Kinder Surprise Egg
1pk · £2.45 each£2.45HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £13.69/kg£2.19Aero Bubbles Caramel Bag 92g
92g · £33.59/kg£3.09Aero Bubbles Orange Bag 92g
92g · £33.59/kg£3.09Aero Milk Chocolate Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65AERO MILKYBAR BLOCK
90g · £31.67/kg£2.85AERO MILKYBAR POUCH
92g · £23.80/kg£2.19Aero Orange Block
90g · £18.33/kg£1.65Aero Peppermint 295g
295g · £17.59/kg£5.19Aero Peppermint 36g
1pk · £1.65 each£1.65Aero Peppermint Bubbles Bag (80g)
80g · £20.63/kg£1.65Aero Peppermint Milk Chocolate Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Applied Nutrition Diet Protein Bar Chocolate Caramel Crisp 45g
45g · £46.44/kg£2.09Applied Nutrition Diet Protein Bar Chocolate Salted Caramel 45g
45g · £46.44/kg£2.09Barebells Banana Dream Protein Bar 55g
55g · £74.36/kg£4.09BAREBELLS CINAMON BUN
55g · £74.36/kg£4.09Barebells Protein Bar Caramel Cashew 55g
55g · £74.36/kg£4.09Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £74.36/kg£4.09Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £74.36/kg£4.09Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g
55g · £74.36/kg£4.09Barratt Flumps Minis 130g
130g · £8.85/kg£1.15Barratt Refreshers 34g
1pk · £0.89 each£0.89Barratt Refreshers Fizzy Softies 120g
120g · £9.58/kg£1.15Barratt Wham Space Babies 100g
100g · £11.50/kg£1.15Barratt Wham Tastics 120g
120g · £9.58/kg£1.15Bebeto Watermelon Jelly Gum 80g
70g · £7.14/kg£0.50Boost 4 Pack
1pk · £1.75 each£1.75Bounty Milk Chocolate
1pk · £1.89 each£1.89BOUNTY MILK TRIO
1pk · £1.69 each£1.69Cad Caramel (Single)
1pk · £1.89 each£1.89CAD CHOC ECLAIRS 100P
110g · £9.09/kg£1.00CAD DAIRY MILK GRAB
56g · £33.75/kg£1.89CAD FRUIT/NUT GRAB
56g · £33.75/kg£1.89CAD HEROES BOX
240g · £30.21/kg£7.25Cad M/Creation Popping Candy (Single)
1pk · £1.89 each£1.89CAD ROSES BOX
240g · £30.21/kg£7.25Cadbury Bitsa Wispa
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
1pk · £1.89 each£1.89Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Brunch Chunky Chocolate Chip Bar (4 Pack)
1pk · £2.45 each£2.45Cadbury Caramel Dairy Milk Chocolate (120g)
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Caramel Nibbles (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Caramilk Chocolate Block (80g)
80g · £24.38/kg£1.95Cadbury Chocolate Bar Mixed Value Pack 12 Bars (347.2g)
1pk · £6.09 each£6.09Cadbury Chomp Chocolate Bar 21g
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Curly Wurly (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Curly Wurly 4pack
1pk · £2.45 each£2.45CADBURY DAIM 175P
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Dairl Milk Biscoff (350g)
350g · £20.43/kg£7.15Cadbury Dairy Milk
1pk · £1.89 each£1.89Cadbury Dairy Milk (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk & Lotus Biscoff (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £19.94/kg£3.59Cadbury Dairy Milk Buttons 4pack
1pk · £2.45 each£2.45Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £24.39/kg£4.39Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
1pk · £1.79 each£1.79Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds 35g
35g · £31.14/kg£1.09Cadbury Dairy Milk Chocolate Mini Snow Balls 74g
74g · £29.05/kg£2.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Roses Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Dairy Milk Chopped Hazelnut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 180 g
180g · £24.39/kg£4.39Cadbury Dairy Milk Freddo 10 Pack (180g)
1pk · £4.85 each£4.85Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut (95g)
95g · £18.42/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Little Bar Chocolate 18g
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Dairy Milk Mini Snow Balls Chocolate Bar 110 g
110g · £22.27/kg£2.45Cadbury Dairy Milk Oreo (120g)
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 45 g
1pk · £1.89 each£1.89Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Fudge (Single)
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Giant Buttons (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Giant Buttons White (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Heroes Chocolate Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Mini Egg Chocolate Bar 360G
360g · £21.92/kg£7.89Cadbury Oreo Bites
85g · £19.88/kg£1.69CADBURY OREO S/WICH 175P
96g · £18.23/kg£1.75CADBURY OREO WHITE 175P
120g · £14.58/kg£1.75Cadbury Snack Shortcake (SGL)
1pk · £1.39 each£1.39Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
1pk · £1.79 each£1.79Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
1pk · £2.19 each£2.19CADBURY STRAW/CREME 175P
115g · £15.22/kg£1.75Cadbury Twirl Bites (85g)
85g · £19.88/kg£1.69Cadbury Twirl Milk Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.79 each£1.79Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.79 each£1.79Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54 g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
1pk · £1.79 each£1.79Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 48g
1pk · £1.79 each£1.79Cadburys Bournville
100g · £17.50/kg£1.75Celebrations Pouch - 370g
325g · £14.00/kg£4.55CHEWITS MIXED 4PACK
120g · £14.92/kg£1.79Chupa Chups Belts Green Apple Flavor Soft Candy 90g
90g · £19.89/kg£1.79Chupa Chups Belts Soft Candy Strawberry Flavour 90g
90g · £19.89/kg£1.79Chupa Chups Green Apple-Lemon-Orange Strawberry Flavour Soft Candy Belts 90g
90g · £19.89/kg£1.79Chupa Chups Laces Soft Candy Strawberry Flavour 90g
90g · £19.89/kg£1.79Chupa Chups Mini Bite
120g · £10.42/kg£1.25Crunchie (Single)
1pk · £1.79 each£1.79Crunchie 4 Pack
1pk · £1.75 each£1.75Curly Wurly (Single)
1pk · £0.89 each£0.89Daim Chocolate Bar 28g
1pk · £1.89 each£1.89Double Decker (Single)
1pk · £1.79 each£1.79Double Decker 4 Pack
1pk · £1.75 each£1.75Eat Natural Almond & Apricot with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £52.25/kg£2.09Eat Natural Cashew & Blueberry with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £52.25/kg£2.09Eat Natural Protein Peanuts & Dark Chocolate Fruit & Nut Bars 40g
40g · £52.25/kg£2.09Eat Natural Protein Peanuts, Almonds & Cocoa Fruit & Nut Bars 40g
40g · £52.25/kg£2.09Extra 30 Refreshers Watermelon Raspberry Flavour 67g
1pk · £4.65 each£4.65Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Peppermint Sugarfree Mints 16 pieces
1pk · £0.99 each£0.99Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
1pk · £4.65 each£4.65Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Watermelon Flavour
1pk · £1.29 each£1.29Ferrero Rocher Original Golden Moments 90g
90g · £43.22/kg£3.89Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £28.78/kg£2.59FINI C/CANDY TUBES 125P
140g · £8.93/kg£1.25Fini Cinema Mix
140g · £8.93/kg£1.25FINI JOLLY JAMBOREE 125P
140g · £8.93/kg£1.25FINI LITTLE MIX 125P
140g · £8.93/kg£1.25Fini Rainbow Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fini Smooth Raspberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fini Smooth Strawberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fini Sour Apple Flavoured Candy Tubes (140g)
140g · £8.93/kg£1.25FINI SOUR RASP TUBES 125P
140g · £8.93/kg£1.25Fini Sour Strawberry Flavoured Candy Tubes (140g)
140g · £8.93/kg£1.25FINI Strawberry Pencils (140g)
140g · £8.93/kg£1.25Fisherman's Friend Original Menthol & Eucalyptus Flavour Lozenges 25g
25g · £55.60/kg£1.39Flake (Single)
32g · £55.94/kg£1.79Freddo Cadbury Dairy Milk Chocolate (18g)
1pk · £0.39 each£0.39Freddo Caramel Cadbury Dairy Milk Chocolate (19.5g)
1pk · £0.39 each£0.39Fruit Pastilles Tube
115g · £11.22/kg£1.29Fruit-tella Simply Strawberry 135g
135g · £9.26/kg£1.25Fruit-tella with Fruit Juice 41g
1pk · £1.29 each£1.29Fruitella Berries & Cherry
135g · £9.26/kg£1.25Fruitella Berries & Cherry
1pk · £1.29 each£1.29Fruittella Summer Fruits (Pack)
1pk · £1.29 each£1.29Fulfil Chocolate Brownie Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £79.75/kg£3.19FULFIL Chocolate Hazelnut Whip Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £83.75/kg£3.35FULFIL Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £83.75/kg£3.35Fulfil Chocolate Salted Caramel 40g
40g · £83.75/kg£3.35Galaxy Caramel (135g)
135g · £12.52/kg£1.69Galaxy Caramel (Single)
1pk · £1.89 each£1.89GALAXY CINNAMON BLOCK
160g · £31.56/kg£5.05Galaxy Cookie Crumble
114g · £14.82/kg£1.69Galaxy Milk (100g)
100g · £16.90/kg£1.69Galaxy Milk Block (180g)
180g · £25.83/kg£4.65Galaxy Milk Chocolate Bar 42g
1pk · £1.89 each£1.89GALAXY MILLIONAIRE BLOCK
160g · £31.56/kg£5.05Galaxy Minstrels Pouch (118g)
118g · £38.05/kg£4.49GALAXY RIPPLE 3PACK 175P
90g · £19.44/kg£1.75Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
1pk · £1.89 each£1.89Gray's Herbal Tablets 60g
60g · £25.83/kg£1.55Grenade Caramel Chaos Caramel Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Chocolate Chip Cookie Dough Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Chocolate Chip Salted Caramel Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Dark Chocolate Raspberry Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Fudged Up Fudge Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Jaffa Quake Chocolate Orange Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Oreo 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Oreo White 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade Peanut Nutter Peanut Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85GRENADE S/C DOUBLE CHOC
50g · £83.80/kg£4.19GRENADE S/C GOLD CARAMEL
50g · £83.80/kg£4.19GRENADE S/C PEANUT
50g · £83.80/kg£4.19Grenade White Chocolate Cookie Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Grenade White Chocolate Salted Peanut Flavour 60g
60g · £80.83/kg£4.85Halls Extra Strong Lozenges Roll 33.5g
1pk · £1.39 each£1.39Halls Soothers Blackcurrant Lozenges Roll 45g
1pk · £1.39 each£1.39Halls Soothers Cherry Lozenges Roll 45g
1pk · £1.39 each£1.39HARIBO Balla Bites 140g
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Balla Stixx Strawberry Flavour 140g
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Charmallows
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Charmallows Hearts (140g)
140g · £12.79/kg£1.79Haribo Cola
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Cola Zing
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Fried Eggs 60g
60g · £11.67/kg£0.70HARIBO G/BEAR FRT LLY125P
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Giant Strawbs (160g)
160g · £13.69/kg£2.19Haribo Gold Bears
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Goldbears 160g
160g · £13.69/kg£2.19HARIBO Jelly Babies 140g
140g · £8.93/kg£1.25Haribo Nostalgix (160g)
160g · £13.69/kg£2.19Haribo Soda Twist Zing
160g · £13.69/kg£2.19Haribo Sour Sparks
160g · £13.69/kg£2.19HARIBO Starmix Bag 160g
160g · £13.69/kg£2.19Haribo Starmix Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £13.69/kg£2.19Haribo Tangfastics Tube 120g
120g · £10.75/kg£1.29Haribo Twin Snakes
140g · £8.93/kg£1.25HARIBO Yellow Bellies Minis 60g
60g · £11.67/kg£0.70Hershey's Cookies 'N' Creme 40g
1pk · £1.79 each£1.79Hubba Bubba Seriously Strawberry Bubblegum 5 Chunky Chews
1pk · £1.29 each£1.29Huel Chocolate Caramel Complete Nutrition Bar 55g
55g · £63.45/kg£3.49Huel Chocolate Chip Cookie Dough Complete Nutrition Bar 55g
55g · £63.45/kg£3.49Huel Chocolate Fudge Brownie Complete Nutrition Bar 55g
55g · £63.45/kg£3.49Huel Chocolate Peanut Caramel Complete Nutrition Bar 55g
55g · £63.45/kg£3.49Huel Chocolate Raspberry Complete Nutrition Bar 55g
55g · £63.45/kg£3.49Jakemans Honey & Lemon Menthol Soothing Menthol Sweets 41g
1pk · £1.39 each£1.39Jakemans Honey & Lemon Soothing Menthol Lozenges 73g
73g · £22.60/kg£1.65Jakemans Throat & Chest (73g)
73g · £22.60/kg£1.65Jakemans Throat & Chest Soothing Menthol Sweets 41g
1pk · £1.39 each£1.39JB TURBO VENTILATOR
1pk · £2.19 each£2.19Jelly Tots Giant Tube 115g
115g · £11.22/kg£1.29Juicy Drop Gummies 57g
1pk · £2.29 each£2.29Juicy Drop Gummy Dipperz
1pk · £2.85 each£2.85Juicy Drop Pop 26g
1pk · £2.29 each£2.29Kind Bar Chocolate/Nut/Salt ( 40g)
40g · £67.25/kg£2.69Kind Bar Milk and White Chocolate Nut (40g)
40g · £67.25/kg£2.69Kind Caramel Almond & Sea Salt 40g
40g · £67.25/kg£2.69Kind Protein Caramel Nut 50g
50g · £71.80/kg£3.59Kind Protein Crunchy Peanut Butter 50g
50g · £71.80/kg£3.59Kinder Bueno Dark Twin Finger Bar
1pk · £1.89 each£1.89Kinder Bueno Hazelnut & White Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.89 each£3.89Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.99 each£3.99Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
1pk · £1.89 each£1.89Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
1pk · £1.89 each£1.89Kinder Chocolate 100g
1pk · £1.65 each£1.65Kinder Chocolate Snackbar
1pk · £0.99 each£0.99Kinder Happy Hippo Chocolate Biscuit 20.7g
1pk · £1.29 each£1.29Kinder Happy Hippo Hazelnut Biscuit 20.7g
1pk · £1.29 each£1.29Kinder Joy Funko 20g
1pk · £1.69 each£1.69Kinder Small Chocolate Bars Multipack 4 x 12.5g (50g)
1pk · £1.65 each£1.65Kit Kat 4 Finger Cookie Dough Flavour
1pk · £1.65 each£1.65Kit Kat 4 Finger Hazelnut
1pk · £1.65 each£1.65Kit Kat Chunky Caramel F1
1pk · £1.65 each£1.65KIT KAT CHUNKY COOKIE
1pk · £1.65 each£1.65Kit Kat Chunky Duo Salted Caramel (68g)
1pk · £1.89 each£1.89Kit Kat Chunky Peanut Butter 42g
1pk · £1.65 each£1.65Kit Kat F1 Bar
1pk · £1.39 each£1.39KitKat 41.5g
1pk · £1.65 each£1.65KitKat Chunky 4 x 32g (128g)
1pk · £2.85 each£2.85KitKat Chunky 40g
1pk · £1.65 each£1.65KitKat Chunky Funky Chocolate Bar 40g
1pk · £1.79 each£1.79KitKat Dark 41.5g
1pk · £1.65 each£1.65KitKat Milk Chocolate Santa 29g
29g · £34.14/kg£0.99Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £60.90/kg£6.09Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £41.45/kg£8.29LINDT LINDOR MATCHA
200g · £41.45/kg£8.29Lindt Lindor Milk (200g)
200g · £41.45/kg£8.29Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.79 each£1.79Lindt Lindor Pistachio (200g)
200g · £41.45/kg£8.29Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55LINDT MILK
100g · £60.90/kg£6.09LINDT MILK PISTACHIO
100g · £60.90/kg£6.09LINDT NOCCIOLATTE DARK
35g · £44.29/kg£1.55LINDT NOCCIOLATTE MILK
35g · £44.29/kg£1.55Lindt Pistachio Bar 38g
38g · £40.79/kg£1.55Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
100g · £32.50/kg£3.25Lion Fruit Salad Original Hard Gums 130g
130g · £9.62/kg£1.25Lion Midget Gems
130g · £9.62/kg£1.25Lion Milk Chocolate Bar 50g
1pk · £1.65 each£1.65Lion Milk Chocolate Bar Multipack 30g 4 Pack
1pk · £2.85 each£2.85Lion Milk Chocolate Duo Bar 60g
1pk · £1.89 each£1.89Lion White Chocolate Duo Bar 60g
1pk · £1.89 each£1.89Little Rolo 103g
103g · £30.00/kg£3.09Lockets Extra Strong Cough Sweet Lozenges 41g
1pk · £1.39 each£1.39Lockets Honey & Lemon Cough Sweet Lozenges 41g
1pk · £1.39 each£1.39M & M's Crispy
1pk · £1.89 each£1.89M & M's Peanut Pouch (112g)
112g · £40.09/kg£4.49M & M's Peanut Treat Bag
82g · £20.61/kg£1.69M&M's Chocolate Bag 45g
1pk · £1.79 each£1.79M&M's Chocolate Pouch (112g)
112g · £40.09/kg£4.49M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £44.02/kg£4.49M&M's Crispy Pouch (107g)
107g · £41.96/kg£4.49M&M's Peanut Chocolate Bag 45g
1pk · £1.79 each£1.79Malteasers Treat Bag
68g · £24.85/kg£1.69Maltesers Chocolate & Honeycomb Pouch (93g)
93g · £48.28/kg£4.49Maltesers Milk Chocolate Bag 58.5g
1pk · £1.69 each£1.69Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £16.74/kg£5.19Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Mini Treats Bag 59g
59g · £33.05/kg£1.95Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £32.76/kg£0.95Maltesers Teasers Chocolate Bar - 100g
100g · £16.90/kg£1.69Maltesers Truffles (200g)
200g · £55.75/kg£11.15Maltesers White Chocolate & Honeycomb Pouch (74g)
74g · £60.68/kg£4.49MAOAM 17 Stripes 140g
140g · £20.36/kg£2.85MAOAM Joystixx 140g
140g · £8.93/kg£1.25Maoam Mao Mix (140g)
140g · £20.36/kg£2.85MAOAM Pinballs 140g
140g · £20.36/kg£2.85Maoam Pinballs Blue 140g
140g · £8.93/kg£1.25MAOAM STRIPES F/BALL125P
140g · £8.93/kg£1.25MARS
40g · £44.75/kg£1.79Mars Bars 4 x 40g Pack
1pk · £3.99 each£3.99Mars Duo Bar 2x34.5g
69g · £24.49/kg£1.69MARS LOW/S H PROTEIN BAR
57g · £70.00/kg£3.99Mars, Caramel, Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 51g
1pk · £1.79 each£1.79MAY/BASS FIZZY FISH 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS JELLY BABIE 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS LIQ ALSORTS 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS MINI GEMS 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS SPORTS MIX 100P
110g · £9.09/kg£1.00MAY/BASS WINE GUMS
110g · £15.00/kg£1.65MAY/BASS WINE GUMS 100P
110g · £9.09/kg£1.00May/Bassett Wine Gums (130g)
130g · £16.85/kg£2.19Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 350g
350g · £13.29/kg£4.65Maynards Wine Gums Candy 350g
350g · £13.29/kg£4.65MCV CHOC TRUFFLE
45g · £44.22/kg£1.99MCV CRISPY WAFER
45g · £50.89/kg£2.29McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g
40g · £32.66/kg£1.29McVities Club Layers Orange Chocolate Bar (39.5g)
40g · £35.19/kg£1.39Mcvities Gold Billion Chocolate Hazelnut Wafer Bar 39.5g
40g · £47.85/kg£1.89Mentos Chewy Dragees Fruit 135g
135g · £9.26/kg£1.25Mentos Chewy Dragees Mint Flavour 135g
135g · £9.26/kg£1.25Mentos Sour Tones Bag (120g)
120g · £10.42/kg£1.25Milky Way Magic Stars (Single)
1pk · £1.89 each£1.89Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bites Pouch Bag 100g
100g · £40.90/kg£4.09Milky Way Twin
1pk · £1.65 each£1.65Milkybar 30g
1pk · £1.79 each£1.79Milkybar Block (90g)
90g · £18.33/kg£1.65Milkybar Buttons Tube
1pk · £2.15 each£2.15Milkybar Crunchy Pops White Chocolate Sharing Bag 90g
90g · £24.33/kg£2.19Millions Apple
110g · £13.55/kg£1.49MILLIONS BLACK APPLE 149P
100g · £14.90/kg£1.49Millions Bubblegum Tube (45g)
110g · £13.55/kg£1.49Millions Cola 55g
55g · £28.18/kg£1.55MILLIONS SQUISH SOUR 100P
100g · £10.00/kg£1.00Millions Strawberry 55g
55g · £30.00/kg£1.65Millions Strawberry Tube (45g)
110g · £13.55/kg£1.49Millions Vimto Tube (45g)
100g · £14.90/kg£1.49MILLIONS WATERMELON 149P
110g · £13.55/kg£1.49MJ PROTEIN CHOC CANDY
55g · £63.45/kg£3.49MJ PROTEIN CHOC HAZELNUT
55g · £63.45/kg£3.49MJ PROTEIN CHOC HONEYCOMB
55g · £63.45/kg£3.49Mountain Joe's Mega Flapjack Cherry Bakewell 100g
100g · £28.50/kg£2.85Mountain Joe's Mega Flapjack Chocolate Chip Cookie 100g
100g · £28.50/kg£2.85Mountain Joe's Mega Flapjack Peanut Butter 100g
100g · £28.50/kg£2.85Mountain Joe's Protein Caramel Bisc (55g)
55g · £63.45/kg£3.49Mountain Joe's Protein Chocolate Ricecake (64g)
64g · £54.53/kg£3.49Mountain Joe's Protein White Chocolate Ricecake (64g)
64g · £54.53/kg£3.49Munchies 81g
81g · £20.37/kg£1.65Nakd Protein Coca Hazelnut 45g
45g · £48.67/kg£2.19Nerds Gummy Fruits Bag (113g)
113g · £28.23/kg£3.19Polo Mints (Single)
1pk · £1.15 each£1.15Polo Spearmint 34g
1pk · £1.15 each£1.15Polo Sugar Free 33.4g
1pk · £1.15 each£1.15POPPETS MINT 100P
71g · £14.08/kg£1.00POPPETS MIX UPS 100P
71g · £14.08/kg£1.00Poppets Mix-Ups Toffee, Salted Caramel, Malty Crunch & Chocolate 120g
120g · £22.42/kg£2.69POPPETS SALT/CARAMEL 100P
71g · £14.08/kg£1.00Poppets Toffee Milk Choc Coated Chewy Toffee 130g
130g · £20.69/kg£2.69Quality Street Box 220g
220g · £26.32/kg£5.79Quality Street Favourites Creme Selection 281g
281g · £16.19/kg£4.55Quality Street Gold Pouch (283g)
283g · £16.08/kg£4.55Quality Street Pouch
300g · £15.17/kg£4.55Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
1pk · £1.79 each£1.79Reese's Nutrageous 47g
1pk · £1.89 each£1.89Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £34.33/kg£3.09Reese's Peanut Butter Cup Minis Pouch
68g · £19.85/kg£1.35Reese's Pieces Pouch
68g · £19.85/kg£1.35Reeses Dipped Peanuts (68g)
68g · £19.85/kg£1.35REESES PEANUT BUTR C/MEL
92g · £24.46/kg£2.25Reeses Peanut Butter Cup White 2 pack
1pk · £2.05 each£2.05Reeses Peanut Butter White Bar (90g)
90g · £34.33/kg£3.09Revels Pouch (101g)
101g · £44.46/kg£4.49Rolo 52g
1pk · £1.65 each£1.65Rowntree Jellytots Pouch 120g
120g · £10.42/kg£1.25Rowntree's Fruit Gums 120g
120g · £10.42/kg£1.25Rowntree's Fruit Pastilles 114g
114g · £10.96/kg£1.25Rowntree's Jelly Tots 42g
1pk · £1.15 each£1.15Rowntree's Mango Flavour Lollies 130g
130g · £19.92/kg£2.59Rowntree's Pick & Mix 120g
120g · £10.42/kg£1.25Rowntree's Randoms 120g
120g · £10.42/kg£1.25Shades By Niko - The Originals (150g)
150g · £17.93/kg£2.69SKITTLES FLAV FLIP POUCH
136g · £16.84/kg£2.29Skittles Fruit Pouch (136g)
136g · £16.84/kg£2.29Skittles Giants Sours Sweets Bag 132g
132g · £17.35/kg£2.29Skittles Gooeys Fruit Flavoured Sweets Bag 125g
125g · £18.32/kg£2.29Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
1pk · £1.29 each£1.29Smarties 105g
105g · £20.86/kg£2.19Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
120g · £17.92/kg£2.15Smarties Mini Eggs
1pk · £2.19 each£2.19SMINT 2H CLEAN
1pk · £1.95 each£1.95Smint 50 Peppermint XXL 35g
1pk · £1.95 each£1.95Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
1pk · £1.95 each£1.95SNICKERS
40g · £44.75/kg£1.79Snickers Creamy Peanut Nut Butter Milk Chocolate Duo Bar 36.5g
1pk · £1.79 each£1.79SNICKERS L/S H PRO BAR
57g · £70.00/kg£3.99Snickers Protein Chocolate Bar 47g
1pk · £3.49 each£3.49SOUR PATCH BLUE RASP 125P
105g · £11.90/kg£1.25Sour Patch Kids Original Sweets Carton 350g
350g · £13.29/kg£4.65SOUR PATCH ORIGINAL 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH PARADISE 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH PEACH 125P
105g · £11.90/kg£1.25SOUR PATCH STRAWBERY 125P
105g · £11.90/kg£1.25SPAR Bubblegum Mushrooms (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Build A Burger (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Butter Mintoes
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Chocolate Peanuts
115g · £19.04/kg£2.19SPAR Chocolate Raisins
115g · £19.04/kg£2.19SPAR Clotted Cream Fudge
130g · £9.92/kg£1.29Spar Fizzy Bubblegum Bottles 60g
60g · £19.17/kg£1.15SPAR FIZZY COLA BOTTLES
60g · £19.17/kg£1.15Spar Fizzy Fangs 60g
60g · £19.17/kg£1.15Spar Flying Saucers 15g
15g · £76.67/kg£1.15Spar Giant Strawberries 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Jelly Beans
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Lemon Sherbet
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Meerkats (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Mint Imperials
130g · £9.92/kg£1.29SPAR No1 Dark Chocolate
100g · £21.90/kg£2.19SPAR No1 Milk Choc/Peanut
100g · £21.90/kg£2.19SPAR No1 Milk Chocolate
100g · £21.90/kg£2.19Spar Pink & White Marshmallows 180g
180g · £9.94/kg£1.79SPAR Shrimps And Bananas (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Sour Snakes (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Strawberry Bonbons
125g · £10.32/kg£1.29SPAR Strawberry Bonbons (140g)
1pk · £1.79 each£1.79SPAR Strawberry Pencils
50g · £23.00/kg£1.15SPAR Teeth And Lips (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Tilly The Turtles (55g)
55g · £20.91/kg£1.15SPAR Watermelon Slice (60g)
60g · £19.17/kg£1.15SPAR Wine Gums
140g · £9.21/kg£1.29Spar Yummy Bears 140g
140g · £9.21/kg£1.29Squashies Cherry Cola Drumsticks (120g)
120g · £9.58/kg£1.15Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g
138g · £16.59/kg£2.29SweetZone Candy Floss 50g
50g · £43.80/kg£2.19Sweetzone Cola Bottles 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Fizzy Blue Bottles 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Fizzy Blue Raspberry Bottles 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Fizzy Mix Bag 180g
180g · £12.17/kg£2.19Sweetzone Fizzy Rings Bag 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Fizzy Super Mix Bag 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Fruit Chews 200g
200g · £10.95/kg£2.19Sweetzone Fruit Chews Bag 200g
200g · £10.95/kg£2.19Sweetzone Mallow Twists Bag 160g
160g · £13.69/kg£2.19Sweetzone Mega Stix Bag 200g
200g · £10.95/kg£2.19Sweetzone Mighty Mallows Bag 140g
140g · £15.64/kg£2.19Sweetzone Party Mix Bag 180g
180g · £12.17/kg£2.19Sweetzone Pencil Jelly Bag 260g
260g · £8.42/kg£2.19Sweetzone Rainbow Belts 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Rainbow Lollies Bag 180g
180g · £12.17/kg£2.19Sweetzone Strawberry Puffs 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Super Mix Bag 170g
170g · £12.88/kg£2.19Sweetzone Tangy Mix Bag 180g
180g · £12.17/kg£2.19Sweetzone Tropical Blast Bag 200g
200g · £10.95/kg£2.19Swizzels Curious Chews
135g · £9.26/kg£1.25Swizzels Drumstick Choos 150g
150g · £17.27/kg£2.59Swizzels Drumstick Squashies Cherry and Apple (60g)
60g · £11.50/kg£0.69Swizzels Luscious Lollies
132g · £9.47/kg£1.25Swizzels Rainbow Drops 32g
1pk · £0.85 each£0.85Swizzels Refreshers Cherry Cola Flavour 18g
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Refreshers Sour Apple Flavour
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Refreshers Tropical Flavour 18g
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Scrumptious Sweets (130g)
134g · £9.33/kg£1.25Swizzels Squashies Drumstick Bubblegum
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Original
60g · £11.50/kg£0.69Swizzels Squashies Drumstick Original
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Original
120g · £12.42/kg£1.49Swizzels Squashies Drumstick Rhubarb & Custard
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream
120g · £12.42/kg£1.49Swizzels Squashies Sour Cherry & Apple
120g · £9.58/kg£1.15Swizzels Sweet Shop Favourites 375g
375g · £12.13/kg£4.55Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g
100g · £11.50/kg£1.15T/TUBS FIZZY BEARS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS SOUR WORMS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS TUITTI FRUIT 125P
120g · £10.42/kg£1.25Tango Blue Balls Chewy Bonbons (110g)
110g · £11.36/kg£1.25TANGO MINI SHOCKERS 125P
1pk · £1.25 each£1.25Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £24.76/kg£3.59Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £29.89/kg£2.69Terrys Choc Orange (Single)
1pk · £1.39 each£1.39Thorntons Continental 131g
131g · £82.06/kg£10.75Tic Tac Fresh Mint 18g
18g · £77.22/kg£1.39Tic Tac Lime & Orange 18g
18g · £77.22/kg£1.39Toblerone Milk Chocolate Bar (340g)
340g · £28.50/kg£9.69Toffee Crisp 38g
1pk · £1.65 each£1.65Toffifee White Chocolate (125g)
125g · £23.60/kg£2.95TRAITORS CHEW BAG
120g · £16.25/kg£1.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
1pk · £1.39 each£1.39Trebor Softmints Sp/Mint (Single)
1pk · £1.39 each£1.39Trek High Protein Biscoff 55g
55g · £56.18/kg£3.09Twirl (5 pack)
1pk · £1.75 each£1.75Twisted Mallows
90g · £17.22/kg£1.55Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g
1pk · £1.89 each£1.89TWIX HAZELNUT
46g · £38.91/kg£1.79TWIX HAZELNUT 4PACK
184g · £21.68/kg£3.99Uncle Joe's Throat and Chest Lozenges 70g
70g · £27.00/kg£1.89Vimto Fizzy Bottles 100g
100g · £12.50/kg£1.25Vimto Flying Saucers
33g · £54.24/kg£1.79Vimyo Bon Bons (120g)
120g · £10.42/kg£1.25WARRIOR Crunch Chocolate Chip Cookie Dough 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Crunch Dark Chocolate Peanut Butter 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Crunch High Protein Low Sugar Bar Fudge Brownie Flavour 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Crunch High Protein, Low Sugar Bar Banoffee Pie 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Crunch Salted Caramel 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Crunch White Chocolate Crisp 64g
64g · £54.53/kg£3.49Warrior Raw Protein FlapJack Chocolate Brownie 75g
75g · £38.00/kg£2.85Warrior Raw Protein Flapjack Chocolate Peanut Butter 75g
75g · £38.00/kg£2.85Warrior Raw Protein Flapjack White Chocolate Cranberry 75g
75g · £38.00/kg£2.85Werther's Original Butter Candies 50g
1pk · £1.15 each£1.15Wispa (4 pack)
1pk · £1.75 each£1.75Wrigley Airwaves Tub (46Pck)
1pk · £4.25 each£4.25Wrigley Ex Ice Whte B/Mnt (10Pck)
1pk · £1.29 each£1.29WRIGLEY EX STRAWB TUB
1pk · £4.25 each£4.25Wrigley Extra Peppermint Tub
1pk · £4.25 each£4.25Wrigley Extra Spearmint Tub
1pk · £4.25 each£4.25WRIGLEY EXTRA B/MINT
1pk · £1.15 each£1.15WRIGLEY EXTRA B/MINT TUB
1pk · £4.25 each£4.25Wrigley Extra Cool Breeze Tub
1pk · £4.25 each£4.25Wrigley Extra Cool Breeze Tub (60Pck)
1pk · £1.29 each£1.29Wrigley Extra Ice White (10Pck)
1pk · £1.29 each£1.29Wrigley Extra White Tub (46Pck)
1pk · £4.25 each£4.25WRIGLEY EXTRA+ CHILL TUB
67g · £63.43/kg£4.25WRIGLEY EXTRA+ HYDRO TUB
67g · £63.43/kg£4.25Yorkie Duo Original 72g
1pk · £1.89 each£1.89Yorkie Limited Edition Biscuit & Brownie Flavour Duo 66g
1pk · £1.89 each£1.89Yorkie Original 46g
1pk · £1.65 each£1.65Yorkie Raisin & Biscuit 44g
1pk · £1.65 each£1.65Yorkie Salted Caramel Pretzel Milk Chocolate Duo Bar
1pk · £1.89 each£1.89Cadbury Creme Egg
1pk · £1.29 each£1.29