Cat Food
Whiskas 7+ Senior Wet Cat Food Poultry Feasts in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Fish Favourites in Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15FELIX Gravy Time Chicken and Salmon Wet Cat Food 6x40g
6pk · £66.25/kg£2.65Whiskas Adult Wet Cat Food Pouches Poultry Feasts In Jelly 12x85g
12pk · £0.51 each£6.15GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna; Salmon; Trout Wet Cat Food 6x50g
6pk · £63.00/kg£3.15GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)Sheba Fine Flakes Wet Cat Food Pouches Fish in Jelly 12x85g
12pk · £87.06/kg£7.40GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
4pk · £68.42/kg£3.90FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.60/kg£6.60£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1kg · £6.55/kg£6.55£5.00 Clubcard (£5.00/kg)Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch 12x100g
12pk · £32.00/kg£3.20GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30£5.35 Clubcard (£5.25/kg)FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g
12pk · £0.08/kg£6.55£5.00 Clubcard (£0.06/kg)PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g
800g · £8.88/kg£7.10£6.30 Clubcard (£7.88/kg)Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G
800g · £8.88/kg£7.10£6.30 Clubcard (£7.88/kg)Whiskas Adult 1+ Dry Cat Food Biscuits Chicken 800G
800g · £5.00/kg£4.00Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60G
60g · £23.33/kg£1.40Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £25.00/kg£1.50Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £25.00/kg£1.50Tesco Cat Sticks - Rich in Chicken and Liver 30g
30g · £36.67/kg£1.10Webbox Chicken Lick-E-Lix Cat Treats 5 X15g
5pk · £126.67/kg£1.90GOURMET Soup Royale Chicken, Beef, Turkey Wet Cat Food Pouch 6x45g
270g · £15.74/kg£4.25
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
£8.95
Dog Food
Tesco Dog Pouch Cuts In Gravy 12 X100g
12pk · £39.50/kg£3.95Lily's Kitchen Classic Dinners For Dogs 6 x 150g
6pk · £75.00/kg£11.25Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g
12pk · £0.54 each£6.45Cesar Classics Terrine Wet Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £55.33/kg£8.30Butcher's Tripe Dog Food Tin 400G
400g · £3.50/kg£1.40Tesco Adult Dog Food Mixed Selection in Jelly Cans 6x400g
2kg · £1.85/kg£3.70Tesco Adult Dog Complete Dry Food - Chicken & Vegetables 3kg
3kg · £1.48/kg£4.45Tesco Daily Dental Medium Dog Sticks 7 Pack 180g
180g · £3.89/kg£0.70Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Twist 70g
70g · £43.57/kg£3.05Pedigree Rodeo Adult Dog Treats Chicken 7 Sticks 123g
123g · £15.04/kg£1.85Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Twists 70g
70g · £44.29/kg£3.10Pedigree Jumbone Mini Small Dog Treats Chicken & Lamb 160g
160g · £11.88/kg£1.90Tesco Tasty Treats Dog Sausages - Rich in Beef and Game 70g
70g · £21.43/kg£1.50Pedigree Dentastix Daily Medium Dog Treats 5 Dental Sticks
5pk · £74.00/kg£1.85Harringtons Adult Turkey & Vegetable 1.7Kg
1kg · £6.05/kg£6.05BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £4.55/kg£4.55Wagg Lamb Chops Dog Treat 125g Clip Strip
125g · £14.80/kg£1.85
Grooming, Healthcare & Accessories
Tesco Dog Poop Bags 75'S
75pk · £0.03 each£2.35Keep It Handy Dog Poop Bags And Holder
1pk · £1.75 each£1.75Keep It Handy Dog Poop Bag Refills 60 Pack
60pk · £0.03 each£1.75
Other Pet Needs
Keep It Handy Portable Pet Bowl
1pk · £1.75 each£1.75