Chips, Fries & Potatoes
Morrisons Hash Browns 750g
750g · £2.40/kg£1.80McCain French Fries Crispy 1.4kg
1.4kg · £2.94/kg20% off£4.12£5.15Morrisons Steak Cut Chips 1.2kg
1.2kg · £1.63/kg£1.95McCain 4 Jacket Potatoes 800g
800g · £5.63/kg£4.50£3.60 loyalty card (£4.50/kg)Morrisons Skin On Fries 600g
600g · £3.58/kg£2.15Morrisons Crinkle Cut Chips 1.2kg
1.2kg · £2.04/kg£2.45Morrisons Seasoned Curly Fries 600g
600g · £3.75/kg£2.25£1.80 loyalty card (£3.00/kg)Birds Eye Crispy Chips 1.45kg
1.45kg · £3.10/kg£4.50Morrisons Free From Homestyle Chips 750g
750g · £3.20/kg£2.40Mccain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.08/kg20% off£3.08£3.85McCain Hash Browns 625g
625g · £4.40/kg£2.75£2.20 loyalty card (£3.52/kg)Morrisons Seasoned Fries 750g
750g · £4.07/kg£3.05£2.44 loyalty card (£3.25/kg)Aunt Bessies Roast Potatoes 600g
600g · £5.00/kg£3.00Morrisons Thin Cut French Fries 1.2kg
1.2kg · £2.04/kg£2.45£1.96 loyalty card (£1.63/kg)Morrisons Mashed Potato 750g
750g · £2.73/kg£2.05Albert Bartlett Potato Croquettes 250g
250g · £7.00/kg£1.75Albert Bartlett Classic Fries 300g
300g · £7.67/kg£2.30Mccain Home Chips Straight 1.6kg
1.6kg · £2.90/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Seasoned Southern Fried Wedges 750g
750g · £3.20/kg£2.40McCain Potato Smiles 454g
454g · £5.37/kg20% off£2.44£3.05Morrisons Waffle Fries 550g
550g · £4.36/kg£2.40Morrisons Homestyle Chips 1.2kg
1.2kg · £3.00/kg£3.60McCain French Fries Crispy 900g
900g · £3.47/kg20% off£3.12£3.90Morrisons The Best Beef Fat Roast Potatoes 800g
800g · £4.19/kg£3.35Morrisons Potato Croquettes 750g
750g · £3.20/kg£2.40Morrisons Roast Potatoes 800g
800g · £2.00/kg£1.60McCain Micro Chips 4x100g
400g · £9.25/kg£3.70McCain Home Chips Crinkle 1.6kg
1.6kg · £3.22/kg£5.15McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.90/kg£3.90Morrisons The Best Fries With Rosemary & Sea Salt 600g
600g · £3.58/kg£2.15Birds Eye 10 Potato Waffles 567g
567g · £5.03/kg£2.85Morrisons Sweet Potato Fries 500g
500g · £5.30/kg£2.65Birds Eye Express Fries 200g
200g · £9.60/kg20% off£1.92£2.40Morrisons The Pizza Deal Waffle Fries 300g
300g · £12.30/kg10% off£3.69£4.10McCain Shake Shake Fries Spanish Smoked Paprika 300g
300g · £10.00/kg£3.00McCain Home Chips 2.1kg
2.1kg · £2.47/kg10% off£5.18£5.75Morrisons Potato Waffles 680g
680g · £2.65/kg£1.80Mc Cain Home Chips Straight 400g
400g · £7.25/kg£2.90
Side Dishes
Itsu Chicken Soup Dumplings 168g
168g · £21.73/kg£3.65£2.92 loyalty card (£17.38/kg)Itsu 6 Prawn Dim Sum 168g
168g · £21.43/kg£3.60Itsu Vegetable Steamed Dumplings 168g
168g · £21.43/kg£3.60Itsu Chicken Gyoza 240G
240g · £21.25/kg£5.10Itsu Sizzling Pork Gyoza 240g
240g · £21.25/kg£5.10Itsu Spicy Chicken Soup Dumplings 168g
168g · £20.54/kg£3.45Morrisons Free From Mozzarella Sticks 180g
180g · £20.00/kg£3.60Itsu Korean Bbq Beef Gyoza 240g
