Chips, Fries & Potatoes
Tesco Hash Browns 750G
750g · £2.60/kg£1.95Tesco Curly Fries 700G
700g · £4.21/kg£2.95Tesco Crispy Potatoes 750G
750g · £4.60/kg£3.45Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g
500g · £8.20/kg£4.10Tesco Finest Dine In Triple Cook Chips 400g
400g · £9.50/kg£3.80McCain Air Fryer Quick & Crispy Potato Hash Brown Bites 600g
600g · £5.67/kg£3.40TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG
1kg · £2.85/kg£2.85Bannisters Farm 4 Cheese & Bacon Potato Skins 260G
260g · £8.85/kg£2.30Strong Roots Cauliflower Hash Brown 375g
375g · £11.33/kg£4.25£3.15 Clubcard (£8.40/kg)McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g
600g · £6.25/kg£3.75£3.25 Clubcard (£5.42/kg)McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g
356g · £10.39/kg£3.70£2.75 Clubcard (£7.72/kg)Tesco Chips & Curry Sauce 350g
350g · £11.86/kg£4.15Strong Roots Oven Baked Sweet Potato Fries 500G
500g · £9.70/kg£4.85Tesco French Fries 1.5Kg
1kg · £2.85/kg£2.85Tesco Spicy Potato Wedges 750G
£2.30Tesco Potato Wedges with Ranch Seasoning & Smoky BBQ Dip 400g
400g · £7.50/kg£3.003 for 2 ClubcardMcCain Home Chips Extra Chunky 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30Tesco Super Crispy French Fries 900g
900g · £3.00/kg£2.70McCain 8 Baked Jacket Potatoes 1.6kg
1kg · £7.75/kg£7.75Tesco Mashed Potato 900G
900g · £2.94/kg£2.65Tesco Super Crispy Crinkle Cut Chips 900g
900g · £3.00/kg£2.70McCain Microwave Quick Chips Crinkle Cut 4x100G
4pk · £1.01 each£4.05McCain Quick Chips 4 x 100G
4pk · £1.01 each£4.05Tesco Potato Croquettes 700g
700g · £3.86/kg£2.70Aunt Bessie's Duck Fat Roast Potatoes 700G
700g · £8.29/kg£5.80Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g
600g · £5.42/kg£3.25£2.85 Clubcard (£4.75/kg)Aunt Bessie's Mini Roast Potatoes 700g
£4.70Gummi King Fries 80g
80g · £26.88/kg£2.15Tesco Potato Stars 500G
500g · £3.70/kg£1.85Tesco Breaded Onion Rings 750G
£3.60McCain Naked Oven Chips Straight 900g
900g · £3.00/kg£2.70McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle Cut Fries 750g
750g · £5.60/kg£4.20£2.55 Clubcard (£3.40/kg)Tesco Steak Cut Chips 1.5kg
1kg · £2.85/kg£2.85Tesco Finest Buttery Mashed potatoes 700g
700g · £4.93/kg£3.45Tesco Finest Triple Cooked Beef Basted Oven Chips 750g
750g · £5.47/kg£4.10Tesco Piri Piri Skin-On Fries 750g
750g · £4.33/kg£3.25Tesco Vegetarian Cauliflower Cheese Croquettes 240g
240g · £10.21/kg£2.45McCain Potato Hash Browns 625G
625g · £5.84/kg£3.65McCain Crispy French Fries 1.4kg
1kg · £5.35/kg£5.35£4.80 Clubcard (£4.80/kg)McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.39/kg£3.95Tesco Finest British Chunky Oven Chips 1.2kg
1kg · £4.60/kg£4.60McCain Quick Cook French Fries 750G
750g · £5.33/kg£4.00McCain Home Chips Straight Cut 1kg
1kg · £4.30/kg£4.30Birds Eye Alphabites 456G
456g · £7.89/kg£3.60Tesco Finest 4 Potato Dauphinoise 480g
480g · £9.48/kg£4.55Tesco Beer Battered Onion Rings 300G
300g · £7.83/kg£2.35Strong Roots Crispy Skinny Fries 750G
750g · £5.73/kg£4.30£3.05 Clubcard (£4.07/kg)Strong Roots Sweet Potato Hash Brown 350G
350g · £12.14/kg£4.25£3.15 Clubcard (£9.00/kg)McCain Skin on Fries 800G
800g · £6.13/kg£4.90Tesco Skin On Fries 900g
900g · £3.94/kg£3.55View all (78)
Side Dishes
itsu 12 hoisin duck gyoza dinner dumplings 240g
280g · £18.93/kg£5.30itsu 4 vegetable crunch jumbo spring rolls 300g
300g · £15.17/kg£4.55itsu 4 hoisin duck jumbo spring roll 300g
300g · £15.17/kg£4.55itsu 4 coconut chicken jumbo spring rolls 300g
300g · £15.17/kg£4.55TESCO 8 THAI SPICED SWEETCORN FRITTERS 200G
200g · £17.25/kg£3.453 for 2 Clubcarditsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g
270g · £19.63/kg£5.30itsu 12 spicy chicken gyoza dinner dumplings 240g
240g · £22.08/kg£5.30Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g
375g · £4.67/kg£1.753 for 2 Clubcarditsu 6 vegetable soup dumplings 168g
168g · £21.13/kg£3.55Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g
180g · £10.28/kg£1.853 for 2 ClubcardTesco Free From 10 Vegetable Spring Rolls 180g.
180g · £17.50/kg£3.153 for 2 ClubcardTesco 24 Chinese Inspired Selection 392g
392g · £8.93/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco 24 Indian Inspired Selection 464g
464g · £7.54/kg£3.503 for 2 ClubcardTesco 10 Crispy Spiced Curry Puffs 250g
250g · £12.00/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco 8 Green Jalapeno Peppers Bites 160G
160g · £10.94/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco Free From 12 Mozzarella Sticks 180g
180g · £22.50/kg£4.05itsu 6 chicken soup dumplings 168g
168g · £21.13/kg£3.55Aunt Bessie’s Cauliflower Cheese 550g
550g · £6.91/kg£3.80Tesco Free From Cheese Croquettes 270g
270g · £9.63/kg£2.60Aunt Bessie’s 10 Sage and Onion Stuffing Balls 260g
260g · £14.23/kg£3.70Cofresh Vegetarian Punjabi Samosas 10S 500G
500g · £8.90/kg£4.45£3.50 Clubcard (£7.00/kg)Mr Chen's BBQ Pork Buns 5 pieces 250g
250g · £24.20/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.20/kg)Mr Chen's Pork & Chive Dumplings 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Cathedral City Cauliflower Cheese 350g
350g · £13.14/kg£4.60Birds Eye Steam Fresh Malaysian Laksa Style Noodles 350g
350g · £11.57/kg£4.05Tesco Free From 10 Halloumi Fries 170g
170g · £18.24/kg£3.10itsu 12 king prawn gyoza dinner dumplings 234g
234g · £22.65/kg£5.30Tesco Onion Bhajis 10 Pack 200g
200g · £8.75/kg£1.753 for 2 ClubcardTESCO CAULIFLOWER CHEESE BAKE 680G
680g · £4.56/kg£3.10Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g
£1.753 for 2 ClubcardTesco Frozen 12 Vegetable Samosas 216G
216g · £8.10/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco Onion Rings 200g
200g · £18.25/kg£3.65Tesco Camembert Bites 12 Pack 200g
204g · £14.71/kg£3.003 for 2 Clubcarditsu 12 sizzling pork gyoza dinner dumplings 240g
240g · £22.08/kg£5.30itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g
240g · £22.08/kg£5.30Tesco 8 Prawn Toast Gyozas with Soy & Lime Dip 206g
206g · £16.99/kg£3.503 for 2 ClubcardBirds Eye Steamfresh 2 Mediterranean Rice Steam Bags 380g
380g · £9.08/kg£3.45Tesco Breaded Garlic Mushrooms 400g
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Duck Spring Rolls 14 Pack 252g
£3.003 for 2 ClubcardAunt Bessie's Carrot & Swede Mash 500G
£4.30Humza Chicken Samosa 20 Pieces 650G
650g · £10.23/kg£6.65£4.95 Clubcard (£7.62/kg)
Frozen Vegetables
Surya Crushed Garlic 400g
400g · £4.63/kg£1.85£1.55 Clubcard (£3.88/kg)Tesco Finest Roasting Root Vegetables with Beef Dripping Butter 500g
500g · £6.30/kg£3.15Tesco Finest Green Vegetable Medley 600g
4pk · £23.00/kg£3.45Growers Harvest Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £1.25/kg£1.25Tesco Frozen Diced Onions 500G
£1.20Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G
900g · £2.33/kg£2.10Tesco Frozen Sliced Red Onions 500G
500g · £2.40/kg£1.20Tesco Frozen Sliced Mushrooms 500G
500g · £2.20/kg£1.10Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.51/kg£3.55Birds Eye Garden Peas 375G
375g · £6.40/kg£2.40Birds Eye Garden Peas & Sweetcorn 640G
640g · £6.56/kg£4.20Birds Eye Supersweet Sweetcorn 640G
640g · £6.56/kg£4.20Birds Eye Country Mixed Vegetables 640G
640g · £6.41/kg£4.10Birds Eye Petits Pois 960G
960g · £5.47/kg£5.25Birds Eye Garden Peas 1.2Kg
1kg · £5.30/kg£5.30Birds Eye Garden Peas 800G
800g · £4.06/kg£3.25Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G
900g · £1.72/kg£1.55Tesco Leaf Spinach 900G
900g · £2.56/kg£2.30Tesco Garden Peas 1.6Kg
1kg · £3.25/kg£3.25Tesco Cauliflower Florets 900G
900g · £2.44/kg£2.20Tesco Chopped Parsley 50g
50g · £42.00/kg£2.10Aunt Bessie’s Maple & Thyme Glazed Carrots 500g
500g · £7.20/kg£3.60Tesco Soffritto Mix 1kg
1kg · £3.05/kg£3.05Tesco Butternut Squash Chunks 500G
500g · £3.90/kg£1.95Birds Eye Steamfresh 4 Hearty Farmhouse Mixed Vegtables Steam Bags 540g
540g · £7.31/kg£3.95Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £7.31/kg£3.95Tesco Shredded Savoy Cabbage 750G
750g · £3.20/kg£2.40Tesco Chopped Basil 50g
50g · £42.00/kg£2.10Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G
£1.20Tesco Mini Corn On The Cob 875G
875g · £2.11/kg£1.85Tesco Baby Broad Beans 650G
650g · £4.00/kg£2.60Tesco Soya Beans 600G
600g · £7.67/kg£4.60Tesco Winter Vegetables 480G
480g · £5.42/kg£2.60Tesco Finest British Petits Pois 750G
750g · £4.53/kg£3.40Grower's Harvest Sweetcorn 907G
907g · £1.82/kg£1.65Grower's Harvest Garden Peas 900G
900g · £1.78/kg£1.60Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G
700g · £6.93/kg£4.85Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Tesco Chopped Coriander 50g
50g · £42.00/kg£2.10Tesco Casserole Vegetables 1Kg
1kg · £2.10/kg£2.10Tesco Frozen Broccoli Florets 900G
900g · £1.72/kg£1.55Tesco Petits Pois 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g
540g · £7.31/kg£3.95Tesco Garden Peas 1Kg
1kg · £2.10/kg£2.10Tesco Mixed Vegetables 1Kg
1kg · £2.20/kg£2.20Tesco Steam Bags Carrot, Broccoli & Corn 4 x 160g (640g)
4pk · £21.56/kg£3.45Tesco Sliced Carrots Peeled & Cut 1Kg
1kg · £1.20/kg£1.20Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90Tesco Supersweet Sweetcorn 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50Tesco Frozen Sweet Potato Chunks 600G
600g · £3.67/kg£2.20View all (55)
Pizza
Tesco Finest Wood Fired Pizza - Ham, Mushroom & Mascarpone 430g
430g · £12.09/kg£5.20Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g
440g · £14.77/kg£6.50Tesco Salt & Pepper Chicken Pizza 423g
423g · £13.48/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.06/kg)Crosta & Mollica Stromboli Pizzetta 2 x 217g
2pk · £33.41/kg£7.25Tesco The Big Cheeseburger Pizza 415g
415g · £13.73/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.29/kg)Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g
360g · £12.50/kg£4.50Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g
344g · £13.08/kg£4.50Tesco Stonebaked Ham and Pineapple Pizza 355g
355g · £12.68/kg£4.50Tesco Finest Goat's Cheese & Caramelized Onion Pizza 440g
440g · £11.82/kg£5.20Dr. Oetker Ristorante Vegan Pepperoni Salame Pizza 295g
295g · £15.59/kg£4.60£3.60 Clubcard (£12.20/kg)Hearty Food Thin Pepperoni Pizza 314G
314g · £4.62/kg£1.45Dr Oetker Ristorante Vegan Margherita Pomodori Pizza 340g
340g · £13.53/kg£4.60£3.60 Clubcard (£10.59/kg)TESCO STONEBAKED BBQ MEAT FEAST PIZZA 340G
340g · £6.76/kg£2.30Dr. Oetker Ristorante Pizza Hawaii 355G
355g · £11.83/kg£4.20Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g
360g · £11.67/kg£4.20Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni Pizza 532g
532g · £11.00/kg£5.85£3.90 Clubcard (£7.33/kg)Goodfella's New York Style Ultimate Four Cheese Pizza 534g
534g · £10.96/kg£5.85£3.90 Clubcard (£7.30/kg)White Rabbit Margherita Gluten Free Sourdough Romana Pizza 352g
352g · £18.04/kg£6.35£4.85 Clubcard (£13.78/kg)White Rabbit Chicken & Chorizo Gluten Free Sourdough Romana Pizza 380g
440g · £14.43/kg£6.35£4.85 Clubcard (£11.02/kg)Dr. Oetker Ristorante Pizza - Funghi 365g
365g · £11.51/kg£4.20Tesco Deep Pan Cheese Pizza 386G
386g · £6.09/kg£2.35Schar Gluten Free Mini Calzone Bites 250G
250g · £18.80/kg£4.70Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30Crosta & Mollica Margherita Pizzetta 2 x 218g
2pk · £33.26/kg£7.25Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g
320g · £13.13/kg£4.20Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G
335g · £12.54/kg£4.20Tesco Stuffed Crust Cheese Pizza 431G
431g · £9.98/kg£4.30£3.75 Clubcard (£8.70/kg)TESCO FREE FROM PEPPERONI PIZZA 340g
340g · £11.03/kg£3.75Chicago Town Tiger Crust Pizza - Bacon, Ham & Pineapple 380g
380g · £12.76/kg£4.85£3.45 Clubcard (£9.08/kg)Chicago Town Tiger Crust Pizza - Cheese Medley 305g
305g · £17.38/kg£5.30£3.45 Clubcard (£11.31/kg)Chicago Town Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 X 148G
2pk · £11.15/kg£1.65Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G
2pk · £10.65/kg£1.65Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314G
314g · £4.62/kg£1.45Tesco 12 Mini Cheese & Tomato Pizzas 360G
360g · £8.33/kg£3.003 for 2 ClubcardDr. Oetker Ristorante Gluten Free Mozzarella Pizza 370g
370g · £12.03/kg£4.45Tesco Takeaway The Big Cheeseburger Classic Crust Pizza 476g
476g · £9.66/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.88/kg)Goodfellas Stonebaked Thin Margherita Three Cheese Pizza 334g
334g · £11.23/kg£3.75£2.55 Clubcard (£7.63/kg)Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni Pizza 332g
332g · £11.30/kg£3.75£2.55 Clubcard (£7.68/kg)Tesco Finest Salami 'Nduja with hot Honey Sauce Pizza 440g
440g · £11.82/kg£5.20Dr. Oetker Ristorante Gluten Free Pepperoni-Salame Pizza 332g
332g · £14.76/kg£4.90Tesco Deep Pan Pepperoni Pizza 379g
379g · £6.20/kg£2.35Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g
405g · £16.79/kg£6.80Goodfella's Gluten Free Pepperoni Pizza 317g
317g · £16.72/kg£5.30TESCO FREE FROM MARGHERITA PIZZA 320g
320g · £11.72/kg£3.75Chicago Town Vegan Stuffed Crust Garlic Mushroom Pizza 528g
528g · £9.85/kg£5.20Chicago Town Takeaway Stuffed Crust BBQ Chicken Pizza 668g
668g · £9.96/kg£6.65£4.65 Clubcard (£6.96/kg)The Pizza Company Meat Metropolis Pizza 520g
520g · £14.13/kg£7.35The Pizza Company BBQ Chicken & Bacon Bonanza Pizza 550g
550g · £13.36/kg£7.35Tesco Stonebaked Sweet Chilli Chicken Pizza 330g
330g · £6.97/kg£2.30TESCO TAKEAWAY AMERICAN HOT CHILLI CHEESE STUFFED CRUST PIZZA 505G
505g · £9.11/kg£4.60£3.75 Clubcard (£7.43/kg)View all (71)
Ready Meals
TESCO FREE FROM BEEF LASAGNE 350g
350g · £14.00/kg£4.90Tesco Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice 400g
400g · £5.75/kg£2.30Tesco Chicken Chow Mein 375G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco All Day Breakfast 350G
350g · £10.00/kg£3.50Hearty Food Co. Toad In The Hole 300G
300g · £4.67/kg£1.40Youngs 4 Fish Steaks And Butter Sauce 560G
560g · £12.95/kg£7.25The Gym Kitchen Beef Lasagne 400G
400g · £9.75/kg£3.90The Gym Kitchen Chicken Tikka Masala 400G
400g · £9.75/kg£3.90Tesco Roast Beef Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Classic Chicken Dinner 400G
400g · £8.75/kg£3.50Tesco Vegetarian Vegetable Lasagne 375G
375g · £7.47/kg£2.80Tesco Teriyaki Chicken & Jasmine Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Beef Lasagne 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Spaghetti Carbonara 400G
400g · £11.00/kg£4.40The Gym Kitchen Meat Feast Pasta 400g
400g · £9.75/kg£3.90Tesco Creamy Chicken & Bacon Pasta 700g
700g · £7.07/kg£4.95Hearty Food Co. Spaghetti Bolognese 400G
400g · £3.50/kg£1.40Blue Dragon Chinese Chicken Chow Mein Noodles Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Blue Dragon Thai Green Chicken Curry with Coriander Rice Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Hearty Food Co. Chicken Curry With Rice 400G
400g · £3.50/kg£1.40Blue Dragon Chinese Sweet & Sour Chicken with Egg Rice Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Blue Dragon Japanese Teriyaki Chicken with Noodles Ready Meal 400g
400g · £7.25/kg£2.90£2.40 Clubcard (£6.00/kg)Tesco Chinese Style Chicken Curry & Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Lamb Moussaka 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Steam Bags Long Grain White Rice 4 X 200G
800g · £4.31/kg£3.45Tesco Italian Style Pork & Beef Meatballs 700g
700g · £10.57/kg£7.40£6.40 Clubcard (£9.14/kg)Kitchen Joy Thai Cube Vegetable Pad Thai 320g
320g · £10.63/kg£3.40Merchant Gourmet Korean -Style Vegetable & Mixed Grains 400G
400g · £8.88/kg£3.55Merchant Gourmet Herby Mediterranean Vegetables & Couscous 400G
400g · £8.88/kg£3.55Tesco Hot Tikka Masala & Pilau Rice 400g
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Chicken Massaman Curry with Jasmine rice 400g
400g · £10.75/kg£4.30Tesco Macaroni Cheese 400g
400g · £7.00/kg£2.80Youngs Fishermans Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Youngs Admirals Pie 300G
300g · £12.17/kg£3.65Tesco Chicken Arrabbiata 400g
400g · £9.88/kg£3.95The Gym Kitchen Salt & Pepper Chicken 550g
550g · £7.73/kg£4.25£3.75 Clubcard (£6.82/kg)Tesco Finest Beef Bourguignon 400g
400g · £10.75/kg£4.30Kitchen Joy Crispy Chilli Oil Biang Biang Noodles 310g
310g · £13.87/kg£4.30Kitchen Joy Chicken Pho Noodles 320g
320g · £13.44/kg£4.30Tesco Mushroom Stroganoff 400g
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Paella 700g
700g · £6.29/kg£4.40Mr Chen's Shanghai Pork Soup Dumplings 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Mr Chen's Prawn & Chive Wontons 240g
240g · £25.21/kg£6.05£4.30 Clubcard (£17.92/kg)Mr. Brain's 6 Pork Faggots 656G
656g · £2.59/kg£1.70Tesco Fish Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40TESCO Mushroom Risotto 700g
700g · £6.29/kg£4.40Tesco Finest Slow Cooked Beef Bourguignon 540G
540g · £17.78/kg£9.60£7.65 Clubcard (£14.17/kg)Tesco King Prawns & Scallops In Prosecco Sauce 200G
£7.10Aunt Bessie's 8 Dumplings 390g
£3.45View all (102)
Garlic Bread
Hearty Food Co. 2 Garlic Baguettes 338G
338g · £3.70/kg£1.25Goodfella's Gluten Free Cheesy Garlic Bread 218g
218g · £17.20/kg£3.75White Rabbit Gluten Free Sourdough Doughballs with Roasted Garlic Butter 8 Pack 140g
140g · £26.43/kg£3.70Tesco 10 Garlic Bread Slices 260G
260g · £5.00/kg£1.30Tesco Takeaway Sides 9 Loaded Doughballs 185g
185g · £17.03/kg£3.15£2.65 Clubcard (£14.32/kg)Tesco Takeaway Sides Garlic Cheese Pizza Bread 445g
445g · £7.08/kg£3.15£2.65 Clubcard (£5.96/kg)
Meat & Poultry
Tesco Battered Pollock 4 Fillets 600g
600g · £12.33/kg£7.40Tesco Chicken Breast Fillet 1Kg
1kg · £8.10/kg£8.10Tesco Diced Chicken Breast Fillets 640G
640g · £10.39/kg£6.65Humza Meat Kebab 600G
600g · £14.83/kg£8.90£6.60 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Chicken Wings 1.5Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Tahira Halal Chicken Frankfurters 10S 340G
10pk · £69.12/kg£2.35Butchers Choice 8 Burgers 397G
397g · £8.06/kg£3.20Tesco Finest 12 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 700g
700g · £8.14/kg£5.70£5.10 Clubcard (£7.29/kg)Hearty Food Co 4 Garlic Chicken Kievs 500G
500g · £6.20/kg£3.10TESCO Takeaway Buttermilk Chicken Strips with BBQ Sauce 175g
175g · £18.00/kg£3.15£2.65 Clubcard (£15.14/kg)Birds Eye Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Birds Eye Chicken Shop 2 Ultimate Breaded Chicken Fillet Burgers 227g
227g · £25.55/kg£5.80Diggers Batter Chicken Balls 320G
320g · £15.00/kg£4.80Tesco Crispy Buttermilk Chicken Strips 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco Butter Basted Frozen Turkey Breast Joint 780G
£16.65Tesco Free From 8 Thick Pork Sausages 454G
£3.30Birds Eye 6 Sweet & Sticky Bbq Chicken Chargrills 522G
522g · £14.94/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.11/kg)Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g
540g · £14.44/kg£7.80£5.80 Clubcard (£10.74/kg)Birds Eye 6 Original Chicken Breast Steaks 510g
510g · £15.29/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.37/kg)Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g
510g · £15.29/kg£7.80£5.80 Clubcard (£11.37/kg)Hearty Food Co. Breaded Chicken Nuggets 320g
320g · £4.69/kg£1.50Tesco Finest Aberdeen Angus & Cheese Topped Beef Burgers 324g
324g · £16.98/kg£5.50Tesco Battered Chicken Dippers 20 Pack 450g
£2.35Tesco Hot & Spicy Chicken Wings 650G
650g · £7.92/kg£5.15£4.40 Clubcard (£6.77/kg)Birds Eye 10 Breaded Chicken Fingers 250g
250g · £14.80/kg£3.70Butchers Choice Cooked Chicken Slices 340G
340g · £8.38/kg£2.85Birds Eye 12 Crispy Chicken Dippers 220g
220g · £16.82/kg£3.70Tesco 4 Beef Quarter Pounders 454G
454g · £7.60/kg£3.45Tesco Zingy Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40Tesco 4 Minted Lamb Burgers 454G
454g · £12.89/kg£5.85Tesco Buttermilk Chicken Fillets 350g
350g · £14.57/kg£5.10Tesco Simply Chicken Breast Joint 800G
800g · £11.81/kg£9.45Tesco Beef Burgers 8 Pack 454G
454g · £11.45/kg£5.20Tesco Finest 4 Beef Burgers 454G
454g · £13.77/kg£6.25Tesco Pork Cocktail Sausages 26 Pack 312g
312g · £5.61/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 380g
380g · £6.58/kg£2.50Tesco Breaded Chicken Steaks 4 Pack 380g
380g · £6.58/kg£2.50Tesco Southern Fried Chicken Bites 500G
500g · £11.40/kg£5.70Birds Eye Classic 4 Beef Burgers with Onion 227g
227g · £28.41/kg£6.45Tesco 4 Hot & Spicy Chicken Steaks 380G
380g · £6.58/kg£2.50Tesco British Chicken Thighs 1.5kg
1kg · £7.75/kg£7.75£6.30 Clubcard (£6.30/kg)Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g
860g · £4.88/kg£4.20£3.30 Clubcard (£3.84/kg)Richmond Thick Frozen Pork Sausages 12 Pack 516g
516g · £6.59/kg£3.40Tesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g
£3.90Birds Eye Chicken Shop Buffalo Hot Chicken Wings 385g
385g · £14.29/kg£5.50Birds Eye Chicken Shop Honey Chipotle BBQ Chicken Wings 385g
385g · £14.29/kg£5.50Tesco Katsu Style Chicken Strips 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.85 Clubcard (£12.13/kg)Tesco Bangers & Mash Pork Sausage 400g
400g · £5.75/kg£2.30Birds Eye Teriyaki Marinated Chicken Thigh Fillets 250g
250g · £23.20/kg£5.80Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G
£4.20View all (137)
Seafood
Birds Eye 8 Crispy Battered Fish Finger 224g
224g · £12.05/kg£2.70Tesco Finest 2 Skinless & Boneless Cod Loins 300g
300g · £31.67/kg£9.50Young's Chip Shop Extra Large Beer Batter Fish Fillets 300g
300g · £20.50/kg£6.15£3.65 Clubcard (£12.17/kg)Youngs Gastro 2 Tempura Battered Fish Fillets 270G
270g · £27.41/kg£7.40Youngs Gastro Signature Breaded Lemon & Pepper 2 Fish Fillets 270G
270g · £27.41/kg£7.40Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G
230g · £33.70/kg£7.75£6.25 Clubcard (£27.17/kg)Hearty Food CO 10 Fishcakes 500g
500g · £4.60/kg£2.30Birds Eye 6 Chunky Battered Fish Fingers 360g
360g · £14.72/kg£5.30£4.55 Clubcard (£12.64/kg)Tesco Cooked King Prawns 170G
170g · £25.88/kg£4.40Tesco Free From 2 Battered Whitefish Fillets 270g
270g · £16.30/kg£4.40Tesco 8 Masala Fish Goujons with a Mango and Chilli Dip 240G
240g · £16.88/kg£4.053 for 2 ClubcardTesco Haddock Fillets 360G
360g · £22.78/kg£8.20Tesco Free From Chunky Cod Fish Fingers 6 Pack 300g
300g · £13.67/kg£4.10Tesco Prawn Toast 8 Pack 120g
120g · £25.00/kg£3.003 for 2 ClubcardHearty Food Co 4 Breaded White Fish Fillets 400G
400g · £7.13/kg£2.85Young's 4 Fish Steaks In A Parsley Sce 560g
560g · £13.93/kg£7.80Young's 4 Jumbo Chip Shop Fish Finger 320g
320g · £14.22/kg£4.55£3.55 Clubcard (£11.09/kg)Tesco 4 Wild Salmon Fillets 330G
330g · £16.82/kg£5.55Tesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G
225g · £28.22/kg£6.35Tesco Basa Fillets 500G
£4.80Tesco Raw Seafood Selection 350G
350g · £20.43/kg£7.15Youngs Scampi 220G
220g · £25.91/kg£5.70£4.55 Clubcard (£20.68/kg)Hearty Food Co Fish Fingers 10 Pack 250g
