Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • Warburtons Thick Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Iceland 800g Thick Sliced Soft White

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Thick Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.30/kg
    £1.98
  • Warburtons Original Seeded Batch 800g

    800g · £2.85/kg
    £2.28
  • Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • 800g Medium Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Medium Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Iceland 800g Doorstep Thick White Bread

    800g · £1.50/kg
    £1.20

Cake

  • Flapjax Chocolate Flavour Coating Protein Flapjack Bar 120g

    120g · £8.00/kg
    £0.96
  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Lees' 10 Teacakes 173g

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Cadbury 10 Raspberry Mini Rolls

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • The Cake Crew 4 School Cakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • Flapjax Flapjack White Chocolate Flavour Coated 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Flapjax Flapjack Chocolate Flavour Coated 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Lees' 10 Snowballs 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.39 each
    £3.90
  • Cadbury 5 Fudge Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Cadbury 10 Caramel Mini Rolls

    £3.90
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • Daily Bakery 2 Pack Cinnamon Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 2 Pack Belgian Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 15 Pack Chocolate Chip Cookies

    £6.30
  • The Daily Bakery Milk Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)

    5pk · £8.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery White Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)

    5pk · £8.00/kg
    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Frank Kit

    177g · £15.25/kg
    £2.70
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Gingerbread Gary Ghost Kit

    177g · £15.25/kg
    £2.70
  • Daily Bakery 43g Pumpkin Gingerbread Biscuit

    43g · £27.91/kg
    £1.20
  • Roberts 608g Build Your Own Haunted Chocolate House

    608g · £10.86/kg
    £6.60
  • Iceland 6 Mince Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • View all (70)

Morning Goods

  • The Daily Bakery 6pk White Finger Rolls

    £1.02
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas

    372g · £4.84/kg
    £1.80
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes

    210g · £10.29/kg
    £2.16
  • La Boulangere 500g Sliced Brioche Loaf

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.08
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g

    192g · £13.75/kg
    £2.64
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads

    220g · £7.91/kg
    £1.74
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads

    3pk · £0.50 each
    £1.50
  • Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites

    20pk · £0.08 each
    £1.56
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Sheldon's 6 Lancashire Oven Bottom Muffins

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Sheldon's 4 Soft Large White Baps

    4pk · £0.35 each
    £1.38
  • Sheldon's 4 Soft Large Brown Baps

    4pk · £0.35 each
    £1.38
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.50 each
    £0.24 off
    £1.98£2.22
  • Daily Bakery 4 Pack Multiseed Deli Rolls

    £1.02
  • The Daily Bakery 4 Pk Panini Rolls

    £1.80
  • The Daily Bakery 4pk Wholemeal Deli Rolls

    £1.02
  • The Daily Bakery 4pk White Deli Rolls

    £1.02
  • The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls

    £1.80
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced

    5pk · £0.46 each
    £2.28
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • Iceland Luxury 4pk Butter Croissants

    £2.52
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • View all (63)

Offers

  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.50 each
    £0.24 off
    £1.98£2.22
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo