Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Best Sellers 📈
    Best Sellers 📈
  • Cosy Nights In🍂
    Cosy Nights In🍂
  • Life in the Express Lane 💚🚀
    Life in the Express Lane 💚🚀
  • In-Store Price Match
    In-Store Price Match
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Sheba Select Slices Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 85g

    85g · £15.88/kg
    £1.35
  • Asda Tiger Cat Food Meaty & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)

    1.2kg · £2.75/kg
    £3.30
  • Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Pouch Fish Selection in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £6.03/kg
    £1.25 off
    £6.15£7.40
  • Whiskas 7+ Fish Favourites Cat Food in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Whiskas Kitten Poultry Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g

    200g · £17.00/kg
    £0.80 off
    £3.40£4.20
  • Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Cat Treats 5 x 15g

    80g · £22.50/kg
    £1.80
  • Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 x 200ml

    3pk · £8.33/L
    £5.00
  • Go-Cat with a Tasty Herring & Tuna Mix and with Vegetables 1+ Years Adult 750g

    750g · £4.87/kg
    £3.65
  • Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g

    800g · £5.33/kg
    £1.19 off
    £4.26£5.45

Dog Food

  • Asda Hero 8 Sausages Suitable For All Dogs 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
  • Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90g

    90g · £17.22/kg
    £1.55
  • Good Boy Extra Large Dog Chompers Daily Dental Stick 130g

    1pk · £2.30 each
    £2.30
  • Good Boy Meaty Treaty Big Pack Chicken Twist Dog Treats 250g

    250g · £28.00/kg
    £7.00
  • Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Duck Twist Dog Treats 70g

    70g · £42.86/kg
    £3.00
  • Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g

    130g · £12.46/kg
    £0.48 off
    £1.62£2.10
  • PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Chicken and Lamb 2 Chews

    180g · £11.39/kg
    £2.05
  • Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meaty Multi Mix 20 Strips 144g

    140g · £14.64/kg
    £2.05
  • Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g

    140g · £14.64/kg
    £2.05
  • The Traitors Chews 120g

    120g · £20.00/kg
    £2.40
  • Asda Hero Adult Dog with Chicken & Veg 2.5kg

    2.5kg · £1.48/kg
    £3.70
  • Harringtons Dry Adult Dog Food, Rich in Lamb & Rice 1.7kg

    1.7kg · £3.97/kg
    £6.75
  • Bakers Meaty Meals Small Dog Food with Beef 1kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
  • BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg

    1.1kg · £4.55/kg
    £5.00
  • Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)

    2.4kg · £1.92/kg
    £4.60
  • Asda Hero Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g

    2.4kg · £3.21/kg
    £7.70
  • CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.30 off
    £1.45£1.75
  • Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g

    2.47kg · £5.34/kg
    £13.20
  • PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 12 x 100g Pouch

    1.2kg · £5.13/kg
    £6.15
  • PEDIGREE Junior Puppy Wet Dog Food Mixed Selection In Jelly 12x100g Pouch

    1.2kg · £5.13/kg
    £6.15

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy 150 Dog Poo Bags

    150pk · £0.01 each
    £2.00
  • Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags

    50pk · £0.06 each
    £2.80

Offers

  • Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Pouch Fish Selection in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £6.03/kg
    £1.25 off
    £6.15£7.40
  • Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g

    200g · £17.00/kg
    £0.80 off
    £3.40£4.20
  • Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g

    800g · £5.33/kg
    £1.19 off
    £4.26£5.45
  • Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g

    130g · £12.46/kg
    £0.48 off
    £1.62£2.10
  • CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.30 off
    £1.45£1.75
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo