Bread
Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.40/kg£2.55Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85
Croissants & Breakfast
Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £13.28/kg£2.55Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.71 each£2.85Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £12.39/kg£2.857 Days Mini Croissant With Cocoa Filling 185G
185g · £8.11/kg£1.50Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Genius Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.70 each£2.80Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)7 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Tesco 10 Waffle Cones
10pk · £0.19 each£1.90Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40
Buns & Rolls
St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.88 each£3.50New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)New York Bakery Co. Gluten Free Plain Bagels 4 Pack
4pk · £0.89 each£3.55Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10
Wraps, Pittas & Naans
BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G
180g · £17.78/kg£3.20Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £25.56/kg£3.45Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)
Small Cakes & Treats
Tesco Millionaire Bites 22 Pack
22pk · £0.19 each£4.10Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)McVitie's Jaffaween Cake Bars Orange 5pk
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)McVitie's Jaffaween Cherry Flavour Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.35 Clubcard (£0.27 each)Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Cadbury Dairy Milk Cornflake Cluster Bites X14
14pk · £0.29 each£4.05Mr Kipling Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack
6pk · £0.42 each£2.50£1.30 Clubcard (£0.22 each)Mr Kipling Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
8pk · £0.36 each£2.85Mr Kipling Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
8pk · £0.36 each£2.85Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Lyle's Golden Syrup Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Tesco Chocolate Flapjack Bar 62G
62g · £25.81/kg£1.60Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices
5pk · £0.78 each£3.90Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.55 Clubcard (£12.40/kg)Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £26.90/kg£3.90Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack
10pk · £0.29 each£2.85Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Thorntons Caramel Shortcake Slice
1pk · £1.80 each£1.80Thorntons Fudge Brownie Slice 62g
64g · £28.13/kg£1.80Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Tesco Loaded Brownie - Dark Chocolate with White Chocolate Chunks 50g
50g · £32.00/kg£1.60Mcvities Chocolate Hobnob Flapjack 59G
59g · £26.27/kg£1.55Mcvities Digestive Caramel Slice 51.5G
51g · £37.25/kg£1.90Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Cadbury Mini Rolls - Twin Pack
2pk · £0.58 each£1.15Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Tesco Expertly Selected Brookie 60g
60g · £26.67/kg£1.60Mr Kipling Angel Slices Vanilla 2 Pack
2pk · £0.63 each£1.25Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £20.00/kg£3.50SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80OGGS 2 Double Chocolate Cupcakes
2pk · £1.55 each£3.10Tesco All Butter Oat Flapjack with Golden Syrup 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Granola Flapjack - Mixed Fruits, Seeds and Nuts 60g
60g · £26.67/kg£1.60Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70
Scones & Teacakes
Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)
Whole Cakes
Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Lyle's Golden Syrup Chocolate Flapjack 50g
50g · £43.00/kg£2.15Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Rocky Road 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £16.70/kg£8.35Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45Hollands Steak Pie
1pk · £2.40 each£2.40Hollands Potato & Meat Pie 184G
184g · £13.04/kg£2.40Hollands Meat Pie
1pk · £2.40 each£2.40Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40
Seasonal Bakery
Cadbury Halloween Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour Cakes 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Gingerbread Biscuit
1pk · £1.25 each£1.25Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00