Berries
Sainsbury's Strawberries 250g
250g · £9.60/kg£2.40Sainsbury's Blueberries 300g
300g · £11.67/kg£3.50Sainsbury's Taste the Difference Blueberries
150g · £21.00/kg£3.15Sainsbury's Raspberries 250g
250g · £17.80/kg£4.45
Bananas
Sainsbury's 5 Fairtrade Bananas
5pk · £0.27 each£1.35
Citrus Fruit
Sainsbury's Tangerines 600g
600g · £3.17/kg£1.90Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g
600g · £3.38/kg25% off£2.03£2.70Sainsbury's Limes
1pk · £0.30 each£0.30Sainsbury's Lemon Loose
1pk · £0.40 each£0.40
Apples & Pears
Sainsbury's Pink Lady Apples
4pk · £0.79 each£3.15Sainsbury's Royal Gala Apples x4
4pk · £0.51 each£2.05Sainsbury's Conference Pears x4
4pk · £0.50 each£2.00
Grapes
Sainsbury's White Seedless Grapes
500g · £5.50/kg£2.75Sainsbury's Mixed Seedless Grapes
500g · £5.50/kg£2.75Sainsbury's Red Seedless Grapes
500g · £6.00/kg£3.00Sainsbury's Taste the Difference Candy Treats Seedless Grapes
400g · £8.88/kg£3.55
Prepared Fruit
Sainsbury's Apple & Grape 130g
130g · £15.00/kg£1.95Sainsbury's Melon 160g
160g · £12.19/kg£1.95Sainsbury's Mango, Watermelon & Pineapple 260g
260g · £14.23/kg£3.70Sainsbury's Mango 250g
250g · £13.80/kg£3.45Sainsbury's Watermelon Fingers 540g
540g · £9.81/kg£5.30Sainsbury's Coconut 80g
80g · £23.75/kg£1.90Sainsbury's On the Go Apple, Grape & Strawberry 135g
135g · £14.44/kg£1.95Sainsbury's Watermelon 300g
300g · £10.83/kg£3.25Sainsbury's Pomegranate 240g
240g · £14.79/kg£3.55Sainsbury's On the Go Watermelon 160g
160g · £12.19/kg£1.95
Other Fruit
Sainsbury's Peach Punnet (Min x4)
4pk · £0.63 each£2.50