240g · £19.13/kg10% off£4.59£5.10Itsu 6 Chicken Dim Sum 168g
168g · £21.43/kg£3.60Itsu Teriyaki Chicken Bao Buns 256g
256g · £16.72/kg10% off£4.28£4.75Morrisons Battered Onion Rings 500g
500g · £4.70/kg£2.35Itsu 12 Spicy Chicken Gyoza 240g
240g · £21.25/kg£5.10Morrisons Giant Yorkshire Puddings Twin Pack 220g
220g · £12.05/kg£2.65Morrisons 12 Yorkshire Puddings 230g
230g · £6.52/kg£1.50Itsu Aromatic Duck Soup Dumplings 168g
168g · £20.54/kg£3.45The Real Yorkshire Pudding Company Gluten Free Yorkshire Puddings 180g
180g · £15.00/kg10% off£2.70£3.00Morrisons The Best 6 Yorkshire Puddings With Beef Dripping 288g
288g · £14.93/kg£4.30Cathedral City Cauliflower Cheese 350g
350g · £11.14/kg£3.90Morrisons The Pizza Deal Mozzarella Sticks 240g
240g · £17.08/kg£4.10Aunt Bessie 12 Unbaked Yorkshire Puddings 370g
370g · £8.11/kg£3.00Morrisons Pizza Sides Onion Rings 250g
250g · £14.76/kg10% off£3.69£4.10Itsu Hoisin Duck Bao Buns 256g
256g · £16.72/kg10% off£4.28£4.75Bisto Yorkshire Puddings 10 Pack 190g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Cauliflower Cheese 750g
750g · £4.00/kg£3.00President Crispy Bakes Brie Cheese 6 X Bakes 150g
150g · £24.67/kg£3.70Itsu Vegetable Fusion Gyoza 270g
270g · £18.89/kg£5.10Morrisons 12 Chilli Cheese Bites 180g
180g · £9.72/kg£1.75Morrisons Food To Order Party Snack Platter 372g
372g · £37.10/kg£13.80Morrisons Continental Platter 401g
401g · £34.41/kg£13.80Morrisons Indian Selection 1092g
1.09kg · £10.53/kg£11.50Morrisons Mozzarella Sticks
£3.45Morrisons 12 Mozzarella Sticks 180g
180g · £11.39/kg£2.05
Frozen Vegetables
Morrisons Broad Beans 575g
575g · £3.04/kg£1.75Morrisons Ready Prepared Diced Onions 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrisons Mixed Vegetables 850g
850g · £2.06/kg£1.75Morrisons Garden Peas 500g
500g · £2.50/kg£1.25£1.00 loyalty card (£2.00/kg)Morrisons Classic Vegetable Base Mix 750g
750g · £2.33/kg£1.75Morrisons Broccoli Florets 900g
900g · £2.06/kg£1.85Morrisons Edamame Beans 500g
500g · £6.80/kg£3.40Morrisons Butternut Squash Chunks 500g
500g · £3.60/kg£1.80Birds Eye Garden Peas 375g
375g · £4.48/kg20% off£1.68£2.10Morrisons Supersweet Sweetcorn 800g
800g · £2.19/kg£1.75Morrisons Stir Fry Vegetables 500g
500g · £5.90/kg£2.95Morrisons The Best Maple Carrot And Parsnip Wedges 375g
375g · £9.20/kg£3.45Morrisons Fine Green Beans 160g
160g · £13.44/kg£2.15Morrisons Carrot Batons 400g
400g · £2.88/kg£1.15Morrisons Baby Sprouts 300g
300g · £3.17/kg£0.95Morrisons Carrot Sweetcorn And Peas 385g
385g · £6.62/kg£2.55Morrisons Diced Swede And Carrot 600g
600g · £1.92/kg£1.15Morrisons Mixed Vegetables 1kg
1kg · £1.25/kg£1.25Morrisons Garden Peas 1kg
1kg · £1.80/kg£1.80Morrisons Savers Sweetcorn 500g
500g · £2.30/kg£1.15Morrisons Sliced Carrots 1500g
1.5kg · £1.17/kg£1.75Morrisons Fine Whole Green Beans 900g
900g · £1.94/kg£1.75Birds Eye Steamfresh Family Favourite Mix 4 Bags 540g
540g · £5.11/kg20% off£2.76£3.45Birds Eye Petit Pois 545g
545g · £5.61/kg10% off£3.06£3.40Morrisons Petit Pois 850g
850g · £2.06/kg£1.75Morrisons Button Sprouts 800g
800g · £1.69/kg£1.35Morrisons The Best Petit Pois 500g
500g · £3.70/kg£1.85Morrisons Casserole Mix 1kg
1kg · £1.80/kg£1.80Morrisons Ready Prepared Sliced Peppers 500g
500g · £2.60/kg£1.30Birds Eye Petits Pois 960g
960g · £4.11/kg£3.95Morrisons Wonky Peas 800g
800g · £1.44/kg£1.15Morrisons Twinpack Mushy Peas 300g
300g · £6.00/kg£1.80Birds Eye Steam Hearty Farmhouse Fresh 4 Pack 540g
540g · £6.39/kg£3.45Birds Eye Garden Peas 1.2kg
1.2kg · £3.83/kg£4.60Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £4.00/kg10% off£3.20£3.55Morrisons Cauliflower Florets 1kg
1kg · £1.80/kg£1.80
Pizza
Dr. Oetker Ristorante Gluten Free Mozzarella Pizza 370g
370g · £12.30/kg£4.55Morrisons Stonebaked Double Pepperoni Pizza 330g
330g · £6.52/kg£2.15£1.72 loyalty card (£5.21/kg)Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza 403G
403g · £18.61/kg£7.50Morrisons Stonebaked Four Cheese Pizza 330g
330g · £6.52/kg£2.15Chicago Town Fully Loaded Deep Dish 2 Pepperoni 310g
310g · £7.10/kg20% off£2.20£2.75Crosta & Mollica Pizza Fiorentina 453g
453g · £14.90/kg10% off£6.75£7.50White Rabbit Chicken & Chorizo 10 Romana Pizza 380g
380g · £16.71/kg£6.35Chicago Town Fully Loaded Deep Dish Four Cheese Pizza 296g
296g · £7.30/kg20% off£2.16£2.70Goodfellas Gluten Free Pepperoni Pizza 317g
317g · £15.14/kg£4.80Goodfellas Stonebaked Thin Pepperoni 332g
332g · £10.84/kg£3.60Dr. Oetker Ristorante Pepperoni Pizza 320g
320g · £13.13/kg£4.20Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g
335g · £12.54/kg£4.20Goodfellas Thin Margherita Pizza 345g
334g · £8.62/kg20% off£2.88£3.60Morrisons The Best Spicy Italian Meats Pizza 454g
454g · £9.25/kg£4.20Chicago Town Subs Meat Feast 250g
250g · £9.60/kg£2.40Morrisons The Best Margherita And Pesto Pizza 470g
470g · £11.70/kg£5.50Morrisons Takeaway Limited Edition Cheese Burger Pizza 530g
530g · £10.19/kg10% off£5.40£6.00Morrisons Stonebaked Fajita Chicken Pizza 335g
335g · £10.75/kg£3.60Goodfellas Thin Crust Roast Chicken Pizza 365g
365g · £8.88/kg10% off£3.24£3.60
Ready Meals
Morrisons Spaghetti Bolognese 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Beef Lasagne Ready Meal 400g
400g · £5.13/kg£2.05Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £12.75/kg£5.10Kershaws Beef Dinner Frozen Ready Meal 400g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Morrisons Chicken Kebab With A Garlic And Hot Sauce 450G
450g · £14.78/kg£6.65Morrisons The Best Garlic Chilli Prawn 400g
400g · £14.25/kg£5.70Cathedral City Macaroni Cheese 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons Fishermans Pie 340g
340g · £7.06/kg£2.40Morrisons Cottage Pie 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Chicken Chow Mein 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Ready to Cook Chicken Roast Dinner 400g
400g · £13.00/kg£5.2012 Morrisons Cantonese Chicken Satay
£3.45Kershaws Chicken Dinner Frozen Ready Meal 400g
400g · £7.50/kg£3.00Morrisons Sweet & Sour Battered Chicken 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Traditional Sausage & Mash 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Toad In the Hole 300g
300g · £8.00/kg£2.40Morrisons Cannelloni 250g
250g · £5.20/kg£1.30Morrisons Shepherds Pie 400g
400g · £6.00/kg£2.40Kershaws Lamb Dinner Frozen Ready Meal 400g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Tortilla With Chorizo 475g
475g · £7.26/kg£3.45Cathedral City Chicken & Bacon Bake 400g
400g · £12.75/kg£5.10Kirstys Mac & Cheeze 275g
275g · £12.18/kg£3.35Morrisons Swedish Meatballs 400g
400g · £10.13/kg10% off£4.05£4.50Morrisons Toad In The Hole 340g
340g · £11.12/kg10% off£3.78£4.20Cooks Pie & Mash 450g
450g · £7.89/kg£3.55Youngs Fishermans Pie 300g
300g · £11.17/kg£3.35The Authentic Food Company Indian Takeaway Chicken Tikka Masala 350g
350g · £6.86/kg£2.40The Authentic Food Company Takeaway Chinese Chicken Curry 350g
350g · £6.86/kg£2.40The Authentic Food Company Takeaway Sweet & Sour Battered Chicken 228g
228g · £10.53/kg£2.40The Authentic Food Company Indian Takeaway Chicken Korma 350g
350g · £6.86/kg£2.40Morrisons Eat Smart Sweet & Sour Chicken 350g
350g · £7.14/kg£2.50Kirstys Pasta Bolognese 300g
300g · £10.07/kg10% off£3.02£3.35Birds Eye Steam Fresh Creamy Pasta 400g
400g · £10.50/kg£4.20Morrisons Beef Stew & Dumplings 400g
400g · £8.25/kg£3.30Morrisons Beef Hotpot 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Cheese & Tomato Pasta Bake 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Spaghetti Carbonara 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Cottage Pie 400g
400g · £11.25/kg£4.50Morrisons Chicken Hotpot 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Eat Smart Chicken Hotpot 350g
350g · £7.14/kg£2.50Morrisons Eat Smart Beef Lasagne 350g
350g · £7.14/kg£2.50Youngs Admirals Pie 300g
300g · £9.33/kg£2.80Kershaws Fish n Chips Frozen Ready Meal 400g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Kershaws All Day Breakfast Frozen Ready Meal 400g
400g · £6.75/kg10% off£2.70£3.00Kershaws Steaklet & Chips Frozen Ready Meal 360g
360g · £8.33/kg£3.00Morrisons The Best Red Thai Prawn Curry 400g
400g · £12.83/kg10% off£5.13£5.70Morrisons Vegetable Lasagne 375g
375g · £6.40/kg£2.40Morrisons Italian Sausage Pasta Bake 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Macaroni Cheese 400g
400g · £6.13/kg£2.45View all (53)
Garlic Bread
Morrisons Garlic Bread Slices 260g
260g · £6.15/kg£1.60Morrisons Cheese & Garlic Slices 260g
260g · £9.54/kg10% off£2.48£2.75
Burgers & Hot Dogs
Morrisons The Best British Beef Quarter Pounders Burgers 454g
454g · £13.88/kg£6.30
Meat & Poultry
Birds Eye Original Beef Burgers with Onions 10 pack
567g · £16.93/kg£9.60Oresundschark Original Swedish Meatballs 600g
600g · £9.00/kg£5.40Morrisons Minced Beef 1kg
1kg · £9.60/kg£9.60Morrisons 4 Burgers with Onions 227g
227g · £10.57/kg£2.40Morrisons Beef Quarter Pound Burger 454g
454g · £10.57/kg£4.80The Lions Kingdom 100 Day Age 2 Ostrich Fillet Steaks In Marinade 250g
250g · £21.60/kg£5.40Morrisons Pork Crackling Joint 550g
550g · £10.45/kg£5.75Morrisons Pork Thick Sausages 900g
900g · £4.67/kg£4.20Morrisons Savers 8 British Beef Burgers 397g
397g · £7.81/kg£3.10Morrisons Savers 20 Thick Sausages 1kg
1kg · £2.15/kg£2.15The Lions Kingdom Ostrich Grill Steaks 240g
240g · £17.50/kg£4.20The Lions Kingdom Antelope Burgers 240g
240g · £22.50/kg£5.40Morrisons Savers Beef & Pork Mince 1kg
1kg · £7.20/kg£7.20Richmond 16 Skinless Frozen Pork Sausages 426g
426g · £6.34/kg10% off£2.70£3.00Richmond 12 Thick Frozen Pork Sausages 516g
516g · £5.81/kg£3.00Morrisons The Best Scotch Beef Quarter Pounder 454g
454g · £11.41/kg10% off£5.18£5.75Morrisons Limited Edition Salt & Vinegar Chippy Tea Chicken Bites 300g
300g · £17.33/kg£5.20Morrisons Turkey Mince 4% 500g
500g · £10.40/kg£5.20Morrisons Limited Edition Masala Style Chicken Tenders 300g
300g · £17.33/kg£5.20Morrisons 12 Chicken Satay Skewers 120g
120g · £28.75/kg£3.45Morrisons Chicken Breast Fillet 630g
630g · £8.97/kg£5.65Morrisons Savers Chicken Fillets 1kg
1kg · £4.90/kg£4.90Morrisons Chicken Joint 550g
550g · £9.82/kg£5.40Morrisons Free From Gluten Free/ Fully Cooked Nuggets 400g
400g · £11.75/kg£4.70Morrisons Breaded Buttermilk Chicken Mini Fillets 300g
300g · £16.00/kg£4.80Birds Eye 38 Crispy Chicken Dippers 697g
697g · £10.33/kg£7.20Rosie & Jim Gluten Free Crispy Shredded Chicken 380g
380g · £12.89/kg£4.90Morrisons 25 Battered Chicken Dippers 450g
450g · £6.44/kg£2.90£2.32 loyalty card (£5.16/kg)Morrisons Southern Fried Chicken Strips 350g
350g · £12.00/kg£4.20Birds Eye 2 Southern Fried Chicken Grills 180g
180g · £18.00/kg10% off£3.24£3.60Birds Eye 6 Southern Fried Chicken in Breadcrumbs 540g
540g · £13.33/kg£7.20Birds Eye 2 Crispy Chicken Grills 170g
170g · £19.06/kg10% off£3.24£3.60Morrisons Savers 8 Breaded Chicken Burgers 456g
456g · £3.95/kg£1.80Morrisons 4 Garlic & Herb Chicken Kievs 500g
500g · £8.40/kg£4.20Morrisons Savers Chicken Nuggets 18pk 320g
320g · £4.22/kg£1.35£1.08 loyalty card (£3.38/kg)Morrisons 20 Piece Chicken Selection Pack 304g
304g · £11.35/kg£3.45Morrisons Salt & Chilli Shredded Chicken 320g
320g · £12.19/kg£3.90Morrisons Cooked Chicken Breast Strips 500g
500g · £9.52/kg20% off£4.76£5.95Morrisons Tempura Battered Chicken Strips 350g
350g · £9.60/kg20% off£3.36£4.20Birds Eye 2 Southern Fried Chicken In Breadcrumbs 180g
180g · £20.00/kg£3.60Morrisons Chilli Cheese Nacho Chicken Bites 10pk
10pk · £0.23 each£2.30Morrisons Cook It Chicken Kyiv 324g
324g · £20.99/kg£6.80
Seafood
Raw Peeled Argentinian Red Shrimp 150g
150g · £34.00/kg£5.10Market Street Whitebait 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons Market St Raw Whole King Prawns 200g
200g · £25.50/kg£5.10Morrisons Market St Cooked Seafood Selection 250g
250g · £20.40/kg£5.10Frozen Prawns 200g
200g · £11.25/kg£2.25Morrisons Raw Patagonian Scallops 150g
150g · £39.67/kg£5.95Morrisons Market Street Raw Squid Rings 240g
240g · £21.25/kg£5.10Morrisons Salmon Fillets 330g
330g · £20.91/kg£6.90Morrisons Haddock Fillets 320g
320g · £21.94/kg10% off£7.02£7.80Morrisons Peeled & Cooked King Prawns 200g
200g · £22.25/kg£4.45Morrisons Cod Fillets 320g
320g · £24.38/kg£7.80Market Street Raw Giant Squid Tentacles 200g
200g · £25.50/kg£5.10Morrisons Market St White Shell Clams 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons Market St Cooked Shell On Coldwater Prawns 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons Market St Raw Peeled King Prawns 200g
200g · £25.50/kg£5.10Raw Scallops 125g
125g · £40.80/kg£5.10Morrisons The Best 50:50 White & Brown British Crab Meat 100g
100g · £54.00/kg£5.40Morrisons Fish Pie Mix 360g
360g · £15.97/kg£5.75Morrisons Market St Cooked Peeled Coldwater Prawns 210g
210g · £24.29/kg£5.10Morrisons Market St Cooked Mussel Meat 400g
400g · £12.75/kg£5.10Morrisons Market St Raw Whole Squid 300g
300g · £17.00/kg£5.10Morrisons Market St Cooked Peeled King Prawns 200g
200g · £25.50/kg£5.10Morrisons Market St Raw Easy Peel Argentinian Shrimp 180g
180g · £28.33/kg£5.10Morrisons The Best Peeled & Cooked Jumbo King Prawns
225g · £22.22/kg10% off£5.00£5.55Morrisons Market Street Cooked Mussels In Garlic Butter 500g
500g · £6.80/kg£3.40Morrisons Market Street Cooked Mussels In White Wine Sauce 500g
500g · £6.80/kg£3.40Morrisons Savers 10 Fish Fingers 250g
250g · £4.40/kg£1.10Birds Eye 4 Battered Cod Large Fillets 400g
400g · £18.80/kg10% off£7.52£8.35Birds Eye Gluten Free 12 Fish Fingers 360g
360g · £11.89/kg10% off£4.28£4.75Morrisons Jumbo Wholetail Breaded Scampi 280g
280g · £17.14/kg£4.80Birds Eye 8 Crispy Batter Fish Fingers 224g
224g · £8.93/kg20% off£2.00£2.50Morrisons Market Street Battered King Prawns 250g
250g · £18.00/kg£4.50Whitby Seafoods Gluten Free Scampi 200g
200g · £22.75/kg10% off£4.55£5.05Morrisons Battered Haddock 440g
440g · £13.86/kg£6.10Morrisons Savers Battered Whitefish 500g
500g · £6.00/kg£3.00Birds Eye Inspirations 6 Chunky Fish Fingers 360g
360g · £11.25/kg10% off£4.05£4.50Birds Eye 6 Crispy Batter Fish Fingers Extra Large 360g
360g · £11.25/kg10% off£4.05£4.50Morrisons The Best 2 Cod Fish Cake with Parsley Saucy Centre 290g
290g · £14.83/kg£4.30Youngs Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fillets 300g
300g · £17.27/kg10% off£5.18£5.75Youngs Chip Shop Gluten Free Battered Fish 270g
270g · £16.00/kg10% off£4.32£4.80Youngs 4 Cod Fishcakes 200g
200g · £8.35/kg10% off£1.67£1.85Morrisons Gluten Free Breaded Cod Fillets 300g
300g · £18.00/kg£5.40Morrisons Breaded Haddock 440g
440g · £15.68/kg£6.90Whitby Seafoods Wholetail Scampi 200g
200g · £22.50/kg£4.50Birds Eye 4 Breaded Haddock 4 Large Fillets 400g
400g · £16.75/kg£6.70Morrisons Savers Breaded Whitefish Fillets 500g
500g · £6.00/kg£3.00Kiltie Scampi Bites 400g
400g · £9.75/kg£3.90Birds Eye Gluten Free 2 Fish Fillets In Breadcrumbs 250g
250g · £17.12/kg10% off£4.28£4.75Youngs Gastro Tempura Battered 2 Lemon & Herb Basa Fillets 310g
310g · £20.32/kg£6.30Morrisons Savers Whitefish 520g
520g · £5.19/kg£2.70View all (51)
Frozen Fruit
Morrisons Blueberries 350g
350g · £11.43/kg£4.00£3.20 loyalty card (£9.14/kg)Morrisons Blackforest Fruit 400g
400g · £10.00/kg£4.00Morrisons Dark Sweet Cherries 300g
300g · £15.33/kg£4.60Morrisons Strawberries 350g
350g · £9.71/kg£3.40Morrisons Raspberries 300g
300g · £13.33/kg£4.00Morrisons Summer Fruits 430g
430g · £9.30/kg£4.00Morrisons Mango Chunks 500g
500g · £8.00/kg£4.00Indus Kesar Mango Pulp 850g
850g · £3.18/kg10% off£2.70£3.00
Meat Alternatives
Morrisons Plant Revolution Southern Fried Chicken Burger 227g
227g · £10.57/kg£2.40Linda Mccartney Southern Fried Chicken 210g
210g · £13.95/kg10% off£2.93£3.25Quorn Salt & Pepper Tenders 240g
240g · £15.00/kg£3.60Quorn Southern Fried Bites 300g
300g · £11.00/kg£3.30Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £9.33/kg£2.80Birds Eye Green Cuisine Fish Free Fingers 336g
336g · £10.27/kg£3.45Quorn 2 Garlic & Mushroom Escalopes 240g
240g · £13.33/kg10% off£3.20£3.55Quorn Crispy Fillets 200g
200g · £17.50/kg£3.50Morrisons Cauliflower Cheese Grills 4 pack
396g · £6.69/kg£2.65Morrisons Plant Revolution Ultimate Burgers 210G
210g · £13.10/kg£2.75Morrisons Plant Revolution Sausage Roll 4 x 100g
400g · £6.00/kg£2.40Linda McCartneys 6 Vegetarian Red Onion & Rosemary Sausages 270g
270g · £11.11/kg£3.00Richmond 8 Frozen Meat Free Vegan Sausages 304G
304g · £8.55/kg£2.60Quorn Mince 500g
500g · £7.20/kg£3.60Morrisons Plant Revolution Spicy Bean Burger 454g
454g · £5.29/kg£2.40Quorn Plain Fillets 312G
312g · £9.52/kg10% off£2.97£3.30Morrisons Plant Revolution Vegetable Burger 454g
454g · £5.29/kg£2.40Linda McCartneys 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg£3.00Linda McCartney Mozzarella Burger 227g
227g · £13.22/kg£3.00Quorn 2 Quarter Pounders 227g
227g · £14.10/kg10% off£3.20£3.55Quorn Chicken Style Pieces Gluten Free 500g
500g · £7.20/kg£3.60Quorn Pieces 300g
300g · £9.90/kg10% off£2.97£3.30Morrisons Plant Revolution Chicken Style Pieces 300g
300g · £9.00/kg£2.70Morrisons Plant Revolution Meat Free Burgers 342g
454g · £5.29/kg£2.40Birds Eye Veggie Fingers 10pk 284g
284g · £8.10/kg£2.30Morrisons Plant Revolution Meat Free Mince 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons Oriental Selection 822g
822g · £13.99/kg£11.50Morrisons The Best Halloumi Burgers 2pk 200g
200g · £21.00/kg£4.20Linda McCartney Mince 500g
500g · £7.20/kg£3.60Quorn Roast 454g
454g · £11.34/kg£5.15Quorn Mince 300g
300g · £11.00/kg£3.30Morrisons The Best Loaded Hunters Inspired Burger 420g
420g · £16.43/kg£6.90
Savoury Pastries
Morrisons Chicken Ham Hock & Leek Pies 400g
400g · £12.75/kg£5.10Genius Gluten Free 2 Sausage Rolls 2x100g
200g · £16.25/kg£3.25Morrisons Chicken Bakes 2pk 280g
280g · £6.07/kg£1.70Morrisons Steak Pies 568g
568g · £4.49/kg£2.55Morrisons Cheese & Bean Bakes 280g
280g · £4.46/kg£1.25Morrisons Cheese & Vegetable Pies 568g
568g · £4.49/kg£2.55Morrisons Dumpling Top Steak Pie 550g
550g · £9.82/kg10% off£5.40£6.00Morrisons Steak Bakes 2pk 280g
280g · £6.25/kg£1.75Morrisons 2 Sausage & Bean Slices 280g
280g · £4.46/kg£1.25Linda McCartney 2 Meat Free Country Pies 380g
380g · £7.89/kg£3.00Morrisons Spinach Leek & West Country Cheddar Puff Pastry Parcel 400g
400g · £6.00/kg£2.40Morrisons 2 Cheese & Onion Bakes 290g
290g · £8.38/kg10% off£2.43£2.70Morrisons Steak & Craft Ale Pies 400G
400g · £11.48/kg10% off£4.59£5.10Morrisons Chicken & Vegetable Pies 568g
568g · £4.49/kg£2.55Genius/Denby Dale Gluten Free 2 Chicken Pies 320g
320g · £12.09/kg10% off£3.87£4.30Morrisons Cheese & Onion Bakes 2pk 280g
280g · £4.82/kg£1.35
Desserts & Sweet Pastries
Daim Chocolate Cake With Crunchy Caramel 400g
400g · £12.25/kg£4.90Morrisons Black Forest Gateau 375g
375g · £8.00/kg£3.00Morrisons Banoffee Pie 500g
500g · £6.00/kg£3.00Morrisons Bake At Home 6 Croissants 360g
348g · £11.49/kg£4.00Morrisons Chocolate Gateau 350g
350g · £8.57/kg£3.00Morrisons Frozen Sausage Rolls 2pk 280g
280g · £4.46/kg£1.25Morrisons The Best Maple Pecan Roulade 420g
420g · £14.14/kg10% off£5.94£6.60Morrisons Double Chocolate Sundae 900ml
900ml · £3.67/L£3.30Morrisons Chocolate Cheesecake 420g
420g · £7.38/kg£3.10Morrisons Lemon Meringue Pie 475g
475g · £6.32/kg£3.006 Eclairs 160g
160g · £16.25/kg£2.60English Cheesecake Company Mint Choc Chip Cheesecake Bites 210g
210g · £17.86/kg£3.75English Cheesecake Company Lemon Cheesecake Bites 210g
210g · £16.71/kg10% off£3.51£3.90Morrisons Almond Fingers 230g
230g · £6.30/kg£1.45Toblerone Almondy Chocolate Cake 400g
400g · £12.25/kg£4.90
Bread & Pastry Sheets
Crosta Mollica Roast Garlic & Mozzarella Flatbread 229g
229g · £16.51/kg10% off£3.78£4.20Jus Rol Puff Pastry Block 500g
500g · £4.70/kg£2.35Jus Rol Shortcrust Pastry Block 500G
500g · £3.42/kg10% off£1.71£1.90
Ice
Ice Club Really Big Ice Cubes 1kg
1kg · £1.35/kg£1.35£1.08 loyalty card (£1.08/kg)Ice Club Classic Ice Cubes 1.8kg
1.8kg · £0.75/kg£1.35