Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500g
500g · £3.00/kg£1.50
Flavoured Yoghurts
Onken Mango Papaya Passion Fruit 450g
450g · £5.78/kg£2.60Activia Strawberry 115g 4 pack
115g · £29.57/kg£3.40Nomadic Yogurt & Oat Clusters Strawberry 169g
169g · £13.31/kg£2.25Muller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £9.27/kg£1.15Onken Vanilla 450g
1pk · £2.60 each£2.60
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry 100g 4 pack
4pk · £0.50 each£1.99