250g · £4.40/kg£1.10Whitby Seafoods Wholetail Scampi - Gluten Free 200g
200g · £27.00/kg£5.40Tesco Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 300g
300g · £5.17/kg£1.55Tesco Free From 10 Tempura King Prawns 130g
130g · £31.15/kg£4.053 for 2 ClubcardTESCO SOUTHERN FRIED FISH BITES 250G
250g · £11.40/kg£2.85TESCO FINEST 2 BARRAMUNDI FILLETS 260G
260g · £27.31/kg£7.10TESCO 4 SMOKED BASA FILLETS 400G
400kg · £0.02/kg£6.35Whitby Seafoods Scampi 370G
370g · £15.00/kg£5.55£3.50 Clubcard (£9.46/kg)Tesco Finest North Atlantic Cooked Prawns 225G
225g · £32.89/kg£7.40Youngs Calamari 250G
250g · £21.60/kg£5.40Tesco King Prawn with Lemon and Pink Peppercorn butter 240g
240g · £21.67/kg£5.20Tesco Finest 2 Whole Raw Lobster Tails 220G
220g · £87.27/kg£19.20Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
240g · £22.92/kg£5.50£4.50 Clubcard (£18.75/kg)Tesco Finest Yellow Fin Tuna Steaks 280g
280g · £25.36/kg£7.10Birds Eye 26 Breaded Cod Fish Fingers 780g
780g · £14.10/kg£11.00Birds Eye 8 Breaded Haddock Fish Fingers 240g
240g · £22.08/kg£5.30£4.55 Clubcard (£18.96/kg)Tesco Breaded Chunky Haddock Fillets 350g
350g · £18.00/kg£6.30Tesco Cod Fish Fingers 10 Pack 300G
300g · £8.17/kg£2.45Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets
400g · £17.25/kg£6.90£4.15 Clubcard (£10.38/kg)Birds Eye 20 Omega 3 Breaded Fish Fingers 560g
560g · £10.00/kg£5.60£4.85 Clubcard (£8.66/kg)Young's Chip Shop 4 Haddock Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85£8.60 Clubcard (£21.50/kg)Young's Gastro Signature Breaded Smoked Alaska Pollock, Mozzarella & Cheddar 4 Fish Cakes 400g
400g · £17.00/kg£6.80Youngs Chip Shop 2 Cod Fillets 200g
200g · £26.25/kg£5.25Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g
400g · £24.63/kg£9.85£6.95 Clubcard (£17.38/kg)Tesco Finest 6 Chunky Cod Fillets Fish Fingers 400G
400g · £16.88/kg£6.75Tesco Raw King Prawns 170G
170g · £25.88/kg£4.40Mr Chen's Prawn Hargow 10 Pieces 258g
258g · £23.45/kg£6.05£4.30 Clubcard (£16.67/kg)Birds Eye 4 Breaded Haddock Fish Fillets 400g
400g · £22.13/kg£8.85£7.90 Clubcard (£19.75/kg)View all (105)
Frozen Fruit
Tesco Blackberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Breakfast Fruit Topper 350g
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Frozen Whole Strawberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Frozen Mango Chunks 500G
£3.60Tesco Frozen Pineapple Chunks 450G
450g · £8.00/kg£3.60Tesco Pitted Sweet Cherries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Exotic Fruit Mix 450G
450g · £8.00/kg£3.60Pret A Manger Tropical Peach Smoothie Mix 400g
400g · £11.63/kg£4.65£4.15 Clubcard (£10.38/kg)Tesco Blueberries 350G
350g · £10.29/kg£3.60Tesco Raspberries 300G
300g · £12.00/kg£3.60Tesco Frozen Cranberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Black Forest Fruits Mix 500G
500g · £7.80/kg£3.90Tesco Strawberries & Blueberries 400G
400g · £9.00/kg£3.60Tesco Perfectly Imperfect Frozen Mixed Berries 1kg
1kg · £4.25/kg£4.25Tesco Frozen Strawberry & Banana Smoothie Mix 500G
500g · £8.50/kg£4.25TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g
500g · £7.80/kg£3.90PACK'D Organic Summer Berries Blend 300g
300g · £22.67/kg£6.80PACK'D Ripe & Chopped Frozen Avocado 300g
300g · £14.00/kg£4.20PACK'D Organic Blueberries 300g
300g · £22.67/kg£6.80Tesco Berry Smoothie Mix 500G
500g · £8.50/kg£4.25
Meat Alternatives
Tesco Plant Chef 4 Spicy Bean Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65THIS Crispy Chicken Goujons 216G
216g · £17.36/kg£3.75£3.00 Clubcard (£13.89/kg)Quorn 2 Steak Style And Gravy Pies 400G
400g · £10.38/kg£4.153 for 2 ClubcardTesco Plant Chef 16 Vegetable Fingers 448g
448g · £3.68/kg£1.65Richmond 12 Meat Free Vegan Sausages 456g
456g · £7.24/kg£3.30Linda McCartney Shredded Hoisin Duck Vegan 260g'
260g · £13.65/kg£3.55£2.90 Clubcard (£11.15/kg)Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g
£3.453 for 2 ClubcardTesco Vegetarian 2 Pesto, Vegetable & Mozzarella Melts 280G
280g · £9.64/kg£2.70Tesco Plant Chef 2 Meat-Free No-Ckn Garlic Kievs 280G
280g · £9.11/kg£2.55Tesco Plant Chef 6 Herby Bangers 300G
300g · £8.67/kg£2.60Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g
270g · £12.04/kg£3.25Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g
270g · £12.04/kg£3.25Quorn Takeaway Hot & Spicy Bites 245g
245g · £16.94/kg£4.153 for 2 ClubcardQuorn Takeaway 2 Crunchy Fillet Burgers 190g
190g · £21.84/kg£4.153 for 2 ClubcardQuorn Vegetarian Roast 400g
400g · £11.38/kg£4.55Quorn 15 Sausages 630g
630g · £8.33/kg£5.25Quorn 30 Crispy Nuggets 594g
594g · £7.15/kg£4.25Quorn Pieces 630g
630g · £6.75/kg£4.25IMPOSSIBLE SPICY CHICKEN FRIES MADE FROM PLANT 180g.
180g · £22.50/kg£4.05Quorn Mince 630g
630g · £6.75/kg£4.25Like Hot Dogs 360g
360g · £9.44/kg£3.40Richmond Vegan No Chicken Pieces Roast Flavoured 220G
220g · £16.82/kg£3.70Quorn 2 Lemon & Pepper Schnitzels 220g
220g · £16.36/kg£3.603 for 2 ClubcardRICHMOND MEAT FREE FROZEN 12 VEGGIE TASTY SAUSAGES 456G
456g · £7.24/kg£3.30Quorn Vegan Pieces 280G
280g · £8.57/kg£2.40Tesco 2 Vegetarian Cheese & Onion Crisp Bakes 240G
240g · £11.25/kg£2.70THIS Isn't Beef Plant-Based Mince 280g
280g · £15.54/kg£4.35Quorn Chicken & Bacon Lattice 2 Pack 300G
300g · £12.50/kg£3.753 for 2 ClubcardThis Isn't Chicken Lightly Seasoned Pieces 250G
250g · £15.40/kg£3.85Quorn Southern Fried Bites 300G
300g · £11.67/kg£3.503 for 2 ClubcardQuorn Swedish Style Balls 300G
£3.503 for 2 ClubcardRichmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G
304g · £9.21/kg£2.80Quorn Mince 300G
300g · £11.33/kg£3.40£2.05 Clubcard (£6.83/kg)Quorn Crispy Fillets 2 200g
£3.753 for 2 ClubcardTesco Plant Chef No-Beef Meatballs 380g
380g · £4.87/kg£1.85Strong Roots The Pumpkin & Spinach Burger 300G
300g · £14.17/kg£4.25£3.35 Clubcard (£11.17/kg)Tesco 4 Vegetarian Cauliflower Cheese Grills 397G
£2.60Linda McCartney's 2 Vegetarian 1/4 lb Burgers 227g
227g · £14.10/kg£3.20Birds Eye 12 Green Cuisine Vegan Fishless Fingers 336g
336g · £12.05/kg£4.05Linda McCartney 2 Vegetable Burger Vegan 200g
200g · £15.75/kg£3.15Linda McCartney 2 Feta, pea & Mint Crispbakes 200g
200g · £15.75/kg£3.15Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G
£3.20Quorn Takeaway Salt & Pepper Tenders 240g
240g · £15.42/kg£3.703 for 2 ClubcardRedefine Meat Premium 2 Burgers 240g
240g · £20.63/kg£4.95Tesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G
454g · £3.63/kg£1.65Quorn Cumberland Sausages 336g
336g · £8.93/kg£3.003 for 2 ClubcardQuorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardQuorn Takeaway Quarter Pounder Burgers 227g
227g · £15.86/kg£3.603 for 2 ClubcardTesco Plant Chef Meat Free Mince 454G
454g · £4.30/kg£1.95Quorn 2 Garlic And Mushroom Escalopes 240G
240g · £15.83/kg£3.803 for 2 ClubcardView all (55)
Savoury Pastries
Tesco 10 Mini Beef Pasties 280g
280g · £8.93/kg£2.503 for 2 ClubcardTESCO 6 SPICED BOMBAY MINI POTATO SLIDERS WITH MANGO CHUTNEY DIP 340g
340g · £10.15/kg£3.453 for 2 ClubcardLinda Mccartneys 6 Vegetarian Sausages Rolls 342G
342g · £10.82/kg£3.70Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g
750g · £2.33/kg£1.753 for 2 ClubcardTesco 10 Meat Free Mini Pasties 280g
280g · £8.93/kg£2.503 for 2 ClubcardHolland's 2 Lancashire Cheese & Onion Pasties 280g
280g · £10.71/kg£3.00£2.50 Clubcard (£8.93/kg)Holland's 2 Beef & Veg Pasties 280g
280g · £11.07/kg£3.10£2.60 Clubcard (£9.29/kg)Hearty Food Co. 4 Chicken & Veg Pies 568g
568g · £5.02/kg£2.85Holland's 4 Steak Puddings
4pk · £1.50 each£6.00Holland's 2 Steak Bakes 280g
280g · £12.86/kg£3.60Holland's 4 Sausage rolls 424g
424g · £8.49/kg£3.60Holland's Steak Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Holland's Peppered Steak Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Tesco Hearty Foods 2 Sausage & Bean Bake 308g
308g · £5.19/kg£1.60Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G
600g · £6.50/kg£3.90Holland's Lancashire Hotpots 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Holland's Cheese & Onion Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Holland's Minced Beef & Onion Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Holland's Steak & Kidney Puddings 4 Pack
4pk · £1.50 each£6.00Hollands 4 Steak & Kidney Pies (L)
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Hollands Meat Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Holland's Potato & Meat Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35£5.35 Clubcard (£1.34 each)Genius Sausage Rolls 2 Pack
2pk · £1.83 each£3.65£3.10 Clubcard (£1.55 each)Holland's Potato & Meat Pies 4 Pack
4pk · £1.59 each£6.35Genius Chicken & Gravy Pies 320G (L)
320g · £14.06/kg£4.50£4.00 Clubcard (£12.50/kg)Genius Gluten Free Steak Pies 2 Pack 320G
320g · £14.06/kg£4.50£4.00 Clubcard (£12.50/kg)Holland's 4 Chicken & Mushroom Pies
4pk · £1.71 each£6.85£4.65 Clubcard (£1.16 each)Greggs 4 Vegan Sausage Rolls 420g
420g · £10.24/kg£4.30GREGGS 16 Mini Cheese & Onion Rolls 480g
480g · £7.29/kg£3.50Greggs 12 Mini Steak Rolls 360g
360g · £9.72/kg£3.50Greggs 16 Mini Sausage Rolls 433g
433g · £8.08/kg£3.50Greggs 2 Chicken Bakes 306g
306g · £15.36/kg£4.70Port Royal Jamaican Beef Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g
308g · £15.26/kg£4.70£3.75 Clubcard (£12.18/kg)Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g
288g · £16.32/kg£4.70Greggs 2 Steak Bakes 280g
280g · £16.79/kg£4.70Greggs 4 Sausage Rolls 427g
427g · £10.42/kg£4.45Tesco Free From Cheese & Bacon Crispbakes 227g
227g · £15.86/kg£3.60Linda McCartney's 2 Vegetarian Country Pies 380g
380g · £9.08/kg£3.45Two Chicks Cheese Eggceptional Omelettes 190g
190g · £19.47/kg£3.70
Desserts & Sweet Pastries
Tesco Lemon Meringue Pie 475G
£3.70tru fru Nature's Strawberries White & Dark Chocolate 200g
200g · £38.00/kg£7.60Tesco Apple Strudel 600G
600g · £4.08/kg£2.45English Cheesecake Company Mint Chocolate Chip Cheesecake Bites 6 x 35g
6pk · £128.57/kg£4.50FRUIT RIOT SOUR MANGO MIX CANDY 200G
200g · £40.50/kg£8.10Tesco Double Chocolate Gateau 600G
£3.75Tesco 4 Cinnamon Swirls 345G
345g · £10.14/kg£3.50Magnum Bonbon White Chocolate & Cookies Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95Tesco Black Forest Gateau 630G
630g · £5.95/kg£3.75Ms Molly's Lemon Swirl Cheesecake 375G
375g · £2.93/kg£1.10Ms Molly's Strawberry Swirl Cheesecake 375G
375g · £2.93/kg£1.10Tesco Banoffee Pie 500G
£3.70Magnum Bonbon Cherry & Milk Chocolate Ice Cream Frozen Snack 204ml
£5.95Tesco Finest Lemon Meringue Cheesecake 558g
558g · £13.62/kg£7.60Tesco Free From 4 Chocolate Eclairs 100g
100g · £31.50/kg£3.15Tesco Free From Profiteroles 220g
220g · £11.14/kg£2.45Tesco Finest Toffee Pecan Roulade 420g
£7.40Gu Double Sea Salted Caramel Frozen Dessert 2x85g
2pk · £50.59/kg£4.30Gu Clotted Cream & Chocolate Crunch Frozen Dessert 2x80g
2pk · £53.75/kg£4.30Tesco Apple Tart 450g
450g · £8.44/kg£3.80Gü Cinnamon Bun Hot Dessert 2x81g
2pk · £59.26/kg£4.80£3.80 Clubcard (£46.91/kg)Tesco Mixed Fruit Soaked In Brandy 800G
800g · £8.25/kg£6.60Nutella Chocolate & Hazelnut Frozen Ring Donut 4 Pieces 240g
240g · £23.13/kg£5.55trüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g
200g · £38.00/kg£7.60trüfrü Raspberry White & Dark Chocolate 200g
200g · £38.00/kg£7.60Tesco Strawberry Cheesecake 500G
£3.55Pret 6 All Butter Croissants 330g
330g · £16.06/kg£5.30£4.35 Clubcard (£13.18/kg)Daim Chocolate Cake with Crunchy Caramel 400g
£5.10Pret A Manger 6 Chocolate Filled Croissants 420G
420g · £13.45/kg£5.65£5.00 Clubcard (£11.90/kg)Nutella Chocolate & Hazelnut Frozen Croissant 4 Pieces 264g
£5.55Tesco Hot Chocolate Fudge Cake 450G
£3.00Tesco Strawberry Gateau Bar 400G
400g · £8.25/kg£3.30Tesco 4 Almond Croissants 322G
322g · £10.87/kg£3.50Tesco Jam Roly Poly 280g
280g · £8.75/kg£2.45Nutella Chocolate & Hazelnut Frozen Muffin 4 Pieces 264g
£5.55Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml
£5.55£3.80 ClubcardTesco New York Cheesecake 450G
£3.55Tesco Apple & Pear Pie 520g
520g · £5.67/kg£2.95Tesco Confetti Trifle Cake 420g
420g · £9.40/kg£3.95Tesco Finest 2 Apple Tarts 240g
240g · £20.63/kg£4.95Griddle Choc Chip Protein Waffles 6 Pack 200g
204g · £17.40/kg£3.55Griddle Original Wholegrain Waffles 6 Pack 200g
200g · £17.75/kg£3.55trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g
200g · £38.00/kg£7.60Tesco Finest Raspberry & Dark Chocolate Roulade 450G
450g · £16.44/kg£7.40Tesco Millionaires Cheesecake 450g
450g · £7.89/kg£3.55Tesco Raspberry & White Chocolate Cheesecake 455g
455g · £7.80/kg£3.55
Bread & Pastry Sheets
Humza Paratha Original 1.6Kg
1.6kg · £3.19/kg£5.10£3.70 Clubcard (£2.31/kg)Tesco Savoury & Crumbly Shortcrust Pastry 320g
320g · £4.22/kg£1.35Tesco Savoury and Crumbly Shortcrust Pastry 475g.
475g · £4.63/kg£2.20Jus Rol Vol au Vents Medium 313G
313g · £11.50/kg£3.60Jus-Rol Ready Rolled Puff Pastry Sheets 2 Pack 640g
2pk · £10.63/kg£3.40Spring Home Tyj Spring Roll Pastry 550G
550g · £6.55/kg£3.60
Ice
The Ice Co. Super Cubes 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60The Ice Co. Premium Ice Cubes 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ice3 Ice Balls 0.6kg
£4.30The Ice Co Crushed Ice 2kg
2kg · £0.80/kg£1.60The Ice Co. Ice Cubes 2Kg
2kg · £0.80/kg£1.60