- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardTesco Finest Salsa Verde Pasta Dressing 235ml
£3.60£2.35 ClubcardTesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardQuorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardPatak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Patak's Indian Saag Aloo Ready Meal 270g
270g · £13.70/kg£3.70£3.15 Clubcard (£11.67/kg)Quorn Southern Fried Bites 300G
300g · £11.67/kg£3.503 for 2 ClubcardKitchen Joy Thai Red Chicken Aromatic Coconut Curry with Jasmine Rice 350g
350g · £9.71/kg£3.40£2.65 Clubcard (£7.57/kg)Tesco Cheese Feast Party Pizza 274g
274g · £11.13/kg£3.05£2.70 Clubcard (£9.85/kg)Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g
235g · £12.77/kg£3.00£1.65 Clubcard (£7.02/kg)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)The Spice Tailor Punjabi Masala Poppadoms 8 pack 9g
72g · £56.94/kg£4.10£3.30 Clubcard (£45.83/kg)Tesco Roasted Peanuts, Cashews and Almonds 225g
225g · £14.44/kg£3.252 for £5 ClubcardWonka Magic Hats 18 chocolates 174g
174g · £49.71/kg£8.65£7.40 Clubcard (£42.53/kg)Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g
£3.453 for 2 ClubcardCADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G
350g · £16.43/kg£5.75£4.00 Clubcard (£11.43/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Calorie Controlled Beef Lasagne 380G
380g · £11.58/kg£4.40The Tofoo Co. Extra Firm Organic Tofu Naked XL 450g
450g · £9.67/kg£4.35Tesco Beef Rump Steak 255G
255g · £18.43/kg£4.70Angel Delight Strawberry Jelly & Strawberry Bobba Bubble 4x130g
4pk · £25.38/kg£3.30Onken Set Natural Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Tesco Parmigiano Reggiano Cheese 200 G
200g · £24.25/kg£4.85Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Two Chicks Liquid Egg Whites 500 Ml
£4.10Tesco Baby Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Tesco Finest 12 Pork British Chipolatas 375G
375g · £10.00/kg£3.75Tesco Shredded Iceberg 130G
130g · £5.00/kg£0.65Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Tesco British Barn Eggs 10 Pack
10pk · £0.23 each£2.30Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g
235g · £12.77/kg£3.00£1.65 Clubcard (£7.02/kg)Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Patak's Indian Saag Aloo Ready Meal 270g
270g · £13.70/kg£3.70£3.15 Clubcard (£11.67/kg)Tesco Tenderstem Broccoli Tips 120G
120g · £17.92/kg£2.15Tesco Cheese Feast Party Pizza 274g
274g · £11.13/kg£3.05£2.70 Clubcard (£9.85/kg)Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Graham's Natural Cottage Cheese Full Fat 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Beef Steak Mince 15% Fat 500G
500g · £12.10/kg£6.05Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Finest Cottage Pie 400g
400g · £10.25/kg£4.10Tesco Blueberries 250G
250g · £11.60/kg£2.90Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Tesco Cherry Tomatoes 300G
300g · £4.00/kg£1.20Tesco British Chicken Thighs 1Kg
1kg · £3.95/kg£3.95Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.87/kg£8.15
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with Clubcard