Bread
800g Medium Tiger Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10The Daily Bakery 800g Thick Tiger Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10Iceland 800g Doorstep Thick White Bread
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.30/kg£1.98Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Original Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 800g Thick Sliced Soft White
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Soft Round White Bread Milk Roll 400g
400g · £4.35/kg£1.74Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Medium Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Thick Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Soft White 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g
800g · £2.40/kg£1.92Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Medium Half & Half 800g
800g · £2.10/kg£1.68The Daily Bakery 800g Medium Malted Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10Warburtons Original Seeded Batch 400g
400g · £3.60/kg£1.44Warburtons Original Seeded Batch 800g
800g · £2.85/kg£2.28The Daily Bakery 800g Thick Seed Bloomer
800g · £2.63/kg£2.10Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22
Cake
The Daily Bakery White Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)
5pk · £8.00/kg£1.80Daily Bakery 15 Pack Chocolate Chip Cookies
£6.30Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
5pk · £0.48 each£2.40McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack
5pk · £0.30 each£1.50The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit
45.5g · £26.37/kg£1.20Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.30 each£1.20Brompton House White Chocolate Blondies with Milkybar Chips 100g (5x20g)
5pk · £12.00/kg£1.20Dunkin' Special Edition Rocky Road 164g
164g · £18.29/kg£3.00TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices
136g · £22.06/kg£3.00TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies
146g · £20.55/kg£3.00Whaaoo! 5 Chocolate Chip Cake Bars 130g
130g · £9.23/kg£1.20Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes
4pk · £0.90 each£3.60Mr Kipling 6 Christmas Slices
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling 8 Frosty Fancies
8pk · £0.38 each£3.00Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes
£3.00Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices
£2.70Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour
5pk · £0.48 each£2.40McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars
5pk · £0.48 each£2.40Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.30 each£1.50Dan Cake Winter Edition Mini Mint Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Dan Cake Winter Edition Mini Chocolate & Orange Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Mr Kipling 8 Chocolate Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30The Daily Bakery 4 Millionaire Handmade Slices
4pk · £0.45 each£1.80The Daily Bakery 4 Assorted Slices 185g
185g · £9.73/kg£1.80The Daily Bakery 4 Choc Slices 185g
185g · £9.73/kg£1.80Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.38 each£3.00Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling 8 French Fancies
£3.00Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk · £0.50 each£3.00Mica 4pk Almond Frangipanes
£1.20Hoppers Farmhouse Bakeries 12 Iced Fairy Cakes
£2.10Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Brompton House Coconut Macaroons 4 x 33.5g (134g)
4pk · £8.96/kg£1.20Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20The Cake Crew 4 School Cakes
4pk · £0.60 each£2.40Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g
180g · £6.67/kg£1.20Flapjax Flapjack White Chocolate Flavour Coated 120g
120g · £5.50/kg£0.66Flapjax Flapjack Chocolate Flavour Coated 120g
120g · £5.50/kg£0.66Lees' 10 Snowballs 130g
130g · £9.23/kg£1.20Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.30 each£1.20Mr Kipling 4 Cookies & Cream Whirls
4pk · £0.30 each£1.20View all (118)
Morning Goods
Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28Warburtons 6 Original Pancakes
6pk · £0.25 each£1.50Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes
260g · £8.77/kg£2.28Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.35 each£2.10Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g
192g · £13.75/kg£2.64St Michel Choco Crêpes 180g
180g · £10.00/kg£1.80St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g
180g · £10.00/kg£1.80Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £10.00/kg£1.50Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Warburtons 6 Potato Cakes
6pk · £0.22 each£1.32Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas
372g · £4.84/kg£1.80Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas
496g · £3.51/kg£1.74Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Slimming World 5 Pack Plain Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Iceland 8 Pack Tortilla Wraps
496g · £3.27/kg£1.62Warburtons 4 Protein Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 4 Greek Style Soft Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.34Warburtons 4 White Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls
£1.44Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites
20pk · £0.08 each£1.56Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads
220g · £7.91/kg£1.74Iceland 2 Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads
2pk · £4.50/kg£1.80Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads
3pk · £0.50 each£1.50Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22Sheldon's 6 Lancashire Oven Bottom Muffins
6pk · £0.30 each£1.80Sheldon's 4 Soft Large White Baps
4pk · £0.35 each£1.38Sheldon's 4 Soft Large Brown Baps
4pk · £0.35 each£1.38Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Daily Bakery 4 Pack Sub Rol
£1.80Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls
£1.80Daily Bakery 4 Pack Tiger Sub Rolls
360g · £5.00/kg£1.80The Daily Bakery 4 Pk Panini Rolls
£1.80The Daily Bakery 4pk Wholemeal Deli Rolls
£1.02Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.80The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls
£1.80Warburtons 6 White Thins
6pk · £0.28 each£1.68Warburtons 9 Original Crumpets
9pk · £0.15 each£1.38Warburtons 6 Original Crumpets
6pk · £0.18 each£1.08Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.68Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced
5pk · £0.46 each£2.28Warburtons 4 Protein Thin Bagels
4pk · £0.53 each£2.10McVitie's 8 Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk · £0.42 each£1.68The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20View all (73)
Offers
Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Angel Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake
224g · £6.70/kg£0.60 off£1.50£2.10McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
232g · £6.47/kg£0.60 off£1.50£2.10Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.60Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.80Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.27 each£0.42 off£1.62£2.047days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80