Milk, Cream & Eggs
Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Elmlea Double 500ml
500ml · £6.00/L2 for £4.80£3.00Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 3l Whole Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 3l Semi Skimmed Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 1pt Whole Milk
568ml · £1.80/L£1.02Cravendale Whole Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Iceland 1l Whole Milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Elmlea Whipped Squirty 250g
250g · £8.88/kg£2.22Iceland 250g Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Caramel Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Starbucks Holiday Edition White Chocolate Mocha Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Emmi 230ml Caffe Latte Vanilla
230ml · £10.43/L£2.40Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L5 for £6£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Café Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Emmi Caffè Latte Caramel 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Iceland 10pk Large Eggs
£2.76Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs
£6.00View all (89)
Cheese, Butter & Spreads
Olympus Feta Original 200g
200g · £16.80/kg£3.36Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.60/kg£3.12Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mild Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Grated Mozzarella
500g · £10.20/kg£5.10CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.00/kg2 for £5.40£3.06Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Mature Grted Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Galbani Mozzarella 125g
225g · £10.40/kg5 for £6£2.34Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg
200g · £24.00/kg£4.80Dairylea Filled Crackers Cheesy Snack 5 pack 96.4g
96.4g · £18.67/kg£0.96 off£1.80£2.76Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)
3pk · £30.00/kg3 for £6£2.70Meadow Churn Lard 250g
250g · £3.12/kg£0.78Iceland 7 Smoked Cheese Slices 150g
150g · £22.80/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Mozzarella Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.4210 Cheesy Singles 170g
170g · £7.06/kg£1.20Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)
8pk · £13.60/kg2 for £3£2.04Iceland 10 Pack Red Leicester Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Leerdammer 8 Original Mild-Nutty 160g
160g · £18.75/kg2 for £5.40£3.00Mexicana Original Cheddar Slices 160g
160g · £22.13/kg2 for £5.40£3.54Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 10 Pack Edam Slices
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Cathedral City Large Slices for Sandwiches 150g
150g · £20.40/kg2 for £5.40£3.06Dairylea Cheese Slices 16 x 18.75g (300g)
16pk · £11.40/kg2 for £5.40£3.42Philadelphia Garlic & Herbs Family Pack 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia Garlic & Herbs 165g
165g · £16.36/kg£2.70Kraft 165g Philadelphia
165g · £16.36/kg£2.70Primula Cheese & Ham 140g
140g · £17.14/kg£2.40Dairylea 145g Regular
145g · £12.41/kg£0.54 off£1.80£2.34Primula Original Cheese 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Spicy Cheese & Jalapeños 140g
140g · £17.14/kg£2.40Dairylea 270g Cheese
270g · £13.11/kg2 for £6£3.54Philadelphia Light 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia 280g Original
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Seriously Original 110g
110g · £21.27/kg5 for £6£2.34Seriously Lighter 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Chives 140g
140g · £17.14/kg£2.40Seriously Vintage Spreadable 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Prawns 140g
140g · £17.14/kg£2.40Castello Pineapple & Almond 125g
125g · £14.40/kg£1.80Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54View all (135)