- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco 50% Reduced Fat Mature Grated Cheese 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardTesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G
80g · £14.38/kg£1.15£0.95 Clubcard (£11.88/kg)Graze Chilli & Lime Nut Crunch 120g
120g · £30.83/kg£3.70£2.95 Clubcard (£24.58/kg)Jaimin Sesame Chikki 200g
200g · £12.00/kg£2.40£1.70 Clubcard (£8.50/kg)Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g
90g · £105.56/kg£9.50£4.55 Clubcard (£50.56/kg)Tesco Mixed Vegetables 225G (C)
250g · £8.80/kg£2.203 for 2 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Chocolate & Hazelnut Flavour Filled Waffles 272g
272g · £10.29/kg£2.80Tesco BBQ Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco Piri Piri Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Vegetable Samosas 4 Pack 216g
216g · £16.67/kg£3.60Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Eastman's Sliced Cooked Chicken 240G
240g · £9.17/kg£2.20Clover Original Spread 500G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco Mediterranean Style Vegetable Quiche 400g
400g · £8.88/kg£3.55Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)St Pierre Chocolate Filled French Crepes 6 Pack
6pk · £0.48 each£2.85Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Tesco 50% Reduced Fat Mature Grated Cheese 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Mashed Potato 450G
450g · £3.00/kg£1.35Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco British Wafer Thin Roast Chicken Slices 120g
120g · £20.00/kg£2.40Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75Tesco British Corned Beef 110g
110g · £22.27/kg£2.45Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco 6 Pork Sausage Rolls 360g
360g · £5.28/kg£1.90Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Tesco Chicken Breast Fillets 350g
350g · £9.43/kg£3.30Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Babyleaf Salad 90G
90g · £12.22/kg£1.10Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Celery Sticks 250G
250g · £4.80/kg£1.20Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Baby Potatoes 750G
750g · £1.13/kg£0.85Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Tesco Spreadable Brussels Pate 175g
175g · £4.86/kg£0.85Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Mini Roaster Potatoes 1kg (C)
1kg · £1.20/kg£1.20Tesco Loose Red Peppers(C)
1pk · £0.75 each£0.75Limes Each
1pk · £0.30 each£0.30Tesco Pepper Stir Fry 320g EXP
320g · £7.03/kg£2.25
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard