Bread
Morrisons Part Baked Baguettes 2 pack
2pk · £0.73 each£1.45Morrisons Part Bake White Crusty Rolls 4 pack
4pk · £0.41 each£1.65St Pierre Brioche Loaf
500g · £8.80/kg£4.40Warburtons Soft Tiger Bloomer White 600g
600g · £3.50/kg£2.10Morrison Tiger Bread Thick Sliced Bloomer 800g
800g · £2.56/kg£2.05Warburtons Bread Original Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.56/kg£2.05Hovis Bread Soft White Medium Bread Loaf 800g
800g · £2.13/kg£1.70Warburtons Bread White Toastie 800g
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Bread White Toastie Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.13/kg£0.90Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Bloomer 400g
400g · £10.50/kg£4.20Morrisons White Super Toastie 800g
800g · £1.19/kg£0.95Warburtons Bread Danish White 400g
400g · £3.88/kg£1.55Warburtons Milk Roll Bread
400g · £4.38/kg£1.75Morrisons Medium White Loaf 800g
800g · £1.00/kg£0.80Morrisons Medium White Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75Warburtons Soft White Sliced Sandwich Thins
6pk · £0.26 each£1.55Warburtons Bread White Medium Loaf
800g · £2.19/kg£1.75Hovis Soft White Farmhouse Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Warburtons Bread Medium White Loaf 400g
400g · £3.00/kg£1.20Morrisons The Best White Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Hovis Best Of Both Thick 800g
800g · £1.88/kg£1.50Jasons Sourdough Wholemeal Ciabattin 580g
580g · £4.57/kg£2.65Baker Street Seeded Rye Bread
500g · £4.80/kg£2.40Jasons Sunflower Seeded Protein Sourdough 580g
580g · £5.78/kg£3.35Morrisons The Best Seeded Sourdough 400g
400g · £6.00/kg£2.40Warburtons Bread Seeded Batch Loaf 800g
800g · £2.94/kg£2.35Jasons Grains And Seeds Ciabattin Sourdough 580g
580g · £4.66/kg£2.70Warburtons Seeded Batch Bread
400g · £3.28/kg10% off£1.31£1.45Morrisons The Best Sunflower & Pumpkin Bread 800g
800g · £2.63/kg£2.10Hovis Bread 7 Seeds Original 800g
800g · £2.70/kg10% off£2.16£2.40Jasons Sourdough Superb Sprouted Grains 450g
450g · £5.89/kg£2.65Morrisons Soya & Linseed Loaf 800g
800g · £2.36/kg10% off£1.89£2.10Warburtons Bread Wholemeal Medium Loaf 400g
400g · £3.13/kg£1.25Hovis Bread Tasty Wholemeal Medium 800g
800g · £2.25/kg£1.80Morrisons Wholemeal Medium 800g
800g · £1.19/kg£0.95Hovis Tasty Wholemeal Bread Thick 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Wholemeal Bread 400g
400g · £3.00/kg£1.20Warburtons Bread Gluten Free White Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Hovis Bread Soft White Thick Bread Loaf 800g
800g · £2.06/kg£1.65Warburtons Original White Farmhouse Bread
400g · £3.88/kg£1.55Morrisons Savers White Loaf 800g
800g · £0.81/kg£0.65Jasons Sourdough Bread The Great White Straight Up Sourdough 450g
450g · £5.33/kg£2.40Hovis Best Of Both Medium 800g
800g · £1.81/kg£1.45Kingsmill 50/50 Medium 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf 300g
300g · £7.83/kg£2.35Hovis Bread Seed Sensations 400g
400g · £3.63/kg£1.45Morrisons Medium Wholemeal Loaf 400g
400g · £1.88/kg£0.75
Croissants & Breakfast
St Pierre Vanilla Brioche Tear And Share
500g · £9.60/kg£4.80Morrisons Butter Brioche Rolls
8pk · £0.26 each£2.05Brioche Pasquier Pitch Chocolate 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Brioche Pasquier Chocolate Chip Pitch 6 pack
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons Pains Au Chocolat 6 pack
6pk · £0.33 each£1.95Morrisons All Butter Croissant 8 pack
8pk · £0.34 each£2.75£1.93 loyalty card (£0.24 each)Morrisons Croissants 6 pack
6pk · £0.37 each£2.20Morrisons All Butter Pains Au Chocolat
4pk · £0.54 each£2.15Morrisons The Best 4 All Butter Croissants
4pk · £0.76 each£3.05Morrisons The Best Pains Au Chocolat
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons All Butter Croissants
4pk · £0.44 each£1.75McVities Toasting Waffles 8 pack
8pk · £0.29 each£2.30Morrisons Filled Waffles 272g
272g · £8.82/kg£2.40Waffle Amour Choco Sugar Waffles
5pk · £0.48 each£2.40Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £9.40/kg£2.35Morrisons Apple Turnover 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Jam & Cream Horn 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Morrisons Chocolate Eclairs 185g
185g · £9.19/kg£1.70Morrisons The Best Mini Meringue Shells 12 pack
12pk · £0.20 each£2.40St Pierre 6 Choc Filled Crepes
192g · £13.80/kg£2.65Morrisons 6 Sweet Pancakes
6pk · £0.49 each£2.95Abra Ca Debora Buttermilk Pancakes
6pk · £0.44 each10% off£2.61£2.90Morrisons Scotch Pancakes 6pk
6pk · £0.11 each£0.65Hersheys Cookies N Creme Crepes 192g
192g · £13.02/kg£2.50Morrisons The Best Sicilian Lemon Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Chocolate & Hazelnut Crepes
6pk · £0.42 each£2.50Brioche Pasquier Pancake
8pk · £0.38 each£3.00Morrisons The Best Buttermilk Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10£1.47 loyalty card (£0.37 each)Warburtons Crumpets 9 pack
9pk · £0.16 each£1.45Genius Gluten Free Crumpets 4 pack 220g
220g · £12.73/kg£2.80Warburtons Traditional Crumpets 6 pack
6pk · £0.19 each£1.15Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.70Morrisons All Butter Muffins 4 pack
4pk · £0.29 each£1.15Morrisons Chocolate Chip Brioche Rolls 8 pack
8pk · £0.26 each£2.10Morrisons Pistachio Croissant 2pk
2pk · £1.18 each£2.35Morrisons The Best Blueberry Pancakes 4pk
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons 6 Crumpets
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons 6 Our Dough Crumpets
6pk · £0.27 each10% off£1.62£1.80
Buns & Rolls
St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk · £0.76 each£3.05St. Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk · £0.88 each£3.50Baker Street Seeded Burger Buns
6pk · £0.34 each£2.05St. Pierre 6 Brioche Burger Buns
6pk · £0.58 each£3.50Morrisons The Best 4 Sliced Brioche Buns
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons The Best Limited Edition Everything Brioche Buns 4pk
4pk · £0.44 each£1.75Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4 pack
4pk · £0.56 each£2.25Warburtons Thin Plain Bagels
6pk · £0.38 each£2.25New York Bagels Sliced Cinnamon & Raisin 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95New York Bakery Co. Sesame Bagel
5pk · £0.40 each£2.00Warburtons Plain Bagels
5pk · £0.46 each£2.30New York Bakery Co Limited Edition Everything Bagels 5pk
5pk · £0.50 each£2.50Warburtons 4 Our Dough Bagels
4pk · £0.64 each£2.55New York Bakery Co Plain Bagels 5 pack
5pk · £0.39 each£1.95Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels
5pk · £0.46 each£2.30Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk · £0.37 each£2.20St. Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls
4pk · £0.68 each£2.70Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk · £0.30 each£1.80Morrisons Finger Rolls
6pk · £0.20 each£1.20In store Produced - White Finger Rolls 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons The Best White Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.36 each£1.45Morrisons Wholemeal Rolls
6pk · £0.10 each£0.60St Pierre Soft Brioche Baguettes 4pk
4pk · £0.76 each£3.05Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk · £0.89 each£3.55Morrisons Free From White Rolls 280g
280g · £7.68/kg£2.15Morrisons Part Baked White Rolls 6 pack
6pk · £0.23 each£1.40Jasons Everyday White Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05Jasons Everyday Tiger Rolls With Sourdough 4pk 320g
320g · £6.41/kg£2.05Warburtons 4 Large White Rolls 366g
366g · £5.87/kg£2.15Warburtons Sliced White Rolls 12 pack
12pk · £0.20 each£2.35Morrisons The Best Wholemeal Bread Rolls 4 pack
4pk · £0.40 each£1.60Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk · £0.26 each£1.55Morrisons Soft White Rolls 6 Pack
6pk · £0.11 each£0.65
Wraps, Pittas & Naans
Warburtons Gluten Free 4 Soft White Pittas
240g · £15.00/kg£3.60Morrisons Stonebaked White Pittas 6 pack
6pk · £0.09 each£0.55Morrisons Stonebaked Wholemeal Pittas 6 pack
6pk · £0.11 each£0.65Warburtons Wholemeal Soft Pittas
4pk · £0.36 each£1.45Warburtons Soft White Pittas
252g · £5.75/kg£1.45Morrisons 8 Mini Plain Tortillas
8pk · £0.17 each£1.35Mission Wholemeal Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads
4pk · £0.59 each£2.35Mission Protein Tortilla Wraps 6pk 367g
5pk · £0.44 each£2.20Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g · £14.57/kg£3.25Warburtons Gluten Free White Wraps 4 pack
4pk · £0.79 each10% off£3.15£3.50Morrisons Wheat & White Tortillas
8pk · £0.21 each£1.70Mission Deli Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Mission Deli Chargrilled Tortilla Wraps
6pk · £0.34 each£2.05Morrisons Corn Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Deli Kitchen Chargrilled Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Warburtons Protein Sliced Flatbreads
4pk · £0.53 each£2.10Morrisons Middle Eastern Flatbreads 2pk 200g
200g · £10.50/kg£2.10Old El Paso Stand n Stuff Soft Tortillas 193g
193g · £15.54/kg£3.00Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
8pk · £0.21 each£1.70Old El Paso Flour Tortillas 326g
326g · £5.83/kg£1.90Deli Kitchen Plain Wraps 6pk
6pk · £0.32 each£1.90Deli Kitchen 2 Persian Flatbreads 90g
90g · £19.44/kg£1.75Al Fez Kebab Flatbread 200g
200g · £13.25/kg£2.65Morrisons The Best Plain Flatbreads 2pk
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons The Best Pesto & Pecorino Flatbread 260g
260g · £14.54/kg10% off£3.78£4.20Morrisons Bravas Tortilla 200g
200g · £13.50/kg10% off£2.70£3.00Old El Paso 10 Street Market White Corn Tortillas 208g
208g · £12.74/kg£2.65Mission Deli Wheat & White Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Garlic & Corainder Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.92/kg£1.80Morrisons Garlic & Coriander Naan
2pk · £0.70 each£1.40Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £0.80 each£1.60Morrisons Chapatti 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20£0.96 loyalty card (£0.16 each)Morrisons Plain Naan Bread 2 x 130g
260g · £6.23/kg10% off£1.62£1.80Sharwoods Plain Mini Naans 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Sharwoods Peshwari Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50The Clay Oven Bakery Garlic & Coriander Naan Bread 2 pack
2pk · £1.35 each£2.70Sharwoods 4 Garlic & Coriander Mini Naans
260g · £9.62/kg£2.50The Clay Oven Bakery Plain Naan Bread 360g
360g · £6.75/kg10% off£2.43£2.70Sharwoods Low Fat Mini Naans 260g
260g · £9.62/kg£2.50Morrisons Mini Garlic & Coriander Naan Breads
200g · £10.50/kg£2.10Aagrah Garlic & Coriander Naan 2pk
2pk · £1.20 each10% off£2.39£2.65Sharwoods Garlic & Coriander Naan 2 pack
2pk · £1.25 each£2.50Sharwoods Plain Naan Bread 2 pack
2pk · £1.10 each£2.20Morrisons Plain Tortilla Wraps
4pk · £0.38 each£1.50Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25Morrisons Takeaway Chapatti 2 pack
170g · £10.59/kg£1.80Warburtons 4 Naan Flatbreads
4pk · £0.56 each£2.25
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Morrisons Cherry Pie
550g · £8.36/kg£4.60Morrisons Apple Crumble 2x135g
270g · £9.63/kg£2.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons The Best Jam Sponge Tarts 4pk 140g
140g · £21.21/kg10% off£2.97£3.30The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Morrisons Apple Pie
550g · £7.53/kg10% off£4.14£4.60Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Morrisons The Best Large Lemon Tart
418g · £10.98/kg10% off£4.59£5.10
Small Cakes & Treats
Royal Motichoor Ladoo 500g
500g · £12.00/kg£6.00Royal Jalebi 300g
300g · £20.00/kg£6.00Soreen Lunch Box Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Morrisons Hidden Centre Cupcakes 9pk
9pk · £0.72 each10% off£6.48£7.20Cadbury Cake Bars Crunchie X5
5pk · £0.54 each£2.70Morrisons Cornflake Cluster 15pk
15pk · £0.24 each£3.60Morrisons Caramel Crispy Bites 18pk
18pk · £0.20 each£3.60Cadbury Mini Rolls Raspberry Family Size 10 pack
10pk · £0.46 each£4.55Kinder Pingui Chocolate 30g
30g · £30.00/kg£0.90Soreen 5 Apple Lunchbox Loaves
5pk · £0.43 each£2.15Morrisons 20 Chocolate Brownie Mini Bites
£3.05Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 pack
5pk · £0.43 each£2.15Mr Kipling Angel Cake Slices 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60Mr Kipling Mini Battenbergs 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60Cadbury Mini Rolls Milk Chocolate Family Size 10 pack
10pk · £0.48 each£4.80Morrisons Jam & Cream Slice 2 Pack
2pk · £1.23 each£2.45Morrisons Caramel Shortcake Bites 20 Pack
20pk · £0.18 each£3.60Morrisons Savers 5 Chocolate Chip Cake Bars
5pk · £0.19 each£0.95Morrisons Free From Victoria Sponges Slices 4 pack
4pk · £0.69 each£2.75Mr Kipling French Fancies 8 pack
8pk · £0.45 each£3.60Morrisons Chocolate Topped Flapjacks 16pk
16pk · £0.23 each£3.60Morrisons Free From Chocolate Chip Brownies 112g
112g · £26.79/kg£3.00Market Street Flapjack Bites
£3.05Morrisons Butterfly Cakes 6 pack
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Plain Fairy Cakes 234g
234g · £6.41/kg£1.50English Cheesecake Company Lotus Biscoff Cheesecake Bites 210g
210g · £16.71/kg10% off£3.51£3.90Cadbury Chocolate Mini Rolls 5 pack
5pk · £0.60 each£3.00Morrisons Apple Pies
6pk · £0.25 each£1.50Mr Kipling Angel Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Morrisons Mini Chocolate Rolls 10pk
10pk · £0.20 each£1.95Morrisons Iced Fairy Cakes 256g
256g · £8.20/kg£2.10Mr Kipling Choc Chip Breakfast Bakes 4pk
4pk · £0.68 each10% off£2.70£3.00Mr Kipling Viennese Whirls 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Morrisons The Best Chocolate Covered Bourbons 162g
162g · £17.90/kg£2.90Morrisons Party Fairy Cakes 12pk
12pk · £0.25 each£3.00Soreen Malt Lunchbox Loaves
10pk · £0.27 each10% off£2.70£3.00Morrisons 6 Carrot Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons The Best Mini Victoria Sponge Cakes
£3.05Mr Kipling Bakewell Slices 6 pack
6pk · £0.50 each10% off£2.97£3.30Morrisons Market Street Mini Snowballs 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons The Best Fruit Slices 5pk
5pk · £1.04 each£5.20Mr Kipling Lemon & Raspberry Whirls
4pk · £0.49 each10% off£1.94£2.15Morrisons Savers 6 Chocolate Mini Rolls
6pk · £0.18 each£1.05Morrisons 6 Angel Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55Morrisons Savers Raspberry Mini Rolls
6pk · £0.15 each£0.90Morrisons 8 Neapolitan Meringue Nests Dipped In Milk Chocolate 152.8g
153g · £17.67/kg10% off£2.70£3.00Morrisons Cream Cake Selection 6pk
6pk · £1.00 each£6.00We Love Cake Rip Roaring 4 Raspberry Ripple Slices
4pk · £0.67 each10% off£2.66£2.95Galaxy Ripple Cake
£15.10Morrisons 6 Country Cake Slices
160g · £9.69/kg£1.55View all (73)
Scones & Teacakes
Mini Milk Chocolate Teacakes 14 pack
14pk · £0.22 each£3.05Morrisons The Best All Butter Scones
4pk · £0.63 each£2.50Tunnocks Milk Chocolate Teacakes 6x24g
144g · £10.42/kg£1.50Morrisons The Best Sultana Scones 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons Jam & Cream Fruited Scones 2 Pack
2pk · £1.20 each£2.40Warburtons Fruited Teacakes 4 pack
4pk · £0.44 each£1.75Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.75 each£3.00Morrisons Fruited Loaf 400g
400g · £5.38/kg£2.15Soreen Malt Loaf Large
260g · £7.31/kg£1.90Soreen Sliced Loaf 290g
290g · £6.52/kg10% off£1.89£2.10
Whole Cakes
Morrisons The Best Sicilian Lemon Cake
10% off£15.39£17.10Morrisons The Best Carrot Loaf Cake
242g · £14.88/kg£3.60Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Morrisons The Best White Chocolate & Raspberry Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons Iced Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Decorate at Home Madeira Cake
£8.80Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons The Best Lemon Loaf Cake
301g · £10.76/kg10% off£3.24£3.60Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Morrisons Cookie Dough Cake
10% off£13.10£14.55Soreen Banana Loaf
£1.80Yorkshire Baking Company Sultana Mega Loaf Cake
£3.40Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Morrisons Large Happy Birthday Balloon Cake 1048g
1.05kg · £13.74/kg£14.40Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£14.40Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Morrisons Chocolate Celebration Cake
£6.30Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Vintage Cake
£17.25Morrisons Football Celebration Cake 1008g
1.01kg · £12.86/kg10% off£12.96£14.40Morrisons Sprinkle Celebration Cake 1425g
1.43kg · £11.37/kg10% off£16.20£18.00Disney Princess Celebration Cake
£16.80Disney Stitch Celebration Cake 838g
838g · £20.05/kg£16.80Minecraft Creeper Chocolate Celebration Cake 1096g
1.1kg · £15.33/kg£16.80Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Morrisons The Best Billionaire Cake
10% off£18.36£20.40Cadbury Flake Chocolate Celebration Cake Serves 14
10% off£14.04£15.60Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Yorkshire Baking Co. Jam And Coconut Mega Loaf
10% off£3.06£3.40
Savoury Pies
Little Dish Chicken & Veg Pie 200G
200g · £19.00/kg£3.80Morrisons Savers 4 Snack Pork Pie 260g
260g · £5.77/kg£1.50Morrisons Puff Pastry Steak & Ale Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Pukka The Big One Steak Pie 500g
500g · £10.80/kg£5.40Morrisons Melton Mowbray Small Pork Pie 140g
140g · £15.71/kg£2.20Cathedral City Cottage Pie 400g
400g · £12.75/kg£5.10Pukka Veggie Leek & Potato In Cheddar Sauce 213g
213g · £12.68/kg£2.70Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g
215g · £12.56/kg£2.70Morrisons Mini Pork Cheese & Pickle Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Morrisons Mini Pork Pies 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Pukka All Steak Pie 209g
209g · £12.92/kg£2.70Pukka Chicken & Mushroom Pie 212g
212g · £12.74/kg£2.70Morrisons Steak & Ale Pie 500g
500g · £9.28/kg10% off£4.64£5.15Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 2x75g
150g · £14.40/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Large Melton Pork Pie 440g
440g · £9.20/kg10% off£4.05£4.50Pork Farms Mini Branston Pork Pies 4 pack
4pk · £0.63 each£2.50Morrisons 4 Mini Melton Mowbray Pork Pies
4pk · £0.60 each£2.40Pork Farms Mini Pork Pies 4 Pack 4 pack
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Morrisons Short Crust Steak Pie 200g
200g · £12.50/kg£2.50Pukka Steak & Kidney Pie 219g
219g · £12.33/kg£2.70Morrisons The Best Mini Chilli Jam Topped Pork Pies 4 x 50g
200g · £20.25/kg£4.05Morrisons The Best Steak And Red Wine Pie 500g
500g · £16.10/kg£8.05Morrisons Mini Pork Pies 2pk
2pk · £0.75 each£1.50Morrisons Minced Beef & Onion Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Pukka Vindaloo Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Pork Farms Original Medium Pork Pie
£3.25Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425g
425g · £8.71/kg£3.70Snack Pork Pies 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Pukka Creamy Peppered Steak Pie 205g
205g · £13.17/kg£2.70Morrisons 2 Individual Pork Pies
150g · £12.33/kg£1.85Morrisons Steak Pie 150g
150g · £10.00/kg£1.50Schwartz Chicken Bacon & Potato Pie 35g
35g · £32.86/kg£1.15Morrisons 10 Dinky Pork Pies 250g
250g · £10.00/kg£2.50Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £19.25/kg£3.85Morrisons Mini Melton Mowbray Pork Pies 6x50g
300g · £11.17/kg£3.35Morrisons Melton Mowbray Snack Pork Pies 4x75g
300g · £10.00/kg£3.00
Seasonal Bakery
Gingerbread Person
£1.50Morrisons The Best Christmas Rich Fruit Cake
£9.80Morrisons Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Morrisons The Best Christmas Pudding 800g
800g · £12.94/kg£10.35Morrisons Christmas Top Iced Fruit Cake
£8.00Morrisons The Best Boxed Stollen
£8.65Morrisons Christmas Rich Fruit Cake
£7.50Hallo Stollen Loaf With Marzipan & Fruits 500g
500g · £8.70/kg£4.35Morrisons The Best Stollen Slices 222g
222g · £19.59/kg£4.35Morrisons The Best Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £13.75/kg£5.50Morrisons Iced Fruit Bar Slab 400g
400g · £10.88/kg£4.35Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 800g
800g · £6.50/kg£5.20Morrisons The Best Cranberry And Clementine Stollen Slices 220g
220g · £19.77/kg£4.35Morrisons The Best Mince Pies 6pk
6pk · £0.58 each£3.45Morrisons Best Mini Mince Pies 9pk
9pk · £0.45 each£4.05Morrisons 6 Iced Mince Pies
6pk · £0.38 each£2.30Morrisons The Best Christmas Star Fruit Cake
£3.45Morrisons The Best Christmas Pudding 100g
100g · £23.00/kg£2.30Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 400g
400g · £7.25/kg£2.90Morrisons Rich Fruit Christmas Pudding 100g
100g · £11.50/kg£1.15
Gluten Free
Morrisons Free From White Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Seeded Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Brown Loaf 535g
535g · £4.11/kg£2.20Morrisons Free From Custard Creams 125g
125g · £14.40/kg£1.80Morrisons Free From Jammy Wheels 142g
142g · £14.44/kg£2.05