- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Offers (200)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £8.52/kg15% off£2.13£2.50MyProtein Yoghurt Top Hat Vanilla Chocolate 180g
180g · £12.28/kg15% off£2.21£2.60Sutherland Chilli & Rice 400g
400g · £11.50/kg£4.60Thompsons Ripple Swiss Roll
350g · £7.89/kg20% off£2.76£3.45Morrisons Mini Chicken Skewers 10pk
100g · £32.00/kg£3.20Morrisons Sweetclem Easy Peel 600g
600g · £2.50/kg£1.50GetPro Banana Yoghurt 200g
200g · £9.50/kg£1.90Morrisons Eggs Medium Free Range 12pk
12pk · £0.27 each£3.25Delicatessen Fine Eating Sliced Garlic Sausage 80g
80g · £14.38/kg£1.15Sutherland Chicken Tikka Rice 400g
400g · £11.50/kg£4.60Mini Babybel 20g 6pk
120g · £26.67/kg£3.20Morrisons Part Bake Crusty Roll 4pk
4pk · £0.30 each£1.20Warburtons 5 Original Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Morrisons Stonebaked Cheese & Tomato 275g
275g · £14.73/kg£4.05Dairy Lea Dunkers Jumbo 41g 3pk
123g · £23.58/kg£2.90Morrisons Smoked Back Bacon 300g
300g · £8.70/kg10% off£2.61£2.90CheeseStrings Original 4pk
80g · £28.75/kg£2.30I can't believe it's not Butter! Original 450g
450g · £4.22/kg£1.90Morrisons Baby Leaf Salad 90g
90g · £15.56/kg£1.40St Pierre Seed Brioche Buns 4pk
4pk · £0.94 each£3.75Morrisons Greek Feta 200g
200g · £13.75/kg£2.75Delicatessen Cooked Ham 90g
90g · £12.78/kg£1.15Warburtons Crumpets 6pk
6pk · £0.18 each£1.10Warburtons 4 White Soft Pittas
£1.71Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
523g · £4.30/kg£2.25Thompsons Lemon Cake
400g · £6.90/kg20% off£2.76£3.45Morrisons Grated Mozzarella Cheddar 240g
240g · £10.67/kg30% off£2.56£3.65Real Lancashire Eccles Cakes
4pk · £0.58 each20% off£2.32£2.90Thompsons Chocolate Chip Muffins 9pk
9pk · £0.17 each20% off£1.52£1.90Swedish Meatballs 200g
200g · £5.75/kg£1.15
Bundles
Lunchtime Meal Deal
£3.85Heinz Tin Bundle
£4.50Muller Yogurt Bundle
£3.00Noodle Bowl Bundle
£4.00Batchelors Pasta N Sauce Bundle
£2.00Lucozade 900ml Bundle
£4.00Bagel Bundle
£4.00Greek Yoghurt Bundle
£5.00Cleaning Spray Bundle
£5.00Old El Paso Sauce Bundle
£5.50Cheese Bundle
£5.002 for £3 Pet Treats
£3.00