Kinder Surprise Egg
1pk · £1.49 each£1.49HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £14.31/kg£2.29Aero Bubbles Caramel Bag 92g
92g · £30.33/kg£2.79Aero Chocolate 36g
1pk · £1.69 each£1.69Aero Peppermint 36g
1pk · £1.69 each£1.69Airwaves Black Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Airwaves Cherry Menthol Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Barebells Banana Dream Protein Bar 55g
55g · £67.09/kg£3.69BAREBELLS CINAMON BUN
55g · £67.09/kg£3.69Barebells Marshmallow Protein Bar 55g
55g · £67.09/kg£3.69Barebells Protein Bar Caramel Cashew 55g
55g · £70.73/kg£3.89Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £70.73/kg£3.89Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £70.73/kg£3.89Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g
55g · £70.73/kg£3.89Big Fizzy Mix Gummy Sweets (150g)
150g · £8.60/kg£1.29Big Juicy Mix Gummy Sweets (150g)
150g · £8.60/kg£1.29Bounty Milk Chocolate
1pk · £1.89 each£1.89C/S Tic Tac Mint 100S ( 48g)
48g · £53.96/kg£2.59Cad Caramel (Single)
1pk · £1.59 each£1.59CAD DAIRY MILK GRAB
56g · £31.25/kg£1.75CAD HEROES BOX
240g · £27.04/kg£6.49CAD ROSES BOX
240g · £27.04/kg£6.49Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
1pk · £1.69 each£1.69Cadbury Brunch Chunky Chocolate Chip Bar (4 Pack)
1pk · £2.19 each£2.19Cadbury Caramel Nibbles
85g · £36.35/kg£3.09Cadbury Dairy Milk
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Chocolate Duo Bar 54.4g
1pk · £2.15 each£2.15Cadbury Dairy Milk Chocolate Roses Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 49g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Little Bar Chocolate 18g
1pk · £0.99 each£0.99Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £21.61/kg£3.89Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 45 g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Fudge (Single)
1pk · £0.39 each£0.39Cadbury Giant Buttons Milk (85g)
85g · £36.35/kg£3.09Cadbury Giant Buttons White (85g)
85g · £36.35/kg£3.09Cadbury Heroes Chocolate Pouch 270g
270g · £16.85/kg£4.55Cadbury Mini Egg Chocolate Bar 360G
360g · £21.64/kg£7.79Cadbury Picnic Chocolate Bar 48g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g
290g · £24.45/kg£7.09Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
1pk · £1.69 each£1.69Cadbury Starbar Duo Chocolate Bar 74g
1pk · £2.15 each£2.15Cadbury Twirl Bites (85g)
85g · £36.35/kg£3.09Cadbury Twirl Milk Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Twirl Xtra Duo Chocolate Bar 54 g
1pk · £2.15 each£2.15Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
1pk · £1.59 each£1.59Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 48g
1pk · £1.55 each£1.55CELEBRATIONS POP BOX
163g · £35.89/kg£5.85Celebrations Pouch - 370g
325g · £14.00/kg£4.55CELEBRATIONS TUB
500g · £18.18/kg£9.09CHEWITS MIXED 4PACK
120g · £13.25/kg£1.59Chupa Chups 50 Assorted Flavour Lollipops 600g
1pk · £0.45 each£0.45Chupa Chups Green Apple-Lemon-Orange Strawberry Flavour Soft Candy Belts 90g
90g · £17.67/kg£1.59Crunchie (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Curly Wurly (Single)
1pk · £0.95 each£0.95Daim Chocolate Bar 28g
1pk · £1.69 each£1.69Double Decker (Single)
1pk · £1.59 each£1.59DRUMSTICK Original Raspberry and Milk Flavour 43g
1pk · £0.85 each£0.85Eat Natural Almond & Apricot with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £49.75/kg£1.99Eat Natural Cashew & Blueberry with a Yoghurt Coating Fruit & Nut Bars 40g
40g · £49.75/kg£1.99Extra 30 Refreshers Watermelon Raspberry Flavour 67g
1pk · £4.49 each£4.49Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
1pk · £4.49 each£4.49Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
1pk · £1.29 each£1.29Extra Watermelon Flavour
1pk · £0.99 each£0.99Ferrero Rocher Chocolates (200g)
200g · £53.95/kg£10.79Ferrero Rocher Original Tablet 90g
90g · £28.78/kg£2.59Fisherman's Friend Original Menthol & Eucalyptus Flavour Lozenges 25g
25g · £62.00/kg£1.55Flake (Single)
32g · £49.69/kg£1.59Freddo Cadbury Dairy Milk Chocolate (18g)
1pk · £0.39 each£0.39Freddo Caramel Cadbury Dairy Milk Chocolate (19.5g)
1pk · £0.39 each£0.39Fruit-tella with Fruit Juice 41g
1pk · £1.29 each£1.29Fruitella Berries & Cherry
1pk · £1.29 each£1.29Fruittella Summer Fruits (Pack)
1pk · £1.29 each£1.29Frys Turkish Delight (Single)
1pk · £1.55 each£1.55Fulfil Chocolate Brownie Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £79.75/kg£3.19FULFIL Chocolate Hazelnut Whip Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £79.75/kg£3.19FULFIL Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 40g
40g · £79.75/kg£3.19Funriders Picker Pop 17g
1pk · £1.29 each£1.29Galaxy Caramel (Single)
1pk · £1.89 each£1.89GALAXY CINNAMON BLOCK
160g · £28.44/kg£4.55Galaxy Dairy Free Classic 100g
100g · £45.50/kg£4.55Galaxy Milk Block (180g)
180g · £23.06/kg£4.15Galaxy Milk Block 360g
360g · £18.03/kg£6.49Galaxy Milk Chocolate Bar 42g
1pk · £1.89 each£1.89GALAXY MILLIONAIRE BLOCK
160g · £28.44/kg£4.55Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 42g
1pk · £1.89 each£1.89Galaxy Minstrels Pouch (118g)
118g · £35.51/kg£4.19Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30g
1pk · £1.89 each£1.89Grenade Birthday Cake Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Caramel Chaos Caramel Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Chocolate Chip Cookie Dough Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Chocolate Chip Salted Caramel Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Creme Egg bar
45g · £68.67/kg£3.09Grenade Dark Chocolate Raspberry Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Fudged Up Fudge Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Oreo 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade Oreo White 60g
60g · £72.50/kg£4.35Grenade Peanut Nutter Peanut Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59GRENADE S/C DOUBLE CHOC
50g · £75.80/kg£3.79GRENADE S/C GOLD CARAMEL
50g · £75.80/kg£3.79GRENADE S/C PEANUT
50g · £75.80/kg£3.79Grenade White Chocolate Cookie Flavour 60g
60g · £76.50/kg£4.59Grenade White Chocolate Salted Peanut Flavour 60g
60g · £72.50/kg£4.35GUMMI POPZ SOUR
26g · £99.62/kg£2.59Halls Cherry Sugar Free Candy 32g
32g · £35.94/kg£1.15Halls Extra Strong Lozenges Roll 33.5g
1pk · £1.39 each£1.39Halls Original Sugar Free Candy 32g
32g · £35.94/kg£1.15Halls Soothers Blackcurrant Lozenges Roll 45g
1pk · £1.39 each£1.39Halls Soothers Cherry Lozenges Roll 45g
1pk · £1.39 each£1.39Halls Soothers Honey And Lemon Candy 45g
1pk · £1.15 each£1.15Halls Soothers Strawberry Lozenges Roll 45g
45g · £28.67/kg£1.29Haribo Giant Strawbs (160g)
160g · £14.31/kg£2.29Haribo Goldbears 160g
160g · £14.31/kg£2.29HARIBO Mega-Roulette 45g
45g · £19.78/kg£0.89Haribo Nostalgix (160g)
160g · £14.31/kg£2.29Haribo Sour Sparks
160g · £14.31/kg£2.29HARIBO Starmix Bag 160g
160g · £14.31/kg£2.29HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £14.31/kg£2.29Hershey's Cookies 'N' Creme 40g
1pk · £1.55 each£1.55Hubba Bubba Original Bubblegum 5 Chunky Chews
1pk · £0.95 each£0.95Hubba Bubba Seriously Strawberry Bubblegum 5 Chunky Chews
1pk · £0.95 each£0.95Jakemans Blackcurrant Soothing Menthol Lozenges 73g
73g · £22.60/kg£1.65Jakemans Honey & Lemon Menthol Soothing Menthol Sweets 41g
1pk · £1.49 each£1.49Jakemans Honey & Lemon Soothing Menthol Lozenges 73g
73g · £22.60/kg£1.65Jakemans Throat & Chest (73g)
73g · £22.60/kg£1.65Jakemans Throat & Chest Soothing Menthol Sweets 41g
1pk · £1.49 each£1.49Kinder Bueno Dark Twin Finger Bar
1pk · £1.39 each£1.39Kinder Bueno Hazelnut & White Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.49 each£3.49Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars (3 Pack)
1pk · £3.49 each£3.49Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
1pk · £1.59 each£1.59Kinder Chocolate Snackbar
1pk · £0.99 each£0.99Kinder Happy Hippo Chocolate Biscuit 20.7g
1pk · £1.35 each£1.35Kit Kat 4 Finger Cookie Dough Flavour
1pk · £0.89 each£0.89Kit Kat 4 Finger Hazelnut
1pk · £1.59 each£1.59Kit Kat Chunky Caramel F1
1pk · £1.29 each£1.29Kit Kat Chunky Duo Salted Caramel (68g)
1pk · £1.95 each£1.95Kit Kat Chunky Peanut Butter 42g
1pk · £1.65 each£1.65KitKat 41.5g
1pk · £1.69 each£1.69KitKat Chunky 40g
1pk · £1.65 each£1.65KitKat Chunky Duo 64g
1pk · £2.05 each£2.05KitKat Dark 41.5g
1pk · £1.59 each£1.59Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £54.90/kg£5.49Lindt Excellence Dark Chocolate Pistachio Bar (100g)
100g · £54.90/kg£5.49Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £54.90/kg£5.49Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £57.50/kg£5.75Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £37.25/kg£7.45LINDT LINDOR MATCHA
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Milk (200g)
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55Lindt Lindor Pistachio (200g)
200g · £37.25/kg£7.45Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g
1pk · £1.55 each£1.55LINDT MILK
100g · £54.90/kg£5.49LINDT MILK PISTACHIO
100g · £54.90/kg£5.49LINDT NOCCIOLATTE DARK
35g · £44.29/kg£1.55LINDT NOCCIOLATTE MILK
35g · £44.29/kg£1.55Lindt Pistachio Bar 38g
38g · £40.79/kg£1.55Lion Milk Chocolate Bar 50g
1pk · £1.69 each£1.69Lion Milk Chocolate Duo Bar 60g
1pk · £2.05 each£2.05Little Rolo 103g
103g · £27.09/kg£2.79Lockets Extra Strong Cough Sweet Lozenges 41g
1pk · £1.29 each£1.29Lockets Honey & Lemon Cough Sweet Lozenges 41g
1pk · £1.29 each£1.29M & M's Crispy
1pk · £1.89 each£1.89M & M's Peanut Pouch (112g)
112g · £37.41/kg£4.19M&M's Chocolate Bag 45g
1pk · £1.89 each£1.89M&M's Chocolate Pouch (112g)
112g · £37.41/kg£4.19M&M's Crispy Pouch (107g)
107g · £39.16/kg£4.19M&M's Peanut Chocolate Bag 45g
1pk · £1.89 each£1.89Maltesers Chocolate & Honeycomb Pouch (93g)
93g · £45.05/kg£4.19Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
1pk · £1.89 each£1.89Maltesers Milk Chocolate Box 185g
185g · £24.59/kg£4.55Maltesers Truffles (200g)
200g · £32.45/kg£6.49MAOAM 17 Stripes 140g
140g · £21.07/kg£2.95Maoam Halloween Mix
140g · £8.93/kg£1.25Maoam Mao Mix (140g)
140g · £20.36/kg£2.85MAOAM Pinballs 140g
140g · £20.36/kg£2.85MAOAM Pinballs 32g
32g · £27.81/kg£0.89MARS
40g · £39.75/kg£1.59Mars Duo Bar 2x34.5g
69g · £24.49/kg£1.69MARS LOW/S H PROTEIN BAR
57g · £62.98/kg£3.59Mars Protein Caramel, Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 50g
1pk · £3.35 each£3.35MAY/BASS FIZZY FISH
110g · £12.64/kg£1.39MAY/BASS JELLY BABIES
110g · £12.64/kg£1.39MAY/BASS LIQ ALLSORTS
110g · £12.64/kg£1.39MAY/BASS MINI GEMS
110g · £12.64/kg£1.39MAY/BASS MURRAY MINTS
162g · £13.27/kg£2.15MAY/BASS WINE GUMS
110g · £12.64/kg£1.39Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 350g
350g · £11.97/kg£4.19Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Roll 52g
1pk · £1.39 each£1.39Maynards Wine Gums Candy 350g
350g · £11.97/kg£4.19McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g
40g · £44.30/kg£1.75Mentos Berry Mix
1pk · £1.29 each£1.29Mentos Mint Roll
1pk · £1.29 each£1.29Mentos Sour Tones Roll
1pk · £1.29 each£1.29Milky Way Magic Stars (Single)
1pk · £1.89 each£1.89Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bites Pouch Bag 100g
100g · £43.50/kg£4.35Milky Way Twin
1pk · £1.59 each£1.59Milkybar 30g
1pk · £1.59 each£1.59Milkybar Medium (Single)
1pk · £1.59 each£1.59Millions Bubblegum Flavour
55g · £25.27/kg£1.39Millions Strawberry 55g
55g · £25.27/kg£1.39Millions Vimto 55g
55g · £25.27/kg£1.39MJ FLAPJACK BANOFFEE
100g · £24.90/kg£2.49MJ FLAPJACK C/CREAM
100g · £24.90/kg£2.49MJ FLAPJACK W/C CARAMEL
100g · £24.90/kg£2.49MJ MILLIONAIRE CHOC CARA
50g · £49.80/kg£2.49MJ MILLIONAIRE WHITE CHOC
50g · £49.80/kg£2.49MJ PROTEIN BROWNIE
60g · £41.50/kg£2.49MJ PROTEIN CHOC CANDY
55g · £61.64/kg£3.39MJ PROTEIN CHOC HAZELNUT
55g · £61.64/kg£3.39MJ PROTEIN CHOC HONEYCOMB
55g · £61.64/kg£3.39Mountain Joe's Mega Flapjack Cherry Bakewell 100g
100g · £24.90/kg£2.49Mountain Joe's Mega Flapjack Chocolate Chip Cookie 100g
100g · £24.90/kg£2.49Mountain Joe's Mega Flapjack Peanut Butter 100g
100g · £24.90/kg£2.49Mountain Joe's Protein Caramel Bisc (55g)
55g · £61.64/kg£3.39Mountain Joe's Protein Chocolate Ricecake (64g)
64g · £52.97/kg£3.39Mountain Joe's Protein White Chocolate Ricecake (64g)
64g · £52.97/kg£3.39Munchies Salted Caramel Fudge Share Bag 97g
97g · £28.76/kg£2.79Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup 42g
42g · £30.71/kg£1.29Nestle Dairy Box (160g)
160g · £28.44/kg£4.55Polo Mints (Single)
1pk · £1.09 each£1.09Polo Spearmint 34g
1pk · £1.09 each£1.09Polo Sugar Free 33.4g
1pk · £1.09 each£1.09Polo Sugar Free Berry Mint Flavour Tube 33.4g
1pk · £0.85 each£0.85Poppets Mix-Ups Toffee, Salted Caramel, Malty Crunch & Chocolate 120g
120g · £20.75/kg£2.49Poppets Toffee Milk Choc Coated Chewy Toffee 130g
130g · £19.15/kg£2.49Quality Street Box 220g
220g · £23.59/kg£5.19Quality Street Favourites Creme Selection 281g
281g · £16.19/kg£4.55Quality Street Gold Pouch (283g)
283g · £16.08/kg£4.55Quality Street Pouch
300g · £15.17/kg£4.55Quality Street Tub (600g)
550g · £16.53/kg£9.09Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
1pk · £1.55 each£1.55Reese's Nutrageous 47g
1pk · £1.79 each£1.79Reese's Peanut Butter Bar 90g
90g · £33.89/kg£3.05Revels Pouch (101g)
101g · £41.49/kg£4.19Rolo 52g
1pk · £1.55 each£1.55Rowntree's Fruit Pastilles 48g
1pk · £1.29 each£1.29Rowntree's Jelly Tots 42g
1pk · £1.29 each£1.29Shades By Niko - Straight Up Strawberry (150g)
150g · £15.93/kg£2.39Shades By Niko - The Originals (150g)
150g · £15.93/kg£2.39Shades Sour Ultimate Vibes (150g)
150g · £15.93/kg£2.39Skittles Fruit Pouch (136g)
136g · £16.54/kg£2.25Skittles Giants Sours Sweets Bag 132g
132g · £17.05/kg£2.25Skittles Gooeys Fruit Flavoured Sweets Bag 125g
125g · £18.00/kg£2.25Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
1pk · £1.29 each£1.29Smarties 38g
1pk · £1.59 each£1.59Smint 50 Peppermint XXL 35g
1pk · £1.95 each£1.95SNICKERS
40g · £39.75/kg£1.59Snickers Duo Bar 2 x 34.5g
69g · £24.49/kg£1.69SNICKERS L/S H PRO BAR
57g · £62.98/kg£3.59Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
1pk · £3.95 each£3.95Snickers Protein Chocolate Bar 47g
1pk · £3.35 each£3.35SOUR PATCH PEACH 125P
105g · £11.90/kg£1.25SPAR American Hard Gums
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Bubblegum Mushrooms (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Build A Burger (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Butter Mintoes
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Chocolate Eclairs
100g · £12.90/kg£1.29SPAR Chocolate Peanuts
115g · £16.96/kg£1.95SPAR Chocolate Raisins
115g · £16.96/kg£1.95SPAR Clotted Cream Fudge
130g · £9.92/kg£1.29SPAR FIZZY COLA BOTTLES
60g · £18.17/kg£1.09Spar Fizzy Fangs 60g
60g · £16.50/kg£0.99Spar Flying Saucers 15g
15g · £72.67/kg£1.09Spar Fruity Chews 130g
130g · £9.92/kg£1.29Spar Giant Strawberries 140g
140g · £9.21/kg£1.29Spar Jelly Babies 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Jelly Beans
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Lemon Sherbet
130g · £9.92/kg£1.29Spar Marshmallows 45g
45g · £24.22/kg£1.09SPAR Meerkats (60g)
60g · £18.17/kg£1.09Spar Mini Gems 140g
140g · £9.21/kg£1.29SPAR Mint Humbugs
130g · £9.92/kg£1.29SPAR Mint Imperials
130g · £9.92/kg£1.29SPAR No1 Dark Chocolate
100g · £20.50/kg£2.05SPAR No1 Milk Choc/Peanut
100g · £20.50/kg£2.05SPAR No1 Milk Chocolate
100g · £20.50/kg£2.05Spar Pink & White Marshmallows 180g
180g · £9.72/kg£1.75SPAR Shrimps And Bananas (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Sour Snakes (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Strawberry Bonbons
125g · £10.32/kg£1.29SPAR Strawberry Laces
50g · £21.80/kg£1.09SPAR Strawberry Pencils
50g · £21.80/kg£1.09SPAR Teeth And Lips (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Tilly The Turtles (55g)
55g · £19.82/kg£1.09SPAR Watermelon Slice (60g)
60g · £18.17/kg£1.09SPAR Wine Gums
140g · £9.21/kg£1.29Spar Yummy Bears 140g
140g · £9.21/kg£1.29Starburst Vegan Chewy Fruit Flavoured Sweets 45g
1pk · £1.19 each£1.19Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g
138g · £16.30/kg£2.25Swizzels Drumstick Choos 150g
150g · £19.67/kg£2.95Swizzels Drumstick Original Raspberry and Milk Chew Bar
1pk · £0.20 each£0.20Swizzels Refreshers Original Lemon Flavour
1pk · £0.49 each£0.49Swizzels Squashies Drumstick Bubblegum
120g · £12.42/kg£1.49Swizzels Squashies Drumstick Original
120g · £13.75/kg£1.65Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream
120g · £13.75/kg£1.65T/TUBS CHERRY 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS FIZZ COLA BOT 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS FIZZY BEARS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS MINI PENCILS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS SOUR WORMS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS STRAW PENCILS 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS TUITTI FRUIT 125P
120g · £10.42/kg£1.25T/TUBS WATERMELON 125P
120g · £10.42/kg£1.25Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £22.41/kg£3.25Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £26.56/kg£2.39Terrys Choc Orange (Single)
1pk · £1.15 each£1.15Thorntons Classics Collection (262g)
262g · £55.92/kg£14.65Tic Tac Berry Bliss 18g
18g · £66.11/kg£1.19Tic Tac Cherry Cola 18g
18g · £75.00/kg£1.35Tic Tac Fresh Mint 18g
18g · £77.22/kg£1.39Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £58.16/kg£2.85Tic Tac Lime & Orange 18g
18g · £77.22/kg£1.39Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £52.86/kg£2.59Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
39g · £74.03/kg£2.85Tic Tac Two Lime Strawberry Flavours 38.5g
39g · £67.27/kg£2.59Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
39g · £74.03/kg£2.85Toffee Crisp 38g
1pk · £1.59 each£1.59Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)
1pk · £1.29 each£1.29TRAITORS CHEW BAG
120g · £16.25/kg£1.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
1pk · £1.39 each£1.39Trebor Softmints Peppermint Mints 44.9g
1pk · £1.39 each£1.39Trebor Softmints Sp/Mint (Single)
1pk · £1.39 each£1.39Trek High Protein Biscoff 55g
55g · £56.18/kg£3.09Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g
1pk · £1.89 each£1.89TWIX HAZELNUT
46g · £19.35/kg£0.89TWIX HAZELNUT 4PACK
184g · £19.51/kg£3.59Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g
1pk · £1.69 each£1.69Warrior Crunch Dark Chocolate Peanut Butter 64g
64g · £48.28/kg£3.09Warrior Crunch High Protein Low Sugar Bar Fudge Brownie Flavour 64g
64g · £52.34/kg£3.35Warrior Crunch High Protein, Low Sugar Bar Banoffee Pie 64g
64g · £52.34/kg£3.35Warrior Crunch White Chocolate Crisp 64g
64g · £52.34/kg£3.35Warrior Raw Protein FlapJack Chocolate Brownie 75g
75g · £35.87/kg£2.69Warrior Raw Protein Flapjack White Chocolate Cranberry 75g
75g · £35.87/kg£2.69Werther's Original Butter Candies 50g
1pk · £0.99 each£0.99Wrigley Airwaves Tub (46Pck)
1pk · £3.89 each£3.89Wrigley Extra Peppermint Tub
1pk · £3.89 each£3.89Wrigley Extra Spearmint Tub
1pk · £3.89 each£3.89WRIGLEY EXTRA B/MINT
1pk · £0.99 each£0.99WRIGLEY EXTRA B/MINT TUB
1pk · £3.89 each£3.89Wrigley Extra Cool Breeze Tub
1pk · £4.15 each£4.15Wrigley Extra Cool Breeze Tub (60Pck)
1pk · £1.29 each£1.29Wrigley Extra Ice White (10Pck)
1pk · £1.29 each£1.29Wrigley Extra White Tub (46Pck)
1pk · £4.15 each£4.15WRIGLEY EXTRA+ CHILL TUB
67g · £56.57/kg£3.79WRIGLEY EXTRA+ CLEAN TUB
67g · £56.57/kg£3.79WRIGLEY EXTRA+ HYDRO TUB
67g · £56.57/kg£3.79Yorkie Duo Original 72g
1pk · £2.19 each£2.19Yorkie Limited Edition Biscuit & Brownie Flavour Duo 66g
1pk · £2.09 each£2.09Yorkie Original 46g
1pk · £1.69 each£1.69Yorkie Raisin & Biscuit 44g
1pk · £1.69 each£1.69Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g
1pk · £2.05 each£2.05