12 Thin Pork Irish Recipe Sausages 340g
340g · £5.88/kg£2.008 Thick Pork Irish Sausages (410g)
410g · £4.88/kg£2.00GE SPAR BEEF MEATBALLS
360g · £17.47/kg£6.29GE SPAR BRITISH BEEF BURG
400g · £15.73/kg£6.29GE SPAR Minced Beef
400g · £13.48/kg£5.39H/F COLDWATER PRAWNS
150g · £27.00/kg£4.05H/F SALMON FILLETS
240g · £25.21/kg£6.05Jumbo Seafood Stick (60g)
60g · £20.83/kg£1.25SPAR 6 Lincolnshire Sausage (400 grams)
400g · £10.88/kg£4.35SPAR BUFFALO WINGS
700g · £6.70/kg£4.69SPAR Chicken Fresh Drumsticks (500g)
500g · £6.18/kg£3.09SPAR CHICKEN MINI FILLETS
340g · £14.38/kg£4.89SPAR Chicken Thighs Fillet (500 grams)
500g · £11.38/kg£5.69SPAR Fresh Chicken Fillets (340 grams)
340g · £13.79/kg£4.69SPAR Fresh Chicken Portions (500 grams)
500g · £12.58/kg£6.29SPAR Salt/Pepper Thighs (700 grams)
700g · £6.56/kg£4.59SPAR Smoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £10.48/kg£4.19SPAR Unsmoked Twin Pack Bacon 400g
400g · £10.48/kg£4.19Vici Classic Seafood Stocks (200g)
200g · £9.25/kg£1.85