Cheddar
SPAR Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.57/kg£4.05
Grated & Sliced Cheese
SPAR Grated Mature Cheddar Cheese 250g
250g · £15.00/kg£3.75Napolina Grated Cheese 50g
50g · £73.00/kg£3.65SPAR Parmigiano Reggiano Grated Cheese 50g
50g · £52.00/kg£2.60SPAR Grated Mozzarella 250g
250g · £18.40/kg£4.60SPAR Sliced Mature White Cheddar 200g
200g · £21.75/kg£4.35SPAR Cheesy Slices 170g
170g · £9.12/kg£1.55
Cheese Snacks
Strings & Things Cheestrings Twin Pack 20g
2pk · £0.80 each£1.60Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 123g
3pk · £1.02 each£3.05Babybel Mini Original Cheese Snacks 20g
6pk · £0.64 each£3.85Cheestrings Original 4 pack 80g
80g · £29.38/kg£2.35Dairylea Lunchers Ham N Cheese 65g
65g · £39.23/kg£2.55
Spreadable Cheese
Philadelphia Original Soft Cheese 165g
165g · £21.21/kg£3.50Boursin Garlic And Herb Soft Cream Cheese 150g
150g · £30.67/kg£4.60
Speciality & Other Cheese
SPAR Blue Stilton Cheese 180g
180g · £17.22/kg£3.10Longley Farm Natural Cottage Cheese 250g
250g · £11.40/kg£2.85SPAR Red Leicester 200g
200g · £15.25/kg£3.05