- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco 20 Chicken Poppers 200g
200g · £12.25/kg£2.452 for £4 ClubcardQuaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Tesco Mixed Vegetables 225G (C)
250g · £8.80/kg£2.203 for 2 ClubcardAnchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardHeck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardMutti Finely Chopped Tomatoes 400g
400g · £5.38/kg£2.15£1.60 Clubcard (£4.00/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardToblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g
340g · £23.68/kg£8.05£6.00 Clubcard (£17.65/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95£3.55 Clubcard (£22.19/kg)Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 400g
400g · £5.38/kg£2.15£1.60 Clubcard (£4.00/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Red Leicester Cheese 220G
220g · £13.41/kg£2.95Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco 20 Chicken Poppers 200g
200g · £12.25/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Tesco Chestnut Mushroom 250G
250g · £5.20/kg£1.30Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardThe Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x8 120g
120g · £21.25/kg£2.55Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco British Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Heck Chicken Italia Sausages 255G
255g · £12.94/kg£3.30£2.90 Clubcard (£11.37/kg)Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Mashed Potato 450G
450g · £3.00/kg£1.35Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco German Style Salami Slices 12 Pack 125g
125g · £8.80/kg£1.10Fridge Raiders Roast Chicken Bites 3X22.5G
3pk · £90.91/kg£2.00Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg (c)
1kg · £1.75/kg£1.75Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Just Ham Sandwich
1pk · £1.60 each£1.60Tesco Southern Fried Chicken Tenders 305g (C)
305g · £15.08/kg£4.60Tesco Flat Leaf Parsley 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Falafel and Houmous Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Pink Lady Apple & Grape Pot 100G
100g · £19.00/kg£1.90Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Tesco Finest 12 Pork Chipolata 375G
375g · £10.00/kg£3.75Lurpak Plant Based Alternative to Spreadable or Butter 400g
400g · £13.25/kg£5.30Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Tesco British Chicken Thigh Fillets 400g (C)
400g · £15.13/kg£6.05Tesco 2 Baked Potatoes With Cheddar 450G
450g · £8.56/kg£3.85Tesco Hunters Chicken Breast Fillet 430G
430g · £15.58/kg£6.70Tesco Cheese & Tomato Pasta 300G (C)
300g · £6.00/kg£1.80Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Tesco 2 Roast Cooked Chicken Breast Fillets 245 G
245g · £19.80/kg£4.85Tesco Chicken & Bacon Pasta 300G
300g · £10.67/kg£3.20Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95£3.55 Clubcard (£22.19/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £30.00/kg£1.35Wall's Large Pork Sausage Roll 100g
100g · £13.00/kg£1.30Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Tesco Mixed Vegetables 225G (C)
250g · £8.80/kg£2.203 for 2 ClubcardTesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard