30g Sesame Snap
300g · £1.83/kg£0.55Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g
400g · £17.85/kg£7.14Heera 2kg Chana Dal
2kg · £2.10/kg£4.20Heera 500g Butter Ghee
500g · £12.00/kg£6.00Regal Bakery Original Crunchy Tea Rusk 200g
200g · £7.80/kg£0.24 off£1.56£1.80Parle Premium Rusk 200g
200g · £7.50/kg£1.50Voss 800m Still Water
800ml · £3.38/L£2.70Voss 375ml Still Water
375ml · £4.16/L£1.56Jahan Peri Peri Chicken Skewers 340g
340g · £13.24/kg£4.50Milo Delicious Taste of Malt, Milk & Cocoa 400g
400g · £16.50/kg£6.60Pran 6Pk Litchi Drink
150ml · £10.40/L£1.56Mogu Mogu Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml
320ml · £4.22/L£1.35Laila Gold Superior Longer Basmati Rice 5kg
5kg · £2.16/kg£1.20 off£10.80£12.00Royal Chai Karak Chai 200g
200g · £18.00/kg£3.60Kulfi Ice Pistachio Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml
5pk · £9.43/L£3.30Kulfi Ice Original Malai Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml
5pk · £9.43/L£3.30KTC Red Kidney Beans in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78KTC Chick Peas in Salted Water 400g
400g · £1.95/kg£0.78East End Whole Mixed Spices (Garam Masala) 400g
400g · £10.50/kg£4.20Shan 100g Chaat Masala
100g · £13.80/kg£1.38Shan 50g Biryiani Masala
50g · £27.60/kg£1.38East End Green Cardamom 50g
50g · £78.00/kg£3.90Shan 60g Special Bmby Biryani
60g · £23.00/kg£1.38Crown Farms The First Original Paratha 1600g
20pk · £0.15/kg3 for £12£4.80Spring Home TYJ Spring Roll Pastry 30 Sheets 550g
550g · £5.45/kg£3.00Grace Mighty Malt Premium Original Non-Alcoholic Drink 330ml
330ml · £3.64/L£1.20East End Cane Demerara Sugar 2kg
2kg · £2.25/kg£4.50Crown Farms Tilapia Fillets 750g
750g · £8.80/kg£6.60Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g
875g · £16.46/kg£14.40Crown Farms Basa Fish Fillets 800g
800g · £6.00/kg£4.80Jahan Stonebaked Chicken Kebab Pizza 390g
390g · £7.69/kg£3.00Madinah Delight Khudri Dates 450g
450g · £7.33/kg£3.30Superchick Tandoori Chicken Strips 500g
500g · £12.00/kg£6.00Superchick Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Superchick Sizzler Hot & Spicy Tender Chicken Strips 1kg
1kg · £12.00/kg£12.00Crown Farms Charcoal Chicken Seekh Kebabs 500g
500g · £10.80/kg£5.40Superchick Chicken Breast Tikka Chunks 500g
500g · £12.00/kg£6.00Jahan Hot & Spicy Chicken Skewers 340g
340g · £13.24/kg£4.50Ebm Brands 112g Sooper Cookies
112g · £5.27/kg£0.59Crown Farms Charcoal Meat Seekh Kebabs 500g
500g · £10.80/kg£5.40Taj Crunchy Masala Fries 500g
500g · £4.80/kg£1.20 off£2.40£3.60Crown Farms 12 Beef Burgers 780g
780g · £6.92/kg£5.40Indomie 70g Chicken Noodles
70g · £8.57/kg£0.60Grace Sweet Plantain Chips Unsalted 85g
85g · £14.12/kg£1.20Grace Green Plantain Chips Salted 85g
85g · £14.12/kg£1.20Laila Grills Sweet Chilli 80g
80g · £13.50/kg£1.08Jahan Battered Chicken Nuggets 500g
500g · £6.60/kg£3.30Jahan Breaded Chicken Nuggets 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Jahan Breaded Chicken Steaks 1kg
1kg · £6.00/kg£6.00Jahan Hot & Spicy Chicken Goujons 500g
500g · £6.60/kg£3.30View all (98)