- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Little Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G
200g · £20.00/kg£4.00£3.65 Clubcard (£18.25/kg)Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Garnier Intensive 7 Days Ultra-Replenishing Lotion - Shea Butter 400ml
£8.15£5.75 ClubcardNIVEA Derma Control Defend Antiperspirant Deodorant Spray 250ml
£5.70£3.10 ClubcardPhiladelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G
950g · £6.11/kg£5.80£3.50 Clubcard (£3.68/kg)Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)NIVEA Derma Control Restore Antiperspirant Deodorant Spray 250ml
£4.60£3.10 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 100ml
£13.60£7.60 ClubcardQuorn Vegan Chicken Free Slices 100G
100g · £34.00/kg£3.40£3.00 Clubcard (£30.00/kg)RICHMOND MEAT FREE FROZEN 12 VEGGIE TASTY SAUSAGES 456G
456g · £7.24/kg£3.30£2.55 Clubcard (£5.59/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Tesco 25 cocktail sausage 200g
200g · £10.50/kg£2.10£1.85 Clubcard (£9.25/kg)L'Oreal Men Expert Clinical Ultra 0% Alcohol 96H Dry Touch Antiperspirant Spray Deodorant 250ml
£7.60£4.85 ClubcardArla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Roast Chicken Drumsticks 350g
350g · £11.43/kg£4.00Tesco Finest Creamy Mash 450g
450g · £9.78/kg£4.40Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco British Roast Beef Slices 90g
90g · £27.22/kg£2.45Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco 2 Boneless Sea Bass Fillets 180G
180g · £41.11/kg£7.40Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Pork Belly Slices 500g
500g · £9.60/kg£4.80Tesco Parmigiano Reggiano Cheese 200 G
200g · £25.75/kg£5.15Cathedral City Red Leicester Cheese 300g
300g · £15.67/kg£4.70Tesco Finest Jacket Potatoes 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Cooked Beef Slices 125g
125g · £18.80/kg£2.35Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy 350G
350g · £10.71/kg£3.75Tesco Roast In The Bag Rotisserie Style Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Chicken & Bacon Pasta 300G
300g · £10.67/kg£3.20YO! Chilli Chicken & Mango Poke with Soy Sesame Dressing 306g
306g · £15.85/kg£4.85The Gym Kitchen Meat Feast Pasta 275g
275g · £11.64/kg£3.20Tesco Chilli Cheese Slices 150g
150g · £24.33/kg£3.65Tesco Finest Finely Sliced Wiltshire Cured Ham 120g
120g · £35.42/kg£4.25Eastman's Sliced Cooked Chicken 240G
240g · £9.17/kg£2.20Yorkshire Provender Tomato & Red Pepper with Wensleydale Cheese Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Cathedral City Sausage & Bean Bake 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Tesco Red Potatoes 2KG
2kg · £1.10/kg£2.20Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Grated 150g
150g · £22.00/kg£3.30Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.60/kg£7.95Tesco Finest Green Grapes Seedless 500G
500g · £7.10/kg£3.55Tesco British Chicken Thigh Fillets 600G
600g · £11.83/kg£7.10Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Tesco Spicy Prawn Dragon Roll 165g
165g · £20.61/kg£3.40Tesco Finest Sun Soaked Tomato & Mozzarella Focaccia Limited Edition 325g
325g · £13.23/kg£4.30Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Two Chicks Liquid Egg Whites 500 Ml
£4.65Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Mixed Sized Free Range Eggs 15 Pack
805g · £5.09/kg£4.10Tesco Baby Button Mushrooms 200G
200g · £7.50/kg£1.50Cully & Sully Smoked Haddock & Salmon Chowder Soup 400g
400g · £7.13/kg£2.85Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Eastmans Wafer Thin Cooked Ham Slices 400g
400g · £5.88/kg£2.35Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00Eastman's Sliced Cooked Chicken Tikka 240G
240g · £9.17/kg£2.20Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Ginger 100g
100g · £17.50/kg£1.75Tesco Finest 6 British Pork & Caramelised Onion Sausages 400G
400g · £10.50/kg£4.20Tesco 25 cocktail sausage 200g
200g · £10.50/kg£2.10£1.85 Clubcard (£9.25/kg)Creamfields Mild Cheddar Slices 10 Pack 200g
200g · £8.75/kg£1.75
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard