Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • Birds Eye 18 Potato Waffles 1.02Kg

    1kg · £5.00/kg
    £5.00
  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£3.97/kg)
  • McCain Home Chips Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • Tesco Mini Hash Brown Bites 700g

    700g · £4.29/kg
    £3.00
  • Pizza Company Seasoned Fries 300g

    300g · £16.00/kg
    £4.80
  • Hearty Food Co Straight Cut Chips 1.5Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • McCain Skin on Fries 800G

    800g · £6.13/kg
    £4.90
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
  • Tesco Sweet Potato Oven Chips 500G

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • Aunt Bessie's Duck Fat Roast Potatoes 700G

    700g · £8.29/kg
    £5.80
  • Aunt Bessie's Mini Roast Potatoes 700g

    £4.70
  • McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • McCain Home Chips Crinkle Cut 1.6kg

    1kg · £5.40/kg
    £5.40
  • McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
  • McCain Home Chips Extra Chunky 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
  • MCCAIN NAKED OVEN CHIPS CRINKLE CUT 1.7KG

    1kg · £4.85/kg
    £4.85
  • Tesco Steak Cut Chips 1.5kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • McCain Quick Chips 4 x 100G

    4pk · £1.01 each
    £4.05
  • Tesco French Fries 1.5Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Tesco Skin On Fries 900g

    900g · £3.94/kg
    £3.55
  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
  • McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g

    356g · £10.39/kg
    £3.70
  • Tesco Seasoned Zig Zag Fries 750g

    750g · £4.93/kg
    £3.70
  • Tesco Finest 4 Potato Dauphinoise 480g

    480g · £9.48/kg
    £4.55
  • Tesco Potato Waffles 12 Pack 680g

    £1.95
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
  • Tesco Finest Dine In Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80
  • Tesco Spicy Potato Wedges 750G

    £2.30
  • Tesco Mashed Potato 900G

    900g · £2.94/kg
    £2.65
  • Tesco Super Crispy French Fries 900g

    900g · £3.00/kg
    £2.70
  • Tesco Hash Browns 750G

    750g · £2.60/kg
    £1.95
  • Tesco Curly Fries 700G

    700g · £4.21/kg
    £2.95
  • McCain Potato Hash Browns 625G

    625g · £5.84/kg
    £3.65
  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1kg · £5.35/kg
    £5.35
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
    £2.75 Clubcard (£3.06/kg)
  • Tesco Finest British Chunky Oven Chips 1.2kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
  • TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • Tesco Potato Croquettes 700g

    700g · £3.86/kg
    £2.70
  • McCain Potato Smiles 454G

    454g · £7.82/kg
    £3.55
    £1.25 Clubcard (£2.75/kg)

Side Dishes

  • itsu 6 chicken soup dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
    £2.00 Clubcard (£11.90/kg)
  • itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g

    270g · £19.63/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
  • Tesco 8 Green Jalapeno Peppers Bites 160G

    160g · £10.94/kg
    £1.75
  • Tesco Free From 12 Mozzarella Sticks 180g

    180g · £22.50/kg
    £4.05
  • Tesco Onion Rings 200g

    200g · £18.25/kg
    £3.65
  • Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g

    375g · £4.67/kg
    £1.75
  • Aunt Bessie’s 10 Sage and Onion Stuffing Balls 260g

    260g · £14.23/kg
    £3.70
  • itsu 12 sizzling pork gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • itsu 12 chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
    £3.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Duck Spring Rolls 14 Pack 252g

    £3.00
  • TESCO CAULIFLOWER CHEESE BAKE 680G

    680g · £4.56/kg
    £3.10
  • itsu 4 hoisin duck jumbo spring roll 300g

    300g · £15.17/kg
    £4.55
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g

    £1.75

Frozen Vegetables

  • Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Tesco Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G

    900g · £2.33/kg
    £2.10
  • Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G

    £1.20
  • Tesco Supersweet Sweetcorn 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Tesco Leaf Spinach 900G

    900g · £2.56/kg
    £2.30
  • Tesco Cauliflower Florets 900G

    900g · £2.44/kg
    £2.20
  • Tesco Frozen Sliced Red Onions 500G

    500g · £2.40/kg
    £1.20
  • Tesco Frozen Sliced Mushrooms 500G

    500g · £2.20/kg
    £1.10
  • Tesco Mini Corn On The Cob 875G

    875g · £2.11/kg
    £1.85
  • Birds Eye Country Mixed Vegetables 640G

    640g · £6.41/kg
    £4.10
  • Birds Eye Petits Pois 960G

    960g · £5.47/kg
    £5.25
  • Birds Eye Garden Peas 800G

    800g · £4.06/kg
    £3.25
  • Tesco Baby Broad Beans 650G

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G

    700g · £6.93/kg
    £4.85
  • Growers Harvest Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £1.25/kg
    £1.25
  • Tesco Frozen Broccoli Florets 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Tesco Sliced Carrots Peeled & Cut 1Kg

    1kg · £1.20/kg
    £1.20
  • Tesco Frozen Diced Onions 500G

    £1.20
  • Grower's Harvest Sweetcorn 907G

    907g · £1.82/kg
    £1.65
  • Grower's Harvest Garden Peas 900G

    900g · £1.78/kg
    £1.60
  • Tesco Cauliflower Rice 4 Pack 600G

    600g · £5.75/kg
    £3.45
  • Tesco Petits Pois 1Kg

    1kg · £2.80/kg
    £2.80
  • Tesco Garden Peas 1Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Tesco Finest British Petits Pois 750G

    750g · £4.53/kg
    £3.40

Pizza

  • Goodfella's New York Style Ultimate Four Cheese Pizza 534g

    534g · £10.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£7.30/kg)
  • Goodfella's Stonebaked Thin Chicken Pizza 365G

    365g · £10.27/kg
    £3.75
  • Tesco Deep Pan Pepperoni Pizza 379g

    379g · £6.20/kg
    £2.35
  • The Pizza Company Meat Metropolis Pizza 520g

    520g · £14.13/kg
    £7.35
  • The Pizza Company BBQ Chicken & Bacon Bonanza Pizza 550g

    550g · £13.36/kg
    £7.35
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Chicago Town Ultimate Chicago Thin Cheese Large Pizza

    439g · £10.48/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£8.54/kg)
  • Chicago Town Ultimate Chicago Thin Sausage & Pepperoni Large Pizza

    431g · £10.67/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£8.70/kg)
  • TESCO STONEBAKED BBQ MEAT FEAST PIZZA 340G

    340g · £6.76/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Margherita Pizza 420g

    420g · £12.38/kg
    £5.20
  • Tesco Stuffed Crust Cheese Pizza 431G

    431g · £9.98/kg
    £4.30
    £3.75 Clubcard (£8.70/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Vegan Pepperoni Salame Pizza 295g

    295g · £15.59/kg
    £4.60
  • Goodfella's Gluten Free Margherita Pizza 328G

    328g · £16.16/kg
    £5.30
  • Goodfellas Stonebaked Thin Margherita Three Cheese Pizza 334g

    334g · £11.23/kg
    £3.75
  • Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni Pizza 332g

    332g · £11.30/kg
    £3.75
  • Tesco Stonebaked Sweet Chilli Chicken Pizza 330g

    330g · £6.97/kg
    £2.30
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g

    360g · £11.67/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£7.92/kg)
  • Goodfella's Gluten Free Pepperoni Pizza 317g

    317g · £16.72/kg
    £5.30
  • Tesco Deep Pan Meat Feast Pizza 388g

    388g · £6.06/kg
    £2.35
  • Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g

    405g · £16.79/kg
    £6.80
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Tesco Finest Wood Fired Pizza - Ham, Mushroom & Mascarpone 430g

    430g · £12.09/kg
    £5.20
  • Crosta & Mollica Pizzeria Margherita Pizza 403G

    403g · £18.98/kg
    £7.65
  • Hearty Food Co. 4 Mini Cheese And Tomato Pizzas 356g

    356g · £7.87/kg
    £2.80
  • Tesco Stonebaked Ham & Pineapple Pizza 375g

    375g · £6.13/kg
    £2.30
  • TESCO FREE FROM PEPPERONI PIZZA 340g

    340g · £11.03/kg
    £3.75
  • Hearty Food Thin Pepperoni Pizza 314G

    314g · £4.62/kg
    £1.45
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.91/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Double Pepperoni 320g

    320g · £16.56/kg
    £5.30
    £3.45 Clubcard (£10.78/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.51/kg)
  • TESCO FREE FROM MARGHERITA PIZZA 320g

    320g · £11.72/kg
    £3.75
  • Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g

    360g · £12.50/kg
    £4.50
  • Dr. Oetker Ristorante Gluten Free Mozzarella Pizza 370g

    370g · £12.03/kg
    £4.45
  • Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g

    344g · £13.08/kg
    £4.50
  • Chicago Town Deep Dish Four Cheese Pizzas 2 X 148G

    2pk · £11.15/kg
    £1.65
  • Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G

    2pk · £10.65/kg
    £1.65
  • Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314G

    314g · £4.62/kg
    £1.45
  • Tesco Deep Pan Cheese Pizza 386G

    386g · £6.09/kg
    £2.35
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza Hawaii 355G

    355g · £11.83/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£8.03/kg)
  • White Rabbit Chicken & Chorizo Gluten Free Sourdough Romana Pizza 380g

    380g · £16.71/kg
    £6.35
  • Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g

    330g · £6.97/kg
    £2.30
  • Chicago Town Takeaway Cheesy Stuffed Crust 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £5.85 Clubcard (£9.29/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Funghi 365g

    365g · £11.51/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£7.81/kg)
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni Pizza 532g

    532g · £11.00/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£7.33/kg)

Ready Meals

  • Aunt Bessie's Toad In The Hole Ready Meal 190g

    £2.20
  • Birds Eye Steamfresh 2 Golden Rice Steam Bags 380g

    380g · £9.08/kg
    £3.45
  • TESCO FREE FROM BEEF LASAGNE 350g

    350g · £14.00/kg
    £4.90
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Macaroni Cheese 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Fish Pie 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Fish Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Minced Beef Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice 400g

    400g · £10.75/kg
    £4.30
  • Tesco Chilli Con Carne Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Chicken Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Shepherds Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Macaroni Cheese 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Chicken Chow Mein 375G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Hearty Food Co. Toad In The Hole 300G

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Roast Beef Dinner 400G

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Tesco Classic Chicken Dinner 400G

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Kitchen Joy Spicy Sesame Chicken Aromatic Chilli with Noodles 320g

    320g · £10.63/kg
    £3.40
  • Kitchen Joy Chicken Panang Rich Coconut & Lime Curry with Jasmine Rice 350g

    350g · £9.71/kg
    £3.40
  • Tesco All Day Breakfast 350G

    350g · £10.00/kg
    £3.50
  • Hearty Food Co. Spaghetti Bolognese 400G

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Youngs 4 Fish Steaks And Butter Sauce 560G

    560g · £12.95/kg
    £7.25
  • Hearty Food Co. Chicken Curry With Rice 400G

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Tesco Finest Beef Lasagne 400g

    400g · £10.75/kg
    £4.30
  • itsu hoisin duck 8 bao buns 256g

    256g · £17.77/kg
    £4.55
    £3.00 Clubcard (£11.72/kg)
  • Tesco Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Chinese Style Chicken Curry & Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest Medley of Mushrooms & Chicken Risotto 400g

    400g · £10.75/kg
    £4.30
  • Youngs Fishermans Pie 300G

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Youngs Admirals Pie 300G

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Hearty Food Co Mac 'N' Cheese 400G

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Hearty Food Co Cheese & Tomato Pasta 400G

    400g · £3.50/kg
    £1.40
  • Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Aunt Bessie's 8 Dumplings 390g

    £3.45
  • Mr. Brain's 6 Pork Faggots 656G

    656g · £2.59/kg
    £1.70

Garlic Bread

  • Hearty Food Co. 2 Garlic Baguettes 338G

    338g · £3.70/kg
    £1.25
  • Tesco 10 Garlic Bread Slices 260G

    260g · £5.00/kg
    £1.30
  • White Rabbit Gluten Free Sourdough Doughballs with Roasted Garlic Butter 8 Pack 140g

    140g · £26.43/kg
    £3.70

Meat & Poultry

  • Tesco Boneless Chicken Thighs 500G

    500g · £10.10/kg
    £5.05
  • Tesco Cooked Sliced Chicken 340G

    340g · £14.85/kg
    £5.05
  • Tesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
  • Tesco Finest Korean Tenders with Gochujang Sauce 350g

    350g · £15.86/kg
    £5.55
  • Birds Eye 4 Chicken Quarter Pounders Burgers 454g

    454g · £15.64/kg
    £7.10
    £5.50 Clubcard (£12.11/kg)
  • Diggerscrispy Shredded Chicken 320G

    320g · £15.00/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£11.88/kg)
  • Tesco Pork Cocktail Sausages 26 Pack 312g

    312g · £5.61/kg
    £1.75
  • Tesco Chicken Drumsticks 1.5Kg

    1kg · £6.75/kg
    £6.75
  • Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Tesco Breaded Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G

    454g · £11.56/kg
    £5.25
  • Tesco 4 Minted Lamb Burgers 454G

    454g · £12.89/kg
    £5.85
  • Butchers Choice Cooked Chicken Slices 340G

    340g · £8.38/kg
    £2.85
  • Tesco British Chicken Thighs 1.5kg

    1kg · £7.75/kg
    £7.75
    £6.30 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Zingy Chicken Strips 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
  • Birds Eye Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g

    227g · £25.55/kg
    £5.80
  • Birds Eye Chicken Shop 2 Ultimate Breaded Chicken Fillet Burgers 227g

    227g · £25.55/kg
    £5.80
  • Birds Eye 6 Sweet & Sticky Bbq Chicken Chargrills 522G

    522g · £14.94/kg
    £7.80
  • Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g

    540g · £14.44/kg
    £7.80
  • Birds Eye 6 Original Chicken Breast Steaks 510g

    510g · £15.29/kg
    £7.80
  • Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g

    510g · £15.29/kg
    £7.80
  • Tesco Southern Fried Chicken Bites 500G

    500g · £11.40/kg
    £5.70
  • Tesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g

    £3.90
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 12 Pack 516g

    516g · £6.59/kg
    £3.40
  • Tesco Extra Tasty 2 Chicken Breast Fillets Burger 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Butchers Choice 8 Burgers 397G

    397g · £8.06/kg
    £3.20
  • Tesco 16 Pork Sausages 720g

    720g · £3.61/kg
    £2.60
  • Birds Eye 10 Breaded Chicken Fingers 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
    £1.90 Clubcard (£7.60/kg)
  • Little Dish Superstars Chicken Nuggets with Hidden Veg 300g

    300g · £17.67/kg
    £5.30
    £3.85 Clubcard (£12.83/kg)
  • Tesco 10 Satay Chicken Skewers 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
  • Butchers Choice Chicken Fillet 1.2 kg

    1.2kg · £5.83/kg
    £7.00
  • Tesco Breaded Chicken Strips 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Tesco Beef Burgers 8 Pack 454G

    454g · £11.45/kg
    £5.20
  • Tesco Finest 4 Beef Burgers 454G

    454g · £13.77/kg
    £6.25
  • Tesco Finest Pigs in Blankets with Oak Smoked Bacon 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
  • Birds Eye Chicken Shop Honey Chipotle BBQ Chicken Wings 385g

    385g · £14.29/kg
    £5.50
  • The Gym Kitchen High Protein Chicken Nuggets 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Tesco Zingy Chicken Breast Fillets 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Birds Eye 4 Minted Lamb Grill Steaks 300g

    300g · £25.83/kg
    £7.75
  • Tesco Finest Wild Garlic & Herb Kievs 350g

    350g · £15.86/kg
    £5.55
  • Diggers Batter Chicken Balls 320G

    320g · £15.00/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£11.88/kg)
  • Birds Eye Chicken Shop Sweet Chilli Chicken Tenders 300g

    300g · £20.17/kg
    £6.05
  • Birds Eye Chicken Shop Korean Style Chicken Tenders 300g

    300g · £20.17/kg
    £6.05
  • Birds Eye Classic 4 Beef Burgers with Onion 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.10 Clubcard (£18.06/kg)
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200G

    £3.70
    £2.05 Clubcard
  • Tesco Bangers & Mash Pork Sausage 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Pork & Herb Sausage Patties 6 Pack 342g

    342g · £8.63/kg
    £2.95
  • Tesco Buttermilk Chicken Strips 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
  • Birds Eye Chicken Shop Hickory BBQ Chicken Wings 375g

    375g · £14.67/kg
    £5.50
  • View all (98)

Seafood

  • Tesco 4 Breaded Haddock Fillets 500G

    £5.10
  • Tesco Salt & Pepper Prawns 12 Pack 132g

    132g · £18.94/kg
    £2.50
  • Tesco Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Birds Eye 4 Battered Fish Fillets 400G

    £5.45
    £3.70 Clubcard
  • Tesco 12 Frozen Hot & Spicy Prawns 132G

    132g · £18.94/kg
    £2.50
  • Birds Eye 6 Chunky Battered Fish Fingers 360g

    360g · £14.72/kg
    £5.30
  • Birds Eye 8 Crispy Battered Fish Finger 224g

    224g · £12.05/kg
    £2.70
  • Tesco Basa Fillets 500G

    £4.80
  • Tesco Raw King Prawns 170G

    170g · £25.88/kg
    £4.40
  • Tesco 4 Wild Salmon Fillets 330G

    330g · £16.82/kg
    £5.55
  • Youngs Gastro 2 Sea Salt & Pepper Basa Fillets 310G

    2pk · £23.87/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro 2 Crispy Lemon Basa Fillets 310G

    310g · £23.87/kg
    £7.40
    £4.40 Clubcard (£14.19/kg)
  • Bay Fishmongers White Fish Fillets 520G

    520g · £6.35/kg
    £3.30
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
  • Tesco Finest Jumbo Raw King Prawns 240g

    240g · £28.13/kg
    £6.75
  • Tesco Omega 3 Fish Fingers 30 Pack 900g

    900g · £4.83/kg
    £4.35
  • Tesco Cod Fish Fingers 10 Pack 300G

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
  • Birds Eye 26 Breaded Cod Fish Fingers 780g

    780g · £14.10/kg
    £11.00
  • Birds Eye 8 Breaded Haddock Fish Fingers 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • Whitby Seafoods Wholetail Scampi - Gluten Free 200g

    200g · £27.00/kg
    £5.40
  • Young's Chip Shop Extra Large Beer Batter Fish Fillets 300g

    300g · £20.50/kg
    £6.15
  • Youngs Gastro 2 Tempura Battered Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Signature Breaded Lemon & Pepper 2 Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G

    230g · £33.70/kg
    £7.75
    £6.25 Clubcard (£27.17/kg)
  • Whitby Seafoods Scampi 370G

    370g · £15.00/kg
    £5.55
  • Birds Eye 20 Omega 3 Breaded Fish Fingers 560g

    560g · £10.00/kg
    £5.60
  • Tesco Cooked & Peeled Prawns 300G

    300g · £20.83/kg
    £6.25
  • Tesco Free From 2 Battered Whitefish Fillets 270g

    270g · £16.30/kg
    £4.40
  • Birds Eye 4 Breaded Haddock Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Young's 4 Jumbo Chip Shop Fish Finger 320g

    320g · £14.22/kg
    £4.55
  • Tesco Wholetail Breaded Scampi 280G

    280g · £16.96/kg
    £4.75
  • Young's 4 Fish Steaks In A Parsley Sce 560g

    560g · £13.93/kg
    £7.80
  • Tesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Tesco Free From Chunky Cod Fish Fingers 6 Pack 300g

    300g · £13.67/kg
    £4.10
  • Tesco Cod Fillets 360G

    360g · £22.78/kg
    £8.20
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £2.35 Clubcard (£8.39/kg)
  • Birds Eye 6 Chunky Breaded Fish Fingers 360g

    360g · £14.72/kg
    £5.30
    £4.55 Clubcard (£12.64/kg)
  • Hearty Food Co Fish Fingers 10 Pack 250g

    250g · £4.40/kg
    £1.10
  • Birds Eye 12 Gluten Free Breaded Fish Fingers 360g

    360g · £14.17/kg
    £5.10
  • Birds Eye 2 Breaded Gluten Free Fish Fillets 250g

    250g · £21.20/kg
    £5.30
  • Youngs Scampi 220G

    220g · £25.91/kg
    £5.70
  • Whitby Seafoods Gluten Free Cod Goujons 225G

    225g · £20.89/kg
    £4.70
  • Youngs Calamari 250G

    250g · £21.60/kg
    £5.40
  • Tesco Smoked Haddock Fillets 360G

    360g · £22.78/kg
    £8.20
  • Tesco Finest North Atlantic Cooked Prawns 225G

    225g · £32.89/kg
    £7.40
  • Tesco 4 Breaded Cod Fillets 500G

    £5.10
  • Birds Eye Captain's Discoveries 2 Lightly Dusted Fish Fillets with Lemon & Cracked Black Pepper 280g

    280g · £19.82/kg
    £5.55
    £3.65 Clubcard (£13.04/kg)
  • Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets

    400g · £17.25/kg
    £6.90
  • Tesco Cooked King Prawns 170G

    170g · £25.88/kg
    £4.40
  • View all (59)

Frozen Fruit

  • Tesco Strawberries & Blueberries 400G

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g

    500g · £7.80/kg
    £3.90
  • Tesco Frozen Whole Strawberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G

    200g · £40.50/kg
    £8.10
  • Tesco Frozen Mango Chunks 500G

    £3.60
  • Tesco Pitted Sweet Cherries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Blueberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Raspberries 300G

    300g · £12.00/kg
    £3.60

Meat Alternatives

  • Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g

    270g · £12.04/kg
    £3.25
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £12.04/kg
    £3.25
  • Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g

    £3.45
  • Birds Eye 10 Green Cuisine Vegan Veggie Fingers 284g

    284g · £8.63/kg
    £2.45
  • Quorn Vegetarian Roast 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
  • Richmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G

    304g · £9.21/kg
    £2.80
  • Quorn Vegan Pieces 280G

    280g · £8.57/kg
    £2.40
  • Quorn Southern Fried Bites 300G

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
  • Tesco Plant Chef Meat Free Mince 454G

    454g · £4.30/kg
    £1.95
  • Linda McCartney's 2 Vegetarian 1/4 lb Burgers 227g

    227g · £14.10/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.89/kg)
  • Tesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G

    454g · £3.63/kg
    £1.65
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
    £2.70 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
  • Tesco Plant Chef 4 Spicy Bean Burgers 454G

    454g · £3.63/kg
    £1.65
  • Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g

    252g · £14.88/kg
    £3.75

Savoury Pastries

  • Tesco Steak Family Pie 700g

    700g · £6.43/kg
    £4.50
  • Holland's Cheese & Onion Pies 4 Pack

    4pk · £1.59 each
    £6.35
  • Holland's Steak & Kidney Puddings 4 Pack

    4pk · £1.50 each
    £6.00
    £5.40 Clubcard (£1.35 each)
  • Linda McCartney's 2 Vegetarian Country Pies 380g

    380g · £9.08/kg
    £3.45
  • Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G

    600g · £6.50/kg
    £3.90
  • Birds Eye 4 Shortcrust Chicken Pies 620G

    £5.55
    £4.75 Clubcard
  • Tesco 10 Meat Free Mini Pasties 280g

    280g · £8.93/kg
    £2.50
  • Genius Gluten Free Steak Pies 2 Pack 320G

    320g · £14.06/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Greggs 4 Vegan Sausage Rolls 420g

    420g · £10.24/kg
    £4.30
  • Greggs 2 Bacon & Cheese Wrap 202g

    202g · £20.05/kg
    £4.05
    £3.20 Clubcard (£15.84/kg)
  • Greggs 2 Corned Beef Bakes 290g

    290g · £13.97/kg
    £4.05
    £3.20 Clubcard (£11.03/kg)
  • Greggs 2 Chicken Bakes 306g

    306g · £15.36/kg
    £4.70
  • Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g

    308g · £15.26/kg
    £4.70
  • Greggs 2 Cheese & Onion Bakes 288g

    288g · £16.32/kg
    £4.70
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
    £3.20 Clubcard (£11.43/kg)
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
    £3.20 Clubcard (£7.49/kg)
  • Holland's 2 Steak Bakes 280g

    280g · £12.86/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£11.07/kg)
  • Holland's 4 Sausage rolls 424g

    424g · £8.49/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£7.31/kg)
  • Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g

    750g · £2.33/kg
    £1.75

Desserts & Sweet Pastries

  • trüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Tesco Banoffee Pie 500G

    £3.70
  • Tesco New York Cheesecake 450G

    £3.55
  • Tesco Double Chocolate Gateau 600G

    £3.75
  • Tesco Strawberry Gateau Bar 400G

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Tesco Strawberry Cheesecake 500G

    £3.55
  • Tesco Free From 4 Chocolate Eclairs 100g

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
  • Tesco Apple Strudel 600G

    600g · £4.08/kg
    £2.45

Bread & Pastry Sheets

  • Tesco Savoury & Crumbly Shortcrust Pastry 320g

    320g · £4.84/kg
    £1.55
  • Tesco Savoury and Crumbly Shortcrust Pastry 475g.

    475g · £4.63/kg
    £2.20

Ice

  • The Ice Co. Ice Cubes 2Kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo