Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 290g

    290g · £17.24/kg
    £5.00
  • Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G

    37g · £52.70/kg
    £1.95
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g

    70g · £65.71/kg
    £4.60
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • Lindt Lindor Silver Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • View all (57)

Chocolate Bars

  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 30g

    4pk · £22.92/kg
    £2.75
  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • KitKat 2 Finger Orange Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger White Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    8pk · £147.50/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g

    134g · £23.88/kg
    £3.20
  • Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4 X 40g 160G

    4pk · £68.75/kg
    £2.75
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g

    4pk · £17.19/kg
    £2.75
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g

    4pk · £10.53/kg
    £2.40
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 6pk Multipack 129 g

    129g · £24.81/kg
    £3.20
  • Aero Bubbly Peppermint Mint Chocolate Bar Multipack 27g 4 Pack

    4pk · £107.41/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£83.33/kg)
  • Cadbury Curly Wurly Chocolate Kids Multipack 4 Pack 4 x 21.5g

    86g · £22.09/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£17.44/kg)
  • Cadbury Starbar Chocolate Peanut Bar Multipack 4 Pack 4 x 37g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
  • Fox's Biscuits Rocky Original Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 133g

    7pk · £100.00/kg
    £1.90
  • Kinder Bueno White Chocolate Bars Multipack 3 X 39g

    3pk · £71.79/kg
    £2.80
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 3 X 43g

    3pk · £66.28/kg
    £2.85
  • Kinder Chocolate 4 Pack 50G

    4pk · £91.67/kg
    £1.10
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK CHOCOLATE BAR 345G

    345g · £16.67/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.59/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Cadbury Dairy Milk &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar 200g

    200g · £22.50/kg
    £4.50
  • Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    63g · £24.60/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Tesco Finest Peru Dark Chocolate 85% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Bar 36g

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Mars Milk Chocolate, Nougat and Caramel Centre Bar 40g

    40g · £36.25/kg
    £1.45
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Ritter Sport Dark Whole Hazlenuts 100G

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.45 Clubcard (£24.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • Ferrero Rocher Hazelnut & 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £37.78/kg
    £3.40
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Tesco Finest Ecuador Dark Chocolate 75% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar Single 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30G

    30g · £51.67/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 56g

    56g · £27.68/kg
    £1.55
  • Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g

    47g · £32.98/kg
    £1.55
  • View all (144)

Chocolate Pouches & Bags

  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g

    70g · £28.57/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g

    230g · £22.61/kg
    £5.20
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £17.31/kg
    £1.80
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Cadbury Dairy Milk Twisted Chocolate Buttons Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Cadbury Bournville Giant Chocolate Buttons Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g

    126g · £30.95/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£24.60/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 58.5g

    58g · £25.86/kg
    £1.50
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g

    187g · £22.46/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£16.58/kg)
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Tesco Milk Chocolate Peanuts 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Reese's Peanut Butter 2 Cups Multipack 3 x 42g

    126g · £25.00/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£21.03/kg)
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £45.00/kg
    £1.80
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £45.00/kg
    £1.80
  • Reese's Peanut Butter Cups Minis Unwrapped 90G

    90g · £31.11/kg
    £2.80
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • Love Raw Vegan Peanut Butter Cups 39g

    3pk · £219.23/kg
    £2.85
  • Pip & Nut Milk Chocolate Peanut Butter Cups 31G

    31g · £53.23/kg
    £1.65
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • View all (68)

Sweets

  • Candy Kittens Gourmet Sweets - Wild Strawberry 140g

    140g · £22.14/kg
    £3.10
  • Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G

    120g · £13.33/kg
    £1.60
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Haribo Tangfastics 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Starmix 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • HARIBO Sharing Tub 600g

    600g · £9.58/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£6.67/kg)
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650G

    650g · £7.69/kg
    £5.00
    £4.50 Clubcard (£6.92/kg)
  • Haribo Monsters Zing Fizzy Fruit Flavour Gums 160G

    160g · £7.81/kg
    £1.25
    £1.00 Clubcard (£6.25/kg)
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £9.06/kg
    £1.45
    £1.20 Clubcard (£7.50/kg)
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Maoam Stripes Bag 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Haribo Maoam Pinballs 140G (R)

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • HARIBO Elf Surprises Vegetarian Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Rowntrees Fruit Pastilles Giant Tube 115G

    115g · £15.22/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.87/kg)
  • Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon flavour sweets 350g

    350g · £10.57/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£9.14/kg)
  • Haribo Halal Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Haribo Halal Happy Cola Zing 100G

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Swizzels Rainbow Drops 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Tesco Strawberry Laces 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Swizzels Drumsticks Squashies Original Bag 60G

    60g · £15.83/kg
    £0.95
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Sour Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g

    65g · £13.08/kg
    £0.85
  • Tesco Wine Gums Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • HARIBO Pixels Zing 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • Maoam Bloxx 4 Pack 88G

    88g · £10.23/kg
    £0.90
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    9pk · £109.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£81.25/kg)
  • View all (97)

Chewing Gum & Mints

  • Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    30pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Tic Tac Fresh Mint 49G

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Tic Tac Lime & Orange 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Smint Peppermint 35G

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56g

    56g · £37.50/kg
    £2.10
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G

    3pk · £47.30/kg
    £1.75
  • Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G

    37g · £47.30/kg
    £1.75
  • Trebor Softmints Single Tube

    45g · £20.00/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo