Walkers Classic Pack 6 x 25g
1pk · £3.45 each£3.45Discos Grab Bag Cheese/Onion (50g)
50g · £33.80/kg£1.69Discos Grab Bag Salt/Vinegar (50g)
50g · £33.80/kg£1.69Nik Naks Nice N Spicy ( 45g)
45g · £37.56/kg£1.69BLUEY FRT ROLLS APP/STRAW
1pk · £3.25 each£3.25BLUEY FRUIT ROLLS MANGO
1pk · £3.25 each£3.25Butterkist Sweet Popcorn
70g · £19.29/kg£1.35Butterkist Toffee Popcorn
78g · £17.31/kg£1.35CHEETOS FIREY JAL/CH 135P
70g · £19.29/kg£1.35CHEETOS TWST SWT/SPC 135P
85g · £15.88/kg£1.35CHIPSTICKS SALT/VINGR 59P
37g · £15.95/kg£0.59Cofresh Balti Mix Savoury Indian Snack 80g
80g · £10.63/kg£0.85Cofresh Jalapeno Flavour Potato Grills 80g
80g · £19.38/kg£1.55Cofresh Sweet Chilli Poppadum Curls Flavoured Lentil Snack 80g
80g · £19.38/kg£1.55Crunchips Roasted BBQ 120g
120g · £21.58/kg£2.59Crunchips Roasted Spare Ribs Flavour (120g)
120g · £21.58/kg£2.59CRUNCHIPS WOW PAP/CREAM
80g · £20.63/kg£1.65CRUNCHIPS XCUT CHILLI/LIM
75g · £22.00/kg£1.65Discos Cheese & Onion
70g · £19.29/kg£1.35Discos Pickled Onion Flavour 70g
70g · £19.29/kg£1.35Discos Salt & Vinegar
70g · £19.29/kg£1.35DORITOS CHILI H/WAVE TUBE
140g · £27.79/kg£3.89DORITOS CHILLI H/WAVE149P
70g · £21.29/kg£1.49Doritos Chilli Heatwave 44g
44g · £36.14/kg£1.59Doritos Chilli Heatwave Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25Doritos Cool Original 44g
44g · £36.14/kg£1.59Doritos Cool Original Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25Doritos Cool Original Tortilla Chips Crisps 70g PMP £1.35 RRP
70g · £19.29/kg£1.35Doritos Cool Sour Cream & Chives Sharing Dip 280g
280g · £12.32/kg£3.45Doritos Golden Siracha (180g)
180g · £21.61/kg£3.89Doritos Hot Salsa Sharing Dip 300g
300g · £11.50/kg£3.45Doritos Mild Salsa Sharing Dip 300g
300g · £11.50/kg£3.45DORITOS TANGY CHEESE 149P
70g · £21.29/kg£1.49Doritos Tangy Cheese 44g
44g · £36.14/kg£1.59Doritos Tangy Cheese Sharing Tortilla Chips 140g
140g · £23.21/kg£3.25DORITOS TANGY CHEESE TUBE
140g · £27.79/kg£3.89French Fries Ready Salted ( 22g)
22g · £67.73/kg£1.49French Fries Worcester Sauce ( 22g)
22g · £67.73/kg£1.49Golden Wonder Ringos Cheese & Onion 40g
40g · £25.00/kg£1.00Golden Wonder Saucers Barbecue Flavour 40g
40g · £25.00/kg£1.00Golden Wonder Spicy Bikers Spicy Flavour 50g
50g · £20.00/kg£1.00Golden Wonder Toms Tangy Tomato Flavour 63g
63g · £15.87/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Cheese & Onion Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Saucy BBQ Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Golden Wonder Transform-A-Snack Spicy Flavour Snacks 56g
56g · £17.86/kg£1.00Hula Hoops Barbeque Beef Big Bag (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Hula Hoops Big Hoops Irresistibly Salted 45g
45g · £37.56/kg£1.69HULA HOOPS FLAV BEEF 175P
90g · £19.44/kg£1.75HULA HOOPS FLAV SPICY175P
90g · £19.44/kg£1.75Hula Hoops Irresistibly Salted Big Hoops 70g
70g · £19.29/kg£1.35Hula Hoops Sharp Salt & Vinegar Flavour Big Hoops 70g
70g · £19.29/kg£1.35Jack Link's Beef Jerky Original 25g
25g · £103.60/kg£2.59Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot 25g
25g · £103.60/kg£2.59Jack Link's Beef Jerky Teriyaki 25g
25g · £115.60/kg£2.89Jack Link's Biltong 20g
20g · £144.50/kg£2.89Jacob's Original Mini Cheddars 45g
45g · £28.67/kg£1.29Jacob's Original Mini Cheddars 90g
90g · £13.89/kg£1.25KETTLE CHIPS BALSAM VINGR
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE CHIPS BALSAM VINGR
40g · £32.25/kg£1.29KETTLE CHIPS CHEDDR/ONION
40g · £32.25/kg£1.29KETTLE CHIPS SWEET CHILLI
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE CHIPS SWEET CHILLI
40g · £32.25/kg£1.29KETTLE KRIN S/CHILI&S/CRM
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE KRIN SALT/VINEGAR
130g · £22.23/kg£2.89KETTLE KRIN SEA SALT
130g · £22.23/kg£2.89Kettle Lightly Salted Potato Chips 130g
130g · £22.23/kg£2.89Kettle Lightly Salted Potato Chips 40g
40g · £32.25/kg£1.29KP Choc Dips (Single)
28g · £63.93/kg£1.79KP Dry Roasted Peanuts 80g
80g · £32.38/kg£2.59KP Mini Chips Beef (60g)
60g · £22.50/kg£1.35Lorenz Crunchips Wow Jalapeno & Cream Cheese Inferno 80g
80g · £20.63/kg£1.65Lorenz Crunchips X-Cut Paprika 75g
75g · £22.00/kg£1.65Lorenz Snack-World Curly Peanut Classic 120g
1pk · £1.65 each£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Hot & Spicy Flavour 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Paprika 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Salt & Vinegar 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Salted 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz Snack-World Pomsticks Sour Cream Flavour 85g
85g · £19.41/kg£1.65Lorenz X-Cut Crunchips Cheese & Onion Flavour 75g
75g · £22.00/kg£1.65McCoy's Flame Grilled Steak Flavour Coated Peanuts 55g
55g · £24.55/kg£1.35McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Flavour Potato Crisps 45g
45g · £37.56/kg£1.69McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 45g
45g · £37.56/kg£1.69McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 65g
65g · £20.77/kg£1.35McCoy's Salt & Malt Vinegar Flavour Coated Peanuts 55g
55g · £24.55/kg£1.35McCoys Cheddar And Onion (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Flame Grilled Steak (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Ridge Cut Salted Crisps (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Sizzlin Prawn (65g)
65g · £20.77/kg£1.35McCoys Thai Sweet Chicken ( 45g)
45g · £37.56/kg£1.69McCoys Thai Sweet Chicken (65g)
65g · £20.77/kg£1.35MINI CHEDDAR NACHO CHEESE
150g · £15.93/kg£2.39Monster Munch Flamin' Hot (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Monster Munch Pickled Onion (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Monster Munch Roast Beef (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Mr. Porky Crispy Strips 35g
35g · £81.43/kg£2.85Mr. Porky Hand Cooked Scratchings 40g
40g · £69.75/kg£2.79Mr. Porky Original Scratchings 40g
40g · £69.75/kg£2.79Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Tangy 'N' Cheesy Flavour 75g
75g · £18.00/kg£1.35Nik Naks Xtra Hot 'N' Fiery 75g
75g · £18.00/kg£1.35Penn State Baked Original Sea Salted Pretzels 175g
175g · £14.80/kg£2.59Penn State Baked Sour Cream & Chive Flavour Pretzels 175g
175g · £14.80/kg£2.59Pringles Cream/Onion (165g)
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Original (165g)
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Original 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Salt & Vinegar 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Sour Cream & Onion 70g
70g · £17.86/kg£1.25Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £23.58/kg£3.89Pringles Texas BBQ Sauce 70g
70g · £17.86/kg£1.25Proper BarbecueFlavour Lentil Chips 50g
50g · £25.00/kg£1.25Proper Prawn Cocktail Flavour Lentil Chips 50g
50g · £25.00/kg£1.25Propercorn Sweet & Salty Popcorn 60g
60g · £20.83/kg£1.25Quavers Cheese ( 20g)
20g · £74.50/kg£1.49Quavers Cheese (54g)
54g · £27.59/kg£1.49Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 50g
50g · £33.80/kg£1.69Schär Gluten Free Pretzels 60g
60g · £29.83/kg£1.79Seabrook Beefy Flavour The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook Cheese & Onion Crisps (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Cheese & Onion Flavour The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook Crinkle Cut Crisps - Beef Flavour (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Sea Salted Crisps (70g)
84g · £14.88/kg£1.25Seabrook Sea Salted The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g
1pk · £2.25 each£2.25SENSATIONS THAI CHILI149P
65g · £22.92/kg£1.49Skips Prawn Cocktail Flavour 17g
17g · £81.76/kg£1.39Skips Prawn Cocktail Flavour 35g
35g · £48.29/kg£1.69Skips Prawn Cocktail Flavour 45g
45g · £30.00/kg£1.35Skips Salt & Vinegar (45g)
45g · £30.00/kg£1.35Smiths Chipsticks Salt & Vinegar Crisps PMP 82g £1.35 RRP
82g · £16.46/kg£1.35Smiths Frazzles Crispy Bacon (41g)
41g · £14.39/kg£0.59Smiths Frazzles Crispy Bacon Sharing Snacks Crisps 90g
90g · £15.00/kg£1.35Smiths Fries Scampi & Lemon 27g
27g · £51.48/kg£1.39Snack a Jacks Snacks Salt & Vinegar Rice Cakes Crisps 23g
23g · £58.70/kg£1.35Space Raiders Beef (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Space Raiders Pickled Onion (70g)
70g · £19.29/kg£1.35Spar Burger Bites 105g
105g · £16.67/kg£1.75SPAR Cashew Nuts 150g
150g · £23.00/kg£3.45SPAR Cashew Nuts 45g
45g · £30.89/kg£1.39SPAR Cheezies (105g)
105g · £16.67/kg£1.75SPAR Chilli & Lime Crunch 50g
50g · £27.80/kg£1.39Spar Chilli Coated Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR Crisps Tube Original (170g)
170g · £15.24/kg£2.59SPAR Crisps Tube Paprika (170g)
170g · £15.24/kg£2.59Spar Dry Roasted Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR FRUIT/NUT MIX
50g · £27.80/kg£1.39SPAR Hand Cooked Crisps Mature Cheddar Cheese & Onion 135g
135g · £11.78/kg£1.59SPAR Hand Cooked Salt/Vin (135g)
135g · £11.78/kg£1.59SPAR Hand Cooked Sea Salt (135 grams)
135g · £11.78/kg£1.59SPAR M/WAVE P/CORN SALTED
270g · £6.48/kg£1.75Spar Mixed Nuts & Raisins 215g
215g · £12.98/kg£2.79Spar Mixed Nuts 175g
175g · £19.71/kg£3.45SPAR Mixed Nuts 50g
50g · £27.80/kg£1.39SPAR Onion Rings (42g)
42g · £16.43/kg£0.69Spar Onion Rings 105g
105g · £16.67/kg£1.75Spar Prawn Crackers 42g
42g · £41.67/kg£1.75SPAR S/Crm/Chi Party Mix (90g)
90g · £19.44/kg£1.75SPAR SALSA DIP HOT
315g · £7.59/kg£2.39Spar Salt & Vinegar Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79SPAR Salt & Vinegar Twirls 85g
85g · £20.59/kg£1.75Spar Salted Cashews 40g
40g · £34.75/kg£1.39Spar Salted Peanuts 200g
200g · £13.95/kg£2.79Spar Salted Pistachios 40g
40g · £32.25/kg£1.29Spar Salted Tortillas (160g)
160g · £10.94/kg£1.75SPAR TORTILLA CHILLI
200g · £7.95/kg£1.59SPAR TORTILLA NACHO CHSE
200g · £7.95/kg£1.59SPAR Walnut Pieces 155g
155g · £22.26/kg£3.45Spar Whole Almonds 150g
150g · £23.00/kg£3.45Squares Cheese/Onion (27.5g)
28g · £54.18/kg£1.49TAKIS BLUE HEAT
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS FUEGO
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS INTENSE NACHO
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS SMOKIN BBQ
100g · £22.50/kg£2.25TAKIS ZOMBIE
100g · £31.90/kg£3.19The Real Pork Co Golden Crunch 25g
25g · £95.60/kg£2.39TYRRELLS SEA SALT/VINEGAR
150g · £23.67/kg£3.55Walkers Baked Cheese & Onion Snacks Grab Bag Crisps 37.5g
38g · £45.07/kg£1.69Walkers Baked Salt & Vinegar Snacks Grab Bag Crisps 37.5g
38g · £45.07/kg£1.69Walkers Baked Sea Salt Snacks Grab Bag Crisps 37.5g
38g · £45.07/kg£1.69Walkers Cheese & Onion Crisps 32.5g
33g · £45.85/kg£1.49Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45WALKERS CHEESE/ONION 149P
70g · £21.29/kg£1.49Walkers Crisps Picked Onion, 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45WALKERS MAX KFC ORIG CHK
140g · £25.36/kg£3.55WALKERS MAX KFC ZINGER
140g · £25.36/kg£3.55WALKERS MAX PAPRIKA
50g · £31.80/kg£1.59Walkers Max Paprika (70g)
70g · £19.29/kg£1.35WALKERS MAX PAPRIKA TUBE
125g · £31.12/kg£3.89Walkers Meaty Pack 20 x 25g
1pk · £7.45 each£7.45Walkers Monster Munch Pickled Onion Snacks Grab Bag Crisps 40g
40g · £39.75/kg£1.59Walkers Monster Munch Roast Beef Snacks Grab Crisps 40g
40g · £39.75/kg£1.59Walkers Monster Munch Sweet & Spicy Snacks Grab Bag Crisps 40g
40g · £39.75/kg£1.59WALKERS PICKLD ONION GRAB
45g · £35.33/kg£1.59Walkers Prawn Cocktail Crisps 32.5g
33g · £45.85/kg£1.49WALKERS PRAWN COCKTAL149P
70g · £21.29/kg£1.49Walkers Quavers Cheese Snacks Grab Bag Crisps 34g
34g · £46.76/kg£1.59WALKERS READY SALTED 149P
70g · £21.29/kg£1.49Walkers Ready Salted Crisps 32.5g
33g · £45.85/kg£1.49Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
1pk · £3.45 each£3.45Walkers Salt & Vinegar Crisps 32.5g
33g · £45.85/kg£1.49WALKERS SALT/VINEGAR 149P
70g · £21.29/kg£1.49Walkers Sensations Thai Sweet Chilli (150g)
150g · £23.67/kg£3.55Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Grab Bag Crisps 40g
40g · £39.75/kg£1.59Walkers Squares Salt & Vinegar (72g)
72g · £20.69/kg£1.49Walkers Squares Salt & Vinegar Snacks Crisps 27.5g
28g · £54.18/kg£1.49Wheat Crunchies Bacon ( 30g)
30g · £46.33/kg£1.39Wotsits Cheese (60g)
60g · £24.83/kg£1.49Wotsits Cheesy (22.5g)
23g · £61.78/kg£1.39XL Cheese Flavour Potato Crisps 32.5g
33g · £42.77/kg£1.39