Natural Yoghurts
Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Tims Dairy Kefir Greek Style Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g
850g · £7.76/kg£6.60Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55No.1 Fat Free Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Biotiful Gut Health Kefir Yogurt Original 1Kg
1kg · £5.70/kg£5.70Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £5.50/kg£2.75Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15The Estate Dairy Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £7.10/kg£3.55Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Yeo Valley Organic Natural Single Greek Style Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30Arla Organic Free Range Kefir Natural Cultured Milk Drink 1litre
1L · £3.55/L£3.55The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50Arla Skyr Natural Extra Creamy 5% Fat Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% 850g
850g · £7.76/kg£6.60Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Yeo Valley 0% Fat Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75View all (55)
Flavoured Yoghurts
Muller Corner Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes Yogurts 6x124g
744g · £6.85/kg£5.10Muller Corner Apple Crumble Inspired Yogurt 4x124g
496g · £7.86/kg£3.90Waitrose Honey & Stem Ginger Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Muller Corner Chocolate Digestive and Strawberry Shortcake Yogurts 6x124g
744g · £6.85/kg£5.10Muller Fruit Corner Vanilla with Chocolate Balls Yogurt Single 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits 124g
124g · £9.27/kg4 for £2.40£1.15Biotiful Kefir Madagascan Vanilla Yoghurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Activia Vanilla No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Tims Dairy Vanilla Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Waitrose Madagascan Vanilla Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt 150g
150g · £6.00/kg£0.90Yeo Valley Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt 0.45Kg
450g · £6.89/kg£3.10Waitrose Lemon Curd Yogurt Single 150g
150g · £8.00/kg£1.20No.1 Yogurt with Lemon Curd 125g
125g · £10.40/kg£1.30Muller Light Toffee Fat Free Yogurt 160g
160g · £7.19/kg4 for £2.40£1.15Rachels Dairy Ginger Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10GetPro Chocolate Hazelnut High Protein Pudding Yogurt Single 180g
180g · £13.06/kg£2.35Lindahls Kvarg Peach Passion High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Lindahls Kvarg Raspberry High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80FAGE Fruits Strawberry Greek Yoghurt 380g
380g · £10.13/kg£3.85Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80Lindahls Plain Protein Quark 500g
500g · £6.00/kg£3.00Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80GetPRO Banana High Protein Yogurt Pouch 200g
200g · £10.50/kg£2.10GetPRO Chocolate Protein Mousse 200g
200g · £16.25/kg£3.25Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30Alpro Plant Protein Red Berries Yogurt 200g
200g · £10.25/kg£2.05Biotiful Gut Health Kefir Protein Mango 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Alpro Plant High Protein Mango & Banana Yoghurt Alternative 200g
200g · £10.25/kg£2.05Waitrose Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Waitrose Protein Vanilla Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 800g
800g · £5.63/kg£4.50Waitrose High Protein Vanilla Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £10.50/kg£2.10Waitrose High Protein Natural Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Lindahls Kvarg Vanilla High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80GetPro Vanilla High Protein Yogurt Single 160g
160g · £9.38/kg£1.50Muller Corner Red Fruits 6x136g
816g · £6.25/kg£5.10Waitrose West Country Black Cherry Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Bonne Maman Morello Cherry Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Waitrose Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.56/kg£2.05Yeo Valley Organic Greek Style Yogurts with Honey 4x100g
400g · £8.50/kg£3.40Bonne Maman Raspberry & Blackberry Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Bonne Maman Violet Fig Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Bonne Maman Pear & Vanilla Yogurt 450g
450g · £8.78/kg£3.95Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00View all (118)
Kids Yoghurts
Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80Bluey Strawberry Fromage Frais 6x0.045Kg
270g · £7.78/kg£2.10Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry & Vanilla Kids Yogurts 4x85g
340g · £7.35/kg£2.50The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Munch Bunch Squashums Strawberry Kids Yogurts 5x60g
300g · £10.33/kg£3.10Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts 6x47g
282g · £8.51/kg£2.40The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Blueberry Banana & Mango Vanilla Kids Yogurts Selection 6x42g
252g · £7.18/kg33% off£1.81£2.70Yeo Valley Little Yeos Greek Style Natural Yogurts 6x0.045Kg
270g · £6.22/kg33% off£1.68£2.50Yoplait Strawberry & Apricot Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25
Yoghurt Drinks
Agua De Madre Raspberry & Passion Fruit Water Kefir 4x25cl
100L · £0.09/L£9.00Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Agua De Madre Pink Grapefruit & Lime Water Kefir 4x25cl
100L · £0.09/L£9.00Benecol Kefir Mango-Passionfruit Yogurt Drink 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Cocos Organic Coconut Kefir Drink 500ml
500ml · £7.60/L20% off£3.80£4.75Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yeo Valley Organic Kefir Blueberry 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Tims Dairy Greek Style Vanilla Kefir 450g
450g · £7.33/kg£3.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.86/kg£2.20Waitrose Gut Health Mango Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Activia Kefir Mango Drink 280g 280g
280g · £7.86/kg£2.20Waitrose Gut Health Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biomel Natural Coconut 510ml
510ml · £7.06/L£3.60Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Waitrose Gut Health Mixed Berry, Mango & Passionfruit Kefir Yogurts 4x125g
500g · £4.80/kg£2.40Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Gut Health Peach & Raspberry Kefir Yogurt 130g
130g · £11.15/kg£1.45Biotiful Gut Health Organic Kefir Drink 1litre
1L · £4.80/L£4.80Actimel Immune Support Natural 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Gut Health Mango & Passionfruit Kefir Yogurt 130g
130g · £11.15/kg£1.45Actimel Immunity Strawberry & Blueberry Live Yogurt Drinks 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Yeo Valley Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40