Sweets
The Traitors Chews 120g
120g · £10.00/kg£1.20The Traitors Milk Chocolate 26g
26g · £69.23/kg£1.80Vanilla Flavour Marshmallows 40g
40g · £30.00/kg£1.20Amos Peelerz Gummy Mango 65g
65g · £18.46/kg£1.20Juicy Drop Pop 26g
26g · £62.31/kg£1.62Millions Bubblegum Flavour 45g
45g · £13.33/kg£0.60Millions Strawberry 45g
45g · £13.33/kg£0.60Amos Peelerz Gummy Watermelon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Fruit-tella Strawberry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50Vidal 66g Ocean Jelly
66g · £18.18/kg£1.20Jelly Beans 80g
80g · £15.00/kg£1.20Halloween 30pk Popping Candy
33g · £36.36/kg£1.20HARIBO Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Barratt Sweet Shop Flumpkins Sour Pumpkin Shape Vanilla Marshmallows 150g
150g · £8.00/kg£1.20HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £12.59/kg£1.80Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Chooee 200g Strawberry Super Mix
200g · £6.00/kg£1.20Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £6.94/kg£1.20HARIBO Strawberry Softies 140g
140g · £8.57/kg£0.30 off£1.20£1.50Sour Patch Kids 350g
350g · £9.43/kg£3.30HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g
160g · £11.25/kg£1.80Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g
225g · £10.67/kg£2.40Swizzels Spooky Eyeball Double Lollies 130g
130g · £9.23/kg£1.20Vidal Monster Mix Jelly 150g
150g · £8.00/kg£1.20Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.11/kg£1.50Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g
150g · £8.00/kg£0.42 off£1.20£1.62Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Giant Strawbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Rowntree's Fruit Gums 150g
150g · £12.00/kg£1.80Chooee 200g Cheery Fruttys
200g · £6.00/kg£1.20Chooee 200g Disco Stix
200g · £6.00/kg£1.20Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Candy Realms Sour Dummies 190g
190g · £6.32/kg£1.20Taveners Mint Humbugs 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Jelly Babies 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Liquorice Allsorts 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Wine Gums 165g
165g · £7.27/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Bebeto Happy Laces Fizzy Blue Raspberry Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20View all (121)
Chocolate
Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)
5pk · £21.45/kg£2.22Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9
9pk · £1.19/kg£3.84Lion Milk Chocolate Bar Multipack 30g 4 Pack
4pk · £15.00/kg£1.80Chocolino 8x15g Happy Time
120g · £10.00/kg£1.20Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g
5pk · £3.08/kg£1.80Quanta 6x12.5g Break
75g · £16.00/kg£1.20Kitkat Milk Chocolate 99g
15pk · £18.18/kg£1.80Kitkat Milk Chocolate 99g
15pk · £12.12/kg£1.20Kitkat Milk Chocolate 99g
15pk · £18.18/kg£1.80Whitakers Chocolates Mint Creams 200g
200g · £15.00/kg£3.00Toffifee Limited Edition White Chocolate 15 Pieces 125g
125g · £14.40/kg£1.80Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £32.00/kg£9.60Ferrero Collection 20 Experience 178g
178g · £53.93/kg£9.60Thorntons Classic 262g
262g · £32.06/kg£8.40Aero Selection 360g
360g · £16.67/kg£6.00Thorntons Continental 131g
131g · £43.51/kg£5.70Galaxy Chocolate Large Christmas Selection Box 234g
234g · £20.51/kg£4.80Baileys 24 Milk Chocolates with a Hint of Baileys 90g
90g · £40.00/kg£3.60Maltesers & Friends Small Christmas Chocolate Selection Pack 73g
73g · £28.77/kg£2.10Quality Street 550g
550g · £12.98/kg£1.26 off£7.14£8.40Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £42.00/kg£8.40Walnut Whip 6 x 30g (180g)
6pk · £20.00/kg£3.60After Eight Mint Dark Chocolate 300g
300g · £16.00/kg£4.80Quality Street Matchmakers Zingy Orange 110g
110g · £19.09/kg£2.10Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £19.09/kg£2.10Quality Street 220g
220g · £19.09/kg£4.20Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £45.00/kg£9.00Celebrations Milk Chocolate Gift Box 163g
163g · £18.40/kg£3.00Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £14.40/kg£1.80Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £25.00/kg£6.00Cadbury 312g Milk Tray
312g · £26.92/kg£8.40Black Magic A Classic Selection of 18 Dark Chocolates 174g
174g · £24.14/kg£4.20Cadbury 78g
78g · £26.92/kg£2.10Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £18.00/kg£5.40Lindt Lindor Assorted Mini Truffles 80g
80g · £37.50/kg£3.00Dairy Box The Classic Collection 160g
160g · £26.25/kg£4.20Terry's Orange Milk Chocolate Truffles 200g
200g · £27.00/kg£5.40Baileys Chocolate Caramel Whirls 72g (3 x 24g)
3pk · £41.67/kg£3.00Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £45.00/kg£9.00Kinder Chocolate 10 Wrapped Small Bars 125g
125g · £19.20/kg£2.40Quality Street Favourites Coffee Creme 281g
281g · £19.22/kg£5.40Baileys 100g Chocolate Truffles
100g · £42.00/kg£4.20Ferrero Rocher 3pk Ferrero Roch
30g · £50.00/kg£1.50Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Cadbury 4pk Wispa
94.8g · £25.32/kg£2.40Cadbury 4pk Crunchie
104g · £23.08/kg£2.40Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £4.03/kg£2.58Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars
72g · £25.00/kg£1.80Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g
4pk · £2.83/kg£2.58Daim 3pk .
84g · £23.57/kg£1.98View all (197)