Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Co-op - Didsbury

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Co-op Membership

    Save on your order. Link or sign up now.

Offers (319)

  • 0

    Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g

    100g · £38.00/kg

    £5.35 off

    £3.80

    £9.15

  • 0

    Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml

    150ml · £22.20/L

    £4.17 off

    £3.33

    £7.50

  • 0

    Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml

    220ml · £5.68/L

    £1.25 off

    £1.25

    £2.50

  • 0

    Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.30 each

    £1.70 off

    £1.80

    £3.50

  • 0

    Maryland S'wich Choc Creme 150g

    150g · £8.00/kg

    £1 off

    £1.20

    £2.20

  • 0

    Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml

    3pk · £12.04/L

    £2.50 off

    £3.25

    £5.75

  • 0

    Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g

    200g · £19.50/kg

    £2.95 off

    £3.90

    £6.85

  • 0

    McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk

    7pk · £0.21 each

    £1.05 off

    £1.45

    £2.50

  • 0

    Patak's 8 Plain Pappadums 64g

    64g · £27.34/kg

    £1.25 off

    £1.75

    £3.00

  • 0

    Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack

    6pk · £0.30 each

    £1.70 off

    £1.80

    £3.50

  • 0

    Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml

    200ml · £7.25/L

    £1.15 off

    £1.45

    £2.60

  • 0

    Nuii Dark Chocolate & Nordic Berry Ice Cream 3 x 90ml

    3pk · £12.04/L

    £2.50 off

    £3.25

    £5.75

  • 0

    Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g

    90g · £12.78/kg

    £0.80 off

    £1.15

    £1.95

  • 0

    Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L

    1L · £2.00/L

    2 for £2.40

    £2.00

  • 0

    Grind 10 House Blend Home Compostable Coffee Pods 52g

    50g · £70.00/kg

    £2.35 off

    £3.50

    £5.85

  • 0

    Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £15.76/kg

    £0.95 off

    £1.45

    £2.40

  • 0

    Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £5.75/kg

    £0.75 off

    £1.15

    £1.90

  • 0

    Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g

    450g · £3.89/kg

    £1.15 off

    £1.75

    £2.90

  • 0

    Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml

    250ml · £5.80/L

    £1.15 off

    £1.45

    £2.60

  • 0

    Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml

    3pk · £12.04/L

    £2.50 off

    £3.25

    £5.75

  • View all (319)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 750g

    750g · £11.13/kg
    £8.35
  • Co-op Chilled Stonebaked Margherita Pizza 320g

    320g · £13.44/kg
    £4.30
  • LEERDAMMER Original 8 Slices 160g

    160g · £19.06/kg
    £3.05
  • Co-op Irresistible Chicken Caesar with Hot Honey Ranch Dip

    1pk · £4.70 each
    £4.70
  • Co-op Irresistible 30 Months Matured Parmigiano Reggiano Cheese 170g

    170g · £27.94/kg
    £4.75
  • Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G

    120g · £35.00/kg
    2 for £6.70
    £4.20
  • Co-op Cooked King Prawns 150g

    150g · £31.33/kg
    £4.70
  • Co-op British Chicken Breast Fillets 580G

    580g · £9.22/kg
    2 for £8.90
    £5.35
  • Co-op Irresistible White Sourdough Toastie Loaf 500g

    500g · £5.80/kg
    £2.90
  • Yorkshire Provender Hearty Roast Chicken and Traditional Vegetables 560g

    560g · £7.23/kg
    £4.05
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    200g · £10.25/kg
    £2.05
  • Co-op British Breaded Chicken Goujons 230g

    230g · £13.48/kg
    £3.10
  • Co-op Hot & Spicy Chicken Mini Fillets 305g

    305g · £16.07/kg
    £4.90
  • Co-op Irresistible Parma Ham 5 Slices 75g

    75g · £44.67/kg
    £3.35
  • Co-op British Beef Sirloin Steak 227g

    227g · £36.34/kg
    £8.25
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
  • Richmond Vegan Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g

    304g · £9.87/kg
    £3.00
  • Co-op Flame Grilled Chicken Mini Fillets 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
  • Co-op Red Onions 3 Pack

    3pk · £0.42 each
    £1.25
  • Co-op Chicken Korma & Pilau Rice 425g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • Co-op Grated Mozzarella Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £9.00/kg
    £1.50 off
    £3.60£5.10
  • Co-op Irresistible Chicken & King Prawn Paella 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
  • Co-op British 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)

    123g · £24.39/kg
    3 for £4.50
    £3.00
  • Co-op 8 Garlic Slices 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
  • Co-op Space to Thrive British Large Whole Chicken

    1.7kg · £3.68/kg
    £6.25
    £4.34 loyalty card (£2.55/kg)
  • Co-op Caesar Salad Kit 250g

    250g · £9.40/kg
    £2.35
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Irresistible Vine Ripened Cherry Tomatoes

    225g · £12.00/kg
    £2.70
  • Co-op Carrot Broccoli & Cauliflower 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Co-op Cook's Kitchen Diced Pancetta 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Co-op Smoked Salmon 100g

    100g · £47.00/kg
    £4.70
  • Co-op Blueberries 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Co-op 4 White Scotch Rolls

    4pk · £0.48 each
    £1.90
  • Co-op Irresistible Blueberries 125g

    150g · £23.00/kg
    £3.45
  • Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g

    350g · £11.14/kg
    £0.90 off
    £3.90£4.80
  • Co-op Irresistible Easy Peelers 600G

    500g · £4.70/kg
    £2.35
  • Sheldon's 6 Lancashire Oven Bottom Muffins

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Co-op Irresistible Vintage Cheddar Mac & Cheese 350g

    350g · £16.71/kg
    £5.85
  • Co-op Italian Mozzarella Cheese 225g

    125g · £11.20/kg
    £1.40
  • Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g

    370g · £11.76/kg
    2 for £7.10
    £4.35
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)

Co-op Member Prices

View all (70)
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Pure Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £2.35/L
    £2.35
    £1.49 loyalty card (£1.49/L)
  • Сo-ор Italian Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.63/kg
    £0.65
    £0.45 loyalty card (£1.13/kg)
  • Co-op British Free Range, 6 Large Eggs

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.69 loyalty card (£0.28 each)
  • Co-op Chilled Irresistible Wood Fired Pepperoni & Hot Honey Pizza 471g

    471g · £13.80/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.49/kg)
  • Co-op Penne 500g

    500g · £1.70/kg
    £0.85
    £0.69 loyalty card (£1.38/kg)
  • Co-op Tomato Ketchup Top Down 550G

    550g · £2.45/kg
    £1.35
    £0.89 loyalty card (£1.62/kg)
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Gianduja Chocolate Bar 100g

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.55 loyalty card (£25.50/kg)
  • Co-op Irresistible Colombian Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Irresistible Sumatran Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Irresistible Single Origin Sumatran Fairtrade Roast & Ground Coffee 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)

Meal deals

View all (5)
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Exclusive: Sandwich Filler + Bread Rolls

    £1.80
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50

Top Picks 🌟

  • Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer

    2L · £1.63/L
    2 for £4
    £3.25
  • Curry in a hurry

    £0.00
  • Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes

    26pk · £0.30 each
    £7.70

Halloween: Trick or Treat 🎃🍬👻

View all (11)
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £12.10/kg
    £6.05
  • Co-op Gruesome Gummies 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g

    130g · £7.31/kg
    £0.95
  • Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags

    214.5g · £15.38/kg
    £3.30
  • Swizzels Mummy Mix 340g

    340g · £8.09/kg
    £2.75
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £17.26/kg
    £3.85
  • Shades by Niko The Originals 150g

    150g · £12.33/kg
    £1.85
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £12.86/kg
    £1.35
  • Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20

Halloween Party Food & Drink 🕷️🍸🪩

View all (23)
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • Co-op Cranberry Juice Drink 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.19 loyalty card (£1.19/L)
  • Co-op Irresistible Chianti

    75cl · £19.87/L
    £14.90
  • Co-op Irresistible Solo Dry Rosé 75cl

    75cl · £17.60/L
    £13.20
  • Co-op Irresistible Pinot Grigio Ramato 75cl

    75cl · £15.80/L
    £11.85
  • BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml

    200ml · £26.50/L
    £5.30
  • Pepsi 2 litres

    2L · £1.55/L
    £3.10
  • San Miguel Especial Premium Lager 4 x 568ml

    4pk · £4.40/L
    £10.00
  • 19 Crimes Red Wine 750ml

    750ml · £18.93/L
    £14.20
  • Co-op Bitesize Sausage Rolls 160G

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml

    4pk · £4.65/L
    £4.65
  • Co-op Houmous 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Budweiser Lager Beer Bottles 4 x 300ml

    4pk · £6.50/L
    £7.80
  • Co-op Tex Mex Style Dip Selection 4 x 90g (360g)

    360g · £10.14/kg
    £3.65
  • Co-op Imperial Vodka 70CL

    70cl · £28.57/L
    £20.00
    £12.49 loyalty card (£17.84/L)
  • Smirnoff Red Label Vodka 70CL

    70cl · £41.00/L
    £28.70
  • Co-op Battered Onion Rings 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Gordons Special Dry London Gin 70CL

    70cl · £38.14/L
    £26.70
  • Doritos Chilli Heatwave 140G

    140g · £17.14/kg
    £2.40
  • Co-op Irresistible Assyrtiko 75cl

    75cl · £21.20/L
    £15.90

Cosy Nights In 🍿🍕🍫

View all (36)
  • Co-op Irresistible Hand Cooked Lightly Sea Salted Crisps 150g

    150g · £12.67/kg
    £1.90
  • Co-op Plain White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Chilled Stonebaked Double Pepperoni Pizza 327g

    327g · £13.15/kg
    £4.30
  • Co-op Self Raising White Flour 1.5kg

    1.5kg · £0.63/kg
    £0.95
    £0.70 loyalty card (£0.47/kg)
  • Co-op Fairtrade Demerara Sugar 500g

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 250G

    250g · £17.20/kg
    £4.30
  • Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml

    460ml · £9.89/L
    £2.30 off
    £4.55£6.85
  • Co-op Sweet & Salted Popcorn 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25
  • Co-op Irresistible Strawberries

    227g · £17.84/kg
    2 for £6.55
    £4.05
  • Co-op Strawberries

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Co-op From Our Bakery 4 Mini Yum Yum Bites

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Co-op Limited Edition Stonebaked American Hot 354g

    444g · £9.68/kg
    £4.30
  • Co-op Irresistible Bronze Die Pasta Golden Tomato & Mozzarella Tonnarelli 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Co-op Irresistible Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 380g

    380g · £15.53/kg
    £5.90
  • Häagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 400g

    460ml · £9.35/L
    £4.30
  • Co-op Treat Chocolate & Caramel Crispy Bites

    1pk · £4.10 each
    £4.10
  • Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts

    4pk · £0.36 each
    £0.75 off
    £1.45£2.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.49 each
    £1.95
  • Co-op 6 Merry Mince Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.65
  • Co-op Irresistible 6 All Butter Pastry Luxury Mince Pies

    6pk · £0.59 each
    £3.55

Student Shop 🍜🎓🥫

View all (43)
  • Co-op White Toastie Bread Loaf 800G

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Cookies

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Co-op Irresistible Fruit Granola

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans

    4pk · £4.35/L
    £7.65
  • Served - Indian: 1 Main + 2 Sides

    £9.00
  • Fresh Pasta + Sauce + Flatbread

    £5.00
  • Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml

    4pk · £7.80/L
    £10.30
  • Spaten Premium Helles Craft Lager Beer Bottle 500ml

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Paulaner Münchner Hell Munich Lager 0.5L

    500ml · £8.00/L
    £4.00
  • Corona Extra 4 x 440ml

    4pk · £5.11/L
    £9.00
  • Guinness Draught In Can 4x440ml

    4pk · £4.94/L
    £8.70
  • Inch's Medium Apple Cider 440ml

    4pk · £3.78/L
    £6.65
  • Kellogg's Crunchy Nut 460g

    460g · £9.57/kg
    £4.40
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £8.29/kg
    £1.45
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.94/kg
    £1.85
  • Schwartz Garlic Granules 50g

    50g · £49.00/kg
    £2.45
  • Schwartz Crushed Chilli Flakes 29g

    29g · £84.48/kg
    £2.45
  • Co-op Smoked Paprika 46g

    46g · £29.35/kg
    £1.35
  • Knorr Chicken Stock Cubes 8x 10 g

    8pk · £31.88/kg
    £2.55

Fairtrade Fortnight 🍫🍌🍷

View all (27)
  • Co-op Fairtrade Small Bananas

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Co-op Fairtrade Baby Plum Tomatoes 225g

    225g · £7.11/kg
    £1.60
  • Co-op Irresistible Pinot Noir Wine 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Co-op Fairtrade Decaffeinated 99 Blend 80 Tea Bags 250g

    250g · £9.60/kg
    £2.40
  • Co-op Fairtrade Bananas

    5pk · £0.26 each
    £1.30
  • Co-op Super Bright Mixed Vegetables 160g

    160g · £15.31/kg
    £2.45
  • Co-op Fairtrade Chardonnay Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Co-op Irresistible Single Origin Peruvian Fairtrade Coffee Beans 200g

    200g · £23.25/kg
    £4.65
    £4.15 loyalty card (£20.75/kg)
  • Co-op Fairtrade Roses

    1pk · £6.05 each
    £6.05
  • Co-op Florist Bright & Blissful Bouquet

    1pk · £8.80 each
    £8.80
  • Co-op Fairtrade Elegance Bouquet

    1pk · £11.00 each
    £11.00
  • Pacha Del Fuego Merlot 75cl

    75cl · £15.33/L
    £11.50
  • Stormhoek Shiraz 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Unknown Sauvignon Blanc 750ml

    75cl · £12.60/L
    £9.45
  • Tilimuqui Alcohol Free Zero Sparkling 75cl

    75cl · £9.00/L
    £6.75
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 35g

    35g · £37.14/kg
    £1.30
  • Co-op Fairtrade Shiraz 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80
  • Maltesers Milk Chocolate Bag 93g

    93g · £25.81/kg
    £2.40
  • Co-op Irresistible Fairtrade Sauvignon Blanc Wine 75cl

    75cl · £11.73/L
    £8.80

Back to Routine ⏰☕

View all (53)
  • Co-op British Fresh Semi-Skimmed Milk 1.13L (2 Pints)

    1.14L · £1.19/L
    £1.35
    £1.20 loyalty card (£1.06/L)
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Co-op British Red Leicester Cheese 240g

    240g · £10.08/kg
    30% off
    £2.42£3.45
  • Co-op 0% Fat Greek Style Natural Yogurt 500g

    500g · £2.60/kg
    £1.30
    £0.95 loyalty card (£1.90/kg)
  • Co-op 8 Plain Tortilla Wraps

    8pk · £0.21 each
    £1.65
  • Co-op Crinkle Cut Oven Chips 750g

    750g · £3.20/kg
    £2.40
  • New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g

    5pk · £0.29 each
    £0.80 off
    £1.45£2.25
  • Hula Hoops Family Pack Crisps 6 x 24g

    6pk · £20.14/kg
    £2.90
  • Co-op Fairtrade Italian Style Ground Coffee 200g

    200g · £19.25/kg
    £3.85
  • Co-op Porridge Oats 500g

    500g · £1.34/kg
    30% off
    £0.67£0.95
  • Co-op Chilled Irresistible Margherita Pizza 475G

    475g · £13.68/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.42/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g

    114g · £10.09/kg
    £0.55 off
    £1.15£1.70
  • Co-op Seedless Mixed Grapes 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Irresistible Wood Fired Prosciutto Cotto, Garlic Mushroom & Mascarpone 491g

    491g · £13.24/kg
    £6.50
    £4.00 loyalty card (£8.15/kg)
  • Co-op Egg Noodles 275g

    275g · £4.73/kg
    £1.30
  • Co-op Smooth Orange Juice 1L

    1L · £2.30/L
    £2.30
    £1.59 loyalty card (£1.59/L)
  • Co-op Good Fuel Dried Mango 40g

    1pk · £1.30 each
    £1.30
  • Co-op Yogurt Coated Cranberries 30g

    30g · £33.33/kg
    £1.00
  • Co-op Jalapeño BBQ Popped Chips 25g

    25g · £38.00/kg
    £0.95

Store Price Match 🥦

View all (48)
  • Warburtons Toastie Thick Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
    £1.40 loyalty card (£1.75/kg)
  • Co-op Soave Wine 75cl

    75cl · £7.13/L
    £5.35
  • Co-op Broccoli

    1pk · £0.90 each
    £0.90
    £0.80 loyalty card (£0.80 each)
  • Co-op Natural Mineral Water Still 2 Litre

    2L · £0.43/L
    £0.85
  • Co-op Onions 3 Pack

    3pk · £0.37 each
    £1.10
    £0.95 loyalty card (£0.32 each)
  • Co-op Soft White Bathroom Tissue 4 Rolls 2-Ply

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Warburtons Batch Original Seeded Bread 800g

    800g · £2.75/kg
    £2.20
  • Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G

    65g · £10.00/kg
    £0.65
  • Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread Loaf 400G

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Warburtons Original Seeded Batch Bread 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Organix Melty Carrot Puffs Organic Baby Finger Food Snack 20g

    20g · £37.50/kg
    £0.75
  • Co-op Wholemeal Farmhouse Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Warburtons Soft Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.25/kg
    £1.95
  • Aptamil 1 First Infant Milk from Birth 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula 6-12 Months 800g

    800g · £18.75/kg
    £15.00
  • Co-op Bakery 4 Large White Baps

    4pk · £0.28 each
    £1.10
  • Cow & Gate 1 First Baby Milk Formula From Birth 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25
  • Cow & Gate 2 Follow-On Milk from 6-12 Months 800g

    800g · £14.06/kg
    £11.25

Sandwiches, Wraps & Soups 🥪

View all (22)
  • Premium Lunch Meal Deal

    £6.50
  • Lunch Meal Deal

    £5.00
  • Co-op Roast Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Ham & Cheese Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Tuna Crunch Sub Roll with Lettuce & Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Ham & Cheese Sub Roll with Mustard Mayo

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Coop Ham Hock + Potato Salad 225G

    225g · £16.44/kg
    £3.70
  • Co-op Cajun Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Irresistible Italian Mortadella & Mascarpone Focaccia

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Yo! Rainbow Salmon Poke 289g

    289g · £20.76/kg
    £6.00
  • Co-op Mozzarella, Tomato & Pesto Pasta Salad 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
  • Co-op Prawn Mayo Sandwich

    1pk · £3.45 each
    £3.45
  • Co-op Cheese & Red Onion Sandwich

    1pk · £1.90 each
    £1.90
  • Co-op Chicken & Bacon Caesar Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken & Bacon Sandwich

    1pk · £3.75 each
    £3.75
  • Co-op Southern Fried Chicken Wrap

    1pk · £3.90 each
    £3.90
  • Co-op Chicken Mayo Sandwich

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Co-op BBQ Chicken Pasta Bowl 300g

    270g · £13.70/kg
    £3.70
  • Co-op Creamy Leek & Potato Soup 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Co-op Ham & Cheese Wrap Each

    1pk · £3.90 each
    £3.90

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Co-op - Didsbury

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo