SPAR Bacon Smoked (250 grams)
250g · £12.36/kg£3.09SPAR Bacon Unsmoked (250 grams)
250g · £12.36/kg£3.0912 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g
340g · £5.88/kg£2.006 Butchers Choice Sausages (400g)
400g · £10.88/kg£4.358 Thick Pork Irish Sausages (410g)
410g · £4.88/kg£2.00GE SPAR BEEF MEATBALLS
360g · £17.47/kg£6.29GE SPAR BRITISH BEEF BURG
400g · £15.73/kg£6.29GE SPAR Minced Beef
400g · £13.48/kg£5.39SPAR 6 Lincolnshire Sausage (400 grams)
400g · £10.88/kg£4.35SPAR Bacon Smoked Twin (400 grams)
1pk · £3.59 each£3.59SPAR Braising Steak 225g
225g · £25.29/kg£5.69SPAR Chicken Fresh Drumsticks (500g)
500g · £6.18/kg£3.09SPAR CHICKEN MINI FILLETS
340g · £14.38/kg£4.89SPAR Cumberland Sausage (360g)
360g · £12.08/kg£4.35SPAR Fresh Chicken Fillets (340 grams)
340g · £13.79/kg£4.69SPAR Large Whole Chicken 1.7kg
1.7kg · £3.68/kg£6.25SPAR O/READY WHLE CHK699P
1.6kg · £4.37/kg£6.99SPAR Pork Loin Steaks (200 grams)
200g · £20.95/kg£4.19SPAR Salt/Pepper Thighs (700 grams)
700g · £6.84/kg£4.79SPAR Sirloin Steak (227 grams)
227g · £36.96/kg£8.39SPAR Sizzle Steaks (300 grams)
300g · £22.97/kg£6.89SPAR Smoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £8.98/kg£3.59SPAR Unsmoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £8.98/kg£3.59