- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco Finest Buttermilk Pancakes with Maple Syrup 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40£2.15 Clubcard (£0.54 each)SAMYANG CHEESE BULDAK HOT CHICKEN FLAVOUR RAMEN CUP 70G
70g · £32.86/kg£2.30£1.95 Clubcard (£27.86/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Sliced Greens 300G
300g · £8.33/kg£2.50£2.20 Clubcard (£7.33/kg)Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Tesco Mozzarella Grated 500g
500g · £10.70/kg£5.35£4.50 Clubcard (£9.00/kg)Betty Crocker Coffee Icing 400G
400g · £9.88/kg£3.95£3.30 Clubcard (£8.25/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Buldak Carbonara Spicy Hot Chicken Ramen Cup 80g
80g · £33.13/kg£2.65£2.05 Clubcard (£25.63/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)SABRA HOUMOUS CLASSIC 250G
250g · £12.40/kg£3.102 for £4 ClubcardFox's Biscuits Chocolate & Vanilla Crunch Creams 200g
200g · £9.75/kg£1.95£1.60 Clubcard (£8.00/kg)itsu 6 spicy chicken soup dumplings 168g
168g · £21.13/kg£3.55£2.00 Clubcard (£11.90/kg)Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g
230g · £13.91/kg£3.20£2.70 Clubcard (£11.74/kg)Goldfish Chinese Curry Sauce Concentrate 405G
405g · £10.25/kg£4.15£3.65 Clubcard (£9.01/kg)Arctic Coffee Cafe Latte 1 Litre
£3.00£2.70 ClubcardPizza Express Sloppy Giuseppe 292G
292g · £20.55/kg£6.00£3.50 Clubcard (£11.99/kg)Sabra Houmous Garlic Red Pepper 200G
200g · £15.50/kg£3.102 for £4 ClubcardTesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Chicken Roast Dinner 400g
400g · £12.75/kg£5.10Tesco Beef Lasagne 750G
750g · £7.20/kg£5.40Tesco Mature Grated Cheddar 500g
500g · £10.70/kg£5.35Tesco Finest Sirloin Steak 227G
227g · £44.93/kg£10.20Hearty Food Company Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80Annabel Karmel Beef Cottage Pie Ready Meal 200G
200g · £18.00/kg£3.60Tesco Finest Ribeye Steak 227G
227g · £45.59/kg£10.35Tesco Southern Fried Chicken Thighs & Drumsticks 800g
800g · £7.06/kg£5.65Tesco Parmigiano Reggiano Cheese 200 G
200g · £25.75/kg£5.15Tesco Lamb Chops 550G
550g · £22.73/kg£12.50Tesco Fresh Chicken Livers 380G
380g · £5.26/kg£2.00Tesco Beef Stir Fry Strips 357G
357g · £21.43/kg£7.65Tesco Mascarpone Cheese 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35Tesco Spicy Chicken Pasta 275G
275g · £6.55/kg£1.80Tesco Feta Cubes 410G
410g · £9.39/kg£3.85Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Taste Original Chicken Satay Skewers with Sweet Chilli Dip 55g
55g · £27.27/kg£1.50Tesco Beef Ribeye Steak 227G
227g · £38.55/kg£8.75Tesco Beef Steak Mince 15% Fat 500G
500g · £11.40/kg£5.70Tesco Lamb Chops 300G
300g · £23.67/kg£7.10Tesco 2 x 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 600g
2pk · £12.00/kg£3.60Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)itsu 6 spicy chicken soup dumplings 168g
168g · £21.13/kg£3.55£2.00 Clubcard (£11.90/kg)Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.60/kg£7.95Tesco British Chicken Thigh Fillets 600G
600g · £11.83/kg£7.10Tesco Ready To Eat Seasonal Pears 4Pack 550G
550g · £4.18/kg£2.30Tesco British Mature Cheddar Cheese 220G
220g · £13.41/kg£2.95Tesco Finest Parmigiano Reggiano 170 G
170g · £31.76/kg£5.40Tesco Mozzarella Grated 500g
500g · £10.70/kg£5.35£4.50 Clubcard (£9.00/kg)ST. EWE FREE RANGE EGGS Original Family Pack Mixed Weight 15 Eggs
15pk · £0.46 each£6.90Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Sausage Bacon & & Egg Triple
1pk · £3.50 each£3.50Rustlers The Classic Doner Kebab 148g
148g · £20.95/kg£3.10Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Tesco Breaded Chicken Goujons 270g
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Creme Brulee 2 Pack 180g
180g · £16.67/kg£3.00Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.67/kg£2.55Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Slower Grown Chicken Thighs 600g
600g · £7.58/kg£4.55Laid With Love 12 Free Range Eggs
12pk · £0.49 each£5.85Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Tesco Pink Lady Apples 5 Pack
5pk · £0.67 each£3.35Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard