Chocolate Boxes & Gifts
Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £15.17/kg£2.20Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £22.30/kg£1.65Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £41.25/kg£8.25Maltesers Milk Chocolate Box 110g
110g · £32.73/kg£3.60Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Co-op Irresistible Belgian Milk Chocolate Flaked Truffles 160g
160g · £30.94/kg£4.95Co-op Irresistible Orange Crisp Cocoa Dusted Truffles 160g
160g · £30.63/kg£4.90Celebrations Milk Chocolate Box 300g
300g · £20.67/kg£6.20After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.50/kg£4.65Cadbury Roses Pralines 240 g
240g · £27.50/kg£6.60Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135g
135g · £40.74/kg£5.50Guylian Sea Shells 250G
250g · £33.60/kg£8.40Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 312g
312g · £24.68/kg£7.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 137g
137g · £44.16/kg£6.05Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £42.17/kg£12.65Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £30.25/kg£6.05Thorntons Classic Milk, Dark, White Chocolates 262g
262g · £41.98/kg£11.00Kinder Surprise 20G
20g · £75.00/kg£1.50Reese's Peanut Butter Filled Santas Treat Bag 55g Clipstrip
55g · £30.00/kg£1.65Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £47.97/kg£8.25
Chocolate Bars
Co-op Free From Millionaire's Crispy Stackers 150G
150g · £22.00/kg£3.30Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g
50g · £28.00/kg£1.40Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuit 5 Pack Muiltipack 150g (5 x 30g)
150g · £18.67/kg£2.80Kinder Bueno White Milk and Hazelnuts 39g
39g · £24.36/kg£0.95Tunnock's Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 8 x 30g
8pk · £14.17/kg£3.40Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9 x 20g
9pk · £0.35 each£3.15McVitie's Club Mint Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.26 each£1.85Twix Xtra Biscuit & Milk Chocolate Bars 75g
75g · £24.00/kg£1.80Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95NUTELLA® B-ready Chocolate Biscuit Bars Multipack 6 x 22g
132g · £23.86/kg£3.15McVitie's Club Orange Chocolate Biscuit Bars 7pk
7pk · £0.26 each£1.85McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Twix Xtra White Chocolate Bar 75g
75g · £24.00/kg£1.80Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)
43g · £22.09/kg£0.95Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41.5g · £22.89/kg£0.95Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40G
40g · £23.75/kg£0.95KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80KitKat 2 Finger Dark Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £16.91/kg£2.80Schär Melto 30G
30g · £46.67/kg£1.40KitKat Double Chocolate 99g
99g · £25.25/kg£2.50Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Cadbury Double Decker Chocolate Bar 54.5g
54.5g · £22.02/kg£1.20Cadbury Starbar Chocolate Bar 49g
49g · £24.49/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 45g
45g · £26.67/kg£1.20Galaxy Vegan Salted Caramel 100g
100g · £39.00/kg£3.90Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £33.00/kg£3.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180g
180g · £20.28/kg£3.65NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Boost Chocolate Bar 48.5g
48.5g · £24.74/kg£1.20Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 42g
42g · £33.33/kg£1.40Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180g
180g · £20.83/kg£3.75Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100g
100g · £29.50/kg£2.95Lindt Excellence 70% Cocoa Intense Dark 100g
100g · £33.00/kg£3.30Tony's Chocolonely Milk Chocolate with Caramel, Pretzel, Almond, Nougat and Sea Salt 180g
180g · £27.50/kg£4.95Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £13.75/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Galaxy Smooth Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £25.88/kg£2.95Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g
43g · £25.58/kg£1.10Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g
180g · £12.22/kg£2.20Co-op Irresistible Fairtrade Single Origin Dark Chocolate with Raspberries 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Co-op Irresistible Chocolate for Change 45% Cocoa Dark Milk Chocolate 100g
100g · £30.50/kg£3.05£2.55 loyalty card (£25.50/kg)Bounty Milk 57G
57g · £24.56/kg£1.40Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £23.75/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £26.09/kg£1.80View all (109)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 175g
175g · £15.71/kg£2.75Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £25.98/kg£2.65Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Large Milk Chocolate Bag 158g
158g · £24.37/kg£3.85Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Munchies Milk Chocolate & Caramel Tube 52g
52g · £21.15/kg£1.10Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends 191g
191g · £20.16/kg£3.85Cadbury Dairy Milk Chocolate Chunk Pouch 244 g
1pk · £3.85 each£3.85Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Maltesers Multipack Chocolate Funsize 11x18g Bags
214.5g · £15.38/kg£3.30Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Reese's Pieces Peanut Butter In a Crunchy Shell 90g
1pk · £2.50 each£2.50Maltesers Chocolate Treat Bag 68g
68g · £26.47/kg£1.80M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £15.00/kg£3.30Maltesers Milk Chocolate Box 310g
310g · £24.84/kg£7.70Smarties Milk Chocolate Tube 38g
38g · £28.95/kg£1.10Maltesers Milk Chocolate Bag 37g
37g · £37.84/kg£1.40Little Rolo Milk Chocolate Caramel Sharing Pouch 103g
103g · £23.30/kg£2.40Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Bag 40g
40g · £30.00/kg£1.20Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 85 g
85g · £19.41/kg£1.65Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90G
90g · £27.78/kg£2.50Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Flipz Salted Caramel Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Co-op Chocolate Coated Raisins with Milk Chocolate 150g
150g · £14.67/kg£2.20Flipz Limited Edition Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g
90g · £28.89/kg£2.60Reese's Milk Chocolate and Peanut Butter Cups, 2 Pack, 42g
42g · £30.95/kg£1.30Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
358g · £11.45/kg£4.10Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £12.10/kg£6.05Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £17.26/kg£3.85Cadbury Fudge Minis Chocolate Bag 100g
100g · £26.50/kg£2.65Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £20.00/kg£2.10View all (53)
Sweets
Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Candy Kittens Lucky Cherry Gourmet Sweets 140g
140g · £21.07/kg£2.95Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g
110g · £10.00/kg£1.10Maoam Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Nerds Gummy Clusters Fruit-Flavour Candy 113g
113g · £22.12/kg£2.50Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Co-op Marshmallows 160g
160g · £7.81/kg£1.25HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g · £7.62/kg£4.95Swizzels Squashie Orange & Cherry Flavour Double Dip 120g
120g · £8.33/kg£1.00Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.94/kg£1.85Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £6.07/kg£0.45 off£1.05£1.50Swizzels Mummy Mix 340g
340g · £8.09/kg£2.75Co-op Trick or Treat Mix 300g (20 x 15g)
300g · £8.17/kg£2.45Maoam Stripes Sweets Sharing Bag 140g
140g · £8.57/kg£1.20Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20Co-op Fizzy Rainbow Belts 65g
65g · £11.54/kg£0.75Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.00/kg£1.80HARIBO Bone Shakers 160g
160g · £7.50/kg£1.20HARIBO Sour Skeletons 160g
160g · £7.50/kg£1.20Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g
105g · £12.86/kg£1.35Co-op Gruesome Gummies 130g
130g · £7.31/kg£0.95Co-op Frightfully Fizzy Worms 130g
130g · £7.31/kg£0.95HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Co-op Marshmallows 150g
150g · £13.33/kg£2.00Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Sweetzone Mallow Twists 160g
160g · £10.31/kg£1.65Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Wawel Mieszanka Krakowska Chocolate Coated Jelly Sweets 245g
245g · £13.06/kg£3.20Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Werther's Original Sugar Free Caramel Butter Candies 42g
42g · £22.62/kg£0.95Co-op Irresistible Clotted Cream Fudge 150G
150g · £16.00/kg£2.40Co-op Strawberry Fizzy Laces 65G
65g · £10.00/kg£0.65NOMO Choc Lollies 3 x 12g (36g)
3pk · £65.28/kg£2.35Co-op Strawberry Pencils 65G
65g · £10.00/kg£0.65Mega Push Pop 30g
30g · £46.67/kg£1.40Barratt Whamz Extreme Bar 25g
25g · £22.00/kg£0.55E. Wedel Sezamki Sesame Snacks 27.2g
27.2g · £27.57/kg£0.75Royal Gulabjam 500EACH
500pk · £0.01 each£5.00Royal Rassomalai 500g
500g · £9.90/kg£4.95Swizzels Drumstick Squashies Original Raspberry & Milk Flavour
120g · £10.00/kg£1.20View all (52)
Chewing Gum & Mints
Extra Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41.3g · £20.58/kg£0.85Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £71.43/kg£1.50Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Wrigleys Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £64.29/kg£0.90Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Tic Tac Two Spearmint Flavour 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Tic Tac Two Lemon Raspberry Flavours 38.5g
38.5g · £54.55/kg£2.10Mentos Mint Chewy Dragees 38G
38g · £31.58/kg£1.20Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 piece
14g · £67.86/kg£0.95Extra Bubblemint Sugarfree Chewing Gum x10 pieces
14g · £67.86/kg£0.95Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Extra Peppermint Sugarfree Mints Roll PACK
1pk · £0.95 each£0.95Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 10PCE
14g · £67.86/kg£0.95Wrigleys Airwaves Blackcurrant 14G
14g · £67.86/kg£0.95Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
14g · £67.86/kg£0.95Tic Tac Limited Edition Fruit Fusion Mixed Fruit Flavour 49g
49g · £37.76/kg£1.85Extra Peppermint Sugarfree Mints Bottle 70 Pieces
70pk · £0.05 each£3.30Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
64g · £51.56/kg£3.30Extra Refreshers Watermelon Raspberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 Pieces
15.6g · £60.90/kg£0.95Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £0.16 each£1.10Extra Bubblemint Chewing Gum Bottle 46pc
64g · £51.56/kg£3.30Wrigley's Extra Peppermint 3 x 12.6g (37.8g)
42g · £45.24/kg£1.90Extra Refreshers Tropical Flavour Sugar Free Chewing Gum Handy Box 7pcs
15.6g · £60.90/kg£0.95Wrigleys Extra White Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Piece
64g · £51.56/kg£3.30Wrigleys Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 piece
64g · £51.56/kg£3.30Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Strawberry XXL 36 Mints 25g
20g · £75.00/kg£1.50Smint Sweet Mint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Smint Peppermint XXL 36 Mints 25g
25g · £60.00/kg£1.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3 x 9 Pieces
42g · £45.24/kg£1.90