Chocolate Boxes & Gifts
Monty Bojangles Magnificent Truffles 248g
248g · £50.81/kg£12.60Green & Black's Organic Tasting Collection Chocolate Gift Box 360g
360g · £53.33/kg£19.20Toblerone Assorted Diamond Truffles 180g
180g · £46.67/kg£8.40Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £50.00/kg£15.00Waitrose Belgian Choc, Praline & Caramel Box 148g
148g · £42.16/kg20% off£6.24£7.80Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Lindt Lindor Matcha Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Butlers The Chocolate Box 160g
160g · £48.75/kg£7.80Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £38.54/kg20% off£5.28£6.60Monty Bojangles Marvellous Truffles 225g
225g · £40.00/kg£9.00After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles 150g
150g · £48.00/kg£7.20£5.76 loyalty card (£38.40/kg)Waitrose Mint Thins 150g
150g · £26.93/kg20% off£4.04£5.05Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £38.54/kg20% off£5.28£6.60Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g
180g · £26.67/kg20% off£4.80£6.00Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Waitrose Milk Chocolate Smothered Honeycomb 100g
100g · £36.00/kg£3.60£2.88 loyalty card (£28.80/kg)Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Cadbury Milk Tray Chocolate Gifting Box 312g
312g · £26.92/kg£8.40Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces 175g
175g · £54.86/kg£9.60Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60No.1 Chocolate Marc de Champagne Pearls 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Caramel Filled Chocolate Batons 97g
97g · £74.23/kg£7.20Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80Monty Bojangles Truffle Selection 135g
135g · £41.85/kg£5.65Elizabeth Shaw Dark Chocolate Mint Crisp 162g
162g · £37.04/kg£6.00No.1 Italian Brittle with Chocolate 120g
120g · £50.00/kg£6.00Waitrose One Choco Pound 80g
80g · £37.50/kg£3.00Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Waitrose Christmas Chocolate Selection 252g
252g · £47.62/kg£12.00Lily O'Brien's Desserts 50g
50g · £60.00/kg£3.00Bendicks Mint Collection 400g
400g · £37.50/kg£15.00Quality Street Tin 700g
700g · £21.43/kg£15.00Cadbury Heroes Chocolate Games Edition Sharing Tin 600g
600g · £24.00/kg£14.40Kinder Christmas Small Milk Chocolate Multipack 10 Bars 10x12.5g
125g · £26.40/kg£3.30Gu Chocolate Fondu 80g
80g · £22.50/kg£1.80Cadbury Dairy Milk Chunks Tin 300g
300g · £28.00/kg£8.40Cadbury Milk Chocolate Favourites Festive Stocking 174g
174g · £27.59/kg£4.80Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g
135g · £40.44/kg30% off£5.46£7.80Booja-Booja Gluten Free & Vegan Hazelnut Crunch Truffles 92g
92g · £78.26/kg20% off£7.20£9.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00View all (105)
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Waitrose Belgian Dark Chocolate 54% 180g
180g · £23.33/kg£4.20Lindt Lindor Pistachio Bar 100g
100g · £36.00/kg£3.60No.1 Fairtrade Uganda Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Galaxy Gift Milk Chocolate Bar 360g
360g · £21.67/kg£7.80Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Dark Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Littl' Bits Caramel Biscuit Mix 100g
100g · £36.00/kg£3.60Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g
135g · £34.07/kg£4.60Lindt Excellence Caramelised Hazelnut Dark Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Ombar Pistachio Cream Chocolate Bar 42g
42g · £61.90/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.83/kg33% off£1.78£2.65Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £22.50/kg£3.60Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £29.44/kg£2.65Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Ritter Sport Rum Raisins Hazelnuts 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20No.1 Dark Chocolate 90% 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Milk Chocolate Chip Cookie 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Tony's Chocolonely Milk Pecan Caramel Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Tony's Chocolonely Milk Popcorn Crunch 180g
180g · £12.83/kg30% off£2.31£3.30Lindt Les Grandes Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Tony's Chocolonely Everything Bar 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Creation Dark Pistachio Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Milk Wafer Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Creme Brulee Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Ritter Sport Alpine Milk Chocolate 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Tony's Chocolonely Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £26.67/kg£4.80Cadbury &More Biscoff 195g
195g · £15.64/kg33% off£3.05£4.55Lindt Excellence Dark Raspberry Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Pistachio Dark Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Dark Chilli Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Montezuma's Absolute Black 90g
90g · £49.44/kg£4.45Green & Black's Organic Hazelnut & Currant Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cox & Co Dark Chocolate Bee Pollen & Honey 70g
70g · £60.00/kg£4.20Divine Fairtrade 70% Dark Chocolate with Raspberries 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cox & Co Dark Chocolate Miso & Caramel 70g
70g · £60.00/kg£4.20Divine Fairtrade 70% Dark Choc with Ginger & Orange 90g
90g · £46.67/kg£4.20Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Lazy Day Gluten Free & Vegan Millionaire Shortbread 150g
150g · £20.80/kg20% off£3.12£3.90Ombar Vegan Coco Mylk Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95View all (192)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Dairy Milk Buttons Dessert 75g
75g · £24.00/kg£1.80Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120g
120g · £44.17/kg£5.30Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Candy Kittens Treets Pretzel Bites 120g
120g · £22.50/kg£2.70Reese's Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £26.67/kg£2.40Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g
100g · £30.20/kg15% off£3.02£3.55Deliciously Ella Vegan Salted Chocolate Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Candy Kittens Treets Salted Peanuts 120g
120g · £22.50/kg£2.70Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75No.1 Blonde and Milk Chocolate Caramelised Almonds 165g
165g · £40.00/kg£6.60Waitrose Christmas Dark Chocolate Orangettes 175g
175g · £34.29/kg£6.00Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £33.33/kg£1.40Deliciously Ella Vegan Chocolate Orange Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Lindt Lindor Milk Chocolate Mini Truffles 80g
80g · £37.50/kg£3.00Waitrose Mint Creams 200g
200g · £25.25/kg£5.05£4.04 loyalty card (£20.20/kg)Tony's Chocolonely Littl' Bits Triple Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £25.25/kg£5.05Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Tony's Chocolonely Tiny Mix of Choc Flavours 180g
180g · £48.33/kg£8.70Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £32.26/kg£3.00Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g
118g · £25.42/kg£3.00Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105g
105g · £19.05/kg20% off£2.00£2.50Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.49/kg25% off£3.79£5.05Cadbury Dairy Milk Buttons Twisted 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Montezuma's Organic Milk Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50Cadbury Giant Buttons 290g
290g · £18.62/kg£5.40Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Cadbury Twirl Bites 175g
175g · £25.71/kg£4.50Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £40.54/kg£1.50Lily O'Brien's Choc Blend Caramel & Sea Salt 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Lily O'Brien's Crunchy Salted Almond 100g
100g · £30.80/kg25% off£3.08£4.10Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £21.74/kg20% off£2.00£2.50Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £26.79/kg£3.00Booja-Booja Chocolate Wonders Raspberry Scrunch Organic 65g
65g · £54.62/kg£3.55View all (67)
Sweets
Kinnerton Chocolate Lollipop 22g
22g · £54.55/kg£1.20Fruittella Strawberry Chewy Sweets Stick 41g
41g · £23.17/kg£0.95Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £14.69/kg£2.10The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Waitrose Fizzy Watermelon Slices 65g
65g · £13.08/kg£0.85Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Candy Kittens Lucky Cherry 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Pink and White Marshmallows 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Apple & Strawberry Sours 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Sour Patch Kids Blue Raspberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Skittles Fruits 136G 136g
136g · £13.60/kg£1.85Squashies Drumstick Original 140g
140g · £12.14/kg£1.70Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Bone Shakers 160g
160g · £11.25/kg£1.80Maynards Bassetts Jelly Babies 350g
350g · £11.14/kg£3.90Maynards Bassetts Wine Gums 350g
350g · £11.14/kg£3.90Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Sour Patch Kids Monster Heads 105g
105g · £14.29/kg£1.50Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 130g
130g · £11.31/kg30% off£1.47£2.10Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon Treatsize Bag 20x17.5g
350g · £10.29/kg£3.60Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Candy Kittens Treets Crispy 120g
120g · £22.50/kg£2.70Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Sour Patch Kids Original Sweets Bag 120g
120g · £16.67/kg£2.00Waitrose Strawberry Flavour Pencils 65g
65g · £13.08/kg£0.85Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Werther's Original 135g
135g · £11.11/kg25% off£1.50£2.00Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Rowntree's Sour Watermelon Flavour Lollies 130g
130g · £11.31/kg30% off£1.47£2.10Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.67/kg£2.20Waitrose Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £14.67/kg£2.20Sour Patch Kids Strawberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Waitrose Mini Gems 200g
200g · £8.00/kg£1.60Panda 4 Liquorice Bars 128g
128g · £13.75/kg20% off£1.76£2.20Sour Patch Kids Watermelon 120g
120g · £16.67/kg£2.00Cooks' Ingredients Micro Marsh Mallows 16g
16g · £109.38/kg£1.75View all (90)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00