Skip to:ContentFooter
Deliveroo

One Stop Stores - Cheshire

Allergens and info

Delivery unavailable to your location

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping

Offers (327)

  • 0

    Corona 330ml 12 pack

    330ml · £53.94/L

    £3 off

    £17.80

    £20.80

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 330ml 8 pack

    330ml · £15.61/L

    £1.75 off

    £5.15

    £6.90

  • 0

    Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Kopparberg Sweet Apple Vintage 500ml

    1pk · £4.25 each

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Inch's Reserve Apple Cider 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Aspall Suffolk Premier Cru Cyder 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Monster Energy 500ml 4 pack

    500ml · £13.60/L

    £1.25 off

    £6.80

    £8.05

  • 0

    Peroni Nastro Azzurro 440ml 4 pack

    440ml · £18.98/L

    £2 off

    £8.35

    £10.35

  • 0

    Kumala Zenith Rose 75cl

    75cl · £13.73/L

    2 for £14

    £10.30

  • 0

    Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L

    2 for £14

    £9.05

  • 0

    Kopparberg Mixed Fruit 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Thatchers Katy 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Kopparberg Sweet Vintage Pear 500ml

    500ml · £8.50/L

    3 for £9

    £4.25

  • 0

    Smirnoff Vodka 1 litre

    1L · £28.50/L

    £4 off

    £28.50

    £32.50

  • 0

    Mud House Marlborough Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £15.40/L

    £2.50 off

    £11.55

    £14.05

  • 0

    Carlsberg Pilsner 440ml 10 pack

    440ml · £26.82/L

    £2 off

    £11.80

    £13.80

  • 0

    Kopparberg Crisp Apple 500ml

    1pk · £4.25 each

    3 for £9

    £4.25

  • View all (327)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Tesco Lemons

    3pk · £0.65 each
    £1.95
  • Warburtons Fruity Teacakes 4's

    4pk · £0.46 each
    £1.85
  • Lurpak Lighter 400g

    400g · £14.38/kg
    £5.75
  • Tesco Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Warburtons Crumpets 6's

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Tesco Mature Cheddar 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Chicken & Bacon Sub Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Wall's Ham & Cheese Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Wall's Chicken & Bacon Slice 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Trifle 90g 2 pack

    1pk · £1.75 each
    £0.25 off
    £1.75£2.00
  • Ripe Bananas 5 pack

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • Tesco Egg Custard Tarts 2's

    2pk · £0.65 each
    £1.30
  • Tesco Strawberry Jam & Cream Scones 2's

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Warburtons White Toastie 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Pork Farms Individual Pork Pie

    140g · £12.14/kg
    £1.70
  • Haywood & Padgett Sultana Scones 4's

    4pk · £0.29 each
    £1.15
  • Warburtons Seeded Batch 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • GetPRO Chocolate Hazelnut Flavour Pudding 180g

    180g · £12.78/kg
    £2.30
  • Tesco Chicken Breast Fillets 650g

    650g · £7.92/kg
    £5.15
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Arla Protein Strawberry Yogurt Pouch 200g

    200g · £6.25/kg
    £0.65 off
    £1.25£1.90
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Pukka All Steak Pie

    209g · £10.29/kg
    £0.60 off
    £2.15£2.75
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco Greek Style Yogurt 500g

    500g · £3.00/kg
    £1.50
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Planet Deli Plain Folded Flatbreads 4's

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6's

    192g · £14.06/kg
    £2.70
  • Anchor Spreadable 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
  • Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g

    350g · £13.71/kg
    £4.80
  • Deli Kitchen Plain Tortilla Wraps 6's

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Grab It Chicken Stick Chinese 50g

    50g · £37.00/kg
    £1.85
  • Chicken, Bacon & Stuffing Sandwich Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50

Meal deals

View all (15)
  • Treat Bundle (Drink + 2 Snacks + Ice Cream)

    £12.00
  • Tesco Cheese Multibuy

    Selected Lines Only.
    £5.50
  • Monster Cans Multibuy

    £4.00
  • Tesco British Sliced Meat Multibuy

    Tesco brand
    £5.00
  • Pizza Night Bundle (2 Pizzas + Side + Drink)

    £10.00
  • Coca-Cola 2L Multibuy

    £5.00
  • Cravendale Milk Multibuy

    £4.50
  • Beer & Cider Multibuy

    £9.00
  • Frozen Meal Bundle (1 Main + 2 Sides)

    £7.00
  • Tesco Bacon Multibuy

    £5.00
  • BuzzBallz Multibuy

    £8.50
  • I Heart Wine Multibuy

    £13.00
  • Cocktails Multibuy

    £6.00
  • Sausage Multibuy

    £7.50
  • Tesco Wings & Tenders Multibuy

    £10.00

This Week's Star Buys ⭐

View all (35)
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £8.40/kg
    £0.65 off
    £1.05£1.70
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Oreo Original 154g

    154g · £8.12/kg
    £0.75 off
    £1.25£2.00
  • Cadbury Dairy Milk Caramel 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Yorkshire Tea Bags 160's

    160pk · £0.04 each
    £1.75 off
    £5.70£7.45
  • Cadbury Dairy Milk Oreo 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers 114g

    114g · £17.54/kg
    £1 off
    £2.00£3.00
  • Cadbury Dairy Milk 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Randoms 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut 120g

    120g · £16.25/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut 110g

    110g · £17.73/kg
    £0.65 off
    £1.95£2.60
  • Rowntree's Jelly Tots 150g

    150g · £9.67/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Rowntree's Randoms Juicers 140g

    140g · £10.36/kg
    £0.50 off
    £1.45£1.95
  • Dettol Cleansing Surface Wipes 72's

    72pk · £0.05 each
    £1.25 off
    £3.40£4.65
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Surf Liquid Tropical Lily 24 wash

    648ml · £7.56/L
    £1.45 off
    £4.90£6.35
  • Skittles Fruits 136g

    136g · £10.29/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65
  • Starburst Fruit Chews Original 138g

    138g · £10.14/kg
    £0.25 off
    £1.40£1.65

Trick or Treats 🎃🍬

View all (11)
  • Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650g

    650g · £9.23/kg
    £6.00
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Kellogg's Squares Marshmallow 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Kellogg's Squares Totally Chocolately 4 pack

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Cadbury Roses Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    1pk · £7.20 each
    £7.20
  • Haribo Tub 600g

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50

Halloween Party Food & Drink 🎃🥤

View all (30)
  • Fruit Shoot Apple & Blackcurrant 200ml 4 pack

    200ml · £10.25/L
    £1.35 off
    £2.05£3.40
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Corona 330ml 4 pack

    330ml · £25.61/L
    £8.45
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Doritos Mild Salsa Dip 300g

    300g · £10.50/kg
    £3.15
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Pepsi Max Cherry 2 litre

    2L · £1.18/L
    £2.35
  • Old El Paso Fajita Kit 500g

    500g · £8.80/kg
    £4.40
  • Old El Paso Chunky Salsa 238g

    238g · £13.03/kg
    £3.10
  • Canti Prosecco 75cl

    75cl · £16.00/L
    £12.00
  • Canti Prosecco 20cl

    20cl · £24.00/L
    £4.80
  • Hardys VR Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Plaza Centro Prosecco 75cl

    75cl · £12.80/L
    £9.60
  • Budweiser 440ml 10 pack

    440ml · £28.98/L
    £2 off
    £12.75£14.75
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.23/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie 465ml

    465ml · £13.87/L
    £6.45
  • Stella Artois 440ml 10 pack

    440ml · £28.86/L
    £2 off
    £12.70£14.70
  • Pepsi Max 330ml 8 pack

    330ml · £17.42/L
    £5.75

Spooky Season Ready 👻🎃

View all (17)
  • Halloween Make Up Kit

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Jumbo Spiders Web

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pumpkin Carving Set

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fake Blood

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Horror Teeth

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Squishy Horror Pumpkins

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Clown Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Candy Bucket

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Fright Tape

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Colour Your Own Bag

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Snap Cards

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Boo Crew Doll

    1pk · £4.20 each
    £4.20
  • Halloween Devil Zombie Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Gel Stickers

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Monster Glow Wands Bracelets

    1pk · £1.80 each
    £1.80
  • Halloween Pirate Skull Mask

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Halloween Soft Toy

    1pk · £4.20 each
    £4.20

Alcohol Offers🥂

View all (68)
  • Hardys VR Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Campo Viejo Rioja Tempranillo 75cl

    75cl · £16.40/L
    £3 off
    £12.30£15.30
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Wolf Blass Yellow Label Chardonnay 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Wolf Blass Yellow Label Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £14.93/L
    £1.50 off
    £11.20£12.70
  • Kumala Zenith Shiraz Cabernet Sauv Merlot 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Isla Negra Seashore Rose 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Isla Negra Seashore Merlot 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Grant's Whisky 35cl

    35cl · £33.57/L
    £1.75 off
    £11.75£13.50
  • Trivento Reserve Malbec 75cl

    75cl · £14.00/L
    £2 off
    £10.50£12.50
  • I Heart Pinot Grigio 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40

Dinner Sorted🍴

View all (14)
  • Tesco Chicken Chow Mein 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • One Stop Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • One Stop Beef Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Chicken Dinner 400g

    400g · £8.88/kg
    2 for £6
    £3.55
  • One Stop Beef Lasagne 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £5
    £3.30
  • One Stop Cottage Pie 400g

    400g · £8.25/kg
    2 for £6
    £3.30
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.23/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £10.00/kg
    2 for £5
    £3.00
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Ristorante Pepperoni Salame Pizza 320g

    320g · £12.97/kg
    2 for £6
    £4.15
  • Tesco Cottage Pie 400g

    400g · £10.75/kg
    2 for £7
    £4.30
  • Tesco Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400g

    400g · £11.25/kg
    2 for £7
    £4.50
  • Tesco High Protein Jerk Chicken & Rice 400g

    1pk · £4.50 each
    2 for £7
    £4.50

Essentials For Less 💙

View all (23)
  • Cravendale Semi Skimmed Milk 2 litre

    2L · £1.58/L
    2 for £4.50
    £3.15
  • Leerdammer Original Cheese Slices 8's

    160g · £20.00/kg
    2 for £5.50
    £3.20
  • Tesco Prime Cuts 6 Crumbed Ham Slices120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 6 Roast Chicken Slices 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Prime Cuts 4 Roast Beef Slices 90g

    90g · £32.22/kg
    2 for £5
    £2.90
  • 12 Pork Chipolatas 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • 6 Pork Sausages 400g

    400g · £10.63/kg
    2 for £7.50
    £4.25
  • Tesco Grated Mozzarella 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Red Leicester 220g

    220g · £15.91/kg
    2 for £5.50
    £3.50
  • Tesco Mature Cheddar Cheese 220g

    220g · £15.00/kg
    2 for £5.50
    £3.30
  • Tesco Grated Mature Cheddar Cheese 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco Mature Cheddar Cheese Slices 250g

    250g · £16.00/kg
    2 for £5.50
    £4.00
  • Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g

    305g · £18.03/kg
    2 for £10
    £5.50
  • Tesco Unsmoked Streaky Bacon 300g

    300g · £10.50/kg
    2 for £5
    £3.15
  • Tesco Grated Mild Cheddar 250g

    250g · £14.20/kg
    2 for £5.50
    £3.55
  • Tesco 6 Smoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 6 Unsmoked Back Bacon Rashers Thick Cut 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Unsmoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55
  • Tesco 10 Smoked Back Bacon Rashers 300g

    300g · £8.50/kg
    2 for £5
    £2.55

In-store Price Match 🪙✅

View all (20)
  • DFE Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • DFE Chicken Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Daz All in 1 Pods 12 wash

    12pk · £0.27 each
    £3.29
  • DFE Frankfurters 12's

    12pk · £0.08 each
    £1.00
  • Mentos Mints 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • Mentos Fruits 135g

    135g · £9.26/kg
    £1.25
  • DFE Tikka Bites 200g

    200g · £5.00/kg
    £1.00
  • Winalot Chicken in Jelly 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5s

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • McVitie's Hobnobs Chocolate Oaty Flapjacks 5's

    10pk · £0.13 each
    £0.24 off
    £1.25£1.49
  • Tropicana Orange Smooth 850ml

    850ml · £3.47/L
    £2.95
  • Space Raiders Beef 30g

    30g · £16.67/kg
    £0.50
  • Takis Fuego 55g

    1pk · £1.25 each
    £1.25
  • Dragon Soop Dark Fruit Punch 500ml

    1pk · £3.49 each
    £3.49
  • Dragon Soop Strawberry & Lime 500ml

    1pk · £3.49 each
    £3.49
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Fizzy Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Bebeto Wacky Sticks Strawberry 180g

