Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
1pk · £2.09 each£2.09McVitie's Digestive Milk Chocolate 266g
266g · £8.61/kg£2.29SPAR Bourbon Creams 300g
300g · £5.17/kg£1.55Bahlsen 8 Choco Leibniz Milk 111g
111g · £27.84/kg£3.09Barny Bear Milk (125g)
125g · £12.40/kg£1.55Belvita Honey & Nut with Chocolate Chips Cereal Biscuit Snack Bar 50g
1pk · £1.05 each£1.05Belvita Honey & Nut with Chocolate Chips Cereal Snack Bars Multipack £1.49 PMP 225g (5 x 45g)
225g · £6.62/kg£1.49Belvita Soft Bakes Chocolate Chip Cereal Snack Bar 69p PMP 50g
1pk · £0.69 each£0.69Belvita Strawberry Duo (Single)
1pk · £1.05 each£1.05Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack
1pk · £1.25 each£1.25BROKEN BISCUITS MISFITS
1.3kg · £4.30/kg£5.59Cadbury Animals Biscuits 119g
119g · £15.55/kg£1.85Cadbury Dairy Milk Fingers (114g)
114g · £14.47/kg£1.65Cadbury Timeout Chocolate Wafer Bars 5 x 18g
1pk · £1.25 each£1.25Cadbury Timeout Roundie Biscuits 150g
1pk · £2.79 each£2.79CRACKERBREAD 135P
125g · £10.80/kg£1.35FLIPZ P/NUT BUTR PRETZEL
90g · £33.89/kg£3.05Flipz Pretzels Milk Chocolate Snacks 90g
90g · £33.89/kg£3.05Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £33.89/kg£3.05Flipz Strawberry Cheesecake Pretzels (90g)
90g · £33.89/kg£3.05Fox's Chocolate Viennese Biscuits (120g)
120g · £16.67/kg£2.00Fox's Golden Crunch Creams 200g
200g · £7.45/kg£1.49Fox's Party Rings 125g
125g · £12.72/kg£1.59Foxs Chunkie Milk Chocolate (180g)
180g · £13.83/kg£2.49FOXS HALF CHOC COOKIE249P
157g · £15.86/kg£2.49Go Ahead Yog Break Strawberry (4 Pack)
1pk · £2.09 each£2.09Grandma Wild's Butterscotch Biscuits (150g)
150g · £19.93/kg£2.99Grandma Wild's Chocolate Ginger (150g)
150g · £22.33/kg£3.35Hill Biscuits Fig Rolls 200g
200g · £6.75/kg£1.35Jacob's Baked Cheddars Cheese Crackers 150g
150g · £15.27/kg£2.29Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £9.25/kg£1.85Jacob's TUC Original Snack Crackers 150g
150g · £15.27/kg£2.29Jammie Dodgers - 140 grams
140g · £11.36/kg£1.59JAMMIE DODGERS SOUR LEMON
140g · £11.36/kg£1.59KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar 6 Pack Multipack
1pk · £1.69 each£1.69KitKat 2 Finger Orange Milk Chocolate Biscuit Bar 6 Pack Multipack
1pk · £2.09 each£2.09Lotus Biscoff 250g
250g · £9.40/kg£2.35Maryland 6 Minis Choc Chip 118.8g
1pk · £2.49 each£2.49Maryland Chocolate Chip Cookies - 200 grams
200g · £12.45/kg£2.49Maryland Chunkies White Chocolate Brownie (144g)
144g · £12.85/kg£1.85MCV JAFFA COOKIES
159g · £23.21/kg£3.69MCV JAFFA DIGESTIVES
250g · £13.00/kg£3.25MCV SIGNATURE GOLD ROUND
109g · £25.60/kg£2.79MCV VICTORIA
490g · £12.76/kg£6.25McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes
1pk · £1.95 each£1.95McVitie's 18 Jaffa Cakes The Original Twin Pack
1pk · £2.49 each£2.49McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 266g
266g · £8.61/kg£2.29McVitie's Fruit Shortcake Biscuits 200g
200g · £11.45/kg£2.29McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g
250g · £9.16/kg£2.29McVitie's Gold Caramel Flavour Biscuit Bars (6 Pack)
1pk · £1.49 each£1.49McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 262g
262g · £11.41/kg£2.99McVitie's Hobnobs Oaty Cookies Milk Chocolate 155g
155g · £18.00/kg£2.79McVitie's Limited Edition Golden Caramel Flavour Digestives 232g
232g · £9.87/kg£2.29McVitie's Rich Tea 300g
300g · £7.83/kg£2.35McVitie's Tasties Pink Wafers 100g
100g · £11.90/kg£1.19McVities Caramel Digestives (250g)
250g · £13.00/kg£3.25McVities Club Mint 7 Pack
1pk · £1.49 each£1.49McVities Club Orange 7 Pack
1pk · £1.49 each£1.49McVities Digestives (360g)
360g · £7.19/kg£2.59McVities Hobnobs (255g)
255g · £8.98/kg£2.29McVities Penguin Milk Chocolate Biscuit (7 Pack)
1pk · £1.49 each£1.49McVities Signature Caramel Dark Chocolate Rounds (109g)
109g · £25.60/kg£2.79McVities Tasties Nice Biscuits (250g)
250g · £6.36/kg£1.59McVities Tasties Shortcake Biscuits (150g)
150g · £5.93/kg£0.89McVitties Family Circle (400g)
400g · £7.73/kg£3.09McVitties Signature Chocolate Round (109g)
109g · £25.60/kg£2.79McVitties Signature Chocolate Swirl (142g)
142g · £19.65/kg£2.79Meiji Hello Panda Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 50g
50g · £33.80/kg£1.69Nairn's Chocolate Chip Oat Biscuit Breaks 160g
160g · £18.69/kg£2.99Nairn's Gluten Free Oaties Choc Chip 160g
160g · £14.06/kg£2.25Nairn's Gluten Free Original Oatcakes 213g
213g · £14.98/kg£3.19Nairn's Rosemary & Sea Salt Flatbreads 150g
150g · £17.93/kg£2.69NAIRNS GF MINI CHEESE BKS
45g · £34.44/kg£1.55Nutella 20 Biscuits 276g
276g · £18.08/kg£4.99Nutella B Ready Countline
1pk · £1.19 each£1.19Oreo Cookies Vanilla (154g)
154g · £8.38/kg£1.29Oreo Double Stuffed Creme (157g)
157g · £8.22/kg£1.29Ritz Crackers Carton (150g)
150g · £13.67/kg£2.05Rocky Caramel (7 bars)
1pk · £1.49 each£1.49Rocky Chocolate (7 bars)
1pk · £1.49 each£1.49Ryvita Dark Rye Crispbread 150g
150g · £8.33/kg£1.25Ryvita Original Crispbread (150g)
150g · £8.33/kg£1.25Schär Crispbread 150g
150g · £14.60/kg£2.19Schär Gluten-Free Chocolate Fingers Milk Chocolate 150g
150g · £24.60/kg£3.69Schär Gluten-Free Custard Creams 5 x 25g (125g)
125g · £20.40/kg£2.55Schär Gluten-Free Mini Dippers 52g
52g · £45.19/kg£2.35Schär Melto 30g
30g · £49.67/kg£1.49Schär Wild Biscuits 5 x 23g (115g)
115g · £32.09/kg£3.69SPAR BREADSTICKS
125g · £8.72/kg£1.09SPAR BUTTER WAFFLES
250g · £9.96/kg£2.49Spar Chocolate Rolls Fine Wafer Rolls With Milk Chocolate 125g
125g · £21.52/kg£2.69SPAR Cocoa Cream Cookies. Vanilla Flavour Cream Sandwich Biscuit (176g)
1pk · £1.49 each£1.49SPAR Cookies Triple Choc (200g)
200g · £16.75/kg£3.35SPAR Cookies White Choc (200g)
200g · £16.75/kg£3.35SPAR Custard Creams (300 grams)
300g · £5.17/kg£1.55SPAR Ginger Nuts
300g · £5.17/kg£1.55SPAR Highland Shorties (300g)
300g · £5.17/kg£1.55SPAR Internationals American Style Brownie Cookies with Rich Chocolate Flavour 200g
200g · £12.45/kg£2.49SPAR Internationals American Style Choc Chip Cookies 150g
150g · £14.60/kg£2.19SPAR PEANUT COOKIE
200g · £10.95/kg£2.19Tasties Milk Chocolate Digestives (300g)
300g · £6.63/kg£1.99TUC Cheese Sandwich (150g)
150g · £15.93/kg£2.39TUNNOCK'S Caramel Wafer Biscuits 8 x 30g
1pk · £3.09 each£3.09Tunnock's Snowballs Coconut Covered Marshmallows 4 x 30g (120g)
1pk · £1.19 each£1.19Wagon Wheels 6 Individually Wrapped
1pk · £2.35 each£2.35Walker's Shortbread Festive Shapes 175g
175g · £24.86/kg£4.35WALKERS SHORTBREAD FINGER
160g · £14.06/kg£2.25