Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • Whitworths Yoghurt Coated Peanuts 115g

    115g · £15.65/kg
    £1.80
  • Whitworths Monkey Nuts 225g

    225g · £5.56/kg
    2 for £2.40
    £1.25
  • Whitworths Walnuts 90g

    90g · £16.67/kg
    £1.50
  • TGI Fridays Sweet Chilli Coated Peanuts 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Whitworths Nutty Mix 130g

    130g · £11.54/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Whitworths Trail Mix 180g

    180g · £8.33/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • TGI 120g BBQ Coated Peanuts

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Go Nuts 160g Dry Roasted Peanuts

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Go Nuts 160g Salted Peanuts

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • GO NUTS 80g Roasted & Saltd Pistachios

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Go Nuts 100g Roasted & Saltd Cashews

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • GO NUTS 200g cHEESE nuts

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • GO NUTS 200g Salt & Vinegar pEANUT

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • GO NUTS 80g Honey Roasted Cashew Nuts

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • GO NUTS 125g PRAWN COCKTAIL COATED PEANUTS

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Whitworths Chocolatey Peanuts 115g

    115g · £20.87/kg
    £2.40
  • Whitworths Chocolatey Brazil Nuts 95g

    95g · £25.26/kg
    £2.40
  • Whitworths Almonds 95g

    95g · £13.16/kg
    2 for £2.40
    £1.25
  • Whitworths Fruit & Nut Mix 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • That’s Nuts Wotsits Really Cheesy Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £17.19/kg
    £2.75
  • Walkers 160g That's Nuts Max Paprika

    160g · £17.19/kg
    £2.75
  • That’s Nuts Walkers Salt & Vinegar Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £20.63/kg
    £3.30
  • KP Dry Roasted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    £3.90
  • KP Original Salted Peanuts 250g

    250g · £15.60/kg
    £3.90
  • GO NUTS 5 Pack Salted Peanuts

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • GO NUTS 5 Pack Dry Roasted Peanuts

    150g · £12.00/kg
    £1.80
  • GO NUTS 400g Honey Roasted Peanuts

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • GO NUTS 400g Dry Roasted Peanuts

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • GO NUTS 400g salted peanuts

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • The Temples of Our Gods Biltong 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • Midland Snacks Traditional Pork Scratchings 40g

    40g · £49.50/kg
    £1.98
  • The Temple of Our Gods Jerky 25g

    25g · £48.00/kg
    £1.20
  • The Temples of Our Gods Wagyu 25g

    25g · £96.00/kg
    £2.40
  • TEMPLES OF OUR GODS 350g Beef Jerky

    350g · £34.29/kg
    £12.00
  • Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g

    116g · £17.07/kg
    £1.98
  • Takis Intense Nacho Seasoned Cheese Flavour Fried Corn Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Sharing Snacks Crisps 104g

    104g · £19.04/kg
    £1.98
  • Pringles 160g Hot Sweet Chilli

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Pringles The Ultimate Snack Stack 320g

    320g · £30.00/kg
    £9.60
  • Pringles All the Way! 160g

    160g · £37.50/kg
    £6.00
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Pringles Limited Edition Passport Mexican Style Spicy Salsa Flavour 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Limited Edition Passport Canadian Style Sweet & Smoky BBQ Flavour 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • KP Cheese Footballs 142g

    142g · £24.08/kg
    £3.42
  • Snack Factory 120g Salt & Vinegar Party Mix

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Snack Factory 125g Pig in Blanket Puffs

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Snack Factory 125g Cheese Balls

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Walkers Bugles Snacks Southern Style BBQ Sharing Crisps 110g

    110g · £17.45/kg
    £1.92
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • View all (173)

Crisps

  • Cheetos Twisted Original Cheese Corn Puffs Sharing Crisps 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Cheetos Twisted Sweet & Spicy Sharing Crisps 120g

    120g · £15.00/kg
    £1.80
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Takis Limited Edition Zombie Seasoned Chilli, Cucumber and Lime Flavour Fried Maize Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers MAX KFC Zinger Chicken Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Walkers MAX KFC Original Chicken Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Walkers 20pk Box Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20 Pack Box Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    25g · £112.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g

    3pk · £11.43/kg
    £1.20
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g

    5pk · £15.00/kg
    £1.20
  • Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g

    5pk · £16.00/kg
    £1.20
  • Discos Salt & Vinegar Flavour 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • View all (65)

Biscuits & Crackers

  • Maryland 200g White Chocolate Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maryland 10 Pack Choc Chip Minis

    198g · £12.12/kg
    £2.40
  • Maryland 200g Double Choc Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maryland Twin Pack Chocolate Chip Cookies

    400g · £6.30/kg
    £2.52
  • McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Flavour Chips Oaty Cookies 155g

    155g · £13.55/kg
    £2.10
  • Merba 150g Rainbow Cookies

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Cadbury Crunchy Melts Chocolate Centre Chocolate Chip Cookies 312g

    312g · £9.04/kg
    £2.82
  • Merba 150g Chocolate Cookies

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g

    157g · £13.38/kg
    £2.10
  • Fox's Fabulous White Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Fabulous Millionaire's Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers

    114g · £15.79/kg
    £1.80
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Maryland 200g Choc Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Fox's Rocky 5 x 19g (95g)

    5pk · £12.63/kg
    £1.20
  • Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • Twix Caramel & White Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9x20g

    9pk · £2.04/kg
    £3.30
  • Fox's Rocky Caramel 5 x 19.5g (97.5g)

    5pk · £12.31/kg
    £1.20
  • Fox's Classic Vanilla Cream Flavour 5 x 25g (125g)

    5pk · £9.60/kg
    £1.20
  • Fox's Rocky Caramel Bars 14 x 19.5g (273g)

    14pk · £8.79/kg
    £2.40
  • Toffee Crisp Biscuits 7 x 18.7g (130.9g)

    7pk · £12.38/kg
    £1.62
  • KitKat Finger Original 18 x 20.7g (372.6g)

    18pk · £12.72/kg
    £4.74
  • KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)

    12pk · £14.01/kg
    £3.48
  • Blue Riband Milk Chocolate 12 x 18g (216g)

    18g · £133.33/kg
    £2.40
  • Bliss Whip Bars School Cake 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Slimming World Fruit and Nut 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Choc Orange 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Limited Edition Peanut Butter 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Bliss Whip Bars Caramelised Biscuit Flavour 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Dark Choc & Raspberry Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Slimming World Triple Choc Hifi Bars 120g

    120g · £26.50/kg
    £3.18
  • Go Ahead Fruit Slices Apple 174g

    174g · £10.34/kg
    £1.80
  • Cadbury 4pk Choc Chip Brunch Bar

    112g · £10.71/kg
    £1.20
  • Belvita 5pk Honey & Nuts

    225g · £5.33/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Cadbury 4pk Sweet Raisins Brunch Bar

    112g · £10.71/kg
    £1.20
  • Cadbury 10 Pack Chocolate Chip BRUNCH Cereal Bar

    280g · £11.79/kg
    £3.30
  • McVitie's Hobnob's The Oaty One Milk Chocolate 2 x 262g

    2pk · £6.87/kg
    £3.60
  • Jammie Dodgers 6pk Really Fruity Strawberry Minis

    120g · £11.25/kg
    £1.35
  • McVitie's 10 The Original Jaffa Cakes

    10pk · £0.18 each
    £1.80
  • Viscount 14.7 Mint Biscuits

    196g · £9.18/kg
    £1.80
  • Papita Caramel 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Treat Stop Choco Biscuit Bites Mini Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 262g

    262g · £6.87/kg
    £1.80
  • Cadbury Choco Sandwich Biscuit 260g

    260g · £5.77/kg
    £1.50
  • McVitie's Jaffa Cakes

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • Oreo Original 440g

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • View all (260)

Offers

  • Whitworths Monkey Nuts 225g

    225g · £5.56/kg
    2 for £2.40
    £1.25
  • Whitworths Nutty Mix 130g

    130g · £11.54/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Whitworths Trail Mix 180g

    180g · £8.33/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Whitworths Almonds 95g

    95g · £13.16/kg
    2 for £2.40
    £1.25
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £19.44/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g

    12pk · £14.29/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Whitworths Mango 60g

    60g · £25.00/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20pk Box Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20 Pack Box Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Quavers Cheese Flavour Potato Snacks Cheesy Variety Pack 20 x 16g

    20pk · £14.06/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Sizzling Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Belvita 5pk Honey & Nuts

    225g · £5.33/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Burtons 140g Jammie Dodgers Cherry

    140g · £6.43/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • View all (67)

  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo