Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Best Sellers 📈
    Best Sellers 📈
  • Cosy Nights In🍂
    Cosy Nights In🍂
  • Life in the Express Lane 💚🚀
    Life in the Express Lane 💚🚀
  • In-Store Price Match
    In-Store Price Match
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g

    500g ¡ £18.00/kg
    ÂŁ9.00
  • Maltesers Fairtrade Box 110g

    110g ¡ £34.55/kg
    ÂŁ3.80
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5g)

    37.5g ¡ £57.33/kg
    ÂŁ2.15
  • After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g

    300g ¡ £17.50/kg
    ÂŁ5.25
  • Cadbury Heroes Pralines 290g

    290g ¡ £21.72/kg
    ÂŁ6.30
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 360g

    312g ¡ £28.21/kg
    ÂŁ8.80
  • Celebrations Milk Chocolate Selection Box of Mini Chocolate & Biscuit Bars 300g

    300g ¡ £23.00/kg
    ÂŁ6.90
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g ¡ £51.16/kg
    ÂŁ8.80
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g ¡ £44.00/kg
    ÂŁ8.80
  • Galaxy Christmas Collection 234g

    234g ¡ £26.92/kg
    ÂŁ6.30
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £47.25/kg
    ÂŁ9.45
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g ¡ £47.25/kg
    ÂŁ9.45
  • Maltesers Truffles 200g

    200g ¡ £41.00/kg
    ÂŁ8.20
  • Quality Street 550g

    550g ¡ £16.36/kg
    ÂŁ9.00
  • Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g

    120g ¡ £21.25/kg
    ÂŁ2.55
  • Toffifee 15 Pieces 125g

    125g ¡ £15.20/kg
    ÂŁ1.90
  • Kinder Joy Funko 20g

    20g ¡ £82.50/kg
    ÂŁ1.65
  • Kinder Surprise 20g

    20g ¡ £77.50/kg
    ÂŁ1.55
  • Kinder Bueno Eggs 80g

    80g ¡ £43.75/kg
    ÂŁ3.50
  • Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g

    55g ¡ £39.09/kg
    ÂŁ2.15
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g ¡ £17.59/kg
    ÂŁ2.55

Chocolate Bars

  • Cadbury Dairy Milk Freddo 18g

    18g ¡ £30.56/kg
    ÂŁ0.55
  • Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)

    43g ¡ £32.56/kg
    ÂŁ1.40
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar 22g

    22g ¡ £25.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    129g ¡ £22.09/kg
    ÂŁ2.85
  • Galaxy Ripple Bars 4 x 30g (120g)

    120g ¡ £22.92/kg
    ÂŁ2.75
  • Aero Chocolate Bars 4 x 27g (108g)

    108g ¡ £26.39/kg
    ÂŁ2.85
  • Aero Peppermint Bars 4 x 27g (108g)

    108g ¡ £26.39/kg
    ÂŁ2.85
  • Bounty 4x2x28.5g (228g)

    228g ¡ £12.06/kg
    ÂŁ2.75
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 128g

    128g ¡ £22.27/kg
    ÂŁ2.85
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate 148 Gr

    150g ¡ £19.00/kg
    ÂŁ2.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate 134 Gr

    134g ¡ £21.27/kg
    ÂŁ2.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr

    70g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.50
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)

    72g ¡ £25.00/kg
    ÂŁ1.80
  • Cadbury Double Decker Chocolate 174.8 Gr

    174.8g ¡ £16.30/kg
    ÂŁ2.85
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g

    148g ¡ £20.95/kg
    ÂŁ3.10
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 111.6g

    111.6g ¡ £25.54/kg
    ÂŁ2.85
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 153.2 Gr

    153.2g ¡ £18.60/kg
    ÂŁ2.85
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    129g ¡ £22.48/kg
    ÂŁ2.90
  • Kinder Small Chocolate Bars Multipack 16 x 12.5g (200g)

    200g ¡ £20.50/kg
    ÂŁ4.10
  • KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)

    160g ¡ £13.38/kg
    ÂŁ0.71 off
    ÂŁ2.14ÂŁ2.85
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    160g ¡ £15.31/kg
    ÂŁ2.45
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    276g ¡ £14.67/kg
    ÂŁ4.05
  • Snickers Bars 4 x 41.7g (166.8g)

    166.8g ¡ £16.49/kg
    ÂŁ2.75
  • Snickers Creamy Peanut Butter 2 x18.25g (146g)

    146g ¡ £18.84/kg
    ÂŁ2.75
  • Twix Hazelnut Multipack Chocolate Biscuits 9 x 20g

    180g ¡ £13.89/kg
    ÂŁ2.50
  • Yorkie Original 3 x 46g (138g)

    140g ¡ £20.36/kg
    ÂŁ2.85
  • Nomo Fruit & Crunch 32g

    32g ¡ £56.25/kg
    ÂŁ1.80
  • Nomo Caramel 38g

    38g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ1.90
  • Galaxy Smooth Milk 100g

    100g ¡ £27.50/kg
    ÂŁ2.75
  • Cadbury Crunchie Crunchie Bar Chocolate Bar 40g

    40g ¡ £25.00/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 48.4g

    48g ¡ £20.83/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g

    43g ¡ £27.91/kg
    ÂŁ1.20
  • Galaxy Smooth Milk 42g

    42g ¡ £27.38/kg
    ÂŁ1.15
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g

    38g ¡ £43.42/kg
    ÂŁ1.65
  • Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g

    39g ¡ £35.90/kg
    ÂŁ1.40
  • Aero Peppermint 36g

    36g ¡ £31.94/kg
    ÂŁ1.15
  • Cadbury Boost 48.5g

    49g ¡ £20.41/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g

    45g ¡ £22.22/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g

    45g ¡ £27.78/kg
    ÂŁ1.25
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 45g

    45g ¡ £22.22/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate 47 Gr

    47g ¡ £25.53/kg
    ÂŁ1.20
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g

    49g ¡ £20.41/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43 Gr

    43g ¡ £23.26/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 36 Gr

    36g ¡ £34.72/kg
    ÂŁ1.25
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 48g

    48g ¡ £20.83/kg
    ÂŁ1.00
  • Yorkie Raisin & Biscuit Duo 66g

    66g ¡ £24.24/kg
    ÂŁ1.60
  • Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bar 43g

    43g ¡ £23.26/kg
    ÂŁ1.00
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate Chocolate Bar 54 Gr

    54g ¡ £30.56/kg
    ÂŁ1.65
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Treat Bar 38g

    38g ¡ £39.47/kg
    ÂŁ1.50
  • Asda Free From Choc Bar 35g

    35g ¡ £32.86/kg
    ÂŁ1.15
  • View all (119)

Chocolate Pouches & Bags

  • M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ3.90
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Bites Bag 93g

    93g ¡ £25.81/kg
    ÂŁ2.40
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Maltesers Fairtrade Big Bag 58.5g

    58.5g ¡ £23.93/kg
    ÂŁ1.40
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g ¡ £27.13/kg
    ÂŁ2.55
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g ¡ £21.43/kg
    ÂŁ2.40
  • Smarties Hexatube 38g

    38g ¡ £31.58/kg
    ÂŁ1.20
  • Maltesers 37g

    37g ¡ £31.08/kg
    ÂŁ1.15
  • Asda Free From Choc Buttons 25g

    25g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ0.75
  • Cadbury Dairy Milk Buttons 75g

    75g ¡ £18.67/kg
    ÂŁ1.40
  • Aero Caramel Flavour Bubbles 92g

    92g ¡ £27.72/kg
    ÂŁ2.55
  • Aero Delightful Peppermint Bubbles 92g

    92g ¡ £27.72/kg
    ÂŁ2.55
  • Asda Chocolate Raisins 150g

    150g ¡ £14.67/kg
    ÂŁ2.20
  • Cadbury Buttons White Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Cadbury Oreo Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • Cadbury Twirl Bite Size Chocolate Pieces 100g

    100g ¡ £26.50/kg
    ÂŁ2.65
  • Cadbury Wispa Chocolate 100g

    100g ¡ £29.00/kg
    ÂŁ2.90
  • M&M's Chocolate Minis 115g

    115g ¡ £25.65/kg
    ÂŁ2.95
  • M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g ¡ £19.50/kg
    ÂŁ3.90
  • M&M's Crispy 107g

    107g ¡ £24.30/kg
    ÂŁ2.60
  • Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g

    74g ¡ £32.43/kg
    ÂŁ2.40
  • Maltesers White Chocolate & Honeycomb Bag 30g Bag

    30g ¡ £36.67/kg
    ÂŁ1.10
  • Milky Way Magic Stars 100g

    100g ¡ £24.00/kg
    ÂŁ2.40
  • Milkybar Crunchy Pops 90g

    90g ¡ £28.33/kg
    ÂŁ2.55
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch 104g

    104g ¡ £24.52/kg
    ÂŁ2.55
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g ¡ £23.76/kg
    ÂŁ2.40
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    170g ¡ £16.76/kg
    ÂŁ2.85
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Pouch 105g

    105g ¡ £24.29/kg
    ÂŁ2.55
  • Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g

    105g ¡ £18.10/kg
    ÂŁ1.90
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g ¡ £20.91/kg
    ÂŁ2.30
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g ¡ £23.21/kg
    ÂŁ2.60
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag 158g

    158g ¡ £24.68/kg
    ÂŁ3.90
  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g

    42g ¡ £25.00/kg
    ÂŁ1.05
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g ¡ £23.21/kg
    ÂŁ2.60
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g

    100g ¡ £26.50/kg
    ÂŁ2.65
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g ¡ £18.27/kg
    ÂŁ1.90
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g ¡ £20.56/kg
    ÂŁ1.85
  • Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90g

    90g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ2.70

Sweets

  • Skittles Citrus Sweets Pouch 136g

    136g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ1.40
  • HARIBO Fruitilicious 150g

    150g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ1.65
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 120g

    120g ¡ £17.92/kg
    ÂŁ2.15
  • Haribo Alienauts 150g

    150g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ1.65
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g ¡ £5.71/kg
    ÂŁ0.60 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.60
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Strawberry & Blackcurrant Sharing Bag 143g

    143g ¡ £11.19/kg
    ÂŁ1.60
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g ¡ £10.67/kg
    ÂŁ1.60
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g ¡ £10.14/kg
    ÂŁ1.40
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g ¡ £9.43/kg
    ÂŁ1.65
  • Swizzels Tropical Fruit Flavours Squashies 100g

    100g ¡ £14.00/kg
    ÂŁ1.40
  • Skittles Fruits 136g

    136g ¡ £10.29/kg
    ÂŁ1.40
  • Asda Rainbow Belts 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • MAOAM Joystixx 140g

    140g ¡ £7.14/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.55
  • ASDA Mini Mushrooms 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • MAOAM Stripes 140g

    140g ¡ £7.14/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.55
  • Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g

    60g ¡ £15.00/kg
    ÂŁ0.90
  • Asda Mint Imperials 180g

    180g ¡ £7.22/kg
    ÂŁ1.30
  • Asda Butter Mintoes 200g

    200g ¡ £7.75/kg
    ÂŁ1.55
  • Mentos Chewy Dragees Mint Rolls 5 x 38g

    190g ¡ £12.11/kg
    ÂŁ2.30
  • Asda Cherry Flavour Jellies 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Asda Cola Flavour Bottles 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Asda Dairy Toffee 180g

    180g ¡ £7.78/kg
    ÂŁ1.40
  • Asda Dolly Mixture 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Asda Jelly Babies 190g

    190g ¡ £7.63/kg
    ÂŁ1.45
  • Asda Mint Humbugs 200g

    200g ¡ £7.00/kg
    ÂŁ1.40
  • Asda Pick & Mix 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Asda Sherbet Lemons 200g

    200g ¡ £8.00/kg
    ÂŁ1.60
  • Asda Sour Snakes 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Asda Super Sour Watermelons 150g

    150g ¡ £8.67/kg
    ÂŁ1.30
  • Barratt Sweet Shop Mini Rings Mix 120g

    120g ¡ £10.83/kg
    ÂŁ1.30
  • Barratt Sweet Shop Wham Tangy Rockets 120g

    120g ¡ £10.83/kg
    ÂŁ1.30
  • Bazooka Candy Brands Juicy Drop Blasts 140g

    140g ¡ £9.29/kg
    ÂŁ1.30
  • Bebeto Forest Fruits Liquid Filled Gummies 130g

    130g ¡ £10.00/kg
    ÂŁ1.30
  • Bebeto Ocean Blue Gummy & Centre Filled Mix 130g

    130g ¡ £10.00/kg
    ÂŁ1.30
  • Bebeto Witches Cauldron 130g

    130g ¡ £7.69/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.30
  • Bebeto Witches Hair Sour Pencils 160g

    160g ¡ £6.25/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.30
  • Candy Kittens Disco Dreams Gourmet Sour Chews 140g

    140g ¡ £22.50/kg
    ÂŁ3.15
  • Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g

    140g ¡ £22.50/kg
    ÂŁ3.15
  • Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 75g

    75g ¡ £16.00/kg
    ÂŁ1.20
  • HARIBO Balla Stixx Strawberry Flavour 140g

    140g ¡ £11.79/kg
    ÂŁ1.65
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g ¡ £9.43/kg
    ÂŁ1.65
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g ¡ £9.14/kg
    ÂŁ1.60
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g ¡ £7.10/kg
    ÂŁ1.50 off
    ÂŁ2.50ÂŁ4.00
  • HARIBO Starmix 175g

    175g ¡ £9.14/kg
    ÂŁ1.60
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g ¡ £7.10/kg
    ÂŁ1.30 off
    ÂŁ2.50ÂŁ3.80
  • Haribo Supermix 175g

    175g ¡ £9.14/kg
    ÂŁ1.60
  • MAOAM Limited Edition Football Fun Stripes 140g

    140g ¡ £10.00/kg
    ÂŁ1.40
  • MAOAM Pinballs 140g

    140g ¡ £11.07/kg
    ÂŁ1.55
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g

    130g ¡ £17.69/kg
    ÂŁ2.30
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts 165g

    165g ¡ £11.52/kg
    ÂŁ1.90
  • View all (108)

Chewing Gum & Mints

  • Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Flavour Soft Bubble Gum - 27.6g / 6 Pieces

    27.6g ¡ £28.99/kg
    ÂŁ0.80
  • Polo Original 34g

    34g ¡ £35.29/kg
    ÂŁ1.20
  • Tic Tac Cherry Cola 18g

    18g ¡ £50.00/kg
    ÂŁ0.90
  • Tic Tac Fresh Mint 18g

    18g ¡ £44.44/kg
    ÂŁ0.80
  • Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g

    44.9g ¡ £21.16/kg
    ÂŁ0.95
  • Trebor Softmints Peppermint 44.9g

    44.9g ¡ £21.16/kg
    ÂŁ0.95
  • Trebor Peppermint Mints 41.3 Gr

    41.3g ¡ £23.00/kg
    ÂŁ0.95
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15
  • Extra plus 7 Peppermint Sugarfree Gum 15.6g

    15g ¡ £63.33/kg
    ÂŁ0.95
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g ¡ £43.28/kg
    ÂŁ2.90
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g ¡ £76.67/kg
    ÂŁ1.15
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g ¡ £54.48/kg
    ÂŁ3.65
  • Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15
  • Mentos Mint Chewy Dragees 38g

    38g ¡ £28.95/kg
    ÂŁ1.10
  • Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g

    130g ¡ £29.23/kg
    ÂŁ3.80
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g ¡ £54.29/kg
    ÂŁ1.90
  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    35g ¡ £54.29/kg
    ÂŁ1.90
  • Tic Tac Mint 4 x 18g (72g)

    72g ¡ £34.72/kg
    ÂŁ2.50
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Wrigley's Extra 46 Peppermint 64g

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15
  • Wrigley's Extra 46 Spearmint 64g

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15
  • Wrigley's Extra Blueberry Flavour 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Wrigley's Extra Mints 70 Pieces Peppermint Sugar Free 77g

    77g ¡ £43.51/kg
    ÂŁ3.35
  • Wrigley's Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum 46 Pieces

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g ¡ £75.00/kg
    ÂŁ1.05
  • Asda Bubblegum Bottles 150g

    150g ¡ £9.00/kg
    ÂŁ1.35
  • Asda Strawberry Flavour Cables 50g

    50g ¡ £11.00/kg
    ÂŁ0.55
  • Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g

    190g ¡ £12.11/kg
    ÂŁ2.30
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    48g ¡ £22.92/kg
    ÂŁ1.10
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    146g ¡ £14.38/kg
    ÂŁ2.10
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    64g ¡ £49.22/kg
    ÂŁ3.15

Offers

  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr

    70g ¡ £30.00/kg
    ÂŁ0.40 off
    ÂŁ2.10ÂŁ2.50
  • KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)

    160g ¡ £13.38/kg
    ÂŁ0.71 off
    ÂŁ2.14ÂŁ2.85
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g ¡ £5.71/kg
    ÂŁ0.60 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.60
  • MAOAM Joystixx 140g

    140g ¡ £7.14/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.55
  • MAOAM Stripes 140g

    140g ¡ £7.14/kg
    ÂŁ0.55 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.55
  • Bebeto Witches Cauldron 130g

    130g ¡ £7.69/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.30
  • Bebeto Witches Hair Sour Pencils 160g

    160g ¡ £6.25/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.00ÂŁ1.30
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g ¡ £7.10/kg
    ÂŁ1.50 off
    ÂŁ2.50ÂŁ4.00
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g ¡ £7.10/kg
    ÂŁ1.30 off
    ÂŁ2.50ÂŁ3.80
  • Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g

    650g ¡ £6.15/kg
    ÂŁ1.65 off
    ÂŁ4.00ÂŁ5.65
  • Swizzels Curious Chews

    171g ¡ £7.89/kg
    ÂŁ0.30 off
    ÂŁ1.35ÂŁ1.65
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

Š 2026 Deliveroo