Natural Yoghurts
Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20No.1 Natural Strained Greek Yogurt 500g
500g · £7.60/kg£3.80Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt 450g
450g · £12.56/kg£5.65Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20No.1 Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Essential Natural Greek Style Yogurt Large 1Kg
1kg · £2.50/kg£2.50No.1 Fat Free Natural Strained Greek Yogurt 1Kg
1kg · £4.90/kg£4.90Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt Large 950g
950g · £7.58/kg£7.20Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.00/kg25% off£2.25£3.00No. 1 Fat Free Strained Natural Greek Yogurt 500g
500g · £6.00/kg£3.00Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 950g
950g · £5.00/kg£4.75Fage Total 0% Fat Free Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Kri Kri My Authentic Greek Yogurt 0% Fat 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Yeo Valley Organic Greek Style Yogurt 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40The Estate Dairy Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £7.10/kg£3.55St Helens Farm Goats Milk Natural Yogurt 450g
450g · £7.44/kg£3.35Essential Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt 500g
500g · £7.20/kg£3.60Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Rachels Dairy Coconut Organic Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10Essential Fat Free Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.40/kg£1.20Waitrose Freefrom Lactose Free Greek Style Yogurt Alternative 450g
450g · £5.11/kg£2.30Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Strained Natural Yogurt 450g
450g · £10.22/kg£4.60Kri Kri 10% Fat Authentic Greek Yogurt Large 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Tims Dairy Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £5.50/kg£2.75Woodlands Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Fage Total 2% Fat Natural Greek Yogurt 450g
450g · £10.56/kg£4.75Tims Dairy Kefir Greek Style Yogurt 450g
450g · £7.33/kg£3.30Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g
850g · £7.76/kg£6.60Arla Organic Free Range Kefir Natural Cultured Milk Drink 1litre
1L · £3.55/L£3.55The Collective Cultured Kefir Natural Yogurt 400g
400g · £8.25/kg£3.30No. 1 Strained Natural Greek Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Onken Biopot Set Natural Yogurt 450g
450g · £5.56/kg£2.50Yeo Valley Bio Live Organic Natural Yogurt 150g
150g · £7.67/kg£1.15The Collective Straight Up Greek Style Yogurt 900g
900g · £5.00/kg£4.50Biotiful Gut Health Original Kefir Yogurt 350g
350g · £7.71/kg2 for £3.60£2.70Essential Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.38/kg15% off£1.19£1.40Arla Skyr Natural Extra Creamy 5% Fat Yogurt 450g
450g · £7.11/kg£3.20Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% 850g
850g · £7.76/kg£6.60Yeo Valley Organic Natural Greek Style Yogurt Large 950g
950g · £5.47/kg£5.20Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Organic Natural Yogurts 4x110g
440g · £7.73/kg£3.40Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 950g
950g · £6.26/kg£5.95Essential Low Fat Natural Yogurt 500g
500g · £2.80/kg£1.40View all (54)
Flavoured Yoghurts
Isey Skyr Strawberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Isey Skyr Vanilla Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80GetPRO Chocolate Protein Mousse 200g
200g · £16.25/kg£3.25Danone Skyr High Protein 0% Fat Natural Yogurt 800g
800g · £5.63/kg£4.50FAGE Fruits Strawberry Greek Yoghurt 380g
380g · £10.13/kg£3.85The Coconut Collab Protein Coconut Almond Yoghurt 350g
350g · £10.14/kg£3.55Lindahls Plain Protein Quark 500g
500g · £6.00/kg£3.00Biotiful Kefir Protein Original 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Biotiful Kefir Protein Vanilla 250g
250g · £9.60/kg2 for £3.60£2.40Waitrose High Protein Vanilla Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Arla Protein Raspberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80GetPRO Forest Fruits High Protein Yogurt Pouch 200g
200g · £10.50/kg£2.10Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £9.00/kg£1.80Alpro Plant Protein Red Berries Yogurt 200g
200g · £10.25/kg£2.05Waitrose Protein Vanilla Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Waitrose Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £7.75/kg£1.55Lindahls Kvarg Vanilla High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Lindahls Kvarg Peach Passion High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Alpro Plant High Protein Mango & Banana Yoghurt Alternative 200g
200g · £10.25/kg£2.05Isey Skyr Baked Apple Icelandic Yogurt Big Pot 450g
450g · £6.67/kg£3.00Waitrose High Protein Natural Yogurt 450g
450g · £4.71/kg20% off£2.12£2.65Lindahls Kvarg Raspberry High Protein Yogurt Single 150g
150g · £12.00/kg£1.80Isey Skyr Blueberry Icelandic High Protein Fat Free Yogurt 170g
170g · £10.59/kg£1.80Bonne Maman Blueberry Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Mango, Strawberry, Kiwi & Apricot Gut Health Yogurt Multipack 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65The Estate Dairy Greek Style Yogurt With Blueberry Compote 125g
125g · £13.60/kg£1.70Oykos Peach Luxury Greek Style Yogurts 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Yeo Valley Organic Greek Style Yogurts with Honey 4x100g
400g · £8.50/kg£3.40The Estate Dairy Greek Style Yogurt Strawberry Rhubarb 125g
125g · £13.60/kg£1.70Bonne Maman Raspberry Yogurts 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Yeo Valley Organic Kefir Mango & Passion Fruit 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Activia Strawberry & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Activia Cherry, Strawberry, Raspberry & Pineapple 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65FAGE Fruits Mango & Passion Fruit Greek Yoghurt 380g
380g · £10.13/kg£3.85Benecol Peach Vegetarian Yogurts 4x115g
460g · £10.98/kg£5.05Activia Rhubarb, Prune, Blueberry, Berries 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Tims Dairy Blackcurrant Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Yeo Valley Fruity Favourites Organic Yogurts 4x110g
440g · £5.64/kg25% off£2.48£3.30Rachels Dairy Luscious Fruits Peach & Mango Organic Yogurts 4x110g
440g · £8.18/kg£3.60The Collective Gourmet Passionfruit Yogurt 425g
425g · £8.71/kg£3.70Bonne Maman Rhubarb Yogurt 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Fusion Blueberry Acai Gut Health Yogurts 4x120g
480g · £8.13/kg£3.90Waitrose Rhubarb & Custard West Country Yogurt 150g
150g · £8.00/kg£1.20Yeo Valley Raspberry Organic Yogurt 450g
450g · £4.67/kg25% off£2.10£2.80Tims Dairy Raspberry Greek Style Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00Activia Strawberry No Added Sugar Gut Health Yogurt Multipack 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Light & Free Strawberry Greek Style Yogurts 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Activia Gut Health Mango 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50Yeo Valley Organic Raspberry Kefir Multipack Yogurts 4x100g
400g · £8.25/kg£3.30Light & Free Peach & Passionfruit Fat Free Greek Yogurt 4x115g
460g · £7.61/kg£3.50View all (118)
Kids Yoghurts
The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry & Vanilla Kids Yogurts 4x85g
340g · £7.35/kg£2.50The Collective Banana Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Peach & Apricot Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25The Collective Suckies Strawberry & Banana 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yoplait Frubes Strawberry, Red Berry & Peach Kids Yogurts 9x37g
333g · £8.41/kg£2.80Yeo Valley Little Yeos Greek Style Natural Yogurts 6x0.045Kg
270g · £6.22/kg33% off£1.68£2.50Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40Petits Filous Strawberry & Raspberry Kids Yogurts 6x47g
282g · £8.51/kg£2.40Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70Bluey Strawberry Fromage Frais 6x0.045Kg
270g · £7.78/kg£2.10Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Blueberry Banana & Mango Vanilla Kids Yogurts Selection 6x42g
252g · £7.18/kg33% off£1.81£2.70Yoplait Strawberry & Apricot Kids Yogurts Big Pots 4x85g
340g · £7.06/kg£2.40The Collective Suckies Mango & Peach 90g
90g · £13.89/kg£1.25
Yoghurt Drinks
Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Bio-tiful Dairy Original Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Bio-tiful Dairy Gut Health Strawberry Kefir Drink 1litre
1L · £4.50/L£4.50Yeo Valley Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Actimel Immunity Strawberry Flavour Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Bio-tiful Dairy Organic Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £7.10/L£3.55Bio-tiful Dairy Morello Cherry Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Yogurt 350g
350g · £7.14/kg£2.50Actimel Immunity Blueberry Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Kefir Mango-Passionfruit Yogurt Drink 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Cocos Organic Coconut Kefir Drink 500ml
500ml · £7.60/L20% off£3.80£4.75Waitrose Buttermilk 284ml
284ml · £4.40/L£1.25Benecol Raspberry No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Yeo Valley Mango & Passionfruit Organic Kefir Drink 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Yeo Valley Organic Kefir Blueberry 500ml
500ml · £6.80/L£3.40Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.86/kg£2.20Biotiful Gut Health Kefir Drink Raspberry 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Tims Dairy Greek Style Vanilla Kefir 450g
450g · £7.33/kg£3.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Vanilla 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Benecol Blueberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Activia Kefir Mango Drink 280g 280g
280g · £7.86/kg£2.20Waitrose Gut Health Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Waitrose Gut Health Mango Kefir Drink 500ml
500ml · £4.80/L£2.40Yakult Balance Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Biomel Natural Coconut 510ml
510ml · £7.06/L£3.60Actimel Immunity Strawberry Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Biotiful Gut Health Vanilla Kefir Drink 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Actimel Immunity Multifruit Live Yogurt Drinks 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Benecol Strawberry Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Benecol Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Biotiful Gut Health Organic Kefir Drink 1litre
1L · £4.80/L£4.80Gut Health Peach & Raspberry Kefir Yogurt 130g
130g · £11.15/kg£1.45Actimel Immune Support Natural 8x100g
800g · £6.38/kg£5.10Gut Health Mango & Passionfruit Kefir Yogurt 130g
130g · £11.15/kg£1.45Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 500ml
500ml · £6.60/L£3.30Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65Actimel Immunity Strawberry & Blueberry Live Yogurt Drinks 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Actimel Immunity 0% Added Sugar Fat Free Live Yogurt Drinks Large Pack 12x100g
1.2kg · £5.00/kg£6.00Bio-tiful Dairy Natural Kefir Drink 250ml
250ml · £8.40/L£2.10