g
2pk · £0.83 each£1.65ASDA 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 310g
310g · £8.06/kg£2.50Mission Wraps Original 367g
6pk · £0.31 each£1.85Exceptional by ASDA Steak & Onion Chutney On Onion Bread
1pk · £5.50 each£5.50Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £9.25/kg£1.85ASDA Hard Boiled Eggs 90g
90g · £18.33/kg£1.65Asda Four Cheese Tortelloni 300g
300g · £8.17/kg£2.45Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g
200g · £8.00/kg£1.60Feelin' Fresh
1pk · £1.90 each£1.90Frubes Assorted Yogurt Tubes 9 x 37g (333g)
333g · £7.96/kg£2.65Asda Classic Chicken Triple Sandwich
1pk · £3.85 each£3.85Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)
150g · £14.67/kg£2.20Ginsters Sausage Roll 100g
100g · £20.50/kg£2.05Asda Oak Smoked Ham & Cheese on Malted Bread
1pk · £3.45 each£3.45Exceptional by ASDA New York Style Deli on Rye Bread
1pk · £4.90 each£4.90Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.25/kg£1.85Strings & Things Cheestrings Twin Pack 20g
40g · £41.25/kg£1.65Asda All-Day Breakfast Triple Sandwich
1pk · £3.85 each£3.85Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g · £3.13/kg£1.25Babybel Mini Original Cheese 2 x 20g (40g)
40g · £41.25/kg5 for £5£1.65Asda Creamy Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.70/kg5 for £5£1.35Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
400g · £14.25/kg£5.70Asda Chicken & Bacon Caesar on a Wheat Wrap
1pk · £3.60 each£3.60Muller Rice Strawberry 170g
170g · £6.47/kg£1.10Warburtons 4 Soft & Sliced Brioche Seeded Burger Buns
4pk · £0.65 each£2.60Ginsters Cheese & Onion Slice 170g
170g · £16.47/kg£2.80Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g · £2.50/kg£2.00ASDA Pink Lady Apple and Grapes 100g
100g · £19.00/kg£1.90Asda 16 Tasty Seafood Sticks 250g
250g · £6.60/kg£1.65Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40Asda Cucumber
1pk · £1.25 each2 for £1.90£1.25Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g · £15.71/kg£2.20Asda Italian Inspired Macaroni Cheese 400g
450g · £9.11/kg£4.10
Best Sellers 📈
Calpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
100ml · £44.00/L£4.40RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
80ml · £56.88/L£4.55RestrictedGaviscon Double Action Mint Flavour 12 Chewable Tablets
12pk · £0.40 each£4.80Asda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedAsda Shades So Soft 6 White Long-Lasting Rolls
6pk · £0.88 each£5.25PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks
120g · £17.08/kg£2.05Asda Zesty Lemon Washing Up Liquid 500ml
500ml · £1.90/L£0.95Fairy Max Power Washing Up Liquid 660ML
660ml · £6.59/L£0.55 off£4.35£4.90Asda Cucumber
1pk · £1.25 each2 for £1.90£1.25Asda 6 Sweet & Creamy Bananas
6pk · £0.20 each2 for £1.90£1.20Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Fingers Milk Chocolate Biscuits 114 Gr
114g · £24.56/kg£2.80McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
110g · £15.91/kg£1.75Jammie Dodgers Raspberry Flavour 140g
140g · £7.50/kg£1.05Evian Still Natural Mineral Water 1.5L
1.5L · £1.30/L£1.95Coca-Cola Classic 8 x 330ml
8pk · £2.78/L£7.35Fillipo Sansovino Prosecco D.O.C. Rose 75cl
750ml · £14.40/L£10.80Fillipo Sansovino Prosecco 75cl
750ml · £13.93/L£10.45BuzzBallz Strawberry 'Rita Cocktails 200ml
200ml · £26.25/L3 for £12.50£5.25
Cosy Nights In🍂
Thats Nuts Walkers Salt & Vinegar Coated Peanuts Grab Bag 40g
40g · £31.25/kg£1.25Butterkist Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £23.50/kg£2.35Walkers BBQ Sauce Grab Bag Crisps 45g
45g · £30.00/kg£1.35Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £21.43/kg£2.40
Life in the Express Lane 💚🚀
Beer, Ale, Cider
1pk · £5.50 each£5.50Feelin' Fresh
1pk · £1.90 each£1.90Heinz Mix & Match
1pk · £4.65 each£4.65Meals in Minutes
1pk · £6.50 each£6.50Meal Deal
1pk · £5.00 each£5.00Pasta & Sauce
1pk · £3.00 each£3.00Premium Meal Deal
1pk · £6.00 each£6.00Yogurt Bowl
1pk · £6.00 each£6.00
In-Store Price Match
Asda Onion Rings 150g
150g · £9.00/kg£1.35Calpol SixPlus Fast Melts Paracetamol Strawberry Flavour 6+ Years 12s
12pk · £0.52 each£6.25RestrictedAsda Ibuprofen 200mg Caplets 16 Caplets
16pk · £0.04 each£0.60RestrictedAsda Allergy & Hayfever Relief 30 Tablets
30pk · £0.12 each£3.60Asda Shades So Soft 6 White Long-Lasting Rolls
6pk · £0.88 each£5.25Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.92/kg£4.60Homefire Kiln Dried Logs
16.5L · £0.48/L2 for £10£8.00Fairy Original Washing Up Liquid Green with LiftAction 320ML
320ml · £3.91/L£1.25Simple Kind to Skin Cleansing Wipes Bio-degradable 25 wipes
25pk · £0.12 each£2.95Asda Dental Floss Mint Flavour 40m
1pk · £1.25 each£1.25Barratt Flumps 20g
20g · £25.00/kg£0.50Oreo Vanilla Cookies 154g
154g · £11.04/kg£1.70Highland Spring Still Spring Water 1.5 Litre
1.5L · £0.67/L£1.00Lucozade Energy Drink Orange 4x380ml
4pk · £2.76/L£4.20Asda Italian Inspired Macaroni Cheese 400g
450g · £9.11/kg£4.10Mission Wraps Original 367g
6pk · £0.31 each£1.85Asda 16 Tasty Seafood Sticks 250g
250g · £6.60/kg£1.65Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.00/kg£2.70Muller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £5.30/L£1.75Exceptional by ASDA New York Style Deli on Rye Bread
1pk · £4.90 each£4.90