Cat Food
Encore Natural Cat Treat Whole Tuna Loin Pouch 30g
30g · £76.67/kg£2.30Webbox Tasty Sticks with Turkey & Lamb 7 x 5g
7pk · £390.00/kg£1.95Bonkers Purrpops Freeze Dried Chicky Licks Chicken Cat Treats 4 Pack 5.6g
4pk · £0.40 each£1.60Webbox Lick-e-Lix Cat Treats - Salmon 5 x 15g
5pk · £126.67/kg£1.90DENTALIFE Dental Chicken Cat Treats 140g
140g · £50.71/kg£7.10Webbox Chicken Lick-E-Lix Cat Treats 5 X15g
5pk · £126.67/kg£1.90Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Cheese 65G
65g · £12.31/kg£0.80Felix Crispies Cat Treats Salmon & Trout 45G
45g · £35.56/kg£1.60Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Chicken 65G
65g · £12.31/kg£0.80Dreamies Shakeups Multivitamins Rockin Rooster Cat & Kitten Treats 180g
180g · £22.22/kg£4.00Webbox Pocketfuls Salmon 200g
200g · £24.75/kg£4.95Webbox Lick-e-Lix Cat Food - Chicken & Salmon 20 x 15g
20pk · £440.00/kg£6.60Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Beef 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Bulk Mega Tub 350g
350g · £17.43/kg£6.10Dreamies Cat Treat Biscuits with Catnip 60g
60g · £25.00/kg£1.50FELIX Goody Bag Original Chicken; Liver and Turkey Cat Treats 200g
200g · £16.50/kg£3.30Felix Goody Bag Cat Treats Seaside Mix 200G
200g · £16.50/kg£3.30Webbox Yogurt Lick-E-Lix Liver & Cat Grass 5X15g
5pk · £126.67/kg£1.90Tesco Cat Sticks - Rich in Chicken and Liver 30g
30g · £36.67/kg£1.10Tesco Turkey & Lamb Cat Stick Treats 30G
30g · £36.67/kg£1.10Webbox Tasty Sticks with Chicken & Liver 7x5g
7pk · £390.00/kg£1.95Webbox Tasty Sticks with Salmon & Trout 7 x 5g
7pk · £390.00/kg£1.95Webbox Tasty 7 Sticks with Duck 35G
7pk · £390.00/kg£1.95Webbox Tasty Sticks Cheese 7 x 5g
7pk · £390.00/kg£1.95Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00Felix Crispies Cat Treats Beef and Chicken 45G
45g · £35.56/kg£1.60Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Cheese 250G
250g · £10.40/kg£2.60Bonkers Cat Treats - Paw Lickin' Chicken Flavour 180g
180g · £21.67/kg£3.90Tesco Tasty Treats Pocket Pillows with Salmon 65g
65g · £12.31/kg£0.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Duck 60g
60g · £25.00/kg£1.50Tesco Salmon & Trout Cat Stick Treats 30G
30g · £36.67/kg£1.10Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna 60g
60g · £25.00/kg£1.50Tesco Milk For Milk For Cats 200Ml
£1.10Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Catnip 65G
65g · £12.31/kg£0.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Tuna Mega Pack 200g
200g · £20.00/kg£4.00Dreamies Creamy Cat Treats with Chicken 4x10g
4pk · £170.00/kg£1.70Dreamies Creamy Adult Cat Kitten Treats with Salmon 40g
4pk · £170.00/kg£1.70Tesco Tasty Treats Pocket Pillows With Chicken 250G
250g · £10.40/kg£2.60Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £24.17/kg£1.45Felix Crispies Cat Treats - Beef and Chicken 180g
180g · £19.17/kg£3.45Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60G
60g · £24.17/kg£1.45Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 Pack x 200ml
3pk · £1.52 each£4.55Tesco Adult Cat Dry Food - Chicken & Vegetables 2kg
2kg · £1.48/kg£2.95Felix Doubly Delicious 7+ Meat Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)GOURMET Gold Double Delicacies Wet Cat Food 8x85g
8pk · £72.94/kg£6.20£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch 12x100g
12pk · £32.00/kg£3.20View all (150)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
£8.95Meowee! Clean & Kind Compostable Cat Litter Tray Liners 6 Pack
6pk · £0.44 each£2.65
Dog Food
WINALOT Classic Meals Small Dog Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x85g
12pk · £76.47/kg£6.50£4.00 Clubcard (£47.06/kg)Tesco Adult Dog Food Mixed Selection in Jelly Cans 6x400g
2kg · £1.65/kg£3.30Naturo Grain Free Chicken Tinned Dog Food 390G
390g · £5.26/kg£2.05Naturo Grain Free Turkey With Cran Crrot 390G
390g · £5.26/kg£2.05Naturo Grain Free Beef Chicken In Herb Jelly 390G
390g · £5.26/kg£2.05Naturo Adult Dog Food Grain & Gluten Free Salmon 390G
390g · £5.26/kg£2.05Naturo Senior Turkey & Chicken In Gravy Dog Food 390G
390g · £5.26/kg£2.05Butcher's Tripe Dog Food Tin 400G
400g · £3.50/kg£1.40Butcher's Tripe Loaf Dog Food Tins 6X400g
6pk · £19.63/kg£7.85Harringtons Adult Dog Mixed Selection Box 6X400g
6pk · £1.70 each£10.20Butcher's Recipe In Jelly Dog Food Tin 12X400g
12pk · £35.63/kg£14.25Tesco Adult Dog Mixed Selection in Jelly Pouches 40 x 100g
40pk · £130.00/kg£13.00Tesco Adult Dog Mixed Selection in Jelly Pouches 12x100g
12pk · £37.50/kg£3.75Cesar Classics Terrine Wet Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £51.67/kg£7.75Tesco Chunks In Jelly Chicken Tinned Dog Food 400G
400g · £1.88/kg£0.75Naturo Adult Variety Dog Food Tray 6X400g
6pk · £1.96 each£11.75Naturo Adult Dog Grain & Gluten Free Poultry Selection in Herb Gravy 12 x 100g
12pk · £71.00/kg£7.10Lily's Kitchen Lamb Hotpot Tin Dog Food 400G
400g · £10.63/kg£4.25Lily's Kitchen Beef, Potato Vegetable Dog Food 400G
400g · £10.63/kg£4.25WINALOT Friday Suppers Mixed Variety Fish in Gravy Wet Dog Food 12x100g
12pk · £62.50/kg£6.25£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Naturo Variety Senior Dog Food with Rice 6 x 400g
6pk · £29.38/kg£11.75Lily's Kitchen Wild Stew Tinned Dog Food 400G
400g · £10.63/kg£4.25Naturo Adult Chicken Lamb Rice Vegetable Dog Food Tray 400G
400g · £5.25/kg£2.10Webbox Supreme Chub Roll Chicken & Turkey 720G
720g · £2.22/kg£1.60Harringtons Grain Free Salmon & Vegetable Adult Dog 400G
400g · £5.00/kg£2.00Pedigree Adult Wet Dog Food Tins Mixed in Jelly 6 x 385g
6pk · £1.43 each£8.55Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £12.33/kg£1.85Naturo Grain Free Chicken Potato Dog Food 400G
400g · £5.25/kg£2.10WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
12pk · £62.50/kg£6.25£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Naturo Adult Lamb & Rice Vegetable Dog Food Tray 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 12 X100g
12pk · £37.50/kg£3.75Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £0.48 each£5.80Encore Natural Wet Dog Food Finest Selection in Jelly Pouches 5 x 100g
5pk · £81.50/kg£8.15Tesco Adult Dog Chicken in Jelly Tray 300g
300g · £4.67/kg£1.40WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
12pk · £62.50/kg£6.25£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Tesco Adult Dog Food in Gravy - Mixed Selection 12x400g
4kg · £1.86/kg£7.45Encore Natural Wet Dog Food Chicken Breast in Broth Tin 156g
156g · £16.67/kg£2.60Lily's Kitchen Pasta al Ragu with Beef, Oregano & Basil Dog Food 400g
400g · £10.63/kg£4.25WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1kg · £6.25/kg£6.25£4.00 Clubcard (£4.00/kg)Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Potatoes, Squash & Carrots for Dogs 150g
150g · £12.33/kg£1.85Lily's Kitchen Sunday Lunch 150G
150g · £12.33/kg£1.85Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole 150g
150g · £12.33/kg£1.85Lily's Kitchen Wild Campfire Stew for Dogs 150g
150g · £12.33/kg£1.85Lily's Kitchen Grain Free Dog Food Mixed Selection 6 X 150G
6pk · £75.00/kg£11.25Lily's Kitchen Classic Dinners For Dogs 6 x 150g
6pk · £75.00/kg£11.25Harringtons Superfoods Adult Chicken & Salmon 6x400g
6pk · £33.25/kg£13.30Tesco Tender Pate With Chicken Tray 300G
300g · £2.83/kg£0.85Tesco Beef Chunks In Gravy Tray 300G
300g · £4.67/kg£1.40Naturo Natural Dog Food Senior Turkey with Rice & Vegetables 400g
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Adult Dog Food in Jelly Selection 12 x 400g
4kg · £1.86/kg£7.45View all (158)
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy Antibacterial Degradable Poo Bags X 100
100pk · £0.01 each£1.40Good Boy Degradable Poo Bag Rolls Lavender Scented 60 Bags
60pk · £0.06 each£3.50Tesco Dog Poop Bags 75'S
75pk · £0.03 each£2.35Webbox Pounce Laser Pointer Cat Toy
1pk · £3.50 each£3.50Wagtastic Face Balls Dog Toys
1pk · £1.35 each£1.35Good Boy Wagtastic Soft Dog Toy
1pk · £5.70 each£5.70Good Boy Wagtastic Hug Tug Soft Dog Toy
1pk · £7.10 each£7.10Good Boy Wagtastic Soft Plush Dog Toy
1pk · £5.70 each£5.70Good Boy Wagtastic Flyer Dog Toy
1pk · £7.10 each£7.10Good Boy Woolies Dog Toy Assorted
1pk · £7.05 each£7.05
Other Pet Needs
Bob Martin Spot On Cat 24Wk Flea 6 Pipettes
6pk · £1.83 each£11.00Bugalugs 100% Scottish Salmon Oil for Cats and Dogs 500ml
£14.50Bob Martin Clear Plus Cat Flea & Tick 2 Tube
2pk · £7.33 each£14.65Bob Martin Clear Plus Small Dog 1 Tube
1pk · £9.10 each£9.10Bob Martin Clear Plus Medium Dog 1 Tube
1pk · £13.00 each£13.00Frontline Spot On Cat Flea X1 0.5Ml
£10.20Frontline Spot On Medium Dog Flea X1 1.34Ml
£13.80Frontline Spot On Small Dog Flea Treatment 0.67Ml
£13.60Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Home Spray 200ml
£7.75Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg
1kg · £5.10/kg£5.10£4.55 Clubcard (£4.55/kg)Aquarian Goldfish Fish Food Flakes 50g
50g · £92.00/kg£4.60Tesco Wild Bird Food Peanuts 1Kg
1kg · £4.20/kg£4.20Tesco Everyday Seed Mix 1Kg
1kg · £1.90/kg£1.90Tesco Wild Bird Mealworms 100g
100g · £24.50/kg£2.45Tesco Wild Bird Suet Balls 10 Pack
10pk · £0.19 each£1.85Good Boy Home Non Slip Stainless Steel Dog Bowl 18cm
1pk · £5.75 each£5.75