    180g · £5.56/kg
    £1.00
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion 72g

    72g · £18.75/kg
    £1.35
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy 75g

    75g · £18.00/kg
    £1.35

Delivered To You Chilled ❄️

View all (57)
  • Hardys VR Chardonnay 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • WKD Blue 70cl

    70cl · £6.57/L
    £4.60
  • Smirnoff Ice 70cl

    70cl · £6.86/L
    £4.80
  • Guinness Draught 440ml 4 pack

    440ml · £19.20/L
    £8.45
  • Kumala Zenith Chenin Blanc Chardonnay 75cl

    75cl · £13.73/L
    2 for £14
    £10.30
  • Hardys VR Rose 75cl

    75cl · £12.53/L
    2 for £14
    £9.40
  • Kumala Cape Classics White 75cl

    75cl · £11.87/L
    £8.90
  • Isla Negra Seashore Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £12.07/L
    2 for £14
    £9.05
  • Yellow Tail Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Echo Falls White Zinfandel 75cl

    75cl · £10.60/L
    £1.75 off
    £7.95£9.70
  • Barefoot White Zinfandel 75cl

    75cl · £12.53/L
    £9.40
  • Barefoot Pinot Grigio 75cl

    75cl · £13.73/L
    £1.25 off
    £10.30£11.55
  • Casillero Del Diablo Sauvignon Blanc 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Gordon's Gin & Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25
  • Westons Vintage Cider 500ml

    500ml · £8.50/L
    2 for £5.50
    £4.25
  • Casillero Del Diablo Chardonnay 75cl

    75cl · £13.60/L
    £2 off
    £10.20£12.20
  • Carling 440ml 4 pack

    440ml · £15.57/L
    £6.85
  • Carling 568ml 4 pack

    568ml · £14.35/L
    £8.15
  • Carling 440ml 10 pack

    440ml · £31.36/L
    £13.80
  • Gordon's Gin & Diet Tonic 250ml

    250ml · £13.00/L
    2 for £6
    £3.25

Quality You Know And Trust 🍓🥑

View all (31)
  • Tesco Carrots 500g

    500g · £1.00/kg
    £0.50
  • Tesco Iceberg Lettuce

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Tesco Gala Apples 6 pack

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.12/kg
    £5.05
  • Tesco 36 Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
  • Tesco 8 Cumberland Pork Sausages 454g

    454g · £4.74/kg
    £2.15
  • Tesco 10 Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g

    125g · £13.60/kg
    £1.70
  • Tesco 36 Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Tesco 8 Honey Roast Ham Slices 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
  • Tesco Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Tesco Chicken Thighs 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • Tesco Beef Rump Steak 255g

    255g · £20.78/kg
    £5.30
  • Tesco Honey Roast Ham 120g

    120g · £24.17/kg
    2 for £5
    £2.90
  • Tesco Stone Baked Mighty Meat Feast Pizza 327g

    327g · £12.23/kg
    2 for £6
    £4.00
  • Tesco 5% Fat Lean Beef Steak Mince 500g

    500g · £12.20/kg
    £6.10
  • Tesco Wholemeal Medium 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco White Toastie Thick 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Tesco Blueberries 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Tesco Chicken Breast Mini Fillets 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25

New & Exciting🎉

View all (11)
  • Flipz Gingerbread 150g

    150g · £16.00/kg
    £2.40
  • Haribo Bone Shakers 140g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Takis Zombie 100g

    1pk · £0.50 each
    £0.50
  • Echo Falls Fruit Fusion Blue Raspberry 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • The Traitors Jelly Beans 100g

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • The Traitors Chews 120g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Echo Falls Fruit Fusion Sour Apple 75cl

    1pk · £7.50 each
    £7.50
  • Haribo Sour Skeletons 160g

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • BuzzBallz Biggies Witch's Potion 1.75 litre

    1pk · £22.50 each
    £22.50
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15
  • Walkers Salt & Pepper Chicken 6 pack

    1pk · £2.15 each
    £2.15

New

View all (4)
  • 2L Soft Drinks Multibuy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Tesco Pizza Multibuy

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Microwave Meals Multibuy

    1pk · £7.00 each
    £7.00
  • Lunch Meal Deal

    1pk · £4.50 each
    £4.50

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • One Stop Stores - Cheshire

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo