Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G

    37g · £52.70/kg
    £1.95
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g

    70g · £65.71/kg
    £4.60
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • View all (56)

Chocolate Bars

  • Tesco Milk Chocolate Bar 200G

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Mars Milk Chocolate, Nougat and Caramel Centre Bar 40g

    40g · £36.25/kg
    £1.45
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Ferrero Rocher Hazelnut & 70% Dark Chocolate Bar 90g

    90g · £37.78/kg
    £3.40
  • Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.45 Clubcard (£24.50/kg)
  • Tesco Finest Ecuador Dark Chocolate 75% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Ritter Sport Dark Whole Hazlenuts 100G

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Kinder Snack Bar 21G

    21g · £35.71/kg
    £0.75
  • Cadbury Twirl Orange Chocolate Bar 43g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 56g

    56g · £27.68/kg
    £1.55
  • Lindt Milk Chocolate Hazelnut Bar 35g

    35g · £45.71/kg
    £1.60
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30G

    30g · £51.67/kg
    £1.55
  • Toblerone Milk Chocolate 100G

    4pk · £24.00/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar Single 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g

    47g · £32.98/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Marvellous Creation Jelly Popping Candy 56g

    56g · £27.68/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk 56g

    56g · £27.68/kg
    £1.55
  • Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Tesco Finest Orange 47% Dark Chocolate 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Nomo Vegan & Free From Caramel Chocolate Bar 38g

    38g · £47.37/kg
    £1.80
  • Fry's Turkish Delight Chocolate Bar 51G

    51g · £21.57/kg
    £1.10
  • Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g

    69g · £25.36/kg
    £1.75
  • Snickers Milk Chocolate Bar 40g

    40g · £38.75/kg
    £1.55
  • Snickers Duo Peanut Milk Chocolate Bar 68g

    69g · £25.36/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Buttermilk Plant-Powered Peanut Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
    £1.40 Clubcard (£28.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Yorkie Raisin & Biscuit Duo Chocolate Bar 66g

    66g · £25.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Nestle Yorkie Duo 72G

    72g · £22.92/kg
    £1.65
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate & Caramel Bar Single 48g

    48g · £22.92/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g

    49g · £22.45/kg
    £1.10
  • Cadbury Wispa Bar 36G

    36g · £30.56/kg
    £1.10
  • Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g

    180g · £25.00/kg
    £4.50
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Mallow & Marsh Vanilla & Milk Chocolate Marshmallow Bar 35g

    35g · £54.29/kg
    £1.90
  • Ritter Sport Pistachio 100g

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • View all (135)

Chocolate Pouches & Bags

  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £17.31/kg
    £1.80
  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g

    126g · £30.95/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£24.60/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 58.5g

    58g · £25.86/kg
    £1.50
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Tesco Free From Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g

    70g · £28.57/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£17.49/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g

    191g · £30.63/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£20.42/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£19.31/kg)
  • Reese's Peanut Butter Popped Snack Mix 113g Clip Strip

    113g · £36.28/kg
    £4.10
  • Love Raw Vegan Peanut Butter Cups 39g

    3pk · £219.23/kg
    £2.85
  • Reese's Peanut Butter Cup White Trio 59g

    59g · £33.05/kg
    £1.95
  • Reese's Peanut Butter Cups Minis Unwrapped 90G

    90g · £31.11/kg
    £2.80
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • Tesco Milk Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • Tesco Nutty Bites Mocha Flavour 45G

    45g · £31.11/kg
    £1.40
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £45.00/kg
    £1.80
  • View all (68)

Sweets

  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Haribo Tangfastics 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Starmix 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Maoam Stripes Bag 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Haribo Maoam Pinballs 140G (R)

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    9pk · £109.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£81.25/kg)
  • Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Sour Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • HARIBO Sour Goldbears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g

    65g · £13.08/kg
    £0.85
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • HARIBO Pixels Zing 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Tesco Butter Mintoes 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G

    120g · £13.33/kg
    £1.60
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Maynards Bassetts Wine Gums Sweets 130g

    130g · £11.54/kg
    £1.50
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Swizzels Rainbow Drops 70g

    70g · £11.43/kg
    £0.80
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades By Niko The Originals 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Skittles Chewies Vegan Sweets Fruit Pouch Bag 137g

    137g · £9.49/kg
    £1.30
  • Tesco Wine Gums Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Maoam Bloxx 4 Pack 88G

    88g · £10.23/kg
    £0.90
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Kp Honey Roast Peanuts 225G

    225g · £17.11/kg
    £3.85
  • Tesco Honey Roasted Cashews 150G

    150g · £19.33/kg
    £2.90
  • HARIBO Sharing Tub 600g

    600g · £9.58/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£6.67/kg)
  • HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • View all (85)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Trebor Softmints Single Tube

    45g · £20.00/kg
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    30pk · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G

    14g · £64.29/kg
    £0.90
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G

    3pk · £47.30/kg
    £1.75
  • Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G

    37g · £47.30/kg
    £1.75
  • Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56g

    56g · £37.50/kg
    £2.10
  • Smint Peppermint 35G